PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Yakasi guvenebilecegim Chrysler Servisi

BoraRS
14-11-2012, 08:41
Arkadaslar var midir boyle bir servis tanidik guvenebilecegimiz bizi farkinda olmadan opmeyecek?

ice
14-11-2012, 09:19
Arac nedir ?

sword
14-11-2012, 10:12
Arac nedir ?

Grand Cherokee 2.7 CRD

brutal
14-11-2012, 10:21
bi düşünmek lazım tabi :) kimin aracı ve ne sorunu var? pm atarsan ona göre yönlendiriyim. acil bir durumsa cepten ulaşın, bilgisayar başında olamyabilirim

ice
14-11-2012, 10:32
Grand Cherokee 2.7 CRD

Atasehirde arkadaşımın servisi var Bmw üstüne ama ofroad meraklısı oldugundan jeeplerede servis veriyor.Onda da grand cherokee var su an yanılmıyorsam.İsterseniz yönlendireyim...

Kekuti*
14-11-2012, 10:35
Abi selam,

daha evvel Chrysler Sebring 2.7 sahibiydim. Öncelikle belirteyim; Anadolu'da güvenebileceğim birini bulamadım, Maslak'ta Master Service var. İşi bilen bir servis ancak ücretleri son dönemde biraz kabartmışlardı. Ama güvenilebilecek tek servis diyebilirim. (Yetkili)

ufak tefek bakımlar vs ise ben aracımı Bostancı sanayide YILDIZ Servis mercedes'e götürüyordum. Hakan usta çok çekti benim Sebringten :) iyi biliyorlar, daha evvel Jeep bakımı da çok yaptıklarını gördüm aslen mercedes servisi olmalarına ragmen.
İstersen Yıldız servis'e git bir görüş yardımcı olamaya çalışırlar. Düzgün esnaftır, selamımı söylersen ayrı bir yardımıda dokunabilir. Bizim 25 senelik ustamızdır.

edit : parça tedariği konusunda sıkıntıları olmamıştı, aklına takılmasın diye yazayım dedim..

BoraRS
14-11-2012, 10:39
Arkadaslar yardimlariniz ve ilginiz icin cok tesekkur ettim. Direksiyon kutusu dagilmis. Yolda artik iyice sukoyuverdi. Sizlerin cevabina bakamadan bir zorunlu cektim araci. Aslinda yabanci bir servis degil. Sagolsun Bostancida Egzozcu Sureyya yardimci oldu hemen Jeep Garaja cektik mecburen arabayi. Direksiyon kutusu Bilyalari dagilmis. Sifirlanacak. Kutunun kenarina 500TL sıkışmış :) Onu cikaracaklar sorun cozulecek :)

brutal
14-11-2012, 10:44
Kutu o şekilde uzun vadeli olmaz bora ya, yine kullan bi bak tabi.

ibooo
14-11-2012, 10:46
bence koşuyolu akman jeep bir numara

BoraRS
14-11-2012, 10:50
Kutu o şekilde uzun vadeli olmaz bora ya, yine kullan bi bak tabi.

Nesi olmaz anlamadim kanka? Tamiri mi olmaz?

SkY
14-11-2012, 12:42
jeep garage yazacaktım ki oraya bırakmışsınız zaten..ben grand cherokee mi hep oraya götürdüm bakırköyde oturmama rağmen.güvenilir bir amerikan servisidir

Sparco34
14-11-2012, 14:03
Arkadaslar var midir boyle bir servis tanidik guvenebilecegimiz bizi farkinda olmadan opmeyecek?

ataşehirde cocukluk arkadaşım vede komşumuz olan özkan kardeşime yöndirebilirim normalde kapalı otoparkdan çıkarmayadığımı aracımı arkama bakmadan bıraktım 3 4 gündür orada sıkıntı olmuyor

yiiter
08-04-2014, 22:21
yeni konu açmadan eski konuyu hortlatalım :)

Yakın vakitte 98 Grand Voyager 3.8 AWD aldım bunu İstanbul Anadolu yakasında götürebileceğim bir usta varmıdır

Normalde 4 5 yıldır kahrımı çeken bir usta var lakin araç Amerikan ve bol elektronik olunca bu işi anlayan birine yaptırmak istiyorum açıkçası.