PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : waffle işi için

romanson
16-11-2012, 17:30
arkadaşlar ankarada waffle işinde çalışacak yada yüzdeli çalışacak bir arkadaş arıyorum bir ay sonrası için arıyorum fakat şimdiden sizlerede söylemek istedim.iş yeri önü satand şeklindede olabilir iş yeri içide olabilir detayları karşılıklı konuşarak ortak yolu bularak karar verebiliriz.yanlız öncelik kesinlikle daha önce yapmış ve damak zevki olan bir arkadaş olması lazım şimdiden teşekkür ederim aslında yapılmıcak bişey deil belki herkez yapabilir ama bu işte önemli olan birazda el çabukluğu.

by_BuRoCk
16-11-2012, 17:48
BK Tech 2 açalım kanki :)

şaka biyana waffle işi mantıklı kanka. çiğ köfteden daha iyidir

HondatugraL
16-11-2012, 17:53
okurken bu işte çalıştığımı canlandırdımda tam benlık ekmeye surer yerım arada :D

immortalboss
16-11-2012, 18:27
Hayırlı olsun diyelim.:D Canım waffle istedi.Hocam bence bu işi yapacaksanız güler yüz ön planda olsun.Biraz da eline yakıştırmak lazım.;)Kuzenimle gittik.Adam hiç anlamıyor.Benim kuzen atladı.Şişko kendisi yaptı vallaha.Adamdan da bin kat güzel.

romanson
16-11-2012, 19:50
BK Tech 2 açalım kanki :)

şaka biyana waffle işi mantıklı kanka. çiğ köfteden daha iyidir

Kanka çiğköftenin yanına düşünüyorum ben kapı önü stand gibi tunalıda fln varya

romanson
17-11-2012, 12:27
öğrenci arkadaşlar için gzl fırsatt..

drummer582
17-11-2012, 12:40
Abi acarsan iki gunde bir senin ordayim :)

romanson
17-11-2012, 14:44
inş. komutan beklerim burdan heber vericem zaten merak etme:):)

alex
17-11-2012, 14:48
Ben size uzaktan da olsa bıkaç örnek verebilirim

başlıca bikaç ürün ile başlayın

en önemlisi waffel ekmeğinizi iyi yapmalısınız meyveleriniz çikolatalarınız çeşidi bol olmalı süsleme seçimlerinizde iyi olmalı

işlek ve güzel bir mekanda açarsanız mekanı müşteriniz artış göstericektir ileride tost makarna ve benzeri bişylerde ekleyebilirsiniz waffle cıdan cıkıp Cafe tarzı bi mekan bile oluştura bilirisinz aslında

romanson
17-11-2012, 15:07
işin aslı kurmak istediğim iş bacasız işlere müsait olan bir iş olması gerekiyor.ben işe ilk önce biraz pişmek maksadıyla çiğköfteyle giricem çocukluğumdan beri esnafım fakat gıda ayrı bir sektör.çiğköfteyle başlayıp kapı önüne nezih bir tezgahla ufak ufak waffle da yapmak istiyorum birazda müşteriye bağlı etrafımda öğrenci çok.belki çiğköfte ve waffle birbirinden tamamen farklı lezzetler ama çiğköftenin yanında yapabileceğim başka bişey gelmiyor aklıma aslında var çok iş ama onlarda her yerde var.waffle ekmeği hakkında eşim detaylı araştırmalar yaptı ilk baştada kendisi yapıcak ekmeğini yada hamurunu.