PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Msn listem kendi kendine silindi. Yardım?

punto_multijet
28-11-2012, 12:53
Başlıktada belirttiğim gibi msn listem kendi kendine silindi. Tek yaptıgım skype girerken microsoft hesapla baglasın mı dedi evet dedim. Bugun şirkette msni açtıgımda listede kimse yoktu. Enteresan kısmı listelere ekli olduğum kişilerde de gözükmüyorum şuanda. Daha önce başına gelen var mı? Listemi nasıl geri yükleyebilirim? Hotmailda silinenleri geri yükleden denedim olmadı baska ne yapabilirim?

63owen63
28-11-2012, 13:02
ilk defa duydum, msn listesi silindi vs gibi başlıklarla google da taramak lazım,belki vardır bir çözüm. Ayrıca hotmail hesabından, hotmail kişilerine eklediysen,msn den silinse bile hotmail kişilerinden geri ekleyebilirsin herkesi diye hatırlıyorum.

punto_multijet
28-11-2012, 13:07
ilk defa duydum, msn listesi silindi vs gibi başlıklarla google da taramak lazım,belki vardır bir çözüm. Ayrıca hotmail hesabından, hotmail kişilerine eklediysen,msn den silinse bile hotmail kişilerinden geri ekleyebilirsin herkesi diye hatırlıyorum.

zaten enteresan olan kısım o. google da pek bişey bulamadım ve en enteresanı hotmailden geri yükle dediğimde de yüklenmiyor

EMD
28-11-2012, 13:08
Geçen benimde başıma geldi fakat eskisi gibi msn pek kullanmadığımdan üstüne düşmedim.

immortalboss
28-11-2012, 13:14
Hotmail artık outlook adresine geçiyor yavaş yavaş.İsterseniz bir hotmail yada outlook adresine girip kişi listenize bakmayı deneyin.

burkaykalyon
28-11-2012, 13:14
msn kaldırılıp skype ile birleştiğinden olabilir mi?

HUSNU
28-11-2012, 13:26
MSN kapanıyor. Skype üzerinden oturum açmayı deneyin .Belki listeniz orada gözükür.

çağlarcoskun
28-11-2012, 16:01
Benimde yeni live messengerdan oturum actigimda kimse gozukmuyor listemde ama windows messengerdan actigim zaman herkes orda. Eskisi giibi msn kullanmadigimdan cok acil olursa 2. Secenekten isimi goruyorum :)