PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz esya tavsiyeleri

Ranthor
29-11-2012, 11:53
Arkadaslar,

bir suru borca girip evi aliyorum insallah. Bekar evindeki bazi esyalari ihtiyaci olan akrabalara verecegim.

Bana
-Camasir makinesi ( mumkunse kurutmali)
-Kombi
- Bulasik makinesi lazim.

Camasir makinesi icin Samsung un iki modelini begendim

WD8704DJF WD-8704DJF, cok yikama yapmiyorum ama carsaf gibi seyleri kurutmasi iyi olur. Gomleklerde filan asip kurutma problem degil ama carsaflari filan biraz kurutsun kesinlikle

Kombi olarak, iki tane ihtiyacim var 1 tanesi uygun fiyatli ust kata kiraci alicam, kiraci kullanicak. ( iki daire de 85 metrekare brut )
Diger ise kendi evime alicagim, icinde saat olmasi iyi olur, cunku cogunlukla evde degilim,
( mesela 3 haftadir eve gidemiyorum), Alarko'un su modelini begendim, siz ne tavsiye ediyorsunuz. Daha once Arcelik kullanmistim, ariza verdi ama servisi inanilmaz iyiydi.

Alarko Carrier'a Hoş Geldiniz! Isıtma Soğutma Ürünlerinde lider (http://www.alarko-carrier.com.tr/AC_Urunler.asp?ID=ACU&UrunKodu=6)

Bulasik makinesi de ekonomik saglam birsey olsa olur. Bekar oldugum icin bazen bulasiklari kaliyor icinde, hic yikamadan duruluma ozelligi olsa fena olmaz.

toplamda 3000TL em var, uzerini taksitli kredi karti ile odeyebilirim, borc batagi icindeyim:)

ekonomik tavsiyelerinizi bekliyorum.

Burak E.
29-11-2012, 11:55
abi şimdi yeni cıkan modellerde telefonla baglantı var eve gelmeden telefondan ısını herşeyini ayarlıyabiliyorsun bence öyle bişi bak ayrıca spotculara 3000 liraya plazma dahil alırsın abi. spot dedigime bakmayın elde kalan ürünler oluyor abi

Ranthor
29-11-2012, 11:56
evet su alarkoda onu gordum
ucaga atlamadan arayip acarim 10 numara olur.

Burak E.
29-11-2012, 11:58
evet su alarkoda onu gordum
ucaga atlamadan arayip acarim 10 numara olur.

aynen abi ısısını herşeyi ayarlarsın eve geldin mi sıcacık ev :D eger yenibosna taraflarına gidebilirsen abi bit pazarı dedikleri bir yer var magaza magaza dışarıki fiyatların altında alırsın ve garantileride var abi.

onursumer
29-11-2012, 12:01
bulaşık makinesini arçelikten bak 2-3 programlı ucuz modelleri var 400tl civarına sanırım kesinlikle fazlasıyla işini gorur

çamaşır makinesinde sanırım iyi kurutması için devri ve kg sı yüksek olması lazım

ozaman fiyatları 1000tl civarına çıkıyor

istersen hepsini arcelikten bi fiyat çıkartabilirim

clioGT
29-11-2012, 12:04
Arkadaslar,

bir suru borca girip evi aliyorum insallah. Bekar evindeki bazi esyalari ihtiyaci olan akrabalara verecegim.

Bana
-Camasir makinesi ( mumkunse kurutmali)
-Kombi
- Bulasik makinesi lazim.

Camasir makinesi icin Samsung un iki modelini begendim

WD8704DJF WD-8704DJF, cok yikama yapmiyorum ama carsaf gibi seyleri kurutmasi iyi olur. Gomleklerde filan asip kurutma problem degil ama carsaflari filan biraz kurutsun kesinlikle

Kombi olarak, iki tane ihtiyacim var 1 tanesi uygun fiyatli ust kata kiraci alicam, kiraci kullanicak. ( iki daire de 85 metrekare brut )
Diger ise kendi evime alicagim, icinde saat olmasi iyi olur, cunku cogunlukla evde degilim,
( mesela 3 haftadir eve gidemiyorum), Alarko'un su modelini begendim, siz ne tavsiye ediyorsunuz. Daha once Arcelik kullanmistim, ariza verdi ama servisi inanilmaz iyiydi.

Alarko Carrier'a Hoş Geldiniz! Isıtma Soğutma Ürünlerinde lider (http://www.alarko-carrier.com.tr/AC_Urunler.asp?ID=ACU&UrunKodu=6)

Bulasik makinesi de ekonomik saglam birsey olsa olur. Bekar oldugum icin bazen bulasiklari kaliyor icinde, hic yikamadan duruluma ozelligi olsa fena olmaz.

toplamda 3000TL em var, uzerini taksitli kredi karti ile odeyebilirim, borc batagi icindeyim:)

ekonomik tavsiyelerinizi bekliyorum.

üst kat alt kat? naaptın sen dublex mi aldın:) müstakil mi aldın naaptın

Jön Türk
29-11-2012, 12:05
Hangi markayı seçerseniz seçin garanti süresi uzun, servis ağı geniş olsun.
Bulaşık mak 3 prog tercih edin kısa yıkaması olur.

overblack
29-11-2012, 12:17
kombi konusunda immergas marka kombiyi tavsiye edebilirim.ilkini 15 yıl kullandık eskidi diye aynı marka ile değiştirdik.arızası yoktu.ikinciside 5 senedir sorunsuz sıkıntısız çalışıyor

Ramiz
29-11-2012, 12:21
Bosch tavsiye ederim tüm beyaz eşyam Bosch 3 yıldır kullanıyorum hiç birinde en ufak sorun yaşamadım

delta0o
29-11-2012, 12:32
Beyaz eşya için arçelik önerebilirm.Uygun fiyatlı olanları işininiz görücektir.Makinenin kurutması işin yüksek devirli olması gerekiyor.

ido
29-11-2012, 12:35
türkiyede arçelik yada beko 7 yıl garanti bak keyfine heryerde servisi ve en önemlisi karsında muhatap bulabılıosun bi şikayetin oldumu

Yigit-Y
29-11-2012, 12:36
hotpoint,samsung kullanmıştım en son gayet başarılı idiler...

servis ağlarıda çok iyi her iki markanın tüm ürünlerinide tavsiye ederim...

CaNeR44
29-11-2012, 12:36
çamaşır makinesi samsung öneriyorum aranan her özellik mevcut full donanım ve uygun fiyat kendimiz ve kaç kişiye aldırdıysam mutlu saturn mağazasında bir ara kampanya vardı

mmustu
29-11-2012, 12:45
Kanku nrrden aliyon evii :)

Ranthor
29-11-2012, 13:28
sanayi mahallesi ile seyrantepenin tam ortasi halik rahman caddesi ustu

B.cihangir
29-11-2012, 13:46
abi çamaşır ve kurutma makinası ayrı ayrı almanı tavsiye ederim birleşik olması bana çok mantıksız geliyor çünkü atıyorum kurutma makinen arızalandı servise gitmesi gerekiyor hop çamaşır makinenden de oluyorsun tabiki karar senin servis ağı ile ilgilide bütün markaların herşehirde yetkili bir yada iki servisi olmak zorunda ki Türkiyeye satış yapabilsin

orhan_guney
29-11-2012, 13:49
kesinlikle arçelik öneririm hem servisi çok iyi hemde uzun ömürlü evlenırken aldım hepsini arçelikden 6 seneye giricem Allaha şükür tık yok daha hiç birinden .

|| CaNeR ||
29-11-2012, 13:51
Kazıklanmaya gerek yok biz ALTUS satıyoruz Arçelik üretimi garanti servis herşey Arçeliğin sorumluluğunda, şimdi 7 yıl garanti olayı geldi sıkıntı yok .

dc_crx
29-11-2012, 13:52
2.el yardımcı olabilirim İstanbul içiyse?

clioGT
29-11-2012, 14:09
al arçelikten devam et valla ozan,
beyaz eşya yazlık kışlık bildim bileli kendimi arçelik. hiç sıkıntı çekmedik...

Ranthor
29-11-2012, 14:43
yok ikinci el istemiyorum elimdekileri fakirlere veriyorum zaten

Ranthor
29-11-2012, 14:44
bulasik makinesini arcelik alicam zaten, kombi de uygun fiyatli bulursam alabilirim ama alarko da guzel.

camasir makinesi bir muaama, arcelikin hem kurutma hem yikama yok. almisken ikili olsun, ayda yilda birkere kullansam da kurutmasini olsiun

dc_crx
29-11-2012, 14:52
bulasik makinesini arcelik alicam zaten, kombi de uygun fiyatli bulursam alabilirim ama alarko da guzel.

camasir makinesi bir muaama, arcelikin hem kurutma hem yikama yok. almisken ikili olsun, ayda yilda birkere kullansam da kurutmasini olsiun

Kombi hariç diğer ev aletlerin Arçelik veya Bosch olsun yoksa üzülürsünüz Kombide çok birşey önemli değil demir döküm iyidir ama genelde hepsi bakım yapılmadıkça sıkıntı çıkarır..

Edit..: alacağınız makinalar elektronik kartlı olmazsa djital filan buda sizin yararınıa olur..

B.cihangir
29-11-2012, 14:54
Kombi hariç diğer ev aletlerin Arçelik veya Bosch olsun yoksa üzülürsünüz Kombide çok birşey önemli değil demir döküm iyidir ama genelde hepsi bakım yapılmadıkça sıkıntı çıkarır..

Edit..: alacağınız makinalar elektronik kartlı olmazsa djital filan buda sizin yararınıa olur..

elektronik kartı olmayan sıfır makina bulmak imkansız gibi birşey

dc_crx
29-11-2012, 14:56
elektronik kartı olmayan sıfır makina bulmak imkansız gibi birşey

Bunu en minimuma düşürün.. son dönemlerde arızalar sürekli kartlar patlamasından oluyor.. :S

B.cihangir
29-11-2012, 14:58
Bunu en minimuma düşürün.. son dönemlerde arızalar sürekli kartlar patlamasından oluyor.. :S

kartın patlaması birşeyi değiştirmez sonuçta bu malın garantisi var gelip değitiricekler olucak biticek

Erdem K.
29-11-2012, 15:01
Ozan Bey öncelikle yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun,
Combi markasında viessman'ı tavsiye ederim, kardeşimin evine yeni aldık gayet memnunuz. Çamaşır makinesinde de samsung fiyatları genelde uygun ve ecobubble teknoloji ile daha az deterjan, enerji tasarrufu vs. oluyor sanırım. Ayrıca kısa program olmasına da özen göstermenizi tavsiye ederim.
Bulaşık makinesinde de yine önceliğiniz kısa program olsun ve tercihen siemens olabilir.
(Fikir açısından belirtmek isterim ki; Viessman kombi kabaca 2000tl, çamaşır kabaca 1100 tl, bulaşık da 1200 tl gibi düşünebilirsiniz.)

Güle güle kullanmanız ve oturmanız dileğiyle, tekrar hayırlı olsun...

Ranthor
29-11-2012, 15:15
viesmann kombi abim de aldi, memnun da fiyati su an beni asiyor, yoksa almak isterim.
gidip su alarko icin fiyat sorucam

onursumer
29-11-2012, 15:18
kombi dışında herşeyi arçelikten alabilirsin

hatta beğendiğin model olursa fiyat al bende fiyat alıyım bayiden bayiye değişiyor

made ın JAPAN
29-11-2012, 16:03
abi samsungtan uzak dur arçelik istersen yardımcı olurum servisinde çalışıyorum avcılarda sen baya uzaksın ama yinede yardımımız dokunur heralde :)

dc_crx
29-11-2012, 16:15
kartın patlaması birşeyi değiştirmez sonuçta bu malın garantisi var gelip değitiricekler olucak biticek

Kartın patlaması durduk yere olacak bir durum değildir kısa devre gibi bir olay yoksa eğer yaa banyoda duş alırken buhardan rutubetten patlar yada illa ki bir yerden su gelmiştir elektiriklerin kesilip gelmesiylede olabilir.. bazı durumlarda garanti dışı olabiliyor. Kullanım yanlışlığı olabiliyor bunları geçtim hepsi garantiden değişse bile sizin aldığını makinanın bozulmasıyla servisi beklemeni beklediğiniz süre zarfı daha sıkıcı :D ama manuel eski tür makinalar tarzı hala bir kaç model var diye biliyorum bunlardan sorunsuz birşekilde devam ediyor. Arçelik bosch gibi makinalarda bu tür arızalar biraz daha azdır ama ariston indesit tarzı makinalar 3 yıl garantili ve 3 yıldan sonra yaa motor yada gövdede sıkıntı çıkartıyor makina kadar masraf çıkabiliyor neredeyse :D

B.cihangir
29-11-2012, 16:35
Kartın patlaması durduk yere olacak bir durum değildir kısa devre gibi bir olay yoksa eğer yaa banyoda duş alırken buhardan rutubetten patlar yada illa ki bir yerden su gelmiştir elektiriklerin kesilip gelmesiylede olabilir.. bazı durumlarda garanti dışı olabiliyor. Kullanım yanlışlığı olabiliyor bunları geçtim hepsi garantiden değişse bile sizin aldığını makinanın bozulmasıyla servisi beklemeni beklediğiniz süre zarfı daha sıkıcı :D ama manuel eski tür makinalar tarzı hala bir kaç model var diye biliyorum bunlardan sorunsuz birşekilde devam ediyor. Arçelik bosch gibi makinalarda bu tür arızalar biraz daha azdır ama ariston indesit tarzı makinalar 3 yıl garantili ve 3 yıldan sonra yaa motor yada gövdede sıkıntı çıkartıyor makina kadar masraf çıkabiliyor neredeyse :D

bu saydıklarının hepsi zaten garanti dışı şeyler servisler mümkünse makinanın banyoda kullanılmamasını öneriyor çünkü banyodaki buhar ve rutubet illaki makinanın ömrünü kısaltıyor ki bunda makinanın bir kabahati yok :D

SekoLive
29-11-2012, 16:37
abi hayırlı olsun

bu arada istanbulda varmı bosch bayisinde çalısan yada bayisi olan birileri?

İbrahim33
29-11-2012, 16:41
Mersin'de olsaydın her türlü yardımcı olurduk abi , babam spotçu...Ama sana tavsiyem , ekonomik olsun diyorsan , altus , regal gibi markalardan şaşma...Fiyatlarına göre iyi mallar gerçekten...Ayrıca servis sıkıntısıda yaşamazsın...Beyaz eşyada samsung o kadarda iyi değil bence...

mmustu
30-11-2012, 08:33
sanayi mahallesi ile seyrantepenin tam ortasi halik rahman caddesi ustu

aşağıda sağlık ocağına yakın mı yoksa yukarıda halı sahayamı yakın bro :D

fena yer değil hatta güzel yer pazar kurulur yakınında devlet hastahanesi var sağlık ocağı var marketler var

2 taraftanda merkeze yakın oto sanayi dibinde :D hayırlı olsun

Mst
30-11-2012, 09:38
Ben beyaz eşyacıyım. :) Vestel bayisiyiz, beyaz eşya ürünlerimizde 5 yıl garanti var, ayrıca çamaşır mk. bulaşık mk. ve buzdolaplarının motorlarında 10 yıl ekstra garanti veriyor firma. Fiyat olarakta arçelik ve bosch ile mukayese edildiğinde gayet uygunuz. Servis ağı ve müşteri memnuniyeti ise gayet iyi, tavsiye ederim.

Ranthor
05-12-2012, 14:45
aşağıda sağlık ocağına yakın mı yoksa yukarıda halı sahayamı yakın bro :D

fena yer değil hatta güzel yer pazar kurulur yakınında devlet hastahanesi var sağlık ocağı var marketler var

2 taraftanda merkeze yakın oto sanayi dibinde :D hayırlı olsun

Sagolasın mustafa, maddi yönden yordu ama iyi olacak inşallah. Valal hangisine yakın acaba, ortada kaldırım ve ağaçlar var

arkadaşlar, forumdan beyaz eşya spotçu aranıyor avrupa yakası.
eskidjiye gidicem yoksa.

XoR
05-12-2012, 14:46
Şu beyaz eşya işini evlenme arefesinde senden log alıcam iyi sakla :D

Ranthor
06-12-2012, 09:28
eskidjiye giden var mı aranızda?

SekoLive
06-12-2012, 09:30
eskidjiye giden var mı aranızda?

pazar yenibosna eskidjideydim.

Ranthor
06-12-2012, 09:33
fiyatları bir kontrol eder misin serkan,
kurutmalı çamaşır makinesi lazım bana

SekoLive
06-12-2012, 09:35
abi beyaz eşyalar fiyat olarak uygundu ama güven vermedi... biz mobilya için gitmiştik ondada kararsız kaldık başka yerler 40 gün teslimat süresi verirken bu adamlar şunun rengi bunun boyu falan değişsin dedik teslimat nezaman 2 gün sonra dediler :)

Uzun süreli kullanım için düşünüyorsan bence sağlam bir bayiden almak daha iyi olacakdır diye düşünüyorum.

Ranthor
06-12-2012, 09:36
faturalı garantili mal değil mi?

XoR
06-12-2012, 09:37
Siemens WD14H420EU Yıkama=A/7kg. Kurutma=B/4kg. 2351 TL

LG F1480RDS5 Yıkama=A+++/9kg. Kurutma=B/6kg. 2151 TL

LG F1480YD Yıkama=A+++/8kg. Kurutma=B/6kg. 1737 TL

Hoover WDYN 9646 PG Yıkama=A+++/9kg. Kurutma=B/6kg. 1635 TL

Hotpoint-Ariston ARMXXL 129 Yıkama=A/7kg. Kurutma=B/5kg. 999 TL

AEG Lavamat 14950 A Yıkama=A/8kg. Kurutma=B/6kg. 2100 TL

Kurutmalı Çamaşır makinesi tavsiye..? (http://forum.donanimhaber.com/m_57835939/tm.htm)

Ranthor
06-12-2012, 09:38
samsung JDF die bir modeli var tam bana göre ama üretim bitmiş bulamyorum bir türlü
1400
TL

SekoLive
06-12-2012, 09:39
faturalı garantili mal değil mi?

abi spotlarda vardı garantili olanlarda ama içime sinmedi işin acıkcası.

SErhat.
06-12-2012, 09:43
@otomania Eray'la iletişime geçin. Yenibosna E5 Koçtaş'taki Arçelik mağazasında kendisi. Her türlü yardımcı olur.

metinmb407
06-12-2012, 09:52
Yaz sonunda düğün yaptım. Çoğu şeyi internet üzerinden aldım diyebilirim. Mesela mağazanın 1300 lira çektiği çamaşır makinasını internetten kargo dahil 800 liraya aldım desem inanır mısınız? AYnı şekilde anneme 1100 liralık bulaşık makinasını netten 750 liraya kargo daghil, yanında 100 lira hediye çeki ve yine yanında 50 lira bonus kazandım desem ne dersiniz?

Çamaşır makinası Profilo (Siemens ve Bosch nin bünyesinde gayet iyidir)
Bulaşık makinamızı gelinin abisi hediye etti :D

Kombi Demirdöküm Nitromix kullanıyorum ses yok desem yeridir.

SekoLive
06-12-2012, 09:54
Yaz sonunda düğün yaptım. Çoğu şeyi internet üzerinden aldım diyebilirim. Mesela mağazanın 1300 lira çektiği çamaşır makinasını internetten kargo dahil 800 liraya aldım desem inanır mısınız? AYnı şekilde anneme 1100 liralık bulaşık makinasını netten 750 liraya kargo daghil, yanında 100 lira hediye çeki ve yine yanında 50 lira bonus kazandım desem ne dersiniz?

Çamaşır makinası Profilo (Siemens ve Bosch nin bünyesinde gayet iyidir)
Bulaşık makinamızı gelinin abisi hediye etti :D

Kombi Demirdöküm Nitromix kullanıyorum ses yok desem yeridir.

O sitenin adresini versene :D

ne güzel fiyatlarmıs allah mesut etsin

XoR
06-12-2012, 09:54
Hangi internet sitelerinden aldığınıda paylaşsan :)

Ranthor
06-12-2012, 10:02
palaşmassan banlarım:D

metinmb407
06-12-2012, 10:16
İyi dilekler için teşekkür ederim öncelikle. Reklam olur mu olmaz mı diye düşündüm bi an da paylaşayım :D

100 lira çek ve 50 lira bonus kazandığım hepsiburada. Ara ara kampanyaları oluyor. 250 liraya 50 lira hediye çeki, 500 liraya 100 lira hediye çeki şeklinde. Anneme bulaşık makinasını o şekilde aldım bayi fiyatı 1100 lira idi hepsiburada 750.

Bir komşuya sanalreyonum.com dan Uğur derin dondurucu aldık bayi fiyatı 950, sanalreyonumda kargo dahil 820 lira.

Çamaşır makinası Profilo aldım bayiye sordum 1300 lira dediler hızlıal.com da ya 750 ya da 850 liraya aldım kargo dahil.

Yine hızlıal.com dan 200 liraya aldığım doğalgazlı gaz emniyetli ocağın bayı fiyatı 300 lira idi.

Buzdolabını Siemens almıştım bayiden 1600 liraya. Neden böylew bir salaklık yaptığımı anlamadım ve hızlıal.com daki fiyatı kargo dahil 1450 lira idi.

O yüzden artık ne olursa olsun ilk önce internete bakıyorum sonra bayi ile kıyaslıyorum :D

Eğer şanslı iseniz hepsiburada da güzel kampanyalar nerede ise her ay denk geliyor.

Marka tavsiyesi olarak Profilo-Bosch-Siemens ten şaşmayın diyeceğim ama bekarsanız o kadarı ancak ucuz ise alınır :D Uygun değilse gerek yok. Berkarlık çamaşır makinem Vestel marka idi mesela 5 senedir sıkıntı yok :D

XoR
06-12-2012, 10:18
Mesajı koruma altına al başına bir şey gelmesin Haziranda dönüp okurum tekrar :)

Teşekkürler :)

SekoLive
metin saol

bosch varmıydı sen alırken?

şuan iş yerinden kısıtlı aksam eve gidince bi araştıraym

metinmb407
Bu arada hızlıal.com dan almış olduğum çamaşır makinasından da 50 lira hediye çeki kazandığımı eklemeyi unutmuşum. Bedava yaşıyoruz bedava :D

metinmb407
06-12-2012, 10:21
Mesajı koruma altına al başına bir şey gelmesin Haziranda dönüp okurum tekrar :)

Teşekkürler :)

Ben teşekkür ederim yardımcı olabildi isem ne mutlu :)

metin saol

bosch varmıydı sen alırken?

şuan iş yerinden kısıtlı aksam eve gidince bi araştıraym

Bosch vardı ama kampanyada yoktu. Şöyle söyleyim hediye çeki kampanyası falan vardı ama Bosch nin indirimde ürünü yoktu. 1200 liraya Bosch alacağıma 850 liraya Profilo alırım. Hepsi Siemens ürünü imiş bayiden öğrendiğim kadarı ile. Yani Allah yuva kurana yardım eder derler ya aynen o şekilde hepsi bir anda denk geldi :)

otomania
06-12-2012, 11:06
arçelik consept mağazadym yardımcı olabilirm.

Ranthor
06-12-2012, 12:00
karbon filtreli bacasız aspirator ve
çamaşır makinesi fiyatı verebilir msin

Ranthor
10-12-2012, 22:13
klima cok ucuz!
acaba montak dahil midir?

http://www.tekcarsi.com/urun/vestel-bioplus-18-duvar-tipi-split-klima.aspx

B.cihangir
11-12-2012, 08:57
çamaşır makinesi illa kurutmalımı olucak abi? yok dersen bende profilo için yardımcı olurum

MR2
11-12-2012, 09:50
bende eskidji den aldım bütün beyaz eşyamı hatta bir kaç arkadaşımda aynı yerden aldı ve artık satan kişiyle arkadaşız istersen telefon numarasını vereyim görüş kendisiyle SAMSUNG marka ne istersen var ve hiç bugüne kadar bir sıkıntı olmadı(ALIM-SATIM-SERVİS)
Başka konularda da yardımcı olan bir kardeşimdir elinden geleni yapar.

serqan23
11-12-2012, 10:50
bende pazar günü 7 parça beyaz eşyamı aldım vestelden. galleria subesınden aldım sadece oraya özgü bü kampanya vardı. fiyatlar da gayet makul geldi. bi göz atın isterseniz.

Ranthor
11-12-2012, 11:43
çamaşır makinesi illa kurutmalımı olucak abi? yok dersen bende profilo için yardımcı olurum

saolasın pm için, kurutmalı olsa iyi olur zaten normal var bende , ihtiyacı olan birine vericem.

bende eskidji den aldım bütün beyaz eşyamı hatta bir kaç arkadaşımda aynı yerden aldı ve artık satan kişiyle arkadaşız istersen telefon numarasını vereyim görüş kendisiyle SAMSUNG marka ne istersen var ve hiç bugüne kadar bir sıkıntı olmadı(ALIM-SATIM-SERVİS)
Başka konularda da yardımcı olan bir kardeşimdir elinden geleni yapar.
telefon var mı iletişim bilgisi

bende pazar günü 7 parça beyaz eşyamı aldım vestelden. galleria subesınden aldım sadece oraya özgü bü kampanya vardı. fiyatlar da gayet makul geldi. bi göz atın isterseniz.

fiyatlar ne alemdeydi.

bu arada örneğini veridiğim vestelde kurulum ücretli

B.cihangir
11-12-2012, 11:44
ne demek abi problem yok :D

Okhoroz
11-12-2012, 11:52
abi arçelikte çalıştığım için hemen hemen bilirim makinalarını bulaşık makinası sağlamdır ancak arçelik marka kombiler sakat ucuz fakat sakat alettir çamaşır kurutma 2 si bir arada makinasıda yok

LAST_ZZ
11-12-2012, 12:00
bizde arçelik çamaşır makinası aldık 8 kg lik kampanya vardı 3 ay sonra ödemeye başlıyorsun fian diye aldık makina o kadar sessiz çalışıyorki bazen konuşurken makinanın çalıştığını unutuyorsun,14 dakikalık hızlı yıkama programı gerçekten büyük kolaylık,ama kurutma özelliği olan arçelik çamaşır makinası yok bildiğim kadarıyla,fiyatıda 1200 yanlış hatırlamıyorsam.

Okhoroz
11-12-2012, 12:08
bizde arçelik çamaşır makinası aldık 8 kg lik kampanya vardı 3 ay sonra ödemeye başlıyorsun fian diye aldık makina o kadar sessiz çalışıyorki bazen konuşurken makinanın çalıştığını unutuyorsun,14 dakikalık hızlı yıkama programı gerçekten büyük kolaylık,ama kurutma özelliği olan arçelik çamaşır makinası yok bildiğim kadarıyla,fiyatıda 1200 yanlış hatırlamıyorsam.

abi o makinada DC motor varda ondan baya sessiz onun bi alt modelinde AC motor var ses tavan :D

serqan23
11-12-2012, 12:19
fiyatlar ne alemdeydi.

bu arada örneğini veridiğim vestelde kurulum ücretli

aldığım ürünlerin hepsi inox

106 ekran smart özellikli 3d tw

8 kg çamaşır mak.

5 programlı bulaşık makinası.

buzdolabı ( tam modeli aklmda değil ama yeni tip buzluk aşağıda dolap kısmı yukarıda içinde led ışıklar flaan var )

elektronik saatli fırın

set üstü ocak ( siyah cam alüminyum değil )

davulumbaz.

bunların hepsini 6600 tl ye aldım. üstelik kredi kartına taksitli olarak bu fiyatlar.

serqan23
11-12-2012, 12:20
bu arada vestel in de + 4 ay taksit ertelemesi var. ve banada kurulum için hiçbir şey söylenmedi. tekrar emin olmak için aldıgım yeri arar sorarım.

xcel
11-12-2012, 14:24
kombide markalar, modeller arasında tüketim farklılıklar var. doğal gaz ucuz değil artık. bence kombi alırken buna dikkat etmeli. çünkü artık tüm ürünler belli standartları yakaladı. aynı metrekare ev, aynı bina, aynı cephe, aynı tesisat. benim evimde demirdöküm yoğuşmalı kombi var. 50 derecede bir ayda ben 300 TL öderken aynı anda aynı kalori değerindeki viessmann marka yoğuşmalı kombili arkadaşım 240-250 TL ödüyor ki 60 derecede çalıştırmam gereken ocak şubat ayında fark daha net ortaya çıkacak.

bulaşık, çamaşır ve kurutmada en önemlisis kullanıcıya en fazla fayda sağlayan tek şey kısa program ve sessizlik. eviniz hayırlı olsun :)

MR2
11-12-2012, 16:06
kusura bakma ama pm atacak yetkim yok sanırım o yuzden bi mail adresi verirmisin bana.

Ranthor
27-12-2012, 08:32
akadaslar
yenibosna eskidjiye gidip samsung 7/5 kurutma ve karbon filtrelli asprator aldim.

FIyatlar bayagi iyi ve urunler garantili ( ben sifir aldim, elden dusme satanlar da vardi tabi)

Simdi praktikerde ucuz zass klima var onu alacagim. Daha once aldigim zass klimayi 10 senedir super sorunsuz kullaniyoruz, cok memnunuz.

arcelik ve demirdokum de var evde onlardan o kadar memnun degiliz ( cok daha yeni olmalarina ragmen)

Ahmetfikri
27-12-2012, 09:22
sharp simfer general electric manisa servisliği yapıyoruz bu 3 markayıda tavsiye ederim

kendi evime düğün alişverişinde beyaz eşyaların hepsini hotpoint aldım direk manisadaki fabrika deposundan piyasa fiyatlarından çok daha ucuza
buzdolabı E2BYH 19223 F O3
http://www.ticaretmerkezi.com.tr/images_buyuk/f71/Ariston-E2BYH-19223-F-O3-TK-A-2-_224071_1.jpg

çamaşır makinası Aqualtis AQ83D 29C TK
http://www.hotpoint.com.tr/ha/_img/products/78574_PNGPR_L.png

bulaşık makinası LFFA+ 8M14 X IB
http://www.hotpoint.com.tr/ha/_img/products/79033_PNGPR_L.png

klima cok ucuz!
acaba montak dahil midir?

Vestel Bioplus 7 7.000 BTU/H Duvar Tipi Split Klima - Isıtıcılar - Soğutucular (http://www.tekcarsi.com/urun/vestel-bioplus-18-duvar-tipi-split-klima.aspx)

Isıtmada kullanmak istiyorsanız uzak durun derim

Ranthor
27-12-2012, 09:34
istanbulda isitmada klima kullaniyor pek.