PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [2013] Yılbaşı Programımız

blumenberg
03-12-2012, 18:24
http://i1239.photobucket.com/albums/ff516/blumenberg/2013-yilbasi-300x200.jpg

Evet arkadaşlar.. Sizlerin yılbaşı programı var mı, varsa nerde nasıl geçecek..

Ben Jolly Joker ya da Congresium' da olucam, soner sarıkabadayı ya da hadise'nin hangi menejere

hızlı ulaşabilirsek ona gidicem artık

imprezaWRC
03-12-2012, 19:41
Evde kanepenin sağ köşesinde olacağım; eşimle beraber PTT etkinleklerini gerçekleştireceğiz. Bedavaya ekrandan bir tomar ünlüyü istemediğim halde göreceğim. En güzelide, müzikten falan kafam şişerse istediğim an hepsinin sesini kısabileceğim. Akşam yediğim yemekten anlayabileceğim, üstelik istediğim kadar yemek yiyebileceğim. Sağımdan solumdan sigara kokuları ve dumanları gelmeyecek. Kar yağarsada dışarı çıkıp dilediğim gibi kar topu savaşı ya da drift yapabileceğim.

Bu sene hediye bile almaya niyetim yok, bıktım artık zırt pırt gezinip o ne ister, bu ne yer, geçen sene ne almıştık repliklerinden ve her ne hikmetse tüm bu gereksiz işlerin son haftaya kalmasından.

Ha birde eve plastik çam ağacı alma durumu ve tabi onu gereksizce süsleme ve gün boyu ağacın etrafına dolanan ve elektrik faturasını kabartmaktan başka halta yaramayan ışıkların yanıp yanıp sönmesi durumu söz konusu. (zannedersin ev değil erotic shop, gel buraya gel buraya diye bağıran ışıklar :D :D , iyi bari noel baba da gelir belki diye etrafa gerekli yönlendirme levhalarıda koyayım tam olsun, bu ev bu ev, yaşlı bunak yanlış eve girme :D :D :D )

MiaMi
03-12-2012, 19:51
Kesinlikle evdeyim ne stresini çekerim trafiğinin nede hanzorla uğraşmak isterim , bugün gittim biletlerimide aldım misss evde acarım vodkamı bakarım keyfime,

CdemireL
03-12-2012, 19:54
kumsalda 1 varil ve devasa bir ateş. giriş ücreti yok sadece müzik alkol ve hatun....

B.Koçer
03-12-2012, 19:56
kumsalda 1 varil ve devasa bir ateş. giriş ücreti yok sadece müzik alkol ve hatun....

Sanki burası amerika :D

RafetAraç
03-12-2012, 20:02
Sanki burası amerika :D

miami sahilleri :D

turbo&quattro
03-12-2012, 20:03
Los Angeles te house party de olacagiz :)

sansar34
03-12-2012, 20:05
gecen senede tuvalette gırdım bu senede tuvalette psp fılım ızleyerek gırmek ıstıyorum :D :P

Görkem.Y
03-12-2012, 20:09
Acilmisti gecen hafta konu
www.techturkey.com/forum/sohbet/139794-yilbasi-planlari.html

MiaMi
03-12-2012, 20:11
Bende diyorun neden gereksiz geyik dönüyor konuda

Painkiller
03-12-2012, 20:13
Öncelikle şunu belirteyim, tamamen kişisel fikrimdir. Tamamen boş iş. Ne yani dünya güneşin etrafında 365 gün döndüyse, ölmeye biraz daha yaklaştık bunu mu kutluyoruz.:) Benim için bugünden hiç bir farkı olmayacak her zamanki gibi.

blumenberg
04-12-2012, 09:50
Evde kanepenin sağ köşesinde olacağım; eşimle beraber PTT etkinleklerini gerçekleştireceğiz. Bedavaya ekrandan bir tomar ünlüyü istemediğim halde göreceğim. En güzelide, müzikten falan kafam şişerse istediğim an hepsinin sesini kısabileceğim. Akşam yediğim yemekten anlayabileceğim, üstelik istediğim kadar yemek yiyebileceğim. Sağımdan solumdan sigara kokuları ve dumanları gelmeyecek. Kar yağarsada dışarı çıkıp dilediğim gibi kar topu savaşı ya da drift yapabileceğim.

Bu sene hediye bile almaya niyetim yok, bıktım artık zırt pırt gezinip o ne ister, bu ne yer, geçen sene ne almıştık repliklerinden ve her ne hikmetse tüm bu gereksiz işlerin son haftaya kalmasından.

Ha birde eve plastik çam ağacı alma durumu ve tabi onu gereksizce süsleme ve gün boyu ağacın etrafına dolanan ve elektrik faturasını kabartmaktan başka halta yaramayan ışıkların yanıp yanıp sönmesi durumu söz konusu. (zannedersin ev değil erotic shop, gel buraya gel buraya diye bağıran ışıklar :D :D , iyi bari noel baba da gelir belki diye etrafa gerekli yönlendirme levhalarıda koyayım tam olsun, bu ev bu ev, yaşlı bunak yanlış eve girme :D :D :D )

Kulağa hoş geliyor söyledikleriniz, keşke biz de evlenebilseydik :)

Fatihöztürk
04-12-2012, 10:11
Dance The Newyear - Türkiye'nin en büyük yılbaşı partisi (http://www.dancethenewyear.com/)

zumas la dang dang :)