PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gedik Üni.'den Kimse Var mı ?

watchword
11-12-2012, 17:32
Arkadaşlar Meraba . Yaklaşık 3 ay ' dır Gedik Üniversite ' sindeyim . Bilenleriniz yada duyanlarınız vardır belki , okul tam anlamı ile Lise havasında ve Holding binasına dahil edilen bi yapıda kurulu . Yeni kurulan okul durumuda , bu duruma eklenince bırakın aynı düşünce yada düşüncelere sahip olmayı ortak bakış açısından bakabilecek ne bi topluluk var ne de bi insan . Bugün ders arasında , sıkıntıdan patlamak üzere iken hava almak için otopark ' a doğru yürüdüm . Otopark ' da , sanki burda görmüş olduğumu hatırladığım bazı araçlar vardı . Uzun lafın kısası , burda Gedik Üniv. ' de okuyan arkadaşlar var ise , görüşmek ve tanışmak isterim . Teşekkürler ...

HkN
11-12-2012, 18:02
Ben İlk defa duydum Muratcım bu okulu. Hoş zaten yeni sanırım yazdıklarına göre.. Umarım tanıdıklar çıkarda en azından zaman geçirirsin.

Evde sanırım Orhanlı yada Aydınlı'daydı.. Autodroma gidenlerlede görüşebilirsin :)

Sam
11-12-2012, 18:14
Bende Gedik MYO'dayım (Kurtköy)

Çok doğru söylüyosun, katılıyorum dediklerine.Gedik'in liseden tek farkı kıyafetler serbest :)

Allahtan bi kaç kafa adam varda...

tayreep_john
11-12-2012, 18:22

Çok doğru söylüyosun, katılıyorum dediklerine.Gedik'in liseden tek farkı kıyafetler serbest :)

yeri tam nerde??? okan üniye yakın mı ?

Sam
11-12-2012, 18:29
yeri tam nerde??? okan üniye yakın mı ?

Gedik Üni. Pendik tarafından kartal köprüsüne doğru çıkarken sağda kalıyor (yan yol), Gedik Meslek yüksek okulu da pendik-kurtköy yolu üzerinde...

fastchild
11-12-2012, 18:30
Gedik bir Kartal köprüsünün orada var birde Kurtköyde açıkçası üniversite dediğinde bir alan olur öğrenciler yayılır felan Kartaldakinde kafanı uzat E-5 yanyoldasın

YsnErhn
11-12-2012, 18:35
Gedik myo bana 2 km mesafede. Akşamları sohbet muhabbet cok olur bizde bayada yakınsın canın sıkındıgında araman yeter. Sohbet muhabbet ederız. tel : 0507 440 19 96

S!NS!
11-12-2012, 19:20
okul çok sıkıntı! :) bende makine müh. bölümündeyım sizin hangi bölüm?

Sam
11-12-2012, 19:22
Gedik myo bana 2 km mesafede. Akşamları sohbet muhabbet cok olur bizde bayada yakınsın canın sıkındıgında araman yeter. Sohbet muhabbet ederız. tel : 0507 440 19 96
Eyv. müdür :)

Sam
11-12-2012, 19:23

Mekatronik 2'deyim ben

S!NS!
11-12-2012, 19:28
Mekatronik 2'deyim ben
kartalda dersleriniz oluyorsa uğradığında ara bi çay içeriz :)

alper_pug
11-12-2012, 20:27

Profilini yenile kardeşim bi :) Bu arada evet okul pek hoş değil dıştan bakınca :D

watchword
11-12-2012, 20:46
Ben İlk defa duydum Muratcım bu okulu. Hoş zaten yeni sanırım yazdıklarına göre.. Umarım tanıdıklar çıkarda en azından zaman geçirirsin.

Evde sanırım Orhanlı yada Aydınlı'daydı.. Autodroma gidenlerlede görüşebilirsin :)

Evet abi okul yeni . 2010 ' da kurulmuş ve ilk kurulduğu yıl sanırım sadece myo ' ndan öğrenci almış . Gedik Myo diye bilenler daha fazla çünki . Aydınlı ' da olan , yurt idi abi . İdi diyorum çünki aynı okul ' a benzer nedenlerden dolayı yurt ' dan ayrıldım . Şimdilik geçici olarak Ataşehir ' de , bi arkadaşımın evinde kalıyorum . Haftasonları ' da ***** İzmit ' de oluyorum zaten , biliyosun ...

Bazı derslerinizin Kartal Yerleşkesi ' nde oluyo diye biliyorum ? Hoş dersler Kartal ' da olmasa bile ne zaman istersen bekleriz . Hatta her zaman bekleriz :) . Bu arada bi keresinde yurda giderken , Myo ' na uğramıştı servis . Sanırım senin araçtı , bahçede görmüştüm ...

Benim bölüm Uluslararası İlişkiler kardeşim . Yarın mutlaka haberleşelim , bişiler içelim ...

Sam
11-12-2012, 21:03

Yok kardeşm kartalda dersimiz olmuyor ama yolumuz düşerse bi uğrarız :)

Sam
11-12-2012, 21:10
Bazı derslerinizin Kartal Yerleşkesi ' nde oluyo diye biliyorum ? Hoş dersler Kartal ' da olmasa bile ne zaman istersen bekleriz . Hatta her zaman bekleriz :) . Bu arada bi keresinde yurda giderken , Myo ' na uğramıştı servis . Sanırım senin araçtı , bahçede görmüştüm ...
...

Eyv. kardeşim, bizim kartal yerleşkesinde dersimiz yokda gelen arkadaşlar var ama yolumuz düşerse yada boş bi zamanımızda uğrarız illaki :)

watchword
11-12-2012, 21:18
Eyv. kardeşim, bizim kartal yerleşkesinde dersimiz yokda gelen arkadaşlar var ama yolumuz düşerse yada boş bi zamanımızda uğrarız illaki :)

Mutlaka ama mutlaka gelin kardeşim :) . 2.Üniversite ' m olduğundan ve arabamın plakası DD olduğundan dolayı sınıf ' dakiler bana Dede demeye başladı zaten :) . Bilmiyorum ya , okulun en büyük öğrenicisi benim sanırım :) . Hatta bugün , koskoca dede olmuşsun sen , bu saat ' den sonra istesende çevre yapamazsın , kafa dengi adam bulamazsın sen gibisine şakalaştık :) . Toplanın , toplanın gelin ki hem keyfimize bakalım , hemde nispet yapalım :D

Sam
11-12-2012, 21:25
Mutlaka ama mutlaka gelin kardeşim :) . 2.Üniversite ' m olduğundan ve arabamın plakası DD olduğundan dolayı sınıf ' dakiler bana Dede demeye başladı zaten :) . Bilmiyorum ya , okulun en büyük öğrenicisi benim sanırım :) . Hatta bugün , koskoca dede olmuşsun sen , bu saat ' den sonra istesende çevre yapamazsın , kafa dengi adam bulamazsın sen gibisine şakalaştık :) . Toplanın , toplanın gelin ki hem keyfimize bakalım , hemde nispet yapalım :D

Yaparız tabi yaa :)

Benim plakada 41 D :)

tayreep_john
11-12-2012, 21:29

formula 1 pistinin orda toplanırsanız haber verin :)

watchword
11-12-2012, 21:29
Yaparız tabi yaa :)

Benim plakada 41 D :)

Senin hem D bi tane , hemde yaşın küçük :D . Sen yırtıyosun :D

Sam
11-12-2012, 21:31
formula 1 pistinin orda toplanırsanız haber verin :)

Bu pazar JDM buluşması varmış galiba İst. Park otoparkında bi buluşma yapabiliriz aslında...

Sam
11-12-2012, 21:32
Senin hem D bi tane , hemde yaşın küçük :D . Sen yırtıyosun :D

Eyvallah :D