PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Outback Truckers

S.Özeren
13-12-2012, 22:59
Arkadaşlar bu discovery channelde 2-3 hafta önce başlayan Outback Truckers izleyebilceğimiz , indirebilceğimiz bi yer varmı ?

Bayadır arıyorum bulamadım :D

Outback truckers (avustralya kamyoncuları)

omerbeytekin
14-12-2012, 11:54
ben şöyle bı tavsıyede bulunayım, tahmın edıyorum sende dsmart ı taahütlü almak istemiyorsun ki bende öyleydim.Şöyle birşey yaptım; 2008 yılında satılan dsmart cıhazları ömur boyu fatura odemeyecegınız şekilde müşteri sayısını arttırmak adına bu şekilde satıldı. ***** satış sitesinde bazı kullanıcılar bu cihazları 2. el olarak 200 -250 TL bandında satıyorlar. Bende onlardan birtane aldım istediğim gıbı ızlıyorum kanalları, dıscovery, anımal planet, dıscovery scıence kanalları ve bikaç kanal daha açık.Bayramlarda da bütün kanalları açıyorlar. Bence en sağlıklı yöntem bu çünkü yayınları internette bulamıyorsun. biraz uzun ve sorunun tam cevabı değil ama sadece tavsiye.
Dipnot; evde benim sürekli discovery chanel açık, behzat ç zamanı hariç :)

edit link; http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-next-dsmart-2008-omur-boyu-acik-108033907/detay
sadece bir örnek bisürü ilan var bunun gibi :)

BERKAY
14-12-2012, 13:03
Program daha çok yeni internete düşmesi zaman alır gibi

USTAaa
14-12-2012, 13:46
youtubeda bı kaç bölümü var,izledım bıraz

S.Özeren
14-12-2012, 15:22
ben şöyle bı tavsıyede bulunayım, tahmın edıyorum sende dsmart ı taahütlü almak istemiyorsun ki bende öyleydim.Şöyle birşey yaptım; 2008 yılında satılan dsmart cıhazları ömur boyu fatura odemeyecegınız şekilde müşteri sayısını arttırmak adına bu şekilde satıldı. ***** satış sitesinde bazı kullanıcılar bu cihazları 2. el olarak 200 -250 TL bandında satıyorlar. Bende onlardan birtane aldım istediğim gıbı ızlıyorum kanalları, dıscovery, anımal planet, dıscovery scıence kanalları ve bikaç kanal daha açık.Bayramlarda da bütün kanalları açıyorlar. Bence en sağlıklı yöntem bu çünkü yayınları internette bulamıyorsun. biraz uzun ve sorunun tam cevabı değil ama sadece tavsiye.
Dipnot; evde benim sürekli discovery chanel açık, behzat ç zamanı hariç :)

edit link; http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-next-dsmart-2008-omur-boyu-acik-108033907/detay
sadece bir örnek bisürü ilan var bunun gibi :)

digitürk kullanıyorum , aslında plus'a geçip kaydedebilirim ama zaten 100 küsür lira faturam var plus'a da geçersem daha çok gelicek ondan dolayı düşünmedim hiç böyle bişey, d-smartta ziyade böyle bi seçenekte var ama işte netten bulup izlemeyi tercih ederim

Program daha çok yeni internete düşmesi zaman alır gibi

aynen arıyorum bulamadım günlerdir uyuz oldum :D

youtubeda bı kaç bölümü var,izledım bıraz

link yollayabilirmisin ?