PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol kavgası kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı

atabay
14-12-2012, 12:28
Olay, dün saat 23.30 sıralarında, Donanmacı Mahallesi 1738 Sokak'ta meydana geldi. Yönetimindeki 35 KA 4493 plakalı otomobil ile giden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı Muhabere Bölüğü'nde vatani RTHABER | İZMİR HABERLERİ (http://www.rthaber.com) görevini yaparken izinli gelen er 22 yaşındaki M.O.Y. ile karşı yönden gelen 35 AY 8889 plakalı otomobili kullanan Eskişehir Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü öğrencisi 20 yaşındaki Doğukan Bozkuş arasında `yol verme' tartışması çıktı. Tartışma küfürleşmeye ve ardından kavgaya dönüştü. Aracındaki bıçağı alarak inen M.O.Y., diğer araçtan inen sürücü Doğukan Bozkuş ve kasiyer olan arkadaşı 21 yaşındaki Semih Külekçioğlu'nu yaraladı.
http://d1212.hizliresim.com/14/g/gw63r.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
ÜNİVERSİTELİ ÖLDÜ İki arkadaş kanlar içinde yere düşerken, M.O.Y. de otomobiline yönelerek buradan uzaklaşmaya çalıştı. RTHABER | İZMİR HABERLERİ (http://www.rthaber.com) Bu sırada devriye gezen Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri yaralıları görüp sağlık ekibi istedi, kaçmaya çalışan M.O.Y.'nun aracının plakasını telsizle merkeze bildirdi. Gelen sağlık ekibi ağır yaralanan Doğukan Bozkuş'u Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne, Semih Külekçioğlu'nu da Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırdı. Sol bacağındaki atar damarı kesilen Doğukan Bozkuş doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirirken, 5 bıçak darbesiyle ağır yaralanan Semih Külekçioğlu tedaviye alındı.

KOVALAMACADA YARALANDI Kaçan şüpheli M.O.Y.'nin otomobili RTHABER | İZMİR HABERLERİ (http://www.rthaber.com) ise polis ekiplerince takibe alındı. Kovalamaca sonucu otomobilin önü 1971 Sokak'ta kesildi. Bunun üzerine araçtan inip koşarak kaçmaya başlayan M.O.Y. kısa süre sonra yakalandı. Cinayet Bürosu ekiplerine teslim edilen şüpheli M.O.Y. sorguya alınırken, vatani görevini yaparken izinli geldiği için de askeri yetkililere bilgi verildi.

atabay
14-12-2012, 12:34
hayatını kaybeden arkadasımın yeğeni ..çok efendi biriydi abi bende insallah draglara katılcam o heyecanı merak edıyorum derdı..omrunun bagarında ....allahrahmet eylesin .
sevdıklerıne sabır dılerım..

Quantum
14-12-2012, 12:35
Böyle olayları duyunca aklıma hemen (hatırlayan var mıdır bilmem ama) Maltepe Sonax önünde olan, bu firmanın sahibi/ortağı tarafından Hakan Eron un öldürülmesi aklıma geliyor..
Allah rahmet eylesin

devilboy
14-12-2012, 12:39
allah rahmet eylesin yazık yaa insan hayatı bukadar ucuz değil!!

Gry
14-12-2012, 12:40
vay arkadaş ya insanın hayatını harcamak bu kadarmı basitmi :mad: ne olursa olsun yolda tartışırsın sinirlenirsin anlarımda bıçak çekip adam öldürmek nedir!.. Umarım cezası neyse fazlasıyla çeker..!

Hayatını kaybeden kişilerin yakınlarına Allahtan sabır ve metanet diliyorum, mekanı cennet olsun..

Onurkk06
14-12-2012, 12:41
gelde küfür etme işte noldu yani 1 dakka geç gitsen 10 dakka geç gitsen bi yere noldu yani bi insanın hayatından mı önemli baştan beri yanlış cahil cühela piskolojisi bozuk herkese ehliyet veriyolar

Germanian
14-12-2012, 12:43
vuran hayvana diyecek birşey bulamıyorum allah bin türlüsünü versin umarım..

trafikte çok gerginimdir ama büyük sözüme tövbe arabadan hayatta inmem kavga küreğe girmem.

yalnız bu eleman öldürmek için vurmamış o kadar yürek yoktur muhtemelen 2 kişi gördü korktu bileğine güvenemedi çekti bıçağı bacaklarına sokar yırtarım en fazla dedi ama oda ters yere gelmiş sol bacağın iç kısmına doğru olan atar damara gelmiş galiba amk çocuğu yüreksiz pezevenk.

Seven7
14-12-2012, 12:43
Allah rahmet eylesin, yazık.
Adam gibi cezalar olmalı. O arabaya gidip bıçağı çıkarırken bir daha düşünmeli.

atabay
14-12-2012, 12:47
haberı duyunca oldugum yerde kaldım...allah kımsenın basına vermesın.:(

c.sar
14-12-2012, 12:50
Hiç yüzünden biri daha gözlerini kapattı çok acı bir drum :(..Allah rahmet eylesin.
Arkadaşı vuran o cahilede vicdan azabı versin.

fsunnetci
14-12-2012, 12:52
beyler trafikte öyle bir hal oluyor ki biz sürücülere inanın dışardan çok basit gibi görünen o yol verme mevzusu o an için namus meselesine dönüyor bir an ve şeytanında vesvesesi ile ölüm kalım mücadelesine dönüşüyor.ben burda bıçaklayan arkadaşa bir şey diyemiyorum çünkü yeri geliyor aynı duruma bizlerde düşüyoruz malesef :( ölen arkadaşımıza Allah rahmet eylesin rabbim herkese hayırlı ölümler nasib etsin toplum olarak psikolojimiz bozuldu malesef

mcy
14-12-2012, 12:53
hayatını kaybeden arkadaşa Allah rahmet eylesin.

trafikte bir sürü saygısız sürücü var. ben trafikte hep iyi niyetli olan taraf oluyorum ve yol veriyorum. özellikle yayalara hiç sektirmeden yol vermeye çalışıyorum. biliyorum ki bir sürü iti kopuğu var. silahı olan var. benim 2,5 yaşında oğlum var. kapım kitli gidiyorum. çok acil olmadıkça markete girmek için bile durmuyorum.
herkes dikkatli olsun arkadaşlar. önce kendiniz sonrada sevdiklerini için iki defa düşünerek hareket edin.

c20let
14-12-2012, 12:54
vuran hayvana diyecek birşey bulamıyorum allah bin türlüsünü versin umarım..

trafikte çok gerginimdir ama büyük sözüme tövbe arabadan hayatta inmem kavga küreğe girmem.

yalnız bu eleman öldürmek için vurmamış o kadar yürek yoktur muhtemelen 2 kişi gördü korktu bileğine güvenemedi çekti bıçağı bacaklarına sokar yırtarım en fazla dedi ama oda ters yere gelmiş sol bacağın iç kısmına doğru olan atar damara gelmiş galiba amk çocuğu yüreksiz pezevenk.

diğer yaralanan 5 bıçak yarası almış bence korku değil sadece ortada olan. Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin yarılı arkadaşa acil şifalar. Burda sakin sakin yazıyoruz ama yeri geliyo trafikte araçtan iniyoruz değmiyor ama insan sinirine hakim olamıyor bazen en güzeli hiç araçtan inmemek

arfy
14-12-2012, 12:55
5 bıçak darbesiyle ağır yaralanan Semih Külekçioğlu tedaviye alındı. denmiş haber de ... tamam belki ayağından vurmuş ama öldürmek istemeyen adam 5 kere saplarmı hiç bıçağı...

yukarda allah var trafikte defalarca kavga ettik bugüne kadar ama artık kornaya basarken bile 2 kere düşünmek gerekiyor ... ne var lan diye arabalarından aşşağı atıyor artık hayvanoğlu hayvanlar kendilerini ...

ufuksaracci
Çok kötü oldum ya. Haberde adı geçen Semih eski bir arkadaşımın kardeşi.

fatiii
Allah rahmet eğlesin gencecik yaşta ölüm ailesi için çok zor bir durum gerçekten.

bu kadar kolay adam öldürebilmelerinin tek sebebi gerçekten diziler bence yoksa o yaşlardaki insanlar yoktan yere içerde o kadar yıl yatmayı göze alamazlar en azından alamamaları lazım.içeriyi çakırın yattığı şekilde sanıyolar sanırım.keşke bi 35 40 sene yatırsalar içerde diyecemde nerdeee

metin
14-12-2012, 12:56
Böyle olayları duyunca aklıma hemen (hatırlayan var mıdır bilmem ama) Bostancı Sonax önünde olan, bu firmanın sahibi/ortağı tarafından Hakan Eron un öldürülmesi aklıma geliyor..
Allah rahmet eylesin

Bostancı sonax değil o idealtepe sahil şu s2000 lerın sürekli yola çıkış videoları çektiği mekan

fatihtemizer
14-12-2012, 12:57
Allah rahmet eylesin böyle olayları duydukca irkilmemek elde değil.trafikte ne olacagı o sinirle belli olmaz hiç aractan inmemek lazım..gecenlerde buna benzer bır olaya tanık oldum biri inmiş diğer aracı tekmelıyor diğer sürücüde inmedi bile inse zaten sonuc belli birinden biri gidecek yani o derece..Allah hepimizi ıslah etsın ne diyelim.

KingoAtmo
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin,
Hayat kıymetli, cahilde çok ...

Gunes G.
hayatını kaybeden arkadaşa Allah rahmet eylesin.

trafikte bir sürü saygısız sürücü var. ben trafikte hep iyi niyetli olan taraf oluyorum ve yol veriyorum. özellikle yayalara hiç sektirmeden yol vermeye çalışıyorum. biliyorum ki bir sürü iti kopuğu var. silahı olan var. benim 2,5 yaşında oğlum var. kapım kitli gidiyorum. çok acil olmadıkça markete girmek için bile durmuyorum.
herkes dikkatli olsun arkadaşlar. önce kendiniz sonrada sevdiklerini için iki defa düşünerek hareket edin.

Aynen budur. Kaybedecek hicbirseyi olmayan cok fazla basibos insan var memlekette, o yuzden ne olursa olsun kimseyle ugrasmamak lazim.

SErhat.
14-12-2012, 12:59
Allah rahmet eylesin. Yok yere yaşanan bir durum..

Böyle olayları duyunca aklıma hemen (hatırlayan var mıdır bilmem ama) Bostancı Sonax önünde olan, bu firmanın sahibi/ortağı tarafından Hakan Eron un öldürülmesi aklıma geliyor..
Allah rahmet eylesin

Maltepe Sonax'tı orası. Şimdi yine Meguiar's olarak devam ediyorlar.

altugkocer
14-12-2012, 12:59
Allah rahmet eylesin... söylenecek kelime yok ya ne kadar cahiliz yazık bize 2 dk geç gitsen ne olur sanki

lucky Jackal
14-12-2012, 13:04
Allah rahmet eylesin, işte bu yüzden trafikte herkese yol vermeye çalışıyorum aynı şeyi eşime de tembihliyorum. gerekirse geri geri 100 metre gidiyorum ama kimseye atar yapmıyorum artık.

Berkerr
14-12-2012, 13:13
Trafikte insanın sabrını deneyen çok ama 5 bıçak darbesi ne göz korkutmalık, ne de kendini savunma. Direk saldırı bu... Karşındaki kaldıramayacağın bir laf ettiyse bileğine güveniyosan in ağzının payını ver de bıçak neden?

ACYV
14-12-2012, 13:15
Yol vermek en güzeli, anlamsız bir konudan dolayı hepimiz yok yere geriliyoruz trafikte. Sonuçta bizim geçme hakkımızın olduğu gibi diğer insanların da var. Toplumca agresyonumuz yüksek, patlamaya hazır haldeyiz, herkes son damlayı bekler şekilde yaşıyor bardak taşsın diye. Hepimizin sağduyulu olması gerekiyor.

Berguc
14-12-2012, 13:19
Allah rahmet eylesin. Böyle haberler duymak gerçekten çok üzücü.

2Fast4Me
14-12-2012, 13:24
Allah rahmet eylesin.

Ön cam dahil film işe yarıyo böyle durumlarda. Göz teması kurulmadığı zaman çok gergin bi durum olsa bile bi taraf sakinleşip yoluna devam ediyor

63owen63
14-12-2012, 13:34
Sadece direksiyon degil, psikolojik egitimde verilmeli kesinlikle.

skunk 2
14-12-2012, 13:39
Allah rahmet eylesin :(

HarunToprak
14-12-2012, 13:52
Bende cam filmini bu durumda yararlı buluyorum,hiç göz temasına girmeden yol veriyorum gidiyor. Bir gün camı açıp düzgünce bir şey söyledim 5 kişi küfür etmiş gibi atar yaptı dedim Allah sizi bildiği gibi yapsın bastım gittim.

Olay çok üzücü ölene Allah'tan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.

ghibli06
14-12-2012, 13:53
çok üzücü Allah rahmet eylesin, 20li yaşlar geçeli çok oldu, ben artık ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim arabadan inmem, siz de böyle yapın, orada yapacağınız bir erkeklik sizin gururunuzu arttırmaz ama bu şekilde sonuçlandığında ancak arkanızdan 'yazık oldu' derler...

sagi
14-12-2012, 13:56
trafikte en uyuz olduğum durumdur sopa bıcak herhangi bir emanet cekmek madem cok kızdın git dövüş silah cıktı mertlik gitti valla allah rahmet eylesin bu arada yazık olmuş cidden bi şerefsizin yüzünden

sasuuke
14-12-2012, 13:57
allah rahmet eylesin.hayat bu kadar ucuz mu ?

RIDVAN
14-12-2012, 13:59
Antep'de Geçenlerde Motordan Yanından Geçerken Ara Gazı Verdi Diye 2 Kardeşin Birisini Öldürüp Diğerini Ağır Yaraladılar Bu Olaydan Beri Elimden Geldiği Kadar Trafikte Yol Vermeye Hoşgörülü Olmaya Çalışıyorum Özellikle Ramazanda Otobüsle Gidip Geliyorum , Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun ..

recky
14-12-2012, 14:02
Yok yere
Allah rahmet eylesin.
Yazık bir yol vermek ugruna can vermek de nedemek
nereye gidiyoruz böyle:(

gp74
14-12-2012, 14:05
bu tip insan müsvetteleri ile hiç muhatap olmuyorum.

BarKing
14-12-2012, 14:10
Allah rahmet eylesin, Trafikte artik hangi kari kilikli incegi belli olmuyo arabadan, Karsinizdaki sizin kadar delikanli olmaya bilir fakat ben acikca yaziorum alinmasin kimse..:

Kavga icin arabadan tek kisiye 3-4 kisi cogul dalanda serefsizdir (anca cok olunca dayilanan magandalar, tekken sut dokmus kedi kari kiliklidir), Silahsiz adama silah ceken de korkak serefsizdir annesi karakoyde kidemli emekcilerindendir.., bi serefi onurundami yok it oglu it.., Bide delikanliyim diye gezer 5 kisi tek kisiyi dovup bu annesi kaldirim cicegi yezidler,

Seven7
14-12-2012, 14:40
Allah rahmet eylesin, Trafikte artik hangi kari kilikli incegi belli olmuyo arabadan, Karsinizdaki sizin kadar delikanli olmaya bilir fakat ben acikca yaziorum alinmasin kimse..:

Kavga icin arabadan tek kisiye 3-4 kisi cogul dalanda serefsizdir (anca cok olunca dayilanan magandalar, tekken sut dokmus kedi kari kiliklidir), Silahsiz adama silah ceken de korkak serefsizdir annesi karakoyde kidemli emekcilerindendir.., bi serefi onurundami yok it oglu it.., Bide delikanliyim diye gezer 5 kisi tek kisiyi dovup bu annesi kaldirim cicegi yezidler,

Aynen öyle. Benzer olay başıma geldi, biz araçta iki kişiydik diğer araçta 2 erkek 3 kadın vardı bağırıp çağırdılar, camı kapadım hepsi birden inip arabayı yumruklamaya başladılar. Polisi aradım peşime takıldılar mahalleye getirdim evdekileri arayıp, mahalledeki polisin yanına gelince hepsi mum kesildi ne hikmetse. Erkeklik nereye kadar?
Kesinlikle böyle olaylarda zorunlu psikolog seansı alma cezası olmalı. Hem de parasıyla.

alihan_27
14-12-2012, 14:43
Allah rahmet eylesin. Ölen,öldüren hayatları söndü. Yakınlara Allah sabır versin.
Sonax-öldürme olayı olduğundan beri trafikte kimseyle muhattap olmuyorum. Daha önceden sinirle arabadan inme, dalaşma olayları yaşadım, gerçekten gereksiz. Elin insanlıktan bihaber sığırını benmi yola getireceğim diyorum. Yiğitlik sabırlı, metanetli olmaktan geçiyor; kavga, magandalık, atar, giderle değil.

mannerboy
14-12-2012, 14:44
Nerelere geldik ya millet olarak herkez atarlı giderli herkez en kral birden parlayıveriyoruz vede en sapsızından en karizmasına kadar kimse farketmiyor illaki bi bıçak yada silah bulunduruyor.Karşındaki insanın ne yapıcağını kestiremiyosun tartışma çıkabilir neysede yaralamaya gidicek kadar yazık.Ölene Allah Rahmet eylesin

SekoLive
14-12-2012, 14:47
maltepe meg olduguna eminmisiniz yaw kameradaki yer gözümün önüne geldi ara yerde biyerdi...

arabadan inmek artık akıllı adam işi değil sorumlugu olan arkasında sevdiği olan inerken 2 kere düşünsün...

ölmekde var öldürmekde ikiside b.ktan bi durum

allah rahmet eylesin

alihan_27
14-12-2012, 14:47
Aynen öyle. Benzer olay başıma geldi, biz araçta iki kişiydik diğer araçta 2 erkek 3 kadın vardı bağırıp çağırdılar, camı kapadım hepsi birden inip arabayı yumruklamaya başladılar. Polisi aradım peşime takıldılar mahalleye getirdim evdekileri arayıp, mahalledeki polisin yanına gelince hepsi mum kesildi ne hikmetse. Erkeklik nereye kadar?
Kesinlikle böyle olaylarda zorunlu psikolog seansı alma cezası olmalı. Hem de parasıyla.

Bold yapılan yere kesinlikle katılıyorum. Toplumsal yaşama uyum ve saygı öğrenilmeli.

Dodoo
14-12-2012, 14:49
Allah rahmet eylesin, trafikte her türlü manyak-deli-psikopat-canavar-hayvan mevcut. Mümkün olduğunca kendinizi ve yakınlarınızı düşünün, kavgadan uzak durun. Gördüğünüz gibi kavgaların sonu kavgaya başka araç gereçlerin katılımıyla ölüme dönüşüyor.

_cAgdAsH_
14-12-2012, 14:50
Allah rahmetn eylesin yazık gencecik çocuk daha...

Eyüp
14-12-2012, 14:51
Çok çok sinirlenmeden hayatta inmem arabadan , haklısın der geçerim..

Çok yazık olmuş bir tartışma yüzünden can gitmesi..

Dodoo
14-12-2012, 15:01
maltepe meg olduguna eminmisiniz yaw kameradaki yer gözümün önüne geldi ara yerde biyerdi...

arabadan inmek artık akıllı adam işi değil sorumlugu olan arkasında sevdiği olan inerken 2 kere düşünsün...

ölmekde var öldürmekde ikiside b.ktan bi durum

allah rahmet eylesin

Şuanki Maltepe/İdealtepe sahil Meg's , eski Sonax :icon_tup:

SekoLive
14-12-2012, 15:04
Şuanki Maltepe/İdealtepe sahil Meg's , eski Sonax :icon_tup:

yeri mi değişti yoksa orasıda aynı yermiydi?

edit videoyu bi daha izledmde harbiden orası.

Talh@
14-12-2012, 15:14
Yaş 20-22 olgunlaşmanın zemin katlarda , atarın en üst katlarda olduğu dönem (kendim için)...

Ben o dönemde trafikte yaşadığım mevzulardan dolayı 2 kere silahlı tehdide uğradım.Gerçekten kafanıza silah dayanması çok farklı bir deneyim.O an şoka girersiniz ve artık bitsin diye sadece düşünürsünüz.Pek konuşamazsınız...

Şimdi o kişilere çok teşekkür ederim.Beni gereksiz atardan kurtardılar ve çok şey öğrettiler...

Sizlere nacizane tek tavsiyem.Trafikte kimseyle göz teması kurmayın!

Allah rahmet eylesin,kalanlara da Allah Sabır versin...

5500
14-12-2012, 15:16
Allah rahmet eylesin.. bu nasıl bir caniliktir ya. İdam geri gelmeli..

1.8 turbo
14-12-2012, 15:19
trafkte olabıldıgınce sakın olmak lazım. herkesın aılesı var ısı gucu var. hıc ugruna bı taraf ölüyor bi taraf hayatını hapıslerde curutuyor. her zaman soylerım ekmegıne namusuna el uzatılmadıkca ucuz kahramanlıga gerek yok.

S.Özeren
14-12-2012, 15:26
hayatında belkide 1 kere görüceğin adamla kavga etmeye değmez, yazık olmuş Allah rahmet eylesin

BarKing
14-12-2012, 15:26

fazla post ettim.

BarKing
14-12-2012, 15:27

Erkek degil, gay bi herif bile daha erkektir bunlardan, en azindan kimseye zarari yok... cinsel i.neligin kimseye zarari yok, esas zarar huysal ruhu i.ne olanda. bunlar gibi. Psikolog da bunalra fayda degil saglam bi dayak yigince akillari basina gelir anca dizlerini kircan. parmaklarini., bireysel silahlanmaya bu yuzden destekliyorum, Amerikada bole kolay kolay olmuyo neden? dallamalar dalinca cunku adamin silahi varsa gayet sikiyo, kendini savundu diye de bi cacik olmuyo.. bizde neyazikki bunlari koruyo yasalar basiretsiz avrupa birligi sagolsun

BarKing
14-12-2012, 15:28
hayatında belkide 1 kere görüceğin adamla kavga etmeye değmez, yazık olmuş Allah rahmet eylesin

bazilari yanliz bulastimi cikmayi bilmiyo amele sumugu gibi, saglam bi kazimak gerekiyo...

S.Özeren
14-12-2012, 15:42
bazilari yanliz bulastimi cikmayi bilmiyo amele sumugu gibi, saglam bi kazimak gerekiyo...

orası öyle tabi bi kere bende kazımak zorunda kaldım ama değmedi yani polis, mahkeme vss boşuna aylarca uğraştık bitane ciğeri 5 para etmez yüzünden..

S.Özcan
14-12-2012, 16:00
Allah rahmet eylesin, bıçaklayan elemana söyleyecek söz yok.

artık insanlar nasıl bir psikolojiye büründü anlayamıyorum. yol versen ne vermesen ne? değer miydi bu büyük günaha girmeye?

tayreep_john
14-12-2012, 16:02
allah rahmet eylesin ... gencecik bi çocuğun hayatını söndüren insan , insan da diyemiyorum yaratık en kötüsü şekilde cezasını çeker inşallah !

TigeR
14-12-2012, 16:07
ulan bi yol verme yüzünden ikiside hayatından oldu biri hapiste diğeri allah rahmet eylesin mezarda böyle atarlanan çok trafikte en iyisi kimseye karışmıycan

cookies
14-12-2012, 16:19
Geç arkadaş de gitsin bitsin.. Bu 20 li yaşlar çok müsait malesef insan yapısı gereği.. Ne biz bu haberi okurduk ne bunları yazardık.. Allah rahmet etsin..

M.A.D
14-12-2012, 16:36
Böyle olayları duyunca aklıma hemen (hatırlayan var mıdır bilmem ama) Maltepe Sonax önünde olan, bu firmanın sahibi/ortağı tarafından Hakan Eron un öldürülmesi aklıma geliyor..
Allah rahmet eylesin

benim de öyle abi direkt aklıma o geliyor hala da o olayı hatırlar kimseye atarlanmam , bu devirde kimin ne çıkaracağı belli olmuyor, sırf korkutmak için kuru sıkı çıkaran , karşı tarafın gerçek silahının altında kalıyor en iyisi hiç bulaşmamak , pisi pisine gitmek çok üzücü :(

RottingChrist
14-12-2012, 16:54
bu devirde en büyük kabadayı ekmeğini eline alıp sabah çıktığı gibi sağ salim evine ulaşabilen insandır.

rebel
14-12-2012, 17:12
bu devirde en büyük kabadayı ekmeğini eline alıp sabah çıktığı gibi sağ salim evine ulaşabilen insandır.

katlıyorum kesınlıkle !

allah rahmet eylesın allah gerıde kalanlara sabır ihsan eylesın mekanı cennet olsun

brs_odbs
14-12-2012, 17:16
bir anlık hata herşeyi yaptırıyor işte allah rahmet eğlesin genç yaşta hayatını hiç uğruna kaybetmiş

emirarslan34
14-12-2012, 17:30
cok uzuldum ölen arkadasa :( allah rahmet eylesin ya. insanların gözü dönmüş resmen.

BAŞAR
14-12-2012, 17:36
Ölen arkadaşın yakınlarına Allah sabır versin.Cahillik başa bela bu ülkede diyecek söz bulamıyorum.

Berk
14-12-2012, 18:18
Doğukan da Semih de arkadaşımdı haberi burdan öğrendim elim ayağım titriyor şuan bir insanın canına kıymak bukadar kolay olmamalı .ALLAH rahmet eylesin huzur içinde yat kardeşim DODO.

lethaldoze
14-12-2012, 19:38
Allah rahmet eylesin. Hayatta inmem arabadan buı kaç oldu artık. El elden üstündür arkadaş yok öyle kabadayılık. Hadi bıçağa da göğüs gerebilecek kadar yiğtsin alt edrsin. Ya silah çıkarsa nerden bileceksin ki tek kurşun, olmayan şeyler değil.

Cankaraca
14-12-2012, 19:55
Allah rahmet eylesin :(

GokhanRS
14-12-2012, 20:05
allah rahmet eylesin.

ama her yerde geri zekalı dolmuş. sağ şeritteyim. orta şerit boş. sinyal verdim ve orta şeride geçtim. sol şeritteki adam sinyal vermeden orta şeride geçmeye kalktı. birde korna yapıyor dangalak. hayır sinyal versede yol vermesem eyvallah dicemde adamın sinyal kolu biyerine kaçmış kullanmıyor. birde kendini haklı sanıyor. ne adamlar var yollarda. hep alttan almak lazım. sinirlensemde ses etmedim. nasılsa zaten gaza geldi makas ata ata gitti.

alıcam bir araç kamerası. hergün yaşananları akşam youtube a atıp linkite ilgili mercilere atıcam usanmadan.

edit: bu arada farkındaysanız zanlı askermiş. bu yüzden diyorum hep alttan almak lazım. adam askerdir psikolojisi bozulmuştur bunalmıştır. askerde komutanlarından tonla dayak yer gelir izinde sana patlar.

tekrar allah rahmet eylesin. yakınlarına sabır nasip eylesin.

Burak-Akın
14-12-2012, 20:15
Bileğinin gücüne güvenmeyen bi şerefsiz yüzünden hayatını kaybetmiş..

Allah ailesine sabır versin

ilkerist
14-12-2012, 20:54
Ya yazık,günah değil mi?Gencecik bir insan,anası,babası,sevenleri,ya bu kadar mı ucuz?
Ulan karaktersiz it,rahata erdin mi?Nasıl yaşayacaksın bunun vicdanıyla???
Ben anlayamıyorum,aklım,mantığım almıyor,almıyor,almıyor!!!

atituti
14-12-2012, 21:04
piskolojik eğitimle alakası yok bunun , ben çok öğretmen tanıyorum eğitimci tanıyorum xanaxtan cipramdan dahada ağır ilaçlardan kafasını kaldıramıyo , eğitimlede alakası yok kaç kere kafa göz şişmiş vaziyette ögrencilerinin karsısına geçen hoca gördük.böyle durumlarda emniyet şeridi cezası gibi keşke en tavan ceza verilse müebbetmi müebbet 100 senemi 100 sene idamda idam , artık bu öküzoğlu öküzlere bi çare bulunmalı

Fatih_
14-12-2012, 21:25
Allah rahmet eylesin

oradaki insanlar 3 kişinini üniversiteli çocuğu dövmesine engel olamadımı kimse ayıramadımı?

esmerserseriler
14-12-2012, 21:28

olayı kısaca özetlemiş rotting...daha sakin olmak gerek:(

ANIL ERCAN
14-12-2012, 22:01
Böyle kansızlar var maalesef trafikte ben her ihtimale karsı kendimi koruma amacıyla Arabamda Kelebek bıçağı, beyzbol sopası ve biber gazı taşırım. kuru sıkı silahta tasımayı düsündüm bi ara cunku cok maganda var ama lakin cıkartır gercek silahı b.k yoluna gideriz diye vazgeçtim ondan.

RottingChrist
14-12-2012, 22:47
istanbul gibi bir şehirde yaşamak maalesef bunu gerektiriyor.

olayı kısaca özetlemiş rotting...daha sakin olmak gerek:(

Dragger
14-12-2012, 23:04
Asacaksın bu o.cocugunu işte, başka açıklaması yok.

Devir böyle, bıçaktı sopaydı silahtı herşeye sarılır yavşaklar, sonra erkeğim diye gezerler ortada.

Trafikte sinirlere hakim olmak şart, hiçbirimiz yapamıyoruz bazen ama eski delikanlılar yok trafikte, bu yüzden çekip gideceksin ne olursa olsun.

ST
14-12-2012, 23:06
Allah rahmet eğlesin,çok üzüldüm gerçekten. :(

ANIL ERCAN
14-12-2012, 23:16
Asacaksın bu o.cocugunu işte, başka açıklaması yok.

Devir böyle, bıçaktı sopaydı silahtı herşeye sarılır yavşaklar, sonra erkeğim diye gezerler ortada.

Trafikte sinirlere hakim olmak şart, hiçbirimiz yapamıyoruz bazen ama eski delikanlılar yok trafikte, bu yüzden çekip gideceksin ne olursa olsun.

Benim aracımda var işte bıçakta var sopada var biber gazıda var Ama trafikte çok kişiyle papaz olmuşumdur Allah şahit kimseye ne bıçak çektim ne sopa cektim ne biber gazı cektim. yanımdada Tasırdım bundan 2 sene evvel kelebek bıçağı Bİ Anketör firmasına girmiştim part time eleman olarak partilerle ilgili bi anket yapıyorduk G.O.P'da pkk'cı bi o.cocugu bıcak cekti bana bende ona cektim esnaflar girdi araya yoksa ya ben ya o gidiyordu b.k yoluna :)

Seven7
14-12-2012, 23:19
Benim aracımda var işte bıçakta var sopada var biber gazıda var Ama trafikte çok kişiyle papaz olmuşumdur Allah şahit kimseye ne bıçak çektim ne sopa cektim ne biber gazı cektim. yanımdada Tasırdım bundan 2 sene evvel kelebek bıçağı Bİ Anketör firmasına girmiştim part time eleman olarak partilerle ilgili bi anket yapıyorduk G.O.P'da pkk'cı bi o.cocugu bıcak cekti bana bende ona cektim esnaflar girdi araya yoksa ya ben ya o gidiyordu b.k yoluna :)

Hocam senin şu youtube yorumlarını okuduktan sonra her yorumunda 'aha sövecek' gözüyle bakıyorum ne yalan söyleyeyim. :hahaha:

ANIL ERCAN
14-12-2012, 23:23
Hocam senin şu youtube yorumlarını okuduktan sonra her yorumunda 'aha sövecek' gözüyle bakıyorum ne yalan söyleyeyim. :hahaha:

Aga hak ediyor ama youtubedekiler dikkat et sövdügüm videoların altı mübarek küfür tahtası gibi eden edene :D ama cok orjinal küfürlerim vardır ne yalan söliyim :rolleyes:

MGövercin
15-12-2012, 01:29
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...aynı okul ve bölümdeymişim haberlerde görünce çok şaşırdım ve üzüldüm yakınlarına Allah sabır versin...

E.Bozoglu
15-12-2012, 01:40
Allah rahmet eylesin

RottingChrist
15-12-2012, 07:49
yanlış hatırlamıyorsam yine bir yol veya park kavgasında iki abi kardeşi dövmüşler ve boğazın sularına atıp öldürmüşlerdi.

m. ali öz
15-12-2012, 09:13
çok üzücü Allah rahmet eylesin, 20li yaşlar geçeli çok oldu, ben artık ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim arabadan inmem, siz de böyle yapın, orada yapacağınız bir erkeklik sizin gururunuzu arttırmaz ama bu şekilde sonuçlandığında ancak arkanızdan 'yazık oldu' derler...

bu yaşla ilgili değil terbiye ve eğitimle ilgilidir abi :icon_tup:

VtecDream
15-12-2012, 09:18
vuran elemanın ne askerliği biter ne cezası çakıyı yedi o çocuk askeri hapishanede yatmıştım bende nöbette telefon kullanmaktan allah düşürmesin kimseyi ;)

TayfunS
15-12-2012, 10:10
Afyonda plakanız 03 olmazsa, hele bi de bodoslama dalana korna vs çalarsanız, devamını getirmeden uzaklaşmak gerekir. Çünkü aynısı başa gelebilir.

Kadir54
15-12-2012, 10:22
Bende bu sabah gördüm haberlerde. çok üzüldüm gerçekten. 2 kişiyi de bıçaklamış ötekisi de ağır yaralıymış sanırım. Merhuma rahmet yaralıya acil şifalar dilerim.

TC_VTEC
15-12-2012, 10:42
Allah rahmet eylesin:(

burakcan
15-12-2012, 10:51
iki taraf içinde kötü bir son ama trafik için can almaya değmez gitti gencecik adam

E90Fun
15-12-2012, 11:18
Böyle olayları görünce insanın aklına trafikte yaptığı gereksiz dalaşmalar geliyor, pişman oluyoruz. Gerçekten cam bile açmadan uzaklaşmak lazım. Allah rahmet eylesin , yakınlarına sabır versin. Yaralı arkadaşta inş. en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Aranel Ciryatan
15-12-2012, 11:28
Allah rahmet eylesin

aynen benimde aklıma bu olay geliyor genelde. tanırdım kendisini.

coolvtec
15-12-2012, 21:40
Allah rahmet eylesin, yazık olmuş delikanlıya.

herkesin başına gelebilecek çok riski bir durum. en iyisi, gayet rahat olup yol vermek.

Ö.öztüRk
15-12-2012, 21:58
Okumuş ama adam olamamış şerefsiz her ne olursa olsun ne küfür ne günah işlenirse allahın verdi canı hangi hakla alıyorsun şereffsizz başınız sağolsun rabbim verir cezasını elbet

Özgür Ozan
15-12-2012, 22:17
karşı taraf kalabalıksa hayatta inmem , bizim araba kalabalıksa da hayatta indirmem karşı taraf panikleyip bıçak sopa ne varsa sallıyor ondan sonra sonuç böyle oluyor , muhtemelen dayak yiceğini düşünüp panikledi rastgele savurdu bıcağı