PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adanalılar yardım.....

wekoo
15-12-2012, 15:57
nasip olursa pazartesi adanaya gelicem bi araç buldum toyota plazada adresi budur...

ONATCA MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.
GİRNE BULVARI NO 245-A Yenidoğan Mah. Keresteciler Yüreğir Adana Türkiye

bilen eden olursa sevinirim birde uçakla gelicem arası nekadardır nasıl gidilir...

umitgt
15-12-2012, 17:30
Plakası çok denkmiş Reis :) :)

AB01
15-12-2012, 17:35
Adana'da zaten havaalanı şehrin içinde sayılır. Arabayla 15 bilemediniz 20 dk'da gidersiniz. Taksiyle gidecek olursanız pazarlık yapın. 30tl'ye götürür büyük ihtimalle. Veya Onatça'yı ararsanız belki gelip alabilirler.

OBAN
15-12-2012, 17:37
Kanka deniz hanım var orda o yardımcı olur sana :)

YAVUZ
15-12-2012, 17:42
nasip olursa pazartesi adanaya gelicem bi araç buldum toyota plazada adresi budur...

ONATCA MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.
GİRNE BULVARI NO 245-A Yenidoğan Mah. Keresteciler Yüreğir Adana Türkiye

bilen eden olursa sevinirim birde uçakla gelicem arası nekadardır nasıl gidilir...

taksi ile 30 40 tutar uzak değil fazla ...ha müsait olursam bırakırım geldiğinde bi alo de kardeşim no mu pm attım...

TigeR
15-12-2012, 18:06
abi aynı yol üzerindeler ama biraz var arası adanada olsam ben gelir alırdımda lanet olsun erzurumdayım :( ordan direk otobüs yok sanırım yanlış bilmiyorsam sen havayolundan çıkınca direk servise bin atilla altıkatın orda in orda incirlik otobüsüne bin önünden geçiyor yada polisokulu yazan otobüslere ama taksiyle gidersen daha rahat olur tabiki tahminen 40 civarı tutar ama unutma havayolundan ana caddeye çıkınca direk gidecek çok ara sokaklara girer filan turist muamelesi yapmasınlar şimdiden hayırlı olsun

edit:
http://img600.imageshack.us/img600/29/adszzjn.png (http://imageshack.us/photo/my-images/600/adszzjn.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

mechanic
15-12-2012, 18:36
iç hatlardan çıkınca sola dön kavşakta doğu tarafına giden yoldaki dolmuşlar çarşıya gider, dolmuşçuya sor ben E5 te toyotaya gidecem de incirlik tarafında, o seni incirlik dolmuşlarının kalktığı yerde bırakır veya tarif eder, incirlik dolmuşuna bin, dolmuşçuya sor.. sora sora bağdat misali...

Ö.öztüRk
15-12-2012, 19:17
Şefki abi mersin'deyim 20 dakka mesafe vaktin olursa uğra bu taraflara olmadı ben gelmeye çalışırım

wekoo
15-12-2012, 22:36
Walla bakicaz artik

douu
16-12-2012, 10:06
hocam ne araba alıyosunuz ? yardımcı olmaya çalışalım. işten fırsat bulabilirsek eğer çıkıp gelirim gideriz birlikte. yok çıkamazsam da taksi en fazla 30 lira tutar. vermem o parayı diyosan 4-5 lira gibi bi parayla dolmuşla gidersin. havaalanından çıkar çıkmaz hemen bi dolmuşa biner çarşıya gidersin. şoföre söylersen incirlik dolmuşuna binecem diye seni onun durağında bırakırlar. incirlik dolmuşuna binince de onatçada inecem dersen kapısında inersin :)

ama dediğim gibi imkan olursa gelmeye çalışırım. 0546 717 77 7dokuz

tstdrvr
16-12-2012, 23:01
kardeşim vaktin varsa akşam kal misafir edeyim seni ertesi sabahta rahat rahat gidersin acil bişey olduğunda bana ulaş numaram var nasılsa...

wekoo
17-12-2012, 20:56
İlgilenen herkese tesekkurler allahin sevgili kuluymusum ki siteye uye yeni tanistigim erkan arkadas toyotada calisiyormus sagolsun yardimci oldu..yorucu bi 9.5 saatlik yolculugun ardindan memlekete girdim pestilim cikti Yanliz....:)