PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : webmaster aranmakadır

ef186
18-12-2012, 15:56
İstanbul Göksu Evleri'nde (Anadolu yakası 2. Köprü'ye 1 km / anadoluhisarı) bulunan firmamızda tam zamanlı çalışacak donanımlı tasarımcılar alınacaktır.

Kurumsal firmaların web siteleri, görsel tasarımlarını yapacak yaratıcı, hazırı düzenlemekten çok kendisi birşeyler yaratabilen, detaycı çalışma arkadaşları aranmaktadır.
• Herşeyden önce tamamen kendi yapmış olduğu çalışmalarını, portfolyosunu sunabilecek, portfolyosuna ve yaratıcılığına güvenen
• Dreamweaver, Adobe Photoshop, Illustrator vb. tasarım uygulamalarında ileri düzeyde bilgili.
• Sitelerin barındırılmasında sunucu ortamına hakim, veritabanları ile ilgili bilgi sahibi (MySQL, MsSQL)
• Yaratıcılığı ve detaycılığına güvenen, hızlı çalışabilen
• HTML 5, XHTML, CSS3 İyi bilen
• PHP veya ASP - ASP.Net bilgi sahibi (çok iyi bilinmesine gerek yok, gördüğünü anlaması yeterli)
• JavaScript / jQuery library hakim, kullanabilen
• Web tasarımı, grafik ve arayüz geliştirme konularında en az 3 yıl deneyim sahibi
• Güncel tasarım trendleri hakkında bilgisi olan ve uygulayabilen
• Kendi alanındaki gelişmeleri araştırıp kişisel gelişimine önem veren
• İşini içinden gelerek ve severek yapan
• Yaptığı işler ile ilgili gerektiği zaman yabancı kaynaklardan forumlardan araştırma yapabilecek kadar ingilizceye hakim, araştırmacı, bir sorunla karşılaştığı zaman araştırarak sorunu çözebilecek
• SEO konusunda bilgi sahibi, deneyimli
• Sunacağı çalışmaları tüm browserlerde ve validatorlerde test edecek kadar işinde titiz
• Kendisine göstereceğimiz sitelerdeki hataları görerek söyleyebilecek

Not: İnternet ortamında bulunan hazır tasarımları indirip içeriklerini değiştirip web sitesi yapanlar lütfen başvuruda bulunarak vakit kaybetmesin ve kaybettirmesinler, kendi yaratıcılığı ile ortaya birşeyler koyabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

İmkanlar: Maaş + Sigorta + Ulaşım + Yeme & İçme

İstenilen özelliklere göre tatminkar bir maaş verilecektir.

Çalışma ortamı keyifli ve rahat bir ortamdır.

Görüşmeler Göksu Evlerindeki ofisimizde yüz yüze yapılacaktır.

Başvurular e-mail yolu ile olmalıdır ve aşağıdaki şartlara dikkat edilmelidir:
• Fotoğraflı ve detaylı CV mutlaka yer almalıdır.
• İletişim bilgileri yer almalıdır.
• Portfolyo / Referanslar mutlaka yer almalıdır.
• Yukarıdaki notta belirtildiği gibi, hazır taslakları değiştirerek kendileri birşeyler yaratmadan, birşeyler katamadan site yapanlar kesinlikle başvurmamalıdır, gerçek webmaster aranmakadır. Hazır tasarımlar kullanıp kendileri birşey katmayanlara geri dönüş yapılmayacaktır.
• Aynı şekilde, portfolyosu tatminkar olmayan kişilere (tasarımlarında yukarıda belirtilen teknolojiler kullanılmamış, özgün veya yaratıcı olmayan) geri dönüş yapılmayacaktır.

Başvurular için e-mail: cv [at] sancom.com.tr

coder
18-12-2012, 15:58
Abi beni niye kovdun :D

ef186
18-12-2012, 16:05
Abi beni niye kovdun :D

Kalbimizde yasiyorsun Bulent :D

coder
18-12-2012, 16:09
Kalbimizde yasiyorsun Bulent :D

Ayip ayip! Bir insan haftada 30 hamburger, 18 buyuk boy pizza yiyor diye kovulmaz

KA®ANLIK
18-12-2012, 16:16
abi oraya, problematik müşterilere desteği de ekle açıklamalara :D:D:D

E0041
18-12-2012, 16:53
butür iş ilanlarının bu sitede açılması gerçekten güzel birşey tebrik ediyorum sizi

birde gerçekten merak ediyorum yanlış anlamayın yukardaki özellikleri benim okumam 15dk sürdü bu potansiyelde insanlar varmı makinalaşmamış gündelik yaşantısını sürdüren :)

kelalper
18-12-2012, 17:05
Beni al yemekde yaparım çimleri sularım bahçeye bakarım diyorum sen müşterileri döversin batarız dio almıo. :D

mcy
18-12-2012, 17:54
html5 ve php dışında her istediğiniz niteliklere sahibim ama anadolu yakası bana çok uzak. ben beylikdüzündeyim.

driftboy
18-12-2012, 19:41
Sırf o yemek imkanı için webmaster olcam :D Daha bana arka bahçe sözün var abi hatırlatayım :D

Bi arkadasım vardı ciddi ciddi webmaster'lik konusunda aşmış bi insan. Düşünürse yönlendiricem

EM-RE
18-12-2012, 19:54
Acil :) .........

Oytun
08-04-2013, 14:22
İlan günceldir