PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FIFA 13 Ultimate Team

Jackie
23-12-2012, 15:17
Foruma bakındım ama Fifa 13 'le ilgili bi konu açılmamış , oyunla ilgili sıkıntımı burdan açıklarsam belki yardımcı olabilecek birileri vardır diye düşündüm.

Öncelikle PS3 üzerinden oynuyorum. Online modlardan Season,head to head vs. bunlarda herhangi bir sorunum olmuyor. Fakat Ultimate Team de yaptığım her maç sonrası sağ altta PSN'imizin bulunduğu yerde uyarı alıyorum " The EAS FC Servers are unavailable at this time " ardından " EAS FC not connected " .. Haliyle disconnect olmuş bulunuyorum. Tekrar Ana Menü'ye dönüp Kare'ye basıp EAS FC 'ye bağlanıyorum ve oyuna geri giriyorum. Her maç sonrası aynı döngü .. Var mı başına gelen ya da çözüm konusunda yardımcı olabilecek birileri :)

onurcii
23-12-2012, 18:44
bende ultimate team de maç yapamıyorum yani maç bitiyor bir anda serverdan atıyor puan coins hiç birşey vermiyor ve üstüne üstlük contrat yiyor bir çözüm yolu bulamadım bende ve fifa 12 den beri var bu sorun

Jackie
24-12-2012, 13:00
Bende mac bitiyo,coin falan hersey tamam isleniyo ondan sonra eas fc not connected. Tekrar cikip giriyorum falan,soyle akici bi sekilde oynayamadim bi turlu..

Enes-x
24-12-2012, 17:03
Eas fc hatasını bir türlü tam anlamıyla çözemediler.nadirde olsa pro clubda yaşıyorum aynı sorunu.

onurcii
24-12-2012, 18:27
Bende mac bitiyo,coin falan hersey tamam isleniyo ondan sonra eas fc not connected. Tekrar cikip giriyorum falan,soyle akici bi sekilde oynayamadim bi turlu..

bende daha kötü ne coins veriyor nede başka birşey ve üstüne üstlük contrat yiyiyor parada azaldığın için contrat satın alamıyorum