PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTnet internet.

KGüneyli
23-12-2012, 17:11
- Dün öglen 12 den beri evimde internet kullanamıyorum, TTnet'i arıyorum aralıksız hiç bişekilde ulasamıyorum, sürekli abuk sabuk bir muabbetli muzik dinletiyolar.

modemde bütün ıksıklar yanıyor sokakta ve semtte diğer arkdsalarımda herhangi bir sıkıntı yok hepsi rahat rahat internete giriyor. PC de formatladım belki ondandır diye yok arkadas girmiyor. Acaba sıkıntı nedir nedendir hat desek hatlarda bişey yok herkez giriyor. bendemi bi sıkıntı var acaba nerden ne sekilde yardım istemem gerek.

fdoganb
23-12-2012, 17:26
2 hafta önce aynı dert bende de vardı aradım, her zamanki gibi modemin fişini sök tak yaptırdı yetkili. Önce düzeldi 30 dk sonra yine bozuldu. Böyle böyle iki gün kullandım sonra kendi kendine halloldu

KGüneyli
23-12-2012, 17:32
- Valla ben bilidğim nekadar sey varsa yaptım. Modemi bile sıfırlayıp tekrar kurdum ama yok. O değil telefonlara neden cevap verilmez onu anlamıyorum ben.

fdoganb
23-12-2012, 17:42
Genellikle ben problem çıktığında pazar günleri arayabiliyorum. Cevapsiz bir aramam olmadı buna rağmen. Açmamaları ilginç ama

KGüneyli
23-12-2012, 17:48
- Vallahi gına geldi, acil mail göndermem lazımdır sirkete geldim. Abuk sabuk muhabbet ya.