PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya korkuteli yazir koyu mevki opet

AEAlmas
25-12-2012, 11:21
iş amaçlı korkuteline gittim daha önce de yakıt kötü gelmişti 5 bin deviri geçmedi bu sefer 50tl yerine 20 tl lik aldım az gaz vardı araçta ama araba yine 4 bin deviri geçemedi araba silkeleme yaptı gider ken şehir merkezi opet ten aldım dag tepe bir şey olmadı :) şikayet te bulundum araç 39 bin km de bakımları yeni 2000 km olmadı ve brc lpg var şehir merkezine geldim üstüne doldurdum depoyu hiç bir sorun yok bilginiz olsun Baba petrol opet diye geçiyor izmir antalya ya gelirken korkuteli ni 10 km geçince yazir lar mevki

Tunacan
25-12-2012, 11:28
Opetin müşteri ilişkileri iyi çalışıyor diye duydum. Şikayete nasıl bir geri dönüş yapacaklar bakalım...

darkmoon
25-12-2012, 11:43
eğer dediğin gibiyse süte su katıyorlar.. hepsini bir yana koy araba için sağlıklı bir şey değil..

AEAlmas
25-12-2012, 11:47
eğer dediğin gibiyse süte su katıyorlar.. hepsini bir yana koy araba için sağlıklı bir şey değil..

Benzinle döndüm geri hazır da tutuyorum bakalım nasıl geri dönüş olacak gariban biri ordan alsa lpgssorun yaşasa ne olacak iki defa oldu bir kere de değil

emrem123
25-12-2012, 12:58
iş amaçlı korkuteline gittim daha önce de yakıt kötü gelmişti 5 bin deviri geçmedi bu sefer 50tl yerine 20 tl lik aldım az gaz vardı araçta ama araba yine 4 bin deviri geçemedi araba silkeleme yaptı gider ken şehir merkezi opet ten aldım dag tepe bir şey olmadı :) şikayet te bulundum araç 39 bin km de bakımları yeni 2000 km olmadı ve brc lpg var şehir merkezine geldim üstüne doldurdum depoyu hiç bir sorun yok bilginiz olsun Baba petrol opet diye geçiyor izmir antalya ya gelirken korkuteli ni 10 km geçince yazir lar mevki

Oradan bende Yazın korkutelıne gıder gelırken alıyordum yaklasık Dıger aracımla beraber 10-15 depo kullandım oradan herhangı bır sorun olmamıstı ... Sizin arac az beygir goşturdugu için olabılır mı ? :)

AEAlmas
25-12-2012, 13:17
Oradan bende Yazın korkutelıne gıder gelırken alıyordum yaklasık Dıger aracımla beraber 10-15 depo kullandım oradan herhangı bır sorun olmamıstı ... Sizin arac az beygir goşturdugu için olabılır mı ? :)

Valla ben 1 hafta önce aynı sorunu yaşadım
Çekiş gücü şehir için de düşürmüyor ama 2. kez bu olay aldı 1.5 ay önce aldım sorun yoktu bugün şehir merkezinden aldığım gaz sorunsuz du aynı yolu ciktim hatta boz ovaya gittim konya ya giderken 100 120 arası topa gaz cikiyoruz sorunsuz beygiri gayet yetiyor 170 km lere kadar silkeleme yapıyor ordaki gaz la alakali

d3n1s
25-12-2012, 13:35
Opet yakıtlarını en iyi kontrol eden akaryakıt firması diye biliyorum, bir şikayet edin derim.

AEAlmas
25-12-2012, 13:45
Opet yakıtlarını en iyi kontrol eden akaryakıt firması diye biliyorum, bir şikayet edin derim.

şikayeti yaptim arac plakası saati pompa numarası vs fiş te mevcut

CoSA
25-12-2012, 14:30
bilgi için teşekkürler abi genelde şehir merkezinden almaya calısıyorum fakat memlekete giderken arada unutuluyor aklımızda olsun orayı kullanmayalım :)