PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GTİ VTS Sahipleri Bulusma Noktasi

GTCihad
25-12-2012, 20:07
GTİ VTS Sahipleri bu baslik altinda toplansak iyi olur diye dusunuyorum. Karsilikli fikir alisverisi , problemlerimiz , bulusmalar vs gibi konular uzerine uygun bir baslik olacaktir

EREN34
25-12-2012, 20:09
İyi fikir. Sorgulama konusu laklak kosesine donmustu. Konu amacinin disina cikmaya baslamisti

GTCihad
25-12-2012, 20:13
Evet cikaranlarin icinde bende vardim acikcasi hakli bir uyari aldik ve bu basligi actim

OBAN
25-12-2012, 20:18
İyi yaptın kardeşim yaa :)

GTCihad
25-12-2012, 20:21
İyi yaptın kardeşim yaa :)

Mesajini da gordum saolasin degistirdik biraz araci CC jant candir :icon_tup:

OBAN
25-12-2012, 20:35

Aynen candirrrrrr :) nasipse bense takicam ama yaza dogru. Duz boru egsoz falan ne durumda senin.

GTCihad
25-12-2012, 20:41
Duz boru vardi zaten bende Sebring XT1 koydum tek kelime ile mukemmel oldu ... Su an sadece bir sirkeleme problemim var o da rolanti yada oksijen sensorunden sanirim bilemiyorum baktiracagim...

Ö.öztüRk
25-12-2012, 20:46

abi uyguna bulamadın bana orjin jant seninkilerde çok paraaaa :) sattın mı naptın

Bone-crusheR
25-12-2012, 20:52
Duz boru vardi zaten bende Sebring XT1 koydum tek kelime ile mukemmel oldu ... Su an sadece bir sirkeleme problemim var o da rolanti yada oksijen sensorunden sanirim bilemiyorum baktiracagim...

bende sebrig kullanıyorum sesi umdugum gibi degil bence hks denemelisin sattıgıma cok pişmanım

sinan-s
25-12-2012, 21:00
Evet noluyooo burda bakalım :D

mad_max1978
25-12-2012, 21:00
İyi fikir. Sorgulama konusu laklak kosesine donmustu. Konu amacinin disina cikmaya baslamisti

kesinlikle:icon_tup:

YsnErhn
25-12-2012, 21:07
İşte bu iyi oldu :icon_tup::icon_tup:

omerozdem
25-12-2012, 21:09
Cemo 306 Nerede :)

aLperTunga
25-12-2012, 21:12
bi siftah yapalım o zaman s.a

Ö.öztüRk
25-12-2012, 21:17
Alykm selam alper abi :) Garajdamı şeytann

rathje
25-12-2012, 21:17
Uzun zamandır kafamda bir 106 gti almak var eskiden beri hep istedim ama kısmet olmadı bu aralar iyice sardım.. bira araştırdım ama pek net bi bilgiye ulaşamadım..
şimdi tech üyelerine bir kaç sorum olucak buradaki arkadaşların engin bilgileri faydalı olucaktır diye düşündüm...
öncelikle 106 gti alınır mı? kronik sorunu var mıdır? yakıt bakımından tahmini bir bilgi paylaşabilir misiniz? alsam pişman olur muyum? piyasa durumu şimdiye göre nedir? alırken nelere dikkat edilmeli ??
madem 106 cı arkadaşlar burada buluşacak sizlerin bilgisinden birşeyler öğrenebilrisem ne mutlu bana herkese yardımları için şimdiden çok teşkkür ederim...

aLperTunga
25-12-2012, 21:20
Alykm selam alper abi :) Garajdamı şeytann

aynen garajda çok kar yagdı buraya bi kaç gün içinde tamamen erir çıkaracağım ama binmeden olmuyor özlüyor insan :)

GTCihad
25-12-2012, 21:21
abi uyguna bulamadın bana orjin jant seninkilerde çok paraaaa :) sattın mı naptın

Yok satarmiyim bulmusum orjinL jantlari :D

OBAN
25-12-2012, 21:22
bende sebrig kullanıyorum sesi umdugum gibi degil bence hks denemelisin sattıgıma cok pişmanım

Hks gercekten yırtıyor çok tok bi sesi var nasipse bende Alicam hks ama şu düz boru olayına karar veremedim 48mi 51mi binbir çeşit tilki dolanıyor beynimde.

omerozdem
25-12-2012, 21:24
Hks gercekten yırtıyor çok tok bi sesi var nasipse bende Alicam hks ama şu düz boru olayına karar veremedim 48mi 51mi binbir çeşit tilki dolanıyor beynimde.

Bnm 306 da hks hi power son susturucu vardı mukemmel ses performans ve aracı cok cok rahatlattı.106 da 48 lik boruyla kullan derim.

Ö.öztüRk
25-12-2012, 21:25
Yok satarmiyim bulmusum orjinL jantlari :D
:) Eser reis'den haber bekliyorm takacam sonunda orjin jant az kaldı:)

aynen garajda çok kar yagdı buraya bi kaç gün içinde tamamen erir çıkaracağım ama binmeden olmuyor özlüyor insan :)

bende aynı alper abi KAR yok ama iş var yoğunluktan binemiyorm bu akşam yıkadım temizledim çektim garaja duruyo öyle:)

GTCihad
25-12-2012, 21:28

Egsozlu cok gti a bindim hepsinde icerde inanilmaz bir ses kafa utuluyordu sebringte bu yok birde bende duz boru oldugundan farkli bir egsoz riskine giremedim arac sikistirma seven arac biliyorsunuz araci bosaltip performans kaybi yasmaktan korktum sebringin sikistirmasida iyi bencd

Evet noluyooo burda bakalım :D[/QUOT

Gel abi gel sanada ihtiyacimiz var

[QUOTE=aLperTunga;6488147]bi siftah yapalım o zaman s.a

Aleykumselam

Uzun zamandır kafamda bir 106 gti almak var eskiden beri hep istedim ama kısmet olmadı bu aralar iyice sardım.. bira araştırdım ama pek net bi bilgiye ulaşamadım..
şimdi tech üyelerine bir kaç sorum olucak buradaki arkadaşların engin bilgileri faydalı olucaktır diye düşündüm...
öncelikle 106 gti alınır mı? kronik sorunu var mıdır? yakıt bakımından tahmini bir bilgi paylaşabilir misiniz? alsam pişman olur muyum? piyasa durumu şimdiye göre nedir? alırken nelere dikkat edilmeli ??
madem 106 cı arkadaşlar burada buluşacak sizlerin bilgisinden birşeyler öğrenebilrisem ne mutlu bana herkese yardımları için şimdiden çok teşkkür ederim...

Benim fikrim piyasa fiyatlarina alacagin cogu arac eger binecegim diyorsan sana masraf cikarir ama yaparsan guzelce masrafsizda binersin , yakit olayina hic bakmadim performans araci yaksin... Aslan besleyen yemine katlanir misali

OBAN
25-12-2012, 21:29
Bnm 306 da hks hi power son susturucu vardı mukemmel ses performans ve aracı cok cok rahatlattı.106 da 48 lik boruyla kullan derim.

48'lik alt devirlerde iyi, 51'likte ust devirde iyi diyorlar. Motor stocksa 48 iyi diyorlar kimiside 51 tak zaten bi kaç kıvrım oluyor oralarida hesaba katarsan 51 mantıklı diyorlar.

GTCihad
25-12-2012, 21:29
:) Eser reis'den haber bekliyorm takacam sonunda orjin jant az kaldı:)

bende aynı alper abi KAR yok ama iş var yoğunluktan binemiyorm bu akşam yıkadım temizledim çektim garaja duruyo öyle:)

Kardesim hatlar karisti orjinalleri verdim ben:D CC ile takas yaptim :icon_tup:

GTCihad
25-12-2012, 21:30
48'lik alt devirlerde iyi, 51'likte ust devirde iyi diyorlar. Motor stocksa 48 iyi diyorlar kimiside 51 tak zaten bi kaç kıvrım oluyor oralarida hesaba katarsan 51 mantıklı diyorlar.

Bende 51lik komple duz boru var ust devirlerde cok canli alt devirler biraz zayif geliyor

YsnErhn
25-12-2012, 21:31

Senin hi-power ın sesi efsaneydi Ömer ;)

brs_odbs
25-12-2012, 21:36
iyi olmuş valla arkadaşlar aklınızda bulunsun cc jant ve lastıklerıyle bırlıkte satıyorum ..

GTCihad
25-12-2012, 21:38
iyi olmuş valla arkadaşlar aklınızda bulunsun cc jant ve lastıklerıyle bırlıkte satıyorum ..

cc jantlari flansli mi kullandiniz flansta satiyormusunuz bunun icin sordum:)

umitgt
25-12-2012, 21:39

51 lik al , mümkünse potsuz olsun taktıgına değsin :) Sona Denızlıdekı tum 106larda hks var yırtıcı sesı var ama ben SS magnum seviyorum ve öyle kullanmıştım :)

Birde kendimi nedense hiç Hondacı olarak göremedim , hiç gti/vts konusundan çıkamıyorum :D 106 alıcam galıba yıne ; evladıyelık :soru:

brs_odbs
25-12-2012, 21:40
cc jantlari flansli mi kullandiniz flansta satiyormusunuz bunun icin sordum:)

valla onla birlikte satmıyorum bu aracımdan önce 106 da vardı benim garaja koymuştum bakıp haber veririm ;)

GTCihad
25-12-2012, 21:42
valla onla birlikte satmıyorum bu aracımdan önce 106 da vardı benim garaja koymuştum bakıp haber veririm ;)

Eyvallah ... flanssiz kullaniyorum cok icerde kaldi jantlar hosuma gitmiyor .

brs_odbs
25-12-2012, 21:46

evet kötü duruyor bende sevmiyorum ama artık arabayı hafifletcez diye o sevdiğim şeylerden uzak kaldım :D o yüzden jantları falan satıyorum

sinan-s
25-12-2012, 21:46

Flanşsız çok seksi duruyor ya :)

aLperTunga
25-12-2012, 21:48

sorularına elimden geldiğince cevap vermeye calışayım.

Öncelikle 106 gti kesinlikle alınır ve insanın hayatında bir kez dahi binmesi gereken bir araba çok aşırı keyifli ben hiç bir arabada bu keyfi alamadım açık konuşayım.
Kronik sorunu eğer aracın bakımlıysa temiz ise hiç bir kronıik sorunu olmaz.Örneğin çata pat eksoz patlatırsan(gazla pedalıyla) motor kulağının içindeki saplamayı kırıyor.değiştirme maliyeti 20 lira saplama zaten 1 lira felan.direksiyon kutusu bozar ama titiz kullanırsa ancak 2 senede felan bozarsın.bozuldugunu farzedersek tamiri 200 lira(2 sene rahat kullanırsın bozulmaz),bununla beraber askı rotu bozar 6 ayda bir felan tabi araban çok basıksa ve yoldaki cukurları doldurursan. :) askı rotlarıda 40 lira fiyatı.senede iki kere bozdugunu farzedersek 80 lira bi maliyeti olr sana oda titiz kullanırsan zor yani.. binde bir belki abs lambası yakar oda kendi kendine 1 kaç gün içinde söner tabi bu binde bir 106da olur olacaksada binde bir olur.yakıt konusunda piyasadaki 1.6 benzinli arabaların çoğundan az yakıyor.örneğin 1.6 motor bir astra dan az yakıyor :)

Alırsan pişman olurmusun düzgün kurcalanmamışına denk geklirsen kesinlikle pişman olmazsın.ama bitik bir arabaya denk gelirsen anandan emdiğin süt sanayilerde burnundan gelir.
piyasa durumu 8 e de 106 var 22 23 ede 106 var.eger ugraşmak istiyorsan 17 ve üzeri rakamlara cıkmak zorundasın.
alırken özellikle dikkat edilmesi gereken bir noktası yok bence sıradan bir araba yani 106 :)

Benim yazabileceğim öneriler bu kadar yoruldum valla :) yanımda olsan 106 nın bütün seceresini dökerdim sana ama parmaklarım yoruldu amma yazmışım he :)

GTCihad
25-12-2012, 21:50
Flanşsız çok seksi duruyor ya :)

:D abi su flans isine ikna edemedim seni :D flansli cok farkli oluyor ama 4 flans 400-500 tl civari olunca tadim kaciyor. :) birde bende surtme yapiyor tam tur yok su anda sizde nasil surtmuyor anlamadim

sinan-s
25-12-2012, 21:51
:D abi su flans isine ikna edemedim seni :D flansli cok farkli oluyor ama 4 flans 400-500 tl civari olunca tadim kaciyor. :) birde bende surtme yapiyor tam tur yok su anda sizde nasil surtmuyor anlamadim

Flanşlıda başka türlü seksi oluyor :D Çünkü bu seferde araba kaslı duruyor :)

rathje
25-12-2012, 21:53

Öncelikle 106 gti kesinlikle alınır ve insanın hayatında bir kez dahi binmesi gereken bir araba çok aşırı keyifli ben hiç bir arabada bu keyfi alamadım açık konuşayım.
Kronik sorunu eğer aracın bakımlıysa temiz ise hiç bir kronıik sorunu olmaz.Örneğin çata pat eksoz patlatırsan(gazla pedalıyla) motor kulağının içindeki saplamayı kırıyor.değiştirme maliyeti 20 lira saplama zaten 1 lira felan.direksiyon kutusu bozar ama titiz kullanırsa ancak 2 senede felan bozarsın.bozuldugunu farzedersek tamiri 200 lira(2 sene rahat kullanırsın bozulmaz),bununla beraber askı rotu bozar 6 ayda bir felan tabi araban çok basıksa ve yoldaki cukurları doldurursan. :) askı rotlarıda 40 lira fiyatı.senede iki kere bozdugunu farzedersek 80 lira bi maliyeti olr sana oda titiz kullanırsan zor yani.. binde bir belki abs lambası yakar oda kendi kendine 1 kaç gün içinde söner tabi bu binde bir 106da olur olacaksada binde bir olur.yakıt konusunda piyasadaki 1.6 benzinli arabaların çoğundan az yakıyor.örneğin 1.6 motor bir astra dan az yakıyor :)

Alırsan pişman olurmusun düzgün kurcalanmamışına denk geklirsen kesinlikle pişman olmazsın.ama bitik bir arabaya denk gelirsen anandan emdiğin süt sanayilerde burnundan gelir.
piyasa durumu 8 e de 106 var 22 23 ede 106 var.eger ugraşmak istiyorsan 17 ve üzeri rakamlara cıkmak zorundasın.
alırken özellikle dikkat edilmesi gereken bir noktası yok bence sıradan bir araba yani 106 :)

Benim yazabileceğim öneriler bu kadar yoruldum valla :) yanımda olsan 106 nın bütün seceresini dökerdim sana ama parmaklarım yoruldu amma yazmışım he :)

yazılacak hersey yazılmış çok teşekkürler :D

GTCihad
25-12-2012, 21:53
Flanşlıda başka türlü seksi oluyor :D Çünkü bu seferde araba kaslı duruyor :)

:icon_tup: simdi oldu aynen oyle iste bende o durusa hastayim;)

aLperTunga
25-12-2012, 21:54

nasıl 400 500 ya altından mı yaptırıyorsun o paralara. :)

en baba alüminyumdan yaptırıyorsun 180 200 ya sen ne yaptın kardeşim yaa :)

tabi flanş alırsan uzun bijon kullanman gerekiyor uzun bijonların fiyatıda 6,5-7 lira/adet onuda unutma.

GTCihad
25-12-2012, 21:55

Bendede sanziman kulagi kopmus gibi bir durum vardi degistirdim ama duzelmedi acaba benimde saplamadanmi oldu vites degistirirken sanzuman yada motor kulagi kopmus gibi hissettiriyor ama daha hafif

aLperTunga
25-12-2012, 21:56
yazılacak hersey yazılmış çok teşekkürler :D

şuna emin ol bir kere 106 ya binersen daha kopamazsın bu konuda iddaa ederim hastalık bu inan ;)

GTCihad
25-12-2012, 21:57
nasıl 400 500 ya altından mı yaptırıyorsun o paralara. :)

en baba alüminyumdan yaptırıyorsun 180 200 ya sen ne yaptın kardeşim yaa :)

tabi flanş alırsan uzun bijon kullanman gerekiyor uzun bijonların fiyatıda 6,5-7 lira/adet onuda unutma.

Abi 180-200e bul bana hemen su anda alacagim :). Hergun internette guncel varmi diye kovaliyorum su an en ucuzu 180 tl bijonlariyla beraber ama 2 tanesi. 2x180 = 360 :D

Bu soyledigimde usta isi balansina vs guvenilir mi :soru:

h&r ler var 500-550 tl takimi

aLperTunga
25-12-2012, 22:00
Bendede sanziman kulagi kopmus gibi bir durum vardi degistirdim ama duzelmedi acaba benimde saplamadanmi oldu vites degistirirken sanzuman yada motor kulagi kopmus gibi hissettiriyor ama daha hafif

motor kulağı kopmaz iki çeşit arıza verir ya motor kulağının lastiği yırtılır yada içindeki saplama kopar.

lastik yırtılırsa inceden bir vibrasyon olur.Saplama kırlırsa arabanın heryeri titrer.

Ama ben senin sorundan hiç bişey anlamadım.sen motor kulağınımı değiştin yoksa saplamayı mı? motor kulağını söktüğünde yırtık yoksa zaten sağlamdır demek.eger motor kulağında yırtık felan yoktuysa boşa değişmişsin.

GTCihad
25-12-2012, 22:02
motor kulağı kopmaz iki çeşit arıza verir ya motor kulağının lastiği yırtılır yada içindeki saplama kopar.

lastik yırtılırsa inceden bir vibrasyon olur.Saplama kırlırsa arabanın heryeri titrer.

Ama ben senin sorundan hiç bişey anlamadım.sen motor kulağınımı değiştin yoksa saplamayı mı? motor kulağını söktüğünde yırtık yoksa zaten sağlamdır demek.eger motor kulağında yırtık felan yoktuysa boşa değişmişsin.

Yok abi ben direk sanzuman kulagini degistirdim bloga bagli olan ama duzelmedi

Ornegin 1den 2ye cektigimde sert olarak vurma yapiyor

aLperTunga
25-12-2012, 22:04
Abi 180-200e bul bana hemen su anda alacagim :). Hergun internette guncel varmi diye kovaliyorum su an en ucuzu 180 tl bijonlariyla beraber ama 2 tanesi. 2x180 = 360 :D

Bu soyledigimde usta isi balansina vs guvenilir mi :soru:

h&r ler var 500-550 tl takimi

bostancıd harun ustaya git o 200 e veriyor yoksada yaptırıp veriyor.

alüminyumdan yaptırmıştım zamanında balanslarda hiç bir zaman sorun yaşamadım.hatta şuanda o cc ve flanşlar kırıkkalaedeki indigo uz 106da halen daha sorunsuz kullanılıyor.sen dediğim gibi yap harun ustaya git..200 e flanşları yaptırırsın 130 civarıda bijonları alırsın olur biter.

OBAN
25-12-2012, 22:04
51 lik al , mümkünse potsuz olsun taktıgına değsin :) Sona Denızlıdekı tum 106larda hks var yırtıcı sesı var ama ben SS magnum seviyorum ve öyle kullanmıştım :)

Birde kendimi nedense hiç Hondacı olarak göremedim , hiç gti/vts konusundan çıkamıyorum :D 106 alıcam galıba yıne ; evladıyelık :soru:

Aynen Denizli'de hep oyle ya, HKS candir hacı :) seni kaşıntı tuttu zaten insallah bulalım sana bi samanlık spec :)

aLperTunga
25-12-2012, 22:05
Yok abi ben direk sanzuman kulagini degistirdim bloga bagli olan ama duzelmedi

Ornegin 1den 2ye cektigimde sert olarak vurma yapiyor

bloga baglı olan sanzuman kulagı mı? akünün altındaki mi yoksa eksoz borusunun yanındaki mi ?

GTCihad
25-12-2012, 22:08
bostancıd harun ustaya git o 200 e veriyor yoksada yaptırıp veriyor.

alüminyumdan yaptırmıştım zamanında balanslarda hiç bir zaman sorun yaşamadım.hatta şuanda o cc ve flanşlar kırıkkalaedeki indigo uz 106da halen daha sorunsuz kullanılıyor.sen dediğim gibi yap harun ustaya git..200 e flanşları yaptırırsın 130 civarıda bijonları alırsın olur biter.

Harun usta kimdir abi Dukkan ismi falan varmi uzun bijonlarim var zaten ... Adres verirsen ugrayip bir bakayim saolasin :icon_tup:

GTCihad
25-12-2012, 22:10
bloga baglı olan sanzuman kulagı mı? akünün altındaki mi yoksa eksoz borusunun yanındaki mi ?

Valla orasini bilmiyorum ama direk sok tak olmuyordu kolay bi sekilde zor degisti parca ... Su saplamaya bakayim ben bi belkide ondada sikinti vardir

aLperTunga
25-12-2012, 22:10
pejocu harun herkes bilir bostancıda teli : 0532 331 91 50

aLperTunga
25-12-2012, 22:13
Valla orasini bilmiyorum ama direk sok tak olmuyordu kolay bi sekilde zor degisti parca ... Su saplamaya bakayim ben bi belkide ondada sikinti vardir

tamam anladığım kadarıyla sen alttaki eksozun borularının yanındaki kulagı değiştin yuvarlak ortası delikli lastikli parça pres makinasında cakılıyor yerine.sen onu değiştiysen ve vites aralarında motor oynuyorsa beynin altındaki motor kulağı yırtılmıştır.onu değiştirmen gerekiyor.

Sercan AKCAN
25-12-2012, 22:17
polo gti da olurmu :D

YsnErhn
25-12-2012, 22:28

Saplamayı bende kırmıstım. Arkadaş bi araba bu kadar titrermi :):):) hemen ustamı aradım o soylemısti korkma gel yanıma 20 lira sıkışmış diye :)

aLperTunga
25-12-2012, 22:34
Saplamayı bende kırmıstım. Arkadaş bi araba bu kadar titrermi :):):) hemen ustamı aradım o soylemıste korkma gel yanıma 20 lira sıkışmış demişti :)

Aynen ilk kırıldığında öyle çok korkutucu :)

EREN34
25-12-2012, 22:50
Harunn abi'de ki malzemelerle bir tane 106 rahat toplanır:D

Bone-crusheR
25-12-2012, 22:53
benimde basıma geldi agustos sıcagında lambalarda tak die kırıldı.arka koltuktata yabani jako vardı onun bagırma sesi arabanın titremesiyle yaz'ında sıcagıyla anında ter kıcıma kadar geldi

aLperTunga
25-12-2012, 22:56
benim evde ilk 106m dan kalan bir poşet saplama var haftada bir koparıyordum.torpidoda gezdiriyordum kırılınca artık 10 dakikada kendim değiştiriyordum :)

omerozdem
25-12-2012, 23:04
Senin hi-power ın sesi efsaneydi Ömer ;)

Sağol yasin nerelerdesin görüşemiyoruz ben artık sessiz spec 207 gt ile dolaşıyorum :) Sen nerelerdesin

omerozdem
25-12-2012, 23:06

Karar senin :D

YsnErhn
25-12-2012, 23:22
Sağol yasin nerelerdesin görüşemiyoruz ben artık sessiz spec 207 gt ile dolaşıyorum :) Sen nerelerdesin

Kardesım vts'yi kutahya'ya verdim suan fluence var ekonomık spec takılıyorum. Müsait anında bulusalım bi ara

omerozdem
25-12-2012, 23:23
Kardesım vts'yi kutahya'ya verdim suan fluence var ekonomık spec takılıyorum. Müsait anında bulusalım bi ara

Tmm müsait zamanda görüşelim :)

skyhigh
25-12-2012, 23:26
ysnerhn kardesımın vts bana gecmstr arkadslar hepınıze saygılar

emirarslan34
25-12-2012, 23:27
bu konuda varya

http://g1212.hizliresim.com/14/u/h98fq.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

yaparım.

cok iyi oldu bu.

YsnErhn
25-12-2012, 23:29
ysnerhn kardesımın vts bana gecmstr arkadslar hepınıze saygılar

Kardesım kazasız belasız kullanırsın inşallah. Plaka işi oldu hts kalıyomu yoksa degişecekmi ?

skyhigh
25-12-2012, 23:31
kanka saol tesk ederım noterdekı caktgmn veletı sabıt yazmıs plakaya deıstrmyrm onn ıcın persembe antalyaya gdıorm babama dewretcem arbayı oda 07 kc yapacak ıns masraf cıktı anlıcagn zaten ızmır plaka oldgu ıcın sıgortassı 600 tutuyor antalya sgrtası 200 tl

YsnErhn
25-12-2012, 23:39
kanka saol tesk ederım noterdekı caktgmn veletı sabıt yazmıs plakaya deıstrmyrm onn ıcın persembe antalyaya gdıorm babama dewretcem arbayı oda 07 kc yapacak ıns masraf cıktı anlıcagn zaten ızmır plaka oldgu ıcın sıgortassı 600 tutuyor antalya sgrtası 200 tl

Hadi hayırlısı olsun inş istedigin plakayı alırsın kardesım

skyhigh
25-12-2012, 23:41
ıns knka bde bu bagaj olayını bıde klıma olayını anlatrmsn nasıl halletcektık bu ıkısını

YsnErhn
25-12-2012, 23:43
Özelden pm atarım sana kanka

cemo306
25-12-2012, 23:44
Cemo 306 Nerede :)

Geldim ama geç kaldım

skyhigh
25-12-2012, 23:44
tammdr kardesım otto taktım arabana haberın olsun :D

cemo306
25-12-2012, 23:48
Gençler ve genç hissedenler gti vts sohbet konumuz hayırlı olsun. Ohhh bolca sohbet bolca muhabbet bolca buluşma diliyorum. Ve iyi geceler

YsnErhn
25-12-2012, 23:49
tammdr kardesım otto taktım arabana haberın olsun :D

video beklerım kardesım güzel bi video cek izlemek lazım kulak pasımız silinsin

emirarslan34
25-12-2012, 23:50
Geldim ama geç kaldım

kanka cok gec kaldın uykum geldi.

http://f1212.hizliresim.com/14/u/h9927.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

skyhigh
25-12-2012, 23:51
en yakın zamanda kardesım

OBAN
26-12-2012, 00:21
Aracım suan zır stock. Filtre düz boru egsoz yapınca kafa kafaya yürüdüğüm araçla kaç boy olur sizce :)

emirarslan34
26-12-2012, 00:33
Aracım suan zır stock. Filtre düz boru egsoz yapınca kafa kafaya yürüdüğüm araçla kaç boy olur sizce :)

aslında bunu ne zamandır videolu bir şekilde rehber yapma hayalım var.

stock ken 4. vitesin sonun kadar basılcak. diyer stock aracla

hazneli acık filtre takıp 4. vitesin sonuna kadar basılcak. diyer stock aracla

düz boru cekip 4. vitesin sonuna kadar basılcak. orj susturucu ile. diyer stock aracla

48 lik , 51 lik , ve 60 lık düz boruları ayrı ayrı denemek istyorum performans son susturucuda. sonucun ne olucagını cok merak ediyorum. 60 lık büyük olur ama denemekte fayda var. merakı gidermiş oluruz.

performans son susturucu takılıp 4. vitesin sonuna kadar bsılcak. diyer stock aracla ( ama bu arada egzoz girişi 55 lik veya 60 lık olucak. )

aradaki farkları adım adım gormus oluruz.

ortalama 3 , 4 gibi degişir.

OBAN
26-12-2012, 00:39
aslında bunu ne zamandır videolu bir şekilde rehber yapma hayalım var.

stock ken 4. vitesin sonun kadar basılcak. diyer stock aracla

hazneli acık filtre takıp 4. vitesin sonuna kadar basılcak. diyer stock aracla

düz boru cekip 4. vitesin sonuna kadar basılcak. orj susturucu ile. diyer stock aracla

48 lik , 51 lik , ve 60 lık düz boruları ayrı ayrı denemek istyorum performans son susturucuda. sonucun ne olucagını cok merak ediyorum. 60 lık büyük olur ama denemekte fayda var. merakı gidermiş oluruz.

performans son susturucu takılıp 4. vitesin sonuna kadar bsılcak. diyer stock aracla ( ama bu arada egzoz girişi 55 lik veya 60 lık olucak. )

aradaki farkları adım adım gormus oluruz.

ortalama 3 gibi degişir.

Aynen yaa hepsinin tek tek ne kadar farkettirdigini gormuş oluruz güzel bi video olur. :icon_tup:

emirarslan34
26-12-2012, 00:43
Aynen yaa hepsinin tek tek ne kadar farkettirdigini gormuş oluruz güzel bi video olur. :icon_tup:

düz boruya , fitreye , performans son susturucuya gececek arkadaslarla bulusup denenemek gerekir aslnda istanbulda oturan arkadaslar varsa deneyelim orj egzoz sistemi ve orj hava filtresi var aracımda şuan full stoc hiç birşey yok. aradaki farkı goruruz güzel videolu test yapar rehberimizi hazırlarız.

özcan07
26-12-2012, 07:17
günaydın millet:)

SeRKaN
26-12-2012, 08:15

kanka gebzede karmı kaldı yahu :) sen neredesin?

ben dün akşam çıkardım uzun zamandır yatışdaydı özlemişim iyi geldi gerçekten :)

Emre Ekrem
26-12-2012, 08:19

Güzel bir konu ayrıca iyi bir tespit ve ne bende o laklakçılardan oldum açıkçası :D
takipteyim.

cemo306
26-12-2012, 08:44
Güzel bir konu ayrıca iyi bir tespit ve ne bende o laklakçılardan oldum açıkçası :D
takipteyim.

Artık burda bol sohbet, bol muhabbet edebiliriz.

aliyo
26-12-2012, 08:54
Bu topic guzel olmus bende yeni vts aldim arkadaslar hatta ufak bi sorunum var tecrubeli arksdaslarin yorumunu bekliyorum:)
Sorun su arkadaslar arac bi suredir 1.vitese cok zor geciyordu acaba dislidemi problem var derken dun araci calistirdim ve arac hicbir vitese gecmiyor suan.stop ettigimde debriyaja bsmadan bile viteslere geciyor ama calistirinca hangi vitesteyse orda kaliyor bosa bile atamiyorum.debriyaj bitti sanirim ama baska sorunu olabilirmi ilk defa vts aldim bilmedigim baska bi sorunu olabilir die dusunuyorum:rolleyes:

GTCihad
26-12-2012, 08:55
pejocu harun herkes bilir bostancıda teli : 0532 331 91 50

Harun abimizle tanışayım en kısa zamanda teşekkürler :icon_tup:

Geldim ama geç kaldım

Hoşgeldin kardeşim sensiz eksik kalmıştı bu konu :)

düz boruya , fitreye , performans son susturucuya gececek arkadaslarla bulusup denenemek gerekir aslnda istanbulda oturan arkadaslar varsa deneyelim orj egzoz sistemi ve orj hava filtresi var aracımda şuan full stoc hiç birşey yok. aradaki farkı goruruz güzel videolu test yapar rehberimizi hazırlarız.

Ben varım denemeler için ... Düz boru + Sebring egsoz , Yazılım , Port Polish , 14/60 , filtre kiti var aracımda .

cemo306
26-12-2012, 09:10
Harun abimizle tanışayım en kısa zamanda teşekkürler :icon_tup:

Hoşgeldin kardeşim sensiz eksik kalmıştı bu konu :)

Ben varım denemeler için ... Düz boru + Sebring egsoz , Yazılım , Port Polish , 14/60 , filtre kiti var aracımda .

haber verirsiniz artık denemelerin nerde olduğunu.. gece o saatlerde trafiğe çıkmayız... maksat önünüz ve yolunuz açık olsun...

gokhan_205
26-12-2012, 09:11
Günaydın güzel olmuş bu konu oh be yoksa kilit olacaktı sorgulamamız :D

özcan07
26-12-2012, 09:12
şimdi daha sağlıklı bilgi paylaşımları olur

GTCihad
26-12-2012, 09:13
haber verirsiniz artık denemelerin nerde olduğunu.. gece o saatlerde trafiğe çıkmayız... maksat önünüz ve yolunuz açık olsun...

Yılbaşı sonrası havaların güzel olduğu bir zaman deneyebiliriz. Ben kartalda oturuyorum bu bölgedede çok arkadaş var gördüğüm kadarıyla Kartal , Pendik , Maltepe v.s. . Mekan ortak bir yer olur gerçi Avrupa yakasındanda arkadaşlar olur ise.

cemo306
26-12-2012, 09:14
Günaydın güzel olmuş bu konu oh be yoksa kilit olacaktı sorgulamamız :D

gökhan bey sizede günaydın... gözlerimiz yollarda kaldı...

cemo306
26-12-2012, 09:16
Yılbaşı sonrası havaların güzel olduğu bir zaman deneyebiliriz. Ben kartalda oturuyorum bu bölgedede çok arkadaş var gördüğüm kadarıyla Kartal , Pendik , Maltepe v.s. . Mekan ortak bir yer olur gerçi Avrupa yakasındanda arkadaşlar olur ise.

siz denersiniz biz iştirak ederiz. ben bir avrupalı olarak kendi adıma konuşayım... siz denemece yaparsınız. sonra birlikte gezmece yaparz..

cemo306
26-12-2012, 09:17
şimdi daha sağlıklı bilgi paylaşımları olur

burda hem muhabbet çevrilir hemde bilinmeyenler paylaşılır. sorunlar tartışılır...

gokhan_205
26-12-2012, 09:18
gökhan bey sizede günaydın... gözlerimiz yollarda kaldı...

Kanka ancak girebildim siteye :) hafta sonu hava boyle guzel olsada cila yapsak :)

Demir
26-12-2012, 09:28
Selamlar GTİ-VTS sevdalıları.....

Fiyatı uygun,şişirilmemiş ( Diri ,temiz) 306 GTİ varsa almak düşüncesindeyim..Varsa bildiğiniz sağda solda beni haberdar ederseniz memnun olurum...Özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz..

GTCihad
26-12-2012, 09:29
siz denersiniz biz iştirak ederiz. ben bir avrupalı olarak kendi adıma konuşayım... siz denemece yaparsınız. sonra birlikte gezmece yaparz..

Her türlü org. uyar önemli olan herkese uyan bir gün ve saat olsun , artık yaş kemale erdi deliler gibi gazlayalım v.s. bizden geçti düz yolda denerim işim biter :icon_tup: 3 ay sonra baba oluyorum inşallah artık yavaş yavaş durgunlaşma zamanı

cemo306
26-12-2012, 09:29
Kanka ancak girebildim siteye :) hafta sonu hava boyle guzel olsada cila yapsak :)

kral olur kral yanarız valla... inşallah kanka kısmet beklicez...

cemo306
26-12-2012, 09:31
Her türlü org. uyar önemli olan herkese uyan bir gün ve saat olsun , artık yaş kemale erdi deliler gibi gazlayalım v.s. bizden geçti düz yolda denerim işim biter :icon_tup: 3 ay sonra baba oluyorum inşallah artık yavaş yavaş durgunlaşma zamanı

tanıdığım bir çok gti sahibi evli, çocuklu ve çocuk bekliyor. ben şu an hala evli kategorisindeyim... allah kısmet ederse ilerleyen zamanda çocuk bekleyen, sonra çocuğu olan bir gti sahibi olmak isterim...

cemo306
26-12-2012, 09:32
6 uğurlu rakamımdır... GTI-6 sahibiyim... konuda 6.sayfanın ilk mesajı bana nasipmiş... altılardan bir demet...

GTCihad
26-12-2012, 09:35
tanıdığım bir çok gti sahibi evli, çocuklu ve çocuk bekliyor. ben şu an hala evli kategorisindeyim... allah kısmet ederse ilerleyen zamanda çocuk bekleyen, sonra çocuğu olan bir gti sahibi olmak isterim...

Allah hayırlısını versin , bu araçlara binerken bizim içimiz rahat olsada ailemiz ister istemez tedirgin oluyor. Eşim zaten beni bindirme bu arabaya bir daha dedi :D

cemo306
26-12-2012, 09:38
Allah hayırlısını versin , bu araçlara binerken bizim içimiz rahat olsada ailemiz ister istemez tedirgin oluyor. Eşim zaten beni bindirme bu arabaya bir daha dedi :D

benim hanımda sevmiyor ama başa gelen çekilir seviyoruz oda farkında... Allah razı olsun ki inat filan yapmıo alamazsın die... bizde tek araba var birlikte gazlıyoruz yapcak bişi yok...

GTCihad
26-12-2012, 09:40
Ben Jetta kullanıyorum günlükte GTI'a geçtiğim zaman karting arabasına binmişim gibi oluyor ama o zevk paha biçilemez :)

OmeR-FE
26-12-2012, 09:43
İyi olmuş bu konu :)

cemo306
26-12-2012, 09:45
Ben Jetta kullanıyorum günlükte GTI'a geçtiğim zaman karting arabasına binmişim gibi oluyor ama o zevk paha biçilemez :)

benim babada primera var bende onu alıyorum genellikle... geçen Gökhanla karşılaştığım gün GTI bırakıp primerayı aldım... jeep e binmiş gibi hissettim. bu araçlar bizim oyuncağımız. ben 106 gti sahibi olmayı çok isterim... 306 gti den vazgeçemem yanına almak isterim kısmetse..

cemo306
26-12-2012, 09:47
İyi olmuş bu konu :)

hoşgeldin Ömer aynen baya iyi oldu hemde... sorgulama hariç muhabbete burdayız işte...

B.Aktepe
26-12-2012, 09:50
Forum içinde marka bazında gruplaşmayı uygun bulmuyoruz. Bu tarz konular açılması yasaktır.