PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öğrencim için iş talebi(acil) İST

63owen63
28-12-2012, 07:37
Merhabalar, İstanbul Avrupa yakasında bir üniversitede öğretim elemanı olarak çalışmaktayım. Ailesi İstanbulda ikamet etmeyen,doğu illerimizden birinde yaşayan bir öğrencim var ve ailesi tarafından destek görmüyor tek başına İstanbulda.Kendi imkanlarıyla hayatını idame ettiriyor ve okuyor. Okul taksitlerini,eğitim ve kişisel masraflarını çıkarmak adına yarı zamanlı (part-time) bir işe acil ihtiyacı var ve ona yardım etmek istiyorum. Normalde okul 3 de bitiyor ama ama durumun ehemniyetinden dolayı öğleden sonraki 1-2 derse devam etmeyip öğlen 13.00 gibi işe başlayabilecegini bile söylüyor. (tasvip ve tercih etmiyorum öncelikli olarak).

Satış, pazarlama,garsonluk,iletişim konusunda tecrübeli ve kişisel gözlemlerime göre de kolay öğrenen yetenekli biri. Duruma mahsuben İstanbul avrupa yakasında öğrencime uygun yarı-zamanlı iş arıyorum. Temiz, güvenilir,sorumluluk sahibi biridir,akıllarda şüphe bırakacak bir karakter degildir.

Okulu bahçelievlerde , ikamet ettigi yer Gaziosmanpaşa.

mcanx
28-12-2012, 10:43
bence herhangi bir LC waikiki ye bi gitsin öğrencinin isteğine göre bir çalışma saati yapıyorlar mutlaka, sigorta ve yasal haklar konusunda zaten problem olmaz, bir başvursun

tarik
28-12-2012, 10:47
Merhabalar, İstanbul Avrupa yakasında bir üniversitede öğretim elemanı olarak çalışmaktayım. Ailesi İstanbulda ikamet etmeyen,doğu illerimizden birinde yaşayan bir öğrencim var ve ailesi tarafından destek görmüyor tek başına İstanbulda.Kendi imkanlarıyla hayatını idame ettiriyor ve okuyor. Okul taksitlerini,eğitim ve kişisel masraflarını çıkarmak adına yarı zamanlı (part-time) bir işe acil ihtiyacı var ve ona yardım etmek istiyorum. Normalde okul 3 de bitiyor ama ama durumun ehemniyetinden dolayı öğleden sonraki 1-2 derse devam etmeyip öğlen 13.00 gibi işe başlayabilecegini bile söylüyor. (tasvip ve tercih etmiyorum öncelikli olarak).

Satış, pazarlama,garsonluk,iletişim konusunda tecrübeli ve kişisel gözlemlerime göre de kolay öğrenen yetenekli biri. Duruma mahsuben İstanbul avrupa yakasında öğrencime uygun yarı-zamanlı iş arıyorum. Temiz, güvenilir,sorumluluk sahibi biridir,akıllarda şüphe bırakacak bir karakter degildir.

Konu dağalmasın ama hiç bursu var mı ?
Full time bile iş bulsa okul taksitlerine bile yetmez.
En azından %50 bursu vardır umarım.

Low-Rider
28-12-2012, 11:13
Dostum bana arkadaşın telefonunu ismini falan pm at, bizim ik'ya söyliyim.

Mağazalarda ihtiyaç varsa değerlendirirler.

HkN
28-12-2012, 11:23
Mehmet kardeşim uğraşın için tebrikler

Fastfood zincirlerindede iş imkanları oluyor.

onursumer
28-12-2012, 11:23
en uygunu mağazacılık olur

çok sık part time eleman ihtiyacı oluyor veya shiftli çalışıldığı için full time bile olsa oğleden sonra çalışabilir

GokhanRS
28-12-2012, 11:25
ikamet ettiği ilçeyide yazarsanız iyi olur. bazı işyerleri yol vermiyor. aynı ilçeden eleman tercih edenler oluyor. eğer çevremin olduğu bölgeden çıkarsa ayarlarız iş.

63owen63
28-12-2012, 11:38
bence herhangi bir LC waikiki ye bi gitsin öğrencinin isteğine göre bir çalışma saati yapıyorlar mutlaka, sigorta ve yasal haklar konusunda zaten problem olmaz, bir başvursun

Avm bazındaki mağazalarda başvurdugu bir kac yer part-time adı altında full time iş öneriyormuş, haliyle okulda devam problemi yaşamaması lazım,çünkü devamsızlıktan bırakırım :)

Konu dağalmasın ama hiç bursu var mı ?
Full time bile iş bulsa okul taksitlerine bile yetmez.
En azından %50 bursu vardır umarım.

Kredi alıyor + özel bir burs alıyor, 300 tl civarı bir geliri var.Okul taksidi 900 tl. Konaklama ve yemek masrafı, sorunu yok.

Dostum bana arkadaşın telefonunu ismini falan pm at, bizim ik'ya söyliyim.

Mağazalarda ihtiyaç varsa değerlendirirler.

P.m atıyorum ,çok teşekkür ederim :)

Mehmet kardeşim uğraşın için tebrikler

Fastfood zincirlerindede iş imkanları oluyor.

Fast-food larda oluyor genelde,bakıyor oda civarda bu tarz işlere üstadım.

en uygunu mağazacılık olur

çok sık part time eleman ihtiyacı oluyor veya shiftli çalışıldığı için full time bile olsa oğleden sonra çalışabilir

Mağazacılık tecrübesi varmış bildigim kadarıyla, ki yapısıda buna uygun. Keşke öyle bir şeyler denk getirebilsek,vardiyalı sistem okulu icinde en uygunu olur.

ikamet ettiği ilçeyide yazarsanız iyi olur. bazı işyerleri yol vermiyor. aynı ilçeden eleman tercih edenler oluyor. eğer çevremin olduğu bölgeden çıkarsa ayarlarız iş.

Hatırlatma için teşekkürler,ilk mesaja ekledim.

cabrioleter
28-12-2012, 14:42
Kredi alıyor + özel bir burs alıyor, 300 tl civarı bir geliri var.Okul taksidi 900 tl. Konaklama ve yemek masrafı, sorunu yok.

yanlış anlamıyorum di mi? ailesinden hiç bir şekilde yardım almayan öğrenci arkadaşımız kalkıp geldiği istanbulda özel üniversiteye mi gidiyor?

63owen63
28-12-2012, 14:47
yanlış anlamıyorum di mi? ailesinden hiç bir şekilde yardım almayan öğrenci arkadaşımız kalkıp geldiği istanbulda özel üniversiteye mi gidiyor?

Ailesi okumasını istemedigi icin şuan maddi olarak destegini üzerinden çekmiş durumda. Ailenin maddi durumu iyi aslında. Ödemeyelim,bıraksın da gelsin Kars'a düşüncesindeler.

misery1903
28-12-2012, 15:39
Çok zor bir durum. Azmine hayran kaldım ve utandım ekmek elden su gölden gelmesine rağmen tembel olduğum için.
İnşallah istediği gibi bir iş bulabilir.
Bölümüne göre mezun olacağı şirketlerde veya freelancer olarak çalışabilir. Freelancer olarak çalışan ve idare eder bir para kazanan kişileri duymuştum. Freelancer olursa evinden çalışabileceğinden onun için en kolayı olur ancak düzenli olmayabiliyor malesef.

fevzi
28-12-2012, 16:08
alısverız merkezlerındekı magzalara bı basvursun derım genellikle shift lı calıstıkları için okul acısından da pek sıkıntı olmaz duşuncesındeyım

63owen63
28-12-2012, 16:18
Çok zor bir durum. Azmine hayran kaldım ve utandım ekmek elden su gölden gelmesine rağmen tembel olduğum için.
İnşallah istediği gibi bir iş bulabilir.
Bölümüne göre mezun olacağı şirketlerde veya freelancer olarak çalışabilir. Freelancer olarak çalışan ve idare eder bir para kazanan kişileri duymuştum. Freelancer olursa evinden çalışabileceğinden onun için en kolayı olur ancak düzenli olmayabiliyor malesef.

Taksit ödeyecegi icin,sürekli aynı sıkıntı yaşasın istemem,düzenli bir iş lazım.

alısverız merkezlerındekı magzalara bı basvursun derım genellikle shift lı calıstıkları için okul acısından da pek sıkıntı olmaz duşuncesındeyım

bakırköy capacity de bir kaç mağazada alım varmış, yönlendirdim görüşecek.

barti
28-12-2012, 19:57
eger uyarsa cafe pi şubelerine gitsin sakalı falan kesip.günlük 50 tl veriyolar genelde hep üniv. ogrencıler calısıyor haftada en az 3 gün gelmek zorundasın.diger gunler gelıp gelmemek sana kalmıs.ama cuma cumartesıleri banko gitme zorunlulugu var en azından cadde cafe pi için bu gecerliydi .

63owen63
01-01-2013, 01:22
haftasonu pi insan kaynaklaını kovalayacak.teşekkürler,alternatiflere açıgız.

mhmtsrtp
01-01-2013, 01:34
haftasonu fulltime olarak çalışma durumu varsa eğer ikamet ettiği yere yakın herhangi bir derimod mağazasına girip bir sorsun sezon itibariyle fazla yoğunuz ve neredeyse tüm mağazalarımızda haftasonu için part eleman bulunduruyoruz genellikle. kesin bişey söyliyemem ama bikaç şubeye sorsun bizde ihtiyaç olsa durumu kesinleştirirdim ama diğer mağazalar için bişey diyemem

semavi
01-01-2013, 10:09
En güzeli LCW mağazaları olur. Beylikdüzü civarında olsaydı yardımcı olmaya çalışırdım... Ama GOP civarında ikamet ediyorsa çok zorlanır. O taraftaki şartları zorlayın olmadı bu taraftanda bakılabilir eğer referans oluyorsanız...

Bu arada Hangi Üniversitedesin Hocam? Alanın nedir?