PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digitürk Finans Departmanında Çalışan

Evrenoz
31-12-2012, 08:58
Digitürk finans departmanında çalışan ya da çalışan tanıdığı olan var mı?

Sorun şu ki, digitürk aralık dönemine ait faturamı hem banka hesabımdan hem de kredi kart hesabımdan aldı.. 18 aralıktan beri her allahın günü adamları arıyorum her allahın günü 24 -48 saat içerisinde size dönecekler diyorlar.. 13 gündür dolamadı 48 saat..

IBAN numaramı veriyorum, numarayı alan zekası sorunlu arkadaş baştaki TR'yi yazmadığı için ıban hatalı diye açtırdığım kaydı bekletiyorlar.. hesap numaramı - şube kodunu veriyorum, işlem yapmıyorlar.. 2013 senesinde 3 kuruşu bir hesaba aktarmayı beceremiyorlar..

tanıdık olan varsa kökten halledelim.. call centerdakileri arayıp her gün çıldırmaktan bıktım

onursumer
31-12-2012, 09:07
şu digiturkun yaptığı yanlışlıklar bitmek bilmiyor zaten

bunların hatası yuzunden her ay ekstremde +60 -60 goruyorum yanlış işlem yapıp iptal ettiklerinden dolayı

Yiğit Ş.
31-12-2012, 09:10
benimde otomatik ödeme talimatlarımı almıyorlar. takipte etmiyorum. tam maç günü kapanıyor..

Evrenoz
31-12-2012, 09:19
Hayret, Yok mu TT'de dertlerimizi çözecek biri
Bu bir ilk olmalı :)

KA®ANLIK
31-12-2012, 09:27
muhtemelen bir dahaki ay faturanızdan düşecekler...

Burak E.
31-12-2012, 09:31
ben gecen sene iptal ettim hala borcunuz var diyorlar borcu yoktur yazısı bile aldım hala var deniyor :D bunu gördükten sonra şaşırmıyorum cidden :D

63owen63
31-12-2012, 09:32
Ağabey, şikayet sitelerine yaz, o şekilde daha somut dönüş yapılıyor. Oralarla ilgili ayrı birimleri var.

despe
31-12-2012, 09:34
hacı ağzını bozmadıkça düzelmiyo sorun :)

Evrenoz
31-12-2012, 09:35
Twittera yazdım.. Aradı adamın teki, dönüş yapılacak dedi..
Dedim bana bunlarla gelme, 13 gündür dönüş yapılacak diyorsunuz..
Kesin arayacaklar, çocuğumu keserim aramazlarsa falan.. Yok tabi arayan soran.
Şikayetvar'a da yazdım.. Bakalım ne olacak
Arayıp analı bacılı küfretmek de istemiyorum, agent nihayetinde orda çalışan.. Ama çözüm olmazsa da yapacak bir şey yok, bugün arandım arandım.. Aranmazsam yarın arayıp sövecem

yucelebeci
31-12-2012, 09:39
sistemleri çok kötü banada saçma sapan fatura gönderiyolar bazen çalışma kaliteleri oldukça düşük dediğiniz gibi bir problemde kaydınızı oluşturduk 24 saat içinde dönecekler diyolar on gün sonra yine ben aramak zorunda kalıyorum

despe
31-12-2012, 09:45
iş abone olmaya gelince bazen abartmıyorum günde 3-4 sefer arıyorlar, bide ototmatiğe bağlamışlar meşkule alınca tekrar arıyolar :)

8.000rpm
31-12-2012, 09:47
finanstan birilerini bulmaya çalışıyorum , temasa geçebilirsem haber ederim

Evrenoz
31-12-2012, 09:48
finanstan birilerini bulmaya çalışıyorum , temasa geçebilirsem haber ederim

Çok teşekkür ederim..
Kabak tadı verdi artık sorumsuzlukları

Yigit-Y
31-12-2012, 09:57
daha bugün hastanede digiturk'e kufreden adama şahit oldum .

bağlayacaksanız bağlayın a...... k..... 3 gun oldu be paramla rezil oluyorum dedi...

bende 2 gün önce HD ayağına digiturke geçtim cihaz berbat ötesi bende arıcam bu hafta cihazı değiştirsinle kanallar 2 saat sonra geçiyor berbat yayın arada sırada kesiliyor havalar güzel olmasına rağmen...

vtimania
31-12-2012, 10:13
Ben de digitürke gececektım ama duydugum yorumlardan sonra vazgectım. HD yayın olarak teledunya cok ıyıymıs bu arada. Tavsiye edenler baya fazla.

Jam da Joker
31-12-2012, 10:25
Ben de digitürke gececektım ama duydugum yorumlardan sonra vazgectım. HD yayın olarak teledunya cok ıyıymıs bu arada. Tavsiye edenler baya fazla.

Digiturk kullanıyodum discovery nin gitmesiyle direk teledünya hd ye geçtim ve çok memnunum. Ne kanallar arası geçerken gecikme var ne de kesintisi var.. Aylık ücretide digiturkun yanında komik kalıyor.

Evrenoz
31-12-2012, 10:46
Şu an finans departmanından aradılar..

"Sizin banka hesap numaralarınızı almışsak ödemişizdir" gibi bir açıklama yaptılar..
"Ödenmedi, göremiyorum bu meblağyı hesabımda dekont ya da EFT Referans numarası verin" diyorum "veremeyiz" diyorlar.
Bankamla görüşüp döneceklermiş, dönsünler bakalım..

Böyle saçmalık, böyle hizmet olmaz..