PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW 3 Seri, Yay Çelişkisi ? ( 2011 )

Sezgin
31-12-2012, 17:51
Arkadaşlar selamlar herkese, öncelıkle herkesın yenı yılını şimdiden kutlarım.

Yeni yıla girmeden bir araç alalım dedik ve 2011 Model İç Dış Komple M paket Sport Plus 3.20 D aldım. Araçtan gayet memnunum fakat araca Eibach marka 3.5 Cm yay koymak istiyorum. Ancak bazı yerlerden duydugum kadarıyla Komple M paket olan bu araçlarda Alçaltılmış şase ve suspansıyon sıstemı oldugundan bu araçlara takılacak yaylar normal 3 kasa m paket olmayanlarla aynı degılmıs. Şayet piyasada hali hazırda bulunan Eibach 3 seri yaylarını koyarsak herhangı bır sorun cıkarır mı ? ve bana uygun mudur ?

Yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum, iyi akşamlar :)

Sezgin
01-01-2013, 14:36
Yılbaşı guncelı mı yazılır buraya sımdı ne dıyeyım fıkrı olan yokmudur :)

R.I.P
01-01-2013, 15:25
baktınız mı bilmiyorum ama eibach kataloğunda detaylı bilgi var. aracına uygun yayların model numarası bellidir ona göre alacağın yayı bilirsen olası boşa uğraşma durumlarını yaşamazsın

Saro-Ş
01-01-2013, 15:55
Süspansiyon M ise aracınızda orjinal yayları alabilirim :)

Sezgin
01-01-2013, 19:26
baktınız mı bilmiyorum ama eibach kataloğunda detaylı bilgi var. aracına uygun yayların model numarası bellidir ona göre alacağın yayı bilirsen olası boşa uğraşma durumlarını yaşamazsın
Aynen en kotu oyle yapalım, ben sadece daha once yapan bırı vardır dıye emın olayım dedım :) Pekı kataloga ulasabılecegım bır adres veya site linki mevcut mu ?

Süspansiyon M ise aracınızda orjinal yayları alabilirim :)

Saro valla orjınallerı satma taraftarı degılım acıkcası, muayene zamanı falan kullanmak var daha :)