PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalın net sorunu.

63owen63
02-01-2013, 11:31
Dsmart + internet başvurusu yaptım (yalın net ). Apartmana telekomdan gelip yalın net çekilecegini söylediler, beni bir kez aradılar, adres vs yanlış diye tekrar başvuru yaptım, şimdi ne arayan var ne soran, beni arayan numara da açmıyor. Dsmart yetkilileride türk telekom bu hizmeti veriyor, biz sadece başvuru iletiyoruz diye topu atıyor. Telekomu arıyorum, onlarda şube bazında böyle bir hizmetimiz yok diyor, genel müdürlükte, dsmarta top atıyor.. Bende alayına sövmek üzereyim, başına gelen yada izlemem gereken yol için istikamet verebilecek olan var mı ?

eleanor
02-01-2013, 11:36
zeytinburnunda dsmart bayisiyim.Aslında burada sorun türktelekomda altyapıyı yapan onlar çünkü.ttnet çok fazla abone kaybettiği için artık türktelekom diğer iss firmalarının önüne taş koyuyor.biz genelde şöle yaptırıyoruz.gidip taahhütsüz ttnet başvurusu yaptırım sonra dsmartnete geçirtiyoruz aboneleri

matthardy
02-01-2013, 11:52
Yalin netle hic ugrasmayin.
Ben hic telefon kullanmazken nete 40 hattada 20 tl oduyodum.
Dedim ben hatti hic kullanmiyorum varmi bunun bi caresi dedim ?
Dediler yalin net var telefon hatsiz, peki dedim onu verin.
Ama dediler ayda 15tl ucreti var.
Lan dedim siz bu sistemi bizi ayda 5 liradan kurtarmak icinmi yaptiniz?

Hatti neti kapattirdim.
Uydunete gectim,mutlu ve huzurluyum

63owen63
02-01-2013, 12:10
zeytinburnunda dsmart bayisiyim.Aslında burada sorun türktelekomda altyapıyı yapan onlar çünkü.ttnet çok fazla abone kaybettiği için artık türktelekom diğer iss firmalarının önüne taş koyuyor.biz genelde şöle yaptırıyoruz.gidip taahhütsüz ttnet başvurusu yaptırım sonra dsmartnete geçirtiyoruz aboneleri

Artık bir kere yaptım başvuruyu,şuan kiminle muhattap olmam lazım,kim çözecek benim sorunumu acaba ?

Yalin netle hic ugrasmayin.
Ben hic telefon kullanmazken nete 40 hattada 20 tl oduyodum.
Dedim ben hatti hic kullanmiyorum varmi bunun bi caresi dedim ?
Dediler yalin net var telefon hatsiz, peki dedim onu verin.
Ama dediler ayda 15tl ucreti var.
Lan dedim siz bu sistemi bizi ayda 5 liradan kurtarmak icinmi yaptiniz?

Hatti neti kapattirdim.
Uydunete gectim,mutlu ve huzurluyum

Vallahi çok gittim geldim, buna karar verdim,ama daha randıman alamadık.
İptal ettirip geçebilirim belki,sizin tarifeniz nedir ?

matthardy
02-01-2013, 12:17
Vallahi çok gittim geldim, buna karar verdim,ama daha randıman alamadık.
İptal ettirip geçebilirim belki,sizin tarifeniz nedir ?

hayır yalınnete gerek yok.
ya öyle kalsın yada ttnet'ten vazgecin..
çünkü yalınla hatlı net arasında dedim gibi ya 5 ya 7 tl oynuyor.

ben önce ayda 1mps net + hd uydu alıcı + hd kablolulu yayın kanallarına ayda 45 tl ödüyordum.
modemide onlar yolladı,kurulum şu bu parasıda yoktu.

şimdi ise neti 10 mps'ye çıkartım.faturam 115 tl oldu

ondertopcu
02-01-2013, 12:25
Adres yanlış ise iş reklamasyon diye geri yollanır. Dsmartın iş emrini telekoma yapması lazımki telekomdan gelip bağlasınlar. Eline iş emri yoksa kafasına göre gelip bağlamaz ;)

63owen63
02-01-2013, 13:12
Yok şuan modem vs hepsi evde, teslim ettiler, bekliyorum ki bir Allah kulu gelip yalın net çeksin, ikii kurumda topu birbirine atıyor yada kacıyor.

ondertopcu
02-01-2013, 15:55
dsmart yapmıyorsa telekomdan yalın adsl başvurusu yapın gelip bağlasınlar

_FrKn_
02-01-2013, 16:17
yalınnet belki fiber internetli paket olabilir mi?yalın net çekilecekten kasıt bu olamazmı?

sweatcaptain
02-01-2013, 17:26
uydu net en mantıklısı sanırım oturdugumuz sıtede fıber ınternet alt yapısı var normal adl olmuyor tt net bu hızmetı saglamıyor 20 mbıt fıber e aylık 82 ıstıyor sınırsıza...

uydunet hakkında bılgı verebılcek arkadas varmı nedır ne degıldır hızı lımıtı malıyetı vs vs...

Dodoo
02-01-2013, 17:31
Şu ülke vatandaşının çilesi bir bitmedi.. İnterneti ayrı dert, ulaşımı ayrı dert, faturaları ayrı dert, vergisi ayrı dert, herşeyi dert..

Millet yurtdışında 10-20$ a 100mbps alsın limitsiz, bizde de elemanlar hem 16mbps hız versin hem de "Adil Kullanım Miktarı" denen saçma sapan bir "limit" getirsin "limitsiz" tarifelere.

pcvirus
02-01-2013, 17:40
sikayer var kom a
yaz kardeşim benide aynı şekilde 1 ay mağdur ettiler
oradaki şikayetime istinaden
beni arayıp bir çözüme ulaşabildik

blumenberg
02-01-2013, 21:45
bende superonline 'a geçmek istiyorum ama mantıklı mı değil mi bilemiyorum, yani sundukları hizmetler hız bakımından dogru mu karar veremedim, ttnet abonesiyim, birsürü para veriyoruz ama hız konusunda yeteri kadar verim alamıyorum

Dodoo
02-01-2013, 21:46
bende superonline 'a geçmek istiyorum ama mantıklı mı değil mi bilemiyorum, yani sundukları hizmetler hız bakımından dogru mu karar veremedim, ttnet abonesiyim, birsürü para veriyoruz ama hız konusunda yeteri kadar verim alamıyorum

Superonline dan birçok kişi şikayetçi..

63owen63
04-01-2013, 08:33
bugun de benimle benzer bir sorun yaşayan arkadaşım kapattıracagım gelin alın demiş, bir sürü muhabbet sonrası 1 yıl hd paket + internet bedava vermişler... Nasıl iş arkadaş

Dodoo
04-01-2013, 08:36
Arada sert çikişmak ise yariyor :)