PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : -Adana'daki arkadaşlar Yardım ..

Ö.öztüRk
08-01-2013, 18:44
Adana'daki arkadaşlardan bi tavsiye veya yardım rica ediyorum Mersin'e geleli 3 ay oldu usta'larıda pek bişeyden anlamıyor bulamadım kafama göre bi usta 106 aracıma Coilover taktırıcam coiller elimde fakat Amartisörler yaylar hepsi parça parça montajını yapacak usta arıyorum Şuaip usta'yla görüştüm geçen hafta yanındaydım hallederiz dedi sizin önerebileceğiniz usta varmı?

01ASU
08-01-2013, 18:51
bu bölgenin tartışmasız tek ismi DOĞANİŞ git selamımı söle o derece kaliteli işçilik daha varsa bu bölgede bu işi bırakırım

01ayk01
08-01-2013, 18:55
bu bölgenin tartışmasız tek ismi DOĞANİŞ git selamımı söle o derece kaliteli işçilik daha varsa bu bölgede bu işi bırakırım

kesinlikle :icon_tup: hatta bugune kadar benm gittigim en iyi esnaflardan birisidir yusuf abi ufuk abi.. yapacagi her ise sonuna kadar guvenebilirsiniz

ümitech
08-01-2013, 18:59

Dogan iş yusuf abiye git şase ve alt takımla ilgili aklında ne varsa halledersin ;)
Onun dısında mekanik işlerinle ilgili project01 garage a gidebilirsin...

gfb01
08-01-2013, 19:08
Yusuf abiye git ama sakin elini verme:)) oraya gidersen sor niye kimse seninle el sıkışmıyor :)))))

Ö.öztüRk
08-01-2013, 19:55
Yusuf abiye git ama sakin elini verme:)) oraya gidersen sor niye kimse seninle el sıkışmıyor :)))))

:) coilden anlıyan bi ustamıdır peki? coilover montajı olsun tornalık işleri olsun halledebilirmi ?

Ö.öztüRk
08-01-2013, 19:56

Oralardaysan geldiğimde haber ederim tanışmışta oluruz Su vtec zamanında tanışamadık nasip olmadı ;)

gfb01
08-01-2013, 20:04
:) coilden anlıyan bi ustamıdır peki? coilover montajı olsun tornalık işleri olsun halledebilirmi ?

Sadece adana degıl mersınden cok fazla musterısı var cok ıyı ustadır ıyı anlar zaten sanayi içinde herturlu torna işini yaptırır air süspansiyonlu bıle yapar

01ayk01
08-01-2013, 20:06

en onemli seyi arkadas soylemis zaten :D sakin ola elini verme :D

Ö.öztüRk
08-01-2013, 20:06
Sadece adana degıl mersınden cok fazla musterısı var cok ıyı ustadır ıyı anlar zaten sanayi içinde herturlu torna işini yaptırır air süspansiyonlu bıle yapar

Anladım abicim çok sağolun teşekkürler..