PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-Sport deneme talebi

Sayfa : [1] 2

Can's
10-01-2013, 20:20
Arkadaslar aracimda f/h/e bulunmakta bu speclerdeki tum vti'lar ile , ayrica ayni speclerdeki FN2 lerlede denemek istiyorum araci gormek amacli.. B16 swap eg ef de olur. Clio rs olupta aracini merak eden arkadaslarla denemek isterim sokuk olmamak kaydiyla

ilkerist
10-01-2013, 20:38
Nerede ne zaman?

Sercan AKCAN
10-01-2013, 20:41
yer ve zaman uyarsa bende gelirim.

Görkem.Y
10-01-2013, 20:42
Nerede ne zaman?

carbonking candir guzel deneme olur abi :)

Chn53
tsportları rollinglerde görmek güzel :)

videolarınızı bekliyoruz :)

ilkerist
carbonking candir guzel deneme olur abi :)

Eyw. kardeşim seni de bekleriz...:)

Görkem.Y
10-01-2013, 20:44
Eyw. kardeşim seni de bekleriz...:)

Yer zaman uygun olursa tabi ki abi :) uzun zamandir gorusemedik caya toplanalim :)

driftboy
10-01-2013, 20:46
fn2 kalın gelmez mi biraz ? T sportların yürürünü bilmedigim için soruyorum ?

ilkerist
10-01-2013, 20:46
Yer zaman uygun olursa tabi ki abi :) uzun zamandir gorusemedik caya toplanalim :)

Ben seni 3 kere aradım kardeşim,sıra sende :D Burada kalabalık yapma facee gel :D Arkadaşın konu çip olmasın :)

Muhtemelen öyle olur...:)

semavi
10-01-2013, 20:47
Nerede ne zaman?

Hemen hazır kıta :D

Video bekliyoruz yaparsanız...

Chn53
10-01-2013, 20:49

Corolla T Sport Vs FN2 Civic Type R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=7pWFVb0HcU8)

ilkerist
10-01-2013, 20:50
Hemen hazır kıta :D

Video bekliyoruz yaparsanız...

Yakalandık bu akşam :D Eleman karın altında dondu,biraz ısınsın,ciğerine oksijen dolsun,nefes açsın falan :p

ilkerist
10-01-2013, 20:53
Corolla T Sport Vs FN2 Civic Type R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=7pWFVb0HcU8)

Edit...
Yanlış bilgi :D

driftboy
10-01-2013, 20:54
Corolla T-Sport Vs Civic Type R EP3.mov - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DshguANKtws)

Şaşırtıcı ? Neden kimse yürütmüyo peki bu tsportları ?

olivera7
10-01-2013, 21:01
Corolla T-Sport Vs Civic Type R EP3.mov - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DshguANKtws)

kaç tane t sport varki zaten videodan anlamışşındır heralde kalınmı geliyor incemi

By_HaNNibaLL
10-01-2013, 21:02

stock ep3 ile kafa burun yürür tsportlar ama TR de derli topluyu birak bitiğini bile zor bulursun

ilkerist
10-01-2013, 21:04
Bende egzos bile yok hiç denemiyim o zaman ben :D

By_HaNNibaLL
10-01-2013, 21:11
Bende egzos bile yok hiç denemiyim o zaman ben :D

roling videosu olan t sport olsun amac eğlenmek zaten deneyin siz :D

driftboy
10-01-2013, 21:12
kaç tane t sport varki zaten videodan anlamışşındır heralde kalınmı geliyor incemi

Kalın ince muhabbetini tsporta hatta toyotaya uzak oldugum icin sordum. Sizin denemelerin sonucunu merak ediyorum

stock ep3 ile kafa burun yürür tsportlar ama TR de derli topluyu birak bitiğini bile zor bulursun

Kanka tsport mu alsak bizde :D

Agah
10-01-2013, 21:13
hpsi kaç bu tsportların ?

ilkerist
10-01-2013, 21:13
roling videosu olan t sport olsun amac eğlenmek zaten deneyin siz :D

Video olsun ses duyalım gerisi hikaye diyorsun :D

Arkadaş yazdı,kayıplara karıştı,TEM'de mi bekliyor,napıyor acaba? :p

By_HaNNibaLL
10-01-2013, 21:14

belki içimdeki tsort aşki canlanir da bizde aliriz diyecem ancak özel siparişle getirtmem lazim TR de yok yaz başi cok araştirmiştir headers i bile deli para :D

semavi
10-01-2013, 21:16
Bazı araçların piyasada fazla olması onların iyi yürüdüğü anlamına gelmiyor... Maalesef honda, pug, VW gibi markaların dışında araç yokmuş gibi davranılabiliyor... Hatta kimilerine göre honda demek 30hp-40nm torku kafadan haketmesi demek olabiliyor :)

Bu marka sahipleri alınmasın kesinlikle, ben adam akıllı araştırmayıp atıp tutanlardan bahsediyorum...

Volvo, Saab, Mazda, Rover bir çok markanın çok iyi yürüyen araçları var...

Ne yalan söyleyeyim Tsport araştırdığım bir araç değildi, iyi gitmiş...

Can's
10-01-2013, 21:20

burdayım kardesım ?

ilkerist
Bazı araçların piyasada fazla olması onların iyi yürüdüğü anlamına gelmiyor... Maalesef honda, pug, VW gibi markaların dışında araç yokmuş gibi davranılabiliyor... Hatta kimilerine göre honda demek 30hp-40nm torku kafadan haketmesi demek olabiliyor :)

Bu marka sahipleri alınmasın kesinlikle, ben adam akıllı araştırmayıp atıp tutanlardan bahsediyorum...

Volvo, Saab, Mazda, Rover bir çok markanın çok iyi yürüyen araçları var...

Ne yalan söyleyeyim Tsport araştırdığım bir araç değildi, iyi gitmiş...

Ben T-Sport'a çok bakmıştım T4'ten önce :D Volvo T4/T5'ler,A3 1.8T gibi araçlar varken benim için tercih sebebi olmadı :)

burdayım kardesım ?

Neredesin hocam ya,yer,zaman,ne diyorsun?Cumartesi akşam olursa 2 araç geliriz biz,bu akşamsa tek,tabi yer önemli...:)

ErBAY
şaka yapabılır demedı demeyın :)

DetailEF
10-01-2013, 21:21
T-sport'un ciğeri Yamaha :) Bunu da araya sıkıştıralım :)

Can's
10-01-2013, 21:23
Ben T-Sport'a çok bakmıştım T4'ten önce :D Volvo T4/T5'ler,A3 1.8T gibi araçlar varken benim için tercih sebebi olmadı :)

Neredesin hocam ya,yer,zaman,ne diyorsun?Cumartesi akşam olursa 2 araç geliriz biz,bu akşamsa tek,tabi yer önemli...:)

pazar aksamı avrupa uygunmudur cok gıtmeye gerek yok :)

Can's
10-01-2013, 21:24
bu aksamda olur avrupa

ilkerist
10-01-2013, 21:26
burdayım kardesım ?

bu aksamda olur avrupa

Maltepe'deyim ben,bu saatten sonra o taraf geç olur bugün için :) Kadir'in T5 duraydı o çıkardı bu akşam sanırım :p

semavi
10-01-2013, 21:27
Avrupada nerede?

Bu arada t5 var ama o t5 değil :D bu olaydı iyiydi :)

http://www.youtube.com/watch?v=Z1pl5b3iViU

ilkerist
10-01-2013, 21:28
Avrupada nerede?

Aha,yanıltmadın beni bak :D

ramo si
10-01-2013, 21:29
Huk Rs yada Ef swap için aracı olabilirim.

semavi
10-01-2013, 21:30
Ya bugün çıkamayabilirim ama başka zaman mini, t5 vs ayarlayabiliriz...

Can's
10-01-2013, 21:30
avrupa bahçesehir giseler varsa gelıcek arkadaslar cıkalım

ramo si
10-01-2013, 21:31
Pazar günü olsun toplu olsun diyelim..bizde arabamıza binip gelelim

ilkerist
10-01-2013, 21:33
Biz zaten cumarteside çıkacağız,pazara Allah Kerim diyeyim ben :)

semavi
10-01-2013, 21:34
Benim şuan araç deneyecek durumda değil, yeni aldım. Eksiklerim var (kat dolu muhtemelen alt devirlerim ölü ve az dikkat etmezsem 17-18 litre yakabiliyor :) ) .. Lakin zamanlıca haberleşirsek olabilir, bizde bahçeşehir çatalca arası deniyoruz zaten... özelden tel yollarsan çıkacağımız zaman ararız seni.

Ben kat iptali sonrası, bir arkadaşımda miniye getireceği parçaları takmadan önce önce ve sonra görmek adına deneyeceğiz...

olivera7
10-01-2013, 21:35
Biz zaten cumarteside çıkacağız,pazara Allah Kerim diyeyim ben :)

cumartesi yağmur gözüküyor ondan pazar dedik ama ?

umu_vtec
10-01-2013, 21:37
Saglikli f-h-e li bi t-sport f-h-e li bi vteci her kosulda üzer tecrubeyle sabittir :)

Ertekin
10-01-2013, 21:38
T-sport müthiş bir parçadır.Üretildiği yıllarda type r ında satışa girmesi ve yakın fiyatları tercih sebebi yapmadı malesef bu sebeple az var. ama 1.8 192 hp devirli motoru ve 6200 de sert bi şekilde lift açması çok zevkli yapıyor.6 ileri ama biraz uzun soluklu şanzımanı vardır. Type r a yakın da performansdadır.kronik sıkıntısı yağ pompasıdır. denemeleri merakla bekliyorum ve tecrübelerime göre denilen specklerdeki vti lara da pek şans vermiyorum açıkcası

Agah
10-01-2013, 21:40
T-sport müthiş bir parçadır.Üretildiği yıllarda type r ında satışa girmesi ve yakın fiyatları tercih sebebi yapmadı malesef bu sebeple az var. ama 1.8 192 hp devirli motoru ve 6200 de sert bi şekilde lift açması çok zevkli yapıyor.6 ileri ama biraz uzun soluklu şanzımanı vardır. Type r a yakın da performansdadır.kronik sıkıntısı yağ pompasıdır. denemeleri merakla bekliyorum ve tecrübelerime göre denilen specklerdeki vti lara da pek şans vermiyorum açıkcası

sen git vtecle biz geliyoruz liftle diosun abi :D şakası bi yana imkanım olsaydı da bende gelseydm keşke.

semavi
10-01-2013, 21:42
O zaman benim hantal otomatik s70 t5inde pek gidebileceğini sanmam... şuan 100-200ü 19-20 sn civarı sanırım... ama dediğim gibi orjinal kat var 182bindeki araçta ve tüm sorunlarımın cevabı katın dolu olmasına çıkıyor...

downpipe yada kat iptali yaptığım zaman ilk deneyeceğim araçlardan birisi olsun tsport...

Talha'nın mini ilede iyi denenir, iyi bir ölçü aracı oluruz birbirimize...

levent
10-01-2013, 21:45
Can benim youtube da senin bi videon var, ekliyim mi ? vtecciler kaçmasın sonra ama :D

TR ye giriş 38 tane 2002-2004 arası makyajsız olarak, yaklaşık 20 tane plakalı olan araç var şuan, diğerleri pert - koleksiyon şeklinde. Zaten ilanlarda dolaşan 5-6 araç harici diğerlerinin sahipleri satmıyorlar kolay kolay ellerindeki araçları. Toplasan 10 tanesi falan düzgün, tertemiz çıkar bunlardan da :)
***** site ilanlarındakiler ise belli genelde, en son alınabilecek UU var ilanlarda bence bu arada ek bilgi olsun. Bir de DetailEF Can'ın dediği gibi kapak Yamaha imzalıdır tüm performanslı Toyota modellerindeki gibi.. "g" uzantılı motorlar kısacası :)

@simavi , abi otm. s70t5 'le izlemesi keyifli olur, çok ağır sizin araçlar, manuel ve downpipe, düz boru, yazılım falan olursa biraz rekabetçi olabilir ancak.. (yanlış anlamayın lütfen, gözlemlerimi belirtiyorum)

semavi
10-01-2013, 21:49
Levent vitecciler kaçar falan yazmışsın... Araçları görmek için mi deniyorsunuz yoksa geçtim geçildim olayı yada markaları çarpıştırmak için mi?

Can's
10-01-2013, 21:50
Can benim youtube da senin bi videom var, ekliyim mi ? vtecciler kaçmasın sonra ama :D

TR ye giriş 38 tane 2002-2004 arası makyajsız olarak, yaklaşık 20 tane plakalı olan araç var şuan, diğerleri pert - koleksiyon şeklinde. Zaten ilanlarda dolaşan 5-6 araç harici diğerlerinin sahipleri satmıyorlar kolay kolay ellerindeki araçları. ***** site ilanlarındakiler ise belli genelde, en son alınabilecek UU var ilanlarda bence bu arada ek bilgi olsun. Bir de DetailEF Can'ın dediği gibi kapak Yamaha imzalıdır tüm performanslı Toyota modellerindeki gibi.. "g" uzantılı motorlar kısacası :)
yok yok benım hıc ama hıc vıdeom yok levent deme oyle:) vtı cı arkadaslar kacmazlar pazar aksamı bır cıkıp toz atarım sonra paketler garaja cekerım

burkaykalyon
10-01-2013, 21:51
olum E34 buldum sana!!! :D boşver T-sport'u :D

levent
10-01-2013, 21:52
Levent vitecciler kaçar falan yazmışsın... Araçları görmek için mi deniyorsunuz yoksa geçtim geçildim olayı yada markaları çarpıştırmak için mi?

Marka ile ilgili dert olmaz abi, hepsinin sevdiğimiz modelleri var ki ben VTi da severim ama Tsport'u küçümsemesin kimse, demek istediğim o sadece :)

yok yok benım hıc ama hıc vıdeom yok levent deme oyle:) vtı cı arkadaslar kacmazlar pazar aksamı bır cıkıp toz atarım sonra paketler garaja cekerım

Öyle diyorsan öyle olsun :D

semavi
Büyük konuşmayayım ama böyle bir kişiden araba almam herhalde... Tanıdığınız bir arkadaşsa bence uyarın, insanların arabasına çamur atarak satış yapılmaz...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-kazasiz-plusdegisensiz-plus-toyota-corolla-1.8-t-sport-plus-215-hp-101671531/detay

Can's

gectım gecıldım sıkıntım yok aracıda bır kac dıalog kapansın dıye cıkarıyorum vtı fn2 f/h/e araclarla deneyıp eglenmek ıcın kardesım yoksa senın dedıgın gıbı olsa cok daha aylar once acardım konu :)

ramo si
cuma gecesi yani yarın gece Yağış varmıdır..

Can's
10-01-2013, 21:53
cuma gecesi yani yarın gece Yağış varmıdır..

Weather Forecast Istanbul, Turkey | Istanbul Weather | Wunderground (http://www.wunderground.com/global/stations/17060.html?sp=IBEU015F2&MR=1)

semavi
10-01-2013, 21:53
Marka ile ilgili dert olmaz abi, hepsinin sevdiğimiz modelleri var ki ben VTi da severim ama Tsport'u küçümsemesin kimse, demek istediğim o sadece :)

Öyle diyorsan öyle olsun :D

Ok, aynı düşüncedeyiz, daha önceki mesajlarımda yazdım zaten bir benzerini :)

Bende koşturayım bakalım 1600kiloluk ihtiyarı bir ara sizinle :)

ramo si
10-01-2013, 21:55
pazar günü iyidir ozaman . . 9 derece gösteriyor birde. takipteyim

levent
10-01-2013, 21:58
Ok, aynı düşüncedeyiz, daha önceki mesajlarımda yazdım zaten bir benzerini :)

Bende koşturayım bakalım 1600kiloluk ihtiyarı bir ara sizinle :)

pm attım abi bazı konular hakkında :)

arada spor yapmak iyidir, koşturmak lazım tabi :D ben de çıkıp bi yürüyeyim şu güzel kuru soğukta bari :)

DetailEF
10-01-2013, 22:16
O kategoride araç almaya kalksam typer yerine t-sport alırım der ve veririm küsküyü :D

pcvirus
10-01-2013, 22:22
bu kategoride bi araç alacak olsam yinede type-r alırım :D

DetailEF
10-01-2013, 22:25
bu kategoride bi araç alacak olsam yinede type-r alırım :D

Valla temiz typer parasına t-sport alınıp rotrex sc yapılır keyifle binilir :D

ilkerist
10-01-2013, 22:25
Cumartesi yağarsa pazar geliriz :)

Şu millet kaçar eder işlerini bırakın,hoş değil,dediğim gibi egzosum dahi oem,he zır stockta değiliz ne var ne yok herkes bilyor aracı zaten de,cooper s ile denedim,rocco ile de denedim,forumda ki arkadaşlarda biliyorlar zaten yazıp çizmeye gerek yok,amaç eğlenmek,şakayla karışık dedim dersende şu czt-fn2 olayını hatırlatırım,yazarken biraz tartın,ölçün,biçin,zarar gelmez...

Can's
10-01-2013, 22:29

Şu millet kaçar eder işlerini bırakın,hoş değil,dediğim gibi egzosum dahi oem,he zır stockta değiliz ne var ne yok herkes bilyor aracı zaten de,cooper s ile denedim,rocco ile de denedim,forumda ki arkadaşlarda biliyorlar zaten yazıp çizmeye gerek yok,amaç eğlenmek,şakayla karışık dedim dersende şu czt-fn2 olayını hatırlatırım,yazarken biraz tartın,ölçün,biçin,zarar gelmez...

kımsenın bısey dedıgı yok kacar muhabbetı espırı yoksa vtılar cok atarlı deneyelım eglenelım dimi LEVENT

ChtArdARSL
10-01-2013, 22:33
Masallah aracın sesı cok gzl gıdısıde gzl.. 190e cıkınca arayacgım senı Can,kazasız belasız..

İbrahim Erdem
10-01-2013, 22:34

Can benim youtube da senin bi videon var, ekliyim mi ? vtecciler kaçmasın sonra ama :D

TR ye giriş 38 tane 2002-2004 arası makyajsız olarak, yaklaşık 20 tane plakalı olan araç var şuan, diğerleri pert - koleksiyon şeklinde. Zaten ilanlarda dolaşan 5-6 araç harici diğerlerinin sahipleri satmıyorlar kolay kolay ellerindeki araçları. Toplasan 10 tanesi falan düzgün, tertemiz çıkar bunlardan da :)
***** site ilanlarındakiler ise belli genelde, en son alınabilecek UU var ilanlarda bence bu arada ek bilgi olsun. Bir de DetailEF Can'ın dediği gibi kapak Yamaha imzalıdır tüm performanslı Toyota modellerindeki gibi.. "g" uzantılı motorlar kısacası :)

@simavi , abi otm. s70t5 'le izlemesi keyifli olur, çok ağır sizin araçlar, manuel ve downpipe, düz boru, yazılım falan olursa biraz rekabetçi olabilir ancak.. (yanlış anlamayın lütfen, gözlemlerimi belirtiyorum)

2 yorumda gerekli açıklma var.

t-sportların pek yürütülmemesinin sebebi bildiğim 1 parçası honda kadar kolay bulunmuyor ve onun kadar ucuz değil. 2 sayı olarak fazla yoklar çünkü 2000 lerin başında pazar payını ep3 e kaptırmasından dolayı. Hondanın vti dan gelen etkisi ve t sport un görünüm olarak sınıfta bir araca göre fazla sade bir araç olması. Tabi distribütor ün de typer kadar bunun reklamını yapmaması.
2zzge nin fhe li halinin sesi de k20 yi baya andırır hatta aynı sanabilirsiniz. Ben alır diyorum hiç de kenara atılacak bir araç değil.

Can's
10-01-2013, 22:37
Masallah aracın sesı cok gzl gıdısıde gzl.. 190e cıkınca arayacgım senı Can,kazasız belasız..

ınsallah kardesım cıksın da bır arac denerız sıkıntı yok

tuner faruk
10-01-2013, 22:39

En sevdiğim 2 aracın denemesini izlemeye gelirim Cahit banada haber verirsin :)

ChtArdARSL
10-01-2013, 22:40
En sevdiğim 2 aracın denemesini izlemeye gelirim Cahit banada haber verirsin :)

Allahın ıznıyle bır cıksında egzantırık ıcın bahane olsun :)

Can's
10-01-2013, 22:41
Allahın ıznıyle bır cıksında egzantırık ıcın bahane olsun :)

cahıt turbo falan mı yapıyorsun hayırlısı olsun kardesım :)

ChtArdARSL
10-01-2013, 22:46
cahıt turbo falan mı yapıyorsun hayırlısı olsun kardesım :)

Elktronık ateslemeye gecıyorumda beyın fılan aldın.. Kısmetse askerden sonra gececegım turboya..

Sen yaptınmı farkı seyler emınım daha hızlanmıstır?

Sercan AKCAN
10-01-2013, 22:47
pazar günü yer için pm atarsanız gelirim polo gti la

Gry
10-01-2013, 22:48
öncelikle aracına maşallah Allah kaza bela vermesin,

stock 1.8 lt 192 Hp bir makinayı f-h-e li bir vti ile denemedeki amaç bence çok masum bir deneme talebi değildir.
Fn2 ve Ep3 için stock talebinde bulunabilirsin ama vti için f-h-e istemek biraz fantaziye kaçar,
dolu vti olur diyorsan ibrahim abinin SR vtec var onla deneyin o zaman tadında ve kararında olur kanımca..

Can's
10-01-2013, 22:51
Elktronık ateslemeye gecıyorumda beyın fılan aldın.. Kısmetse askerden sonra gececegım turboya..

Sen yaptınmı farkı seyler emınım daha hızlanmıstır?

arabanın genel kondısyonu cok ıyı sukur ben fıltre headers egsoz devam edıyorum zaten yılda 2bın km belkı yapıyorum pek tıtızım bu araca bırsey yapmayı gerek gormuyorum ama kısmet belkı baska bır araca yapmak ıstedıgım bıseyler var ılerleyen zamanlarda kısmet kardesım

Okan D.
10-01-2013, 22:51
kanka gelım mı senı gecenı gecmeye :D:D:D

levent
10-01-2013, 23:09
Valla temiz typer parasına t-sport alınıp rotrex sc yapılır keyifle binilir :D

iyi işlemişim seni :D can'ımsın :D

hemen bu kadar atarlanmayın yahu, çok ciddice yazmadığım o mesajımdaki smiley ile belli oluyor sanırım.. gerilmenin anlamı yok kısacası, can'ın da altta dediği gibi vti ların atarlı oluşuna ufak bi espriydi.. kusura bakmayın ;)

kımsenın bısey dedıgı yok kacar muhabbetı espırı yoksa vtılar cok atarlı deneyelım eglenelım dimi LEVENT

:icon_tup:

semavi
10-01-2013, 23:11
Can benim youtube da senin bi videon var, ekliyim mi ?

Manuel t5le gidemez gibi geliyor bana tsport... Heleki yazılımlı falan olursa t5ler 250+ları rahat aşıyor... benim eski aracım c70 manuel t5ti.. Oda 1550KG civarı olması lazımdı, JCW gelemiyordu onla... video koydum, çok fark yok lakin 200+larda zaten iyi gidiyor...

Ben denemek isterim, dediğim gibi zaten araca downpipe yazılım gibi uygulamalar yapıcam, öncesini ve sonrasını görmüş oluruz... Arkadaşta yakınmış bize, iyi olur..

Bu arada "semavi" :D

levent
10-01-2013, 23:22
özür dilerim abi :)

o videodaki gibi giden bi t5 ben daha görmedim diyebilirim :D genel olarak gördüklerim adına söyleyebileceğim oydu, stock vti stock s70t5 180-190 lara kadar çok yakın gidiyorlardı, en net tecrübem bu, ona dayanarak yola çıktım biraz da :)

Aykut106
10-01-2013, 23:30
haberli olursa bende izlemek icin gelmek isterim 1.8t ile.
En güzel zamanlarım D-4D ile gecti ve devam ediyor:) herzaman t-sport goremiyoruz cekmekoydeki bayide duran haric butun yaz ordaydı neredeyse:)

devolation
10-01-2013, 23:35

okan bizde denesekmi ayni gun bi aksilik olmasa varmi sakincasi kardesim

Tuncay
10-01-2013, 23:40
Tsport izlemek keyifli olacaktir videolari bekliyorum
Yirtici bir egzoz lazim ama goruntu var ses yok izledigim videoda
Lift sesini duyalim:)

semavi
10-01-2013, 23:44
özür dilerim abi :)

o videodaki gibi giden bi t5 ben daha görmedim diyebilirim :D genel olarak gördüklerim adına söyleyebileceğim oydu, stock vti stock s70t5 180-190 lara kadar çok yakın gidiyorlardı, en net tecrübem bu, ona dayanarak yola çıktım biraz da :)

Benim bildiğim 2 tane manuel 2.3 t5 c70 vardı... Birisini dağıttılar, biride bendeydi, başka varsada hiç rastlamadım. Herkes 2.0 t5leri bildiği için 2.3leri bilmiyor. Birde ***** volvoda otomatik daha çok ve özellikle kalkışlarda çokta başarılı değiller...

Benim en azından katalizörü iptal etmem lazım deneme yapmak için... şuan dolu olduğunu ve ciddi güç kaybettirdiğini düşünüyorum...

Bu arada biz denemelere genelde arabaları arkadaşın fabrikada tartarak başlıyoruz :) ben geçen gün tarttırdım 1610kg geldi benim araç gerçi çocuk içerideydi, 15 kg o :D

Görkem.Y
10-01-2013, 23:44

zipkin pd130 sahnede :D

DetailEF
10-01-2013, 23:52
iyi işlemişim seni :D can'ımsın :D

Yok olm senle bi alakası, aklın yolu bir :icon_tup:

mert1612
10-01-2013, 23:57
T-sport hayranı olduğum ve yabana atılmayacak bi araçki nnc t-sport zaten çok ciğerli videoları merakla bekliyoruz:)

Dipnot: detailef can o aklın yolunda bende varım :D

devolation
11-01-2013, 00:21
bitane gri vardi o tsport mu bu arkadaslar ciddi gideri vardi diye hatrliyorum ben onu biara cok gorurdum bimuddet ara verdin sanirim o arac ise maasallahi var aracin

devolation
11-01-2013, 00:22
zipkin pd130 sahnede :D

varmi baska gelecek turbo resitali yapalim arkadaslar arabam paslaniyo yatmaktan

elpadre
11-01-2013, 00:29
varmi baska gelecek turbo resitali yapalim arkadaslar arabam paslaniyo yatmaktan

kar yagdı ondan dolayı :D

levent
11-01-2013, 00:31
Benim bildiğim 2 tane manuel 2.3 t5 c70 vardı... Birisini dağıttılar, biride bendeydi, başka varsada hiç rastlamadım. Herkes 2.0 t5leri bildiği için 2.3leri bilmiyor. Birde ***** volvoda otomatik daha çok ve özellikle kalkışlarda çokta başarılı değiller...

Benim en azından katalizörü iptal etmem lazım deneme yapmak için... şuan dolu olduğunu ve ciddi güç kaybettirdiğini düşünüyorum...

Bu arada biz denemelere genelde arabaları arkadaşın fabrikada tartarak başlıyoruz :) ben geçen gün tarttırdım 1610kg geldi benim araç gerçi çocuk içerideydi, 15 kg o :D

Güzel bi downpipe yaptırın derim ben açıkçası, acayip rahatlatır aracınızı :)
Mantıklı birşey tartarak denemeye çıkmak bence, benim bahsettiğim araç s70 2.0t5 ti tabi :) Allah bağışlasın abi :D

T-sport hayranı olduğum ve yabana atılmayacak bi araçki nnc t-sport zaten çok ciğerli videoları merakla bekliyoruz:)

Dipnot: detailef can o aklın yolunda bende varım :D

sana ep3 yakışır :rolleyes:

eyuparsln
11-01-2013, 00:34
niye herkesde bir vti yada typer a saplama fantazisi var
anlamıyorum?

levent
11-01-2013, 00:38
anlamıyorum?

demek ki iyi giden arabalar ki hedef onlar oluyor genelde :) "bence"

eyuparsln
11-01-2013, 00:42
allahtan turbolar ,k20ler , atmosverik yüklüler var ülkemizde de bolca
yoksa madara edecekler canim vti lari

AEAlmas
11-01-2013, 01:19
lotus ve celica lardada aynı motor var aslında after marketi az tek kötü yani bu :) şu sıralar sr20 ve yapmayı düşünür oldum ama korkum primera ların tavan yapması amerika avrupa da 2zz-ge motor la farklı işler yapanlar var :)

levent
11-01-2013, 01:24
lotus ve celica lardada aynı motor var aslında after marketi az tek kötü yani bu :) şu sıralar sr20 ve yapmayı düşünür oldum ama korkum primera ların tavan yapması amerika avrupa da 2zz-ge motor la farklı işler yapanlar var :)

aftermarketi de var ama tr de az , özellikle abd ve japonyada da bolca parçası mevcut. tabi bir honda değil yine de genişlik yelpazesi bakımından.. s20ve için de aynı durum mevcut sanıyorum yine:)

Tolga-R
11-01-2013, 01:32
Cans anadolu yakasına gelince haber et sana bi iki tane fn2 ayarlicam denemek için

AEAlmas
11-01-2013, 01:41
aftermarketi de var ama tr de az , özellikle abd ve japonyada da bolca parçası mevcut. tabi bir honda değil yine de genişlik yelpazesi bakımından.. s20ve için de aynı durum mevcut sanıyorum yine:)

amerika da komple motor buldum 700 dolara ama aracı alıp bir yerler den başlamak gerekiyor fakat beni düşündüren noktalar var proje start konusunda kararsızım ilk ve takilip sonra vet planlıyorum :) ama bu araç 2zz-ge 'nin yağ pompası korkuttu beni mesala kol cikaranlar olmuş :( yamaha da motorda ortaklasma çalışma da bulun muş diye biliyorum amerika da hem turbo hem atmosferik olarak oldukça fazla

Berkan
11-01-2013, 01:42
anlamıyorum?

vti yada type-r'ın nasıl kendinden kat kat kat hacimli/güclü vs. araçlara kaldırma " fantazisi " varsa

bırakta bir zahmet t-sportun kendi sınıfındaki yada kendi sınıfına/gücüne yakın araçlarla deneme isteği olsun değilmi ;)

levent
11-01-2013, 02:35
amerika da komple motor buldum 700 dolara ama aracı alıp bir yerler den başlamak gerekiyor fakat beni düşündüren noktalar var proje start konusunda kararsızım ilk ve takilip sonra vet planlıyorum :) ama bu araç 2zz-ge 'nin yağ pompası korkuttu beni mesala kol cikaranlar olmuş :( yamaha da motorda ortaklasma çalışma da bulun muş diye biliyorum amerika da hem turbo hem atmosferik olarak oldukça fazla

bence en güzeli vet olur, çok ciddi keyifli olur hemde :)

yağ pompası olayı hepsinde yok, bazı dönemlerde oldu. kol çıkaranın kendi suçudur da pompadan sıkıntı yaşayanlar yatak sardılar genelde, tr de de sandık motor / yarım blok değişimi yapılanlar oldu. mwr (monkeywrenchracing) in yağ pompası değişimi veya over-rev e dikkat edilmesi ile sıkıntı yaşanmayacak motorlar. biraz ilgi ister.

yamaha işine gelirsek, yamaha zaten toyota'nın bünyesindeki firma. bu da otomobil kısmına ilk katkısı değil, 4age-3sge/3sgte-2jzge/2jzgte-2zzge gibi toyota'nın spor araçlarında kullanılan "g" kodlu performans motorlarının hepsinin kapağını yamaha mühendisleri geliştirir, damgalar :)

yoldash
11-01-2013, 05:59
2zzge liftten aşşağı düşürmemeyi becerirse güzel giden bir motor. Bunuda ya shortshifter yada apexi power fc ile lift 5500e falan alınarak yapar.

Elimde eğer bulabilirsem 1 set lift bolt ve gasketler var 2000 2001 2002 2003 motorlarda sorunlu olan yada 100k da değişmesi gereken. 2zzge olan ilk isteyen arkadaşa hediye edeyim tabi bulabilirsem celicayı satalı baya oldu çünki

Can's
11-01-2013, 07:59
Cans anadolu yakasına gelince haber et sana bi iki tane fn2 ayarlicam denemek için

tamam tolgar abı gelınce haber ederım sende ayarlarsın

Can's
11-01-2013, 08:26
bitane gri vardi o tsport mu bu arkadaslar ciddi gideri vardi diye hatrliyorum ben onu biara cok gorurdum bimuddet ara verdin sanirim o arac ise maasallahi var aracin

evet o arac nnc plaka eyw saol

kelalper
11-01-2013, 08:29
Benim T5 stock haldeyken XOR korayda sedan vtec bizim astra ile denerken benim yanımda +2 kişi olmasına rağmen (biri korayın abisi) beni 2-3 boy geçebiliolardı. Korayın arabada filtre egozst headers vardı o zaman. Teke tekte ilk 1 boy geri düşüp 180 de yanına gelip geçiodum denediği bizim astrayı ki benim ağırlığımı geç arabanın bagajı her zaman dolu oluyor.
Omerin type R stockken denediğimizde o 2 ben 3 kişi yan yana gidiyorduk.
Düzgün otomatik bi T5 stock VTI dan bayağı hızlıdır.Dediğim gibi eğer düzgünse bi de kullanan otomatik şanzımanı kullanmayı biliyorsa. Düz olduğu zaman T5 i saymıyorum bile.

semavi
11-01-2013, 08:33
Benimde tahminlerim bu yönde Alper...

kadir jdm civic
11-01-2013, 08:34
t - sport stock typer la yürür daha önce türkiyedede denendi bu videosuda vardı.

CoNCoN
11-01-2013, 08:43

tesekkur ederız levent :)

CoNCoN
11-01-2013, 08:48
Tsport izlemek keyifli olacaktir videolari bekliyorum
Yirtici bir egzoz lazim ama goruntu var ses yok izledigim videoda
Lift sesini duyalim:)

Bunlarda benden olsun :)

TEDAVİ ŞART... | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=453226098067811&set=vb.100001412743335&type=3)

Doktor Degiliz Ama Hastamiz Cokk | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=433450010045420&set=vb.100001412743335&type=3)

kadir jdm civic
11-01-2013, 08:53
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-x-change-by-toyota-alj-2002-corolla-hb-1.8-t-sport-110536433/detay

Su ilana baktıgımda fiyata göre sayet bu araba bir stock typer kadar yürürse bu araç için konuşuyorum bedava vtec parasına typer boy ölçüş

BoraRS
11-01-2013, 08:58

Bana da ayarlar misin Tolgar abi :D Her fites her devirde basarim :D

ENGean
11-01-2013, 09:29
öncelikle aracına maşallah Allah kaza bela vermesin,

stock 1.8 lt 192 Hp bir makinayı f-h-e li bir vti ile denemedeki amaç bence çok masum bir deneme talebi değildir.
Fn2 ve Ep3 için stock talebinde bulunabilirsin ama vti için f-h-e istemek biraz fantaziye kaçar,
dolu vti olur diyorsan ibrahim abinin SR vtec var onla deneyin o zaman tadında ve kararında olur kanımca..

bende bunu cozmeye calsııyorum :soru:
vtec le zaten sonuc bellı ama üst mesajların bırınde arkads eglenmelık fılan demıs.
can kardesım eger depoma benzını koyarsan eglenmelık gelebılrım, 192lık bı makına ıle vtı yın yuruyebılcegını sanmıyorum :)

bence 190-210 luk makınalarla denersen aracının gercekten nasıl gıttıgını görürsün.

Chn53
11-01-2013, 09:35
vtecciler haklısınız feh vtec le tsport yürümez ama şu yazdığınız yazıları neden başka zaman yazmıyorsunuz mesela üstün olan araba vtec karışdaki araba başka bi marka iken niye yazmıyorsunuz :) bende hondacıyım yanlış anlaşılmasın ama taraflı davranmayalım lütfen :)

bence feh fn2 ile çok güzel bi deneme olur :)

Can's
11-01-2013, 09:44
vtecciler haklısınız feh vtec le tsport yürümez ama şu yazdığınız yazıları neden başka zaman yazmıyorsunuz mesela üstün olan araba vtec karışdaki araba başka bi marka iken niye yazmıyorsunuz :) bende hondacıyım yanlış anlaşılmasın ama taraflı davranmayalım lütfen :)

Cihan suan bunlari konusmayalim pazar vteclerle deneyip ozaman konusalim sonra tum rslerle deniycem O konuyu da netlige kavusturucaz insallah

ilkerist
11-01-2013, 09:46
Valla ben Hondacı o cu bu cu değilim,ben uçan kuşla sıkarım,ilk mesajıda ben attım zaten,benim için keyif sonuçta,sonucu bilmiyomuyuz,Özgür'ün hızlı dizelle bile bastık,bol bol duman çektik ayrı konu :p

Sadece setup su anda cok sıkmaya musait olmadıgı için ayda 1 kere falan gazlıyorum onda da çok yormadan :)

fsunnetci
11-01-2013, 09:49
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-x-change-by-toyota-alj-2002-corolla-hb-1.8-t-sport-110536433/detay

Su ilana baktıgımda fiyata göre sayet bu araba bir stock typer kadar yürürse bu araç için konuşuyorum bedava vtec parasına typer boy ölçüş

Sen olayı parası ile değerlendirirsen o zmn 16bin TL'ye Integra Ls/Vtec var al onu onlada Type R ile yürüsün :rolleyes:
T-sport'u burda yazanların çoğu yeni keşfetmiş gibi konuşuyor bu araba nerdeyse 10 senedir piyasada yürüyenide var yürümeyenide hem 200hp'lik bir araba niye yürümesinki :icon_wack

osmangkbkr87
11-01-2013, 09:53
sonuç güzel olacak

Can's
11-01-2013, 09:58
Soyle soyliyeyim 2zzge olarak gecen bu motor lotusta ve avrupada bir cok Toyota da kullanilmakta turkiyede bu motorda kimin kapagi vs degerini Bilen yok Ben ogrendikce daha cok ilgi duyuyorum acikcasi

osmangkbkr87
11-01-2013, 10:00
Soyle soyliyeyim 2zzge olarak gecen bu motor lotusta ve avrupada bir cok Toyota da kullanilmakta turkiyede bu motorda kimin kapagi vs degerini Bilen yok Ben ogrendikce daha cok ilgi duyuyorum acikcasi

bu araç sizin midir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-fiyat-dustu-turkiyede-tek-t-sport-corolla-109389845/detay

DetailEF
11-01-2013, 10:01

Ben bundan seneler önce "tsport ta neymiş onu vti bile ayıklar" diyen insanlar olduğunu bildiğim için adaşım da sanırım bu konuyu netleştirmek için denemek istiyordur, yoksa ortalıkta kaldırma felan yok adam açık çek yazmış ister adına ister hamiline :D

Can's
11-01-2013, 10:16
bu araç sizin midir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-fiyat-dustu-turkiyede-tek-t-sport-corolla-109389845/detay

Tabiki hayir

GKS TypeR
11-01-2013, 11:11

benim t- sport la denemem t- sport a fazla olur ben e/f/h değilim fazla parçalarım var ama .Ben senle denemeyi çok isterim her vites her devir dersen 2. de 4000 devir uyarmı sana

GKS TypeR
11-01-2013, 11:17

banada haber verirmisin bende gelmek isterim.

Can's
11-01-2013, 11:21
banada haber verirmisin bende gelmek isterim.

O top degil t sport ayrica f h e fn2 lerle her Zaman denerim yoksa sana top sport fazla gelicek aracimda var arkadaslar konu ozune donsun

GKS TypeR
11-01-2013, 11:27
O top degil t sport ayrica f h e fn2 lerle her Zaman denerim yoksa sana top sport fazla gelicek aracimda var arkadaslar konu ozune donsun

işte bende onu diyorum benim aracım senin aradığın speclerde değil daha hızlı yoksa denerdim benim arabamda senin hatırladığın gibi değil şuan anda tabiki bana fazla gelen arabalar olucak el elden üstündür. ben kompleksli değilim bence sende olma kötü bişey yok yazımda. :icon_tup:

Alicanrs
11-01-2013, 11:29
hamitide geceye çağır kanka :)

Can's
11-01-2013, 11:31
işte bende onu diyorum benim aracım senin aradığın speclerde değil daha hızlı yoksa denerdim benim arabamda senin hatırladığın gibi değil şuan anda tabiki bana fazla gelen arabalar olucak el elden üstündür. ben kompleksli değilim bence sende olma kötü bişey yok yazımda. :icon_tup:

Yok komplex olsa zy typerla olan videolari yayinlardim abi benim amacim ayni speclerde denemek

Can's
11-01-2013, 11:33
hamitide geceye çağır kanka :)

CVK rs de dahil olucak aksilik cikmazsa onunla denersin goksel abi uygunmudur

GKS TypeR
11-01-2013, 11:38
Yok komplex olsa zy typerla olan videolari yayinlardim abi benim amacim ayni speclerde denemek

seni azbişey tanıyorum, biliyorum. zaten ben sana ve arabana bişey söylemedim iyi pilotajı olan e/f/h li bi fn2 yi geçiyosa araban maşallah derim, denemeden bilinmez.
ben diğer s2000 i olan her devirde her viteste fn2 ile basarım diyen arkadaşa söyledim.

Can's
11-01-2013, 11:40
seni azbişey tanıyorum, biliyorum. zaten ben sana ve arabana bişey söylemedim iyi pilotajı olan e/f/h li bi fn2 yi geçiyosa araban maşallah derim, denemeden bilinmez.
ben diğer s2000 i olan her devirde her viteste fn2 ile basarım diyen arkadaşa söyledim.

Sikinti yok abi

GKS TypeR
11-01-2013, 11:41
CVK rs de dahil olucak aksilik cikmazsa onunla denersin goksel abi uygunmudur

olmaz mı tam süper olur :icon_tup: deneriz kapanmamış defterler var ama şöförde alican olsun. :hahaha:

GKS TypeR
11-01-2013, 11:42
deneme ne zaman olucak ona göre hazırlık yapalım...

Alicanrs
11-01-2013, 11:42
olmaz mı tam süper olur :icon_tup: deneriz kapanmamış defterler var ama şöförde alican olsun. :hahaha:

:) Yok göksel abi şofor ben olmıyım sora mazallah headersın patlak çıkar filtren çıkar filan 3*4 boy geri düşersin :hahaha:

306TT
11-01-2013, 11:44
debriyajımın yanık yanık ağlamasına rağmen bende geliyorum. atarına atar CAN

Can's
deneme ne zaman olucak ona göre hazırlık yapalım...

Pazar aksami eger cvkda gelirse Kesin cagiricam senide abi

GKS TypeR
:) Yok göksel abi şofor ben olmıyım sora mazallah headersın patlak çıkar filtren çıkar filan 3*4 boy geri düşersin :hahaha:

yok kardeşim rahat ol arabamda hiç bir sorun yokkkkkk ama seni CVK ile bekliyorum...

Can's
11-01-2013, 11:45
debriyajımın yanık yanık ağlamasına rağmen bende geliyorum. atarına atar CAN

Dizellerle denemiyorum abi :)

Alicanrs
11-01-2013, 11:46
yok kardeşim rahat ol arabamda hiç bir sorun yokkkkkk ama seni CVK ile bekliyorum...

o zamandan bu zamana 2 sene geçmiştir typera bi ton kombinasyon yapabiliosun sende şimdi flashprosundan tut egzantriğe kadar herşey vardır :) sıkıntı yok ama ben geçilince demicem headers patlak :):):):):) cana diyorsun ya klasmanım değilsin hızlıyım cvk klasmanınsa buyur gel değilse ztn kendini kandırma :)

GKS TypeR
11-01-2013, 11:48
alican CVK yı kullanıcak ve deniycez kabul mü yoksa denemem şu işin adını koyalım....

Alicanrs
11-01-2013, 11:51
:hahaha::hahaha: Can yazı tura atarız hamitle şansına kim çıkarsa:D

GKS TypeR
11-01-2013, 11:52
o zamandan bu zamana 2 sene geçmiştir typera bi ton kombinasyon yapabiliosun sende şimdi flashprosundan tut egzantriğe kadar herşey vardır :) sıkıntı yok ama ben geçilince demicem headers patlak :):):):):) cana diyorsun ya klasmanım değilsin hızlıyım cvk klasmanınsa buyur gel değilse ztn kendini kandırma :)

bende var oğlu var sen ne yapıcan ozamanlar parçası olmayan, subap ayarı olmayan headers ı patlak arabayı buldun geçtin. şimdi napıcaksınız.
evet haklısın cvk da benim setup ım değil daha hızlıyım ama arabam sorunsuz açık konuşayım klasmanım değil ama yakalamışken videolu adalet yapmak isterim ama sen klasmanı falan sokup R yapmışsın ya o bana yeter. :hahaha:

BS typeR cam olur...:hahaha::hahaha:

Can's
11-01-2013, 11:55
:hahaha::hahaha: Can yazı tura atarız hamitle şansına kim çıkarsa:D

Tamam konu hic olmasin goksel abi haber vericem sana

Alicanrs
11-01-2013, 11:56
bende var oğlu var sen ne yapıcan ozamanlar parçası olmayan, subap ayarı olmayan headers ı patlak arabayı buldun geçtin. şimdi napıcaksınız.
evet haklısın cvk da benim setup ım değil daha hızlıyım ama arabam sorunsuz açık konuşayım yakalamışken videolu adalet yapmak isterim ama sen klasmanı falan sokup R yapmışsın ya o bana yeter. :hahaha:

hee şimdi subap ayarında yok olduğunu yeni duyduk hmm :hahaha: headers patlak 4-5 boy geri düşüyorsaki o gün çoğu kişi düşürmez demişti ama neyse .. ben bulup geçmedim çıkalım mı dedin çıkalım dedim + benim aracın bobin vs biton sıkıntı vardı yanılmıyorsam yc ile denemiştik daha yeni yapmıştım bi ton eksiği olan araçtı :) Ben R yapmıyorum m.etme ben kendi aracımla denemek isterim o zaman adalet yaparım biraz sabret gks sende nede olsa;) o zaman konulu video çekeriz Percission ali abimizde güzelce bi video hazırlar bizim için :) içlenme bu kdr abi gerek yok çok hızlısın ya

306TT
11-01-2013, 11:56
Dizellerle denemiyorum abi :)

Ayıp ama :) neyse izleriz bizde

306TT
11-01-2013, 11:59
Valla ben Hondacı o cu bu cu değilim,ben uçan kuşla sıkarım,ilk mesajıda ben attım zaten,benim için keyif sonuçta,sonucu bilmiyomuyuz,Özgür'ün hızlı dizelle bile bastık,bol bol duman çektik ayrı konu :p

Sadece setup su anda cok sıkmaya musait olmadıgı için ayda 1 kere falan gazlıyorum onda da çok yormadan :)

Seninle her zaman denerim. :D

Tuncay
11-01-2013, 11:59
Ayıp ama :) neyse izleriz bizde

Ben denicem senlee:D:D:D bekle beni çıtır bı setup ayarlıyorum :)

GKS TypeR
11-01-2013, 12:02
hee şimdi subap ayarında yok olduğunu yeni duyduk hmm :hahaha: headers patlak 4-5 boy geri düşüyorsaki o gün çoğu kişi düşürmez demişti ama neyse .. ben bulup geçmedim çıkalım mı dedin çıkalım dedim + benim aracın bobin vs biton sıkıntı vardı yanılmıyorsam yc ile denemiştik daha yeni yapmıştım bi ton eksiği olan araçtı :) Ben R yapmıyorum m.etme ben kendi aracımla denemek isterim o zaman adalet yaparım biraz sabret gks sende nede olsa;) o zaman konulu video çekeriz Percission ali abimizde güzelce bi video hazırlar bizim için :) içlenme bu kdr abi gerek yok çok hızlısın ya

şimdi 4-5 boy mu oldu uuuuu :hahaha:
hadi sana hayırlı işler kardeş sen bak dalgana senin söylediğin tarihe kadar ben sc olurum duyarsın zaten.

Can's
11-01-2013, 12:03
evet haklısın cvk da benim setup ım değil daha hızlıyım ama arabam sorunsuz açık konuşayım klasmanım değil ama yakalamışken videolu adalet yapmak isterim ama sen klasmanı falan sokup R yapmışsın ya o bana yeter. :hahaha:

Rrrr Falan yok uslubuna dikkat Et abi ozellikle Ben getiricem cvkyi cam car a Gerek yok biz 997 cam car tapalim action olsun

Alicanrs
11-01-2013, 12:04
şimdi 4-5 boy mu oldu uuuuu :hahaha:
hadi sana hayırlı işler kardeş sen bak dalgana senin söylediğin tarihe kadar ben sc olurum duyarsın zaten.

sc'li halinde olur sıkıntı yok :rolleyes: konuyu buralara sen taşıdın ben değil alican kullansın yazarak benim alıpveremedğim yok ama görüyorumki senin var hee sevinceksen ben binerim koltuğa 3 bin dd dede basarım geç ki geçti ol sevin için rahatlasın :) ben dalgamdayım ztn böle laflara gerek yok gülüyorum hala çnkü :hahaha:

GKS TypeR
11-01-2013, 12:06
Rrrr Falan yok uslubuna dikkat Et abi ozellikle Ben getiricem cvkyi cam car a Gerek yok biz 997 cam car tapalim action olsun

cam car olsun olmasın fark etmez bende video bağlı ben de çekerim :icon_tup:

Can's
11-01-2013, 12:08

cam car olsun olmasın fark etmez bende video bağlı ben de çekerim :icon_tup:
Tamamdir haberi bekle ozaman

Tolga-R
11-01-2013, 12:12
tamam tolgar abı gelınce haber ederım sende ayarlarsın

tamam maykıl

ölüyü diriyi geçtik gözü sana diktik ıslak kuru farketmez her yerde basarız :D

GKS TypeR
11-01-2013, 12:13
sc'li halinde olur sıkıntı yok :rolleyes: konuyu buralara sen taşıdın ben değil alican kullansın yazarak benim alıpveremedğim yok ama görüyorumki senin var hee sevinceksen ben binerim koltuğa 3 bin dd dede basarım geç ki geçti ol sevin için rahatlasın :) ben dalgamdayım ztn böle laflara gerek yok gülüyorum hala çnkü :hahaha:

bende değil güzel kardeşim siz taşıdınız sen dedin ki yok hamit gelsin can dediki CVK ile denermisin ben clio rs lik hiç bişey yazmamıştım konuyu benim yazdığın yerden okursan hak verirsin. :icon_tup: aslında senin dediğin gibi fn2 lerin setup ı artık biraz daha yukarlarda ben zaten cvk ile denemek istemem derim arabamda flash pro var o var bu var denemeyelim kendimizi kandırmayalım ben düzgüncededimki can a arabam şuanda t-sport tan hızlı
ben sadece her vites te her devirde fn2 ile basarım diyen s2000 ile denemk isterim dedim bu kadar. ;)

Can's
11-01-2013, 12:14
Evet konu ozune donsun vti fn2 f/h/e olanindan pazar avrupaya bekleniyor

Alicanrs
11-01-2013, 12:15
bende değil güzel kardeşim siz taşıdınız sen dedin ki yok hamit gelsin can dediki CVK ile denermisin ben clio rs lik hiç bişey yazmamıştım konuyu benim yazdığın yerden okursan hak verirsin. :icon_tup: aslında senin dediğin gibi fn2 lerin setup ı artık biraz daha yukarlarda ben zaten cvk ile denemek istemem derim arabamda flash pro var o var bu var denemeyelim kendimizi kandırmayalım ben düzgüncededimki can a arabam şuanda t-sport tan hızlı
ben sadece her vites te her devirde fn2 ile basarım diyen s2000 ile denemk isterim dedim bu kadar. ;)

tamam sıkıntı yok o zaman;)

306TT
11-01-2013, 12:32
Ben denicem senlee:D:D:D bekle beni çıtır bı setup ayarlıyorum :)

Tuncay aslan geçilmekten bıkmayan adamsın. Kolay gelsin.

CoNCoN
11-01-2013, 12:41
bu araç sizin midir ?

arac bizim.

Okan D.
11-01-2013, 12:46
konun karışmış ya kanka o aksam kımse denıyemez kı hava yagıslı hadı hayırlısı olsun bu arada ben her aracla denerım bılgınıze typer s2000 rs 1.8 t ne bılım 300 luk olan arabalar ıste :D:D kıl kürek ne varsa :D :D
bu arada alıntı yapamadım astra gsı turbo kanka senle her zaman denerım kırana kadar :D:D

devolation
11-01-2013, 15:29
konun karışmış ya kanka o aksam kımse denıyemez kı hava yagıslı hadı hayırlısı olsun bu arada ben her aracla denerım bılgınıze typer s2000 rs 1.8 t ne bılım 300 luk olan arabalar ıste :D:D kıl kürek ne varsa :D :D
bu arada alıntı yapamadım astra gsı turbo kanka senle her zaman denerım kırana kadar :D:D

eyvallah kardesim adamoglu adamsin :)) aman kirilmasin kimseye zarar olmasin keyfini cikaralim ama benim arac avrupa yakasini birakn otoban disina cikacak spec te degil anadolu yakasinda olursa mirkelamda beklerim yagmur yagis yoksa tabi

Can's
11-01-2013, 15:33
eyvallah kardesim adamoglu adamsin :)) aman kirilmasin kimseye zarar olmasin keyfini cikaralim ama benim arac avrupa yakasini birakn otoban disina cikacak spec te degil anadolu yakasinda olursa mirkelamda beklerim yagmur yagis yoksa tabi

Gecmis sayfalarda hava durumunu gosteren sitenin linkini paylastim pazar suanda kesinlikle yagmur yok vti fn2 kullanan arkadaslar ciksin eglenelim

devolation
11-01-2013, 15:45
Gecmis sayfalarda hava durumunu gosteren sitenin linkini paylastim pazar suanda kesinlikle yagmur yok vti fn2 kullanan arkadaslar ciksin eglenelim

pazar beni tutmaz kardesm ***** is guc okadar yorgunlugu bunye kaldirmaz ctesi olursa gelirim gun ve saat tam kesinlessin ikiye bolunmeyelim

Okan D.
11-01-2013, 16:34
kanka avrupadaolsa bıle denemelerden sonra gecerım ben anadolu yakasına dızel la bu merak etme :D:D

KEMALS
11-01-2013, 16:39
Cumartesi aksam olsun da biz de gorelim aracimizi, bi iddiamiz yok zaten:))

Vtec_2
11-01-2013, 16:41
Selamlar,pazar gunu deneme icin yer zamAn bellimidir. Uygunsa 1.6 astram var.

306TT
11-01-2013, 16:42
o zaman hafta sonu dumann var

emrehan1453
11-01-2013, 17:15
pazar saat kacta dusunuyorsunuz t sportu izlemek isterim

devolation
11-01-2013, 17:27
bitanede cvk speclerinde rs imiz var onuda getireyim istenirse

devolation
11-01-2013, 17:30
[QUOTE=Can's;6533073]Gecmis sayfalarda hava durumunu gosteren sitenin linkini paylastim pazar suanda kesinlikle yagmur yok vti fn2 kullanan arkadaslar ciksin eglenelim[/
ctesi aksam yagmur yoksa ben otobandayim

KEMALS
11-01-2013, 17:42
Cumartesi guneslide bulusulabilir..

ramo si
11-01-2013, 17:51
cumartesi gecesi yağmurlu . pazar akşamına biz 4 araba gelmeyi planlıyoruz. swap Ef vti . huk rs . Sonic'Si ve S' crx . bi iddamız yok . maksat eğlenmek.. Can' bu arada cam vantuzu ve kamerayı ayrladım..

kelalper
11-01-2013, 17:52
cumartesi çayda çıra oynarsınız ancak. Akşam sağlam yapmur bekleniyor. Pazar sakin şu anda.

OmeR-FE
11-01-2013, 18:32
Pazar için banada yer-mekan ve saat bilgisi pm geçerseniz hava güzel olursa gelmeye çalışırım.

Serhat Y.
11-01-2013, 18:36
Can bana görede araç varsa s2k falan tanıdık arkadaşlar gelirim bende avrupa yakası. hava güzel olursa.

JDM VTİ
11-01-2013, 18:48
Pazar için banada yer-mekan ve saat bilgisi pm geçerseniz hava güzel olursa gelmeye çalışırım.

sen vteclerle dene abi t-sportu boşver:)

can bol şans kanka.

Gürkan
11-01-2013, 19:31
Can benlede denermisin kanka :) bu arada emg cooper gelebilir

Can's
11-01-2013, 20:39

Gurkancim aramizda ilerleyen gunlerde deneme olucak sirasiyla Hersey suanlik bu konuda yazdigim araclarla deniycez

otimli
11-01-2013, 20:43
can eger haftaya fılan ertelenırse bende gelmek ısterım kanka

Can's
11-01-2013, 21:07
can eger haftaya fılan ertelenırse bende gelmek ısterım kanka

Gel kardesim eger yazdigim aracimda varsa deneriz

McS_R53
11-01-2013, 21:08
keşke headers egzoz ayarım olsa...

Can's
11-01-2013, 21:15

......................

Can's
11-01-2013, 23:21
sen vteclerle dene abi t-sportu boşver:)

can bol şans kanka.

saol kardesım benım

Okan D.
11-01-2013, 23:27
Can bana görede araç varsa s2k falan tanıdık arkadaşlar gelirim bende avrupa yakası. hava güzel olursa.

Denemek istersen abi orda olucam seninle denemek isterim

Can's
11-01-2013, 23:36

eglencelı olucagı kesın ben cok merak edıyorum bs ıle ne olur ama okan su yazanları sıl be kardesım 90 tane 106 40 tane bılmem ne sadelık ıyıdır

Galip
11-01-2013, 23:47
Harbiden okan reklamcimisin sen bu nedir yaa :) allah tan hepsini yazmamis yazmadklarida var :)

34tb9544
11-01-2013, 23:57
keşke headers egzoz ayarım olsa...

+1 benide yanına ekleyebilirsin 1-2 hafta sonra deneyebilirim bende :):)

Okan D.
12-01-2013, 07:32
Harbiden okan reklamcimisin sen bu nedir yaa :) allah tan hepsini yazmamis yazmadklarida var :)

Bu nedir kardesim ya :D guzel duruyo la bakinca ozumuzu hatrliyoruz :D

Aracimin specleride hani o vardi sunu yapti buna basti demesnler diye...

Serhat Y.
12-01-2013, 07:51

Okan kardesim devirleri tutturabilirsek deneyelim.

Okan D.
12-01-2013, 07:56
abı sen kacta basıyosun hız olarak

Okan D.
12-01-2013, 08:03
benim için farketmezde abi o yüzden biproblem olcanı sanmıyorum devir hız konusunda

BurakUckun
12-01-2013, 09:06
Liste baya kabarmış , Bende geliyim o zaman Banada yer zaman bildirirseniz sevinirim can :)

Serhat Y.
12-01-2013, 09:20
abı sen kacta basıyosun hız olarak

söyle yaparız 70km/h da istediğin devir istediğin vites diyelim Okan. hava güzel olsa baride biraz eglensek :)

Okan D.
12-01-2013, 09:30
aynen abı ınsallah guzel olsunda sohbet muhabbet olsun bırasda eksoz sesı dınlım ozledım valla :D:D

Can's
12-01-2013, 09:37
Liste baya kabarmış , Bende geliyim o zaman Banada yer zaman bildirirseniz sevinirim can :)

Burakcim bs typerla denersin ama aracin stoksa uzer seni diye dusunuyorum ayrica ehliyeti hazirla oyle gel yoksa sikinti

BurakUckun
12-01-2013, 09:44
Sıkıntı yok bende bulunmak istiyorum sadece aracımı daha iyi tanımak için

Serhat Y.
12-01-2013, 10:03
çok geç saate kalınmasın pazar günü çıkacaksanız, hava bulutlu görunuyor yerlerde kurursa saat 16.gibi çıkılsa iyi olur.

Can's
12-01-2013, 10:12
çok geç saate kalınmasın pazar günü çıkacaksanız, hava bulutlu görunuyor yerlerde kurursa saat 16.gibi çıkılsa iyi olur.

Abi kuru olursa 23:00 en erken tir garajinda bulusuruz

mustafa_yaman
12-01-2013, 11:51
Abi kuru olursa 23:00 en erken tir garajinda bulusuruz

arabam hazır olsaydı bnde gelirdm heveslendm şimdi kanka:)

emrehan1453
12-01-2013, 15:21
saat belli deyilmi

ramo si
12-01-2013, 15:50
saati bellide Yeri tam olarak belirtirseniz bizde gelicez. emrehan rs ilemi geliceksiniz.

ramo si
12-01-2013, 15:56
ayrıca İSTANBUL İçin 5 Günlük Hava Tahmini - Meteoroloji Genel Müdürlüğü (http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=ISTANBUL) .. yagmurlu göstermiyordu . bugun yagmurluya çevirmişler..

kelalper
12-01-2013, 16:28
yarın öğlene kadar hafif yağmurlu öğleden sonra bulutlu. Yerler kurur mu bilemem.

yasin_R
12-01-2013, 16:35
vayy uyuyan aslan uzun sure sonra uyanmis
vldeolarini bekliyorum

yasin_R
12-01-2013, 16:57
katilim cok gibi cok araba avrupa yakasini kaldirmaz amann dikkat
izlemeye gelirim inss takipteyim

mert_leon
12-01-2013, 20:02
Nedir durum ağalar :)

ilkerist
12-01-2013, 20:42
Yerler kuru olmaz sanırım...

Bulut Y.
12-01-2013, 20:46
3te basarlar gazi olan Adam her turlu sikar

mert_leon
12-01-2013, 21:14
3te basarlar gazi olan Adam her turlu sikar

3 te basılırda yağmurda istanbulun yolları biraz tehlikeli oluyor en basiti durması kuruya göre durması zor olucak. Tehlikeli durumlara gerek yok bence.

Can's
12-01-2013, 22:28
yagmurda tabıkıde denenmez yarın duruma gore bakıcaz

mtcvtc
13-01-2013, 00:56
katilim cok gibi cok araba avrupa yakasini kaldirmaz amann dikkat
izlemeye gelirim inss takipteyim

yasin kardeşim düzceye bekleniyorsun kap gel borularıda;)

yasin_R
13-01-2013, 07:01
yasin kardeşim düzceye bekleniyorsun kap gel borularıda;)

kismet en kisa zamanda insallah:)

emrehan1453
13-01-2013, 12:45
durum nedir cikiyormusunuz

emrehan1453
13-01-2013, 12:52
gunduz olursa rs gelmeyi dusunuyorum

emrehan1453
13-01-2013, 12:56
saati bellide Yeri tam olarak belirtirseniz bizde gelicez. emrehan rs ilemi geliceksiniz.

gunduz olursa gelmeyi dusunuyorum rs ile

Can's
13-01-2013, 13:17
Arkadaslar yagmurlu olursa aksam iptal olucak ve Oglen deneme vs olmasi mumkun degil

ramo si
13-01-2013, 16:45
can kardeşim numaranı pmlermisin. birde durum nedir 5 araba bekliyoruz...

Can's
13-01-2013, 16:58
can kardeşim numaranı pmlermisin. birde durum nedir 5 araba bekliyoruz...

Pm attim arkadaslar belirtigim araclar gelirse sevinirim

Serhat Y.
13-01-2013, 20:43
Can in telefonu bilen birisi ozelden gonderebilirmi?

BerkayKamaci
13-01-2013, 22:04
Can in telefonu bilen birisi ozelden gonderebilirmi?

Canla beraber gunesli mcdeyiz bekliyoruz gelicekleri

Patisever
13-01-2013, 22:10
cok güzel videolar cıkacak umarım başarılar

BerkayKamaci
13-01-2013, 22:43
Bekliyoruz ama gelen vti olmadi

Tuncay
13-01-2013, 22:58
Bekliyoruz ama gelen vti olmadi

Yine ben gelicem gibi gözüküyor vti olarak :)
haftaya ama kısmet olursa sanzıman sıkıntımı haqlledersem
nerede bu yürüyen vti ler hiç yokmu yav:)
bukadar orjinalci olmayın
1.4 is ler vti ye özeniyor
1.6 vti ler 1.4 is e:D:D:D

mert1612
14-01-2013, 00:09
Son durum nedir? Denendimi ? Videolar nerde biri ses versin:D

63owen63
14-01-2013, 00:16
12 sayfa yazılmış,deneme olmadı mı ?

34tb9544
14-01-2013, 00:19
Hala deniyorlardır bence

mert_leon
14-01-2013, 00:26
tsporta maşallah. çok güzel sıkıntısız bi gece oldu :)

Yigit-Y
14-01-2013, 00:29
toyota başarılı. maşallah araçlara videolar yakında düşer...

pesimist206
14-01-2013, 00:45
T sport cıddı başarılıydı . Sıkıntısız bı gece oldu :)

ErBAY
14-01-2013, 00:50
sonuclar ne pekı??

Alicanrs
14-01-2013, 00:54
videoları upload etcemde baya uzun sürcek gibi huk rs le var bide crx le olan crx le olan ztn belli olmuyor ne kdr geçtiği Tsportun baya başaralıydı tsport .huk rsle olanlar gelicek

Can's
14-01-2013, 00:55
gelen arkadasların ayaklarına saglık b16 swap ef ıle denedım huk rs le denedım baskada es deger arac gelmedı go pro dan vıdeolar cektım ama ızledıgımız kadarıyla cok net kac boy oldugu gozukmuyor dısardan ceken arkadaslar vıdeo bolumune konu acıp koyarsa sevınırım gelen samımı arkadaslara tesekkurler basta Yıgıt-Y mert vs vs

vtı faslı kapandı sıra aynı speclerde fn2 lerle denemekte bu hafta gelen olmadı ılerleyen zamanda umarım fn2lerle ne olucak hep beraber goruruz

BerkayKamaci
14-01-2013, 00:55
Tsport denedigi tum araclari gecti goprodan videolar gelcek yarin fazla bi deneme olmadi katilim azdi.

mert_leon
14-01-2013, 00:57
gelen arkadasların ayaklarına saglık b16 swap ef ıle denedım huk rs le denedım baskada es deger arac gelmedı go pro dan vıdeolar cektım ama ızledıgımız kadarıyla cok net kac boy oldugu gozukmuyor dısardan ceken arkadaslar vıdeo bolumune konu acıp koyarsa sevınırım gelen samımı arkadaslara tesekkurler basta Yıgıt-Y mert vs vs

yiğitte güzel bi kaç vidyo olması lazım telefonda koyar kanımca dayanamaz :D

Tuncay
14-01-2013, 00:58
Tebrikler o zaman tsport a masallah

ErBAY
14-01-2013, 01:01
Tsport denedigi tum araclari gecti goprodan videolar gelcek yarin fazla bi deneme olmadi katilim azdi.

hiç şaşırmadım :)

pesimist206
14-01-2013, 01:15
yiğitte güzel bi kaç vidyo olması lazım telefonda koyar kanımca dayanamaz :D

Yarın ıse gıdıcekmıs ya yarın aksam koyar anca

Alicanrs
14-01-2013, 01:23
go prosunun ben :D pc çöktü kanka oyun oynayamıyorum videolar yüklenene kadar sabah olur ben pc yi açık bırakım:D dört tane video ayynı anda yüklenene kdr:D

Can's
14-01-2013, 01:25
kapı gıbı yıgıt kankam war sıkıntı yok :)

B.Battal
14-01-2013, 01:25
Bana da teşekkür etsene lan senin için geldim :D

Yiğit Yea uyumuştur çoktan adam iş adamı :))

Ben bonus bir video koyayım dönüş yolundan

Evo 8 flames - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=rvMAlc9g3Mo)

rvMAlc9g3Mo

Yigit-Y
14-01-2013, 01:27
http://f1301.hizliresim.com/15/g/hxyzw.jpg

bekliyorum bitsin :D

Can's
14-01-2013, 01:28
http://f1301.hizliresim.com/15/g/hxyzw.jpg

bekliyorum bitsin :D

adamın hammaddesı :D

pesimist206
14-01-2013, 01:28
Yıgıt abı büyüksün :D

Yigit-Y
14-01-2013, 01:30
dayanamadım :) yarın ayakda uyucam :D bu arada fazla beklentiniz olmasın mevcut imkanlar ile

tiguan 1.4 TSİ ve note II ile bu kadar :)

Can's
14-01-2013, 01:34
dayanamadım :) yarın ayakda uyucam :D bu arada fazla beklentiniz olmasın mevcut imkanlar ile

tiguan 1.4 TSİ ve note II ile bu kadar :)

haftaya mert bızı hep beraber nargıleye goturucek orda odesıcez :D

Alicanrs
14-01-2013, 01:36
havalar düzelsin güzel party vercez yiğit gelirsin burakuçkun yavrum günün adamı sensin :D sana asıl süprizim :D

pesimist206
14-01-2013, 01:36
haftaya mert bızı hep beraber nargıleye goturucek orda odesıcez :D

Ya o bu değilde benı bı delseydın abı ya ıcımde kaldı :D

Can's
14-01-2013, 01:37
havalar düzelsin güzel party vercez yiğit gelirsin burakuçkun yavrum günün adamı sensin :D sana asıl süprizim :D

parktamı :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

FK.Sub
14-01-2013, 01:51
Bende yazdan kalan bir video ekliyim :)
nnc-tsport_2417167.htm

http://www.streetfire.net/video/nnc-tsport_2417167.htm

Can's
14-01-2013, 01:52
eyw kardesım benım bu arada nnc 2 kısı ıkı aracada masallah

mert_leon
14-01-2013, 02:03
ilk vidyo geldi ;

http://www.techturkey.com/forum/videolar/143923-istanbul-roll-night.html

ramo si
14-01-2013, 02:27
ikinci nezamanaa.

Can's
14-01-2013, 02:27
ikinci nezamanaa.

2.derken anlamadım

ramo si
14-01-2013, 02:31
can tebrikederim kardeşim maşşallah diyelim nazarımız değmesin.. videoları diyorum bukadarmıydı..

Can's
14-01-2013, 02:35
can tebrikederim kardeşim maşşallah diyelim nazarımız değmesin.. videoları diyorum bukadarmıydı..

go proda var vıdeolar alıcanda ama gozukmuyor ne oldugu ne kadar oldugu dıyor yarın ben bır alıp bakıcam ona gore koyarız zaten yıgıt kalıtelı bır vıdeo paylasmıs sacma olur ustune koymak eglencemızı yaptık burda da devam ettırdık yeter geldıgınız ıcın tesekkurler huk rs ın sahıbı olan arkadasa ayrı tesekkurler

ramo si
14-01-2013, 02:52
go proda var vıdeolar alıcanda ama gozukmuyor ne oldugu ne kadar oldugu dıyor yarın ben bır alıp bakıcam ona gore koyarız zaten yıgıt kalıtelı bır vıdeo paylasmıs sacma olur ustune koymak eglencemızı yaptık burda da devam ettırdık yeter geldıgınız ıcın tesekkurler huk rs ın sahıbı olan arkadasa ayrı tesekkurler

kardeşim bundan sonra cıkarsanız denemelere bizde geliriz . yakınız zaten . eğlenceli oluyor .

mert_leon
14-01-2013, 02:55
kardeşim bundan sonra cıkarsanız denemelere bizde geliriz . yakınız zaten . eğlenceli oluyor .

bu arada 3.20d yle rex çok iyiydiler. İhtiyar ben burdayım dio :)

BurakUckun
14-01-2013, 10:13

park güzelmiş duydumuza göre açıkk havaa ohh misss :) sabırsızlıkla havaların düzelmesini bekliyorum :) :) :) :) :)

Alicanrs
14-01-2013, 11:26
http://www.techturkey.com/forum/videolar/143923-istanbul-roll-night-2.html

36.postta yeni videolar