PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam filmi

sandman
24-01-2013, 11:42
Merhaba az önce çevirmede ceza yedim :) Bana 1 hafta içinde söktür yoksa bir dahaki çevirmede aracı bağlarlar dedi polis.egsozdanda aynı sekilde ceza yemiştim 1 hafta süre içinde söktür yoksa aracı bağlarlar demişlerdi sonra egsozu söktürmüştüm ve üstüne belki 50 kere çevirmeye girdim yani hiç bir men düşürme işlemi vs. yapmadım bana egsozla ilgili tek kelime etmediler hiç birşey söylememişlerdi bakmamışlardı bile sadece aracı satarken men çıktı trafkten düşürdük bi tanıdık sayesinde benim asıl sorum şimdi ben filmi söktürmesem tekrar çevirmede aracı bağlarlamı yada o an filmi çıkarsam polisin önünde bırakırmı beni yardımınız için şimdiden tesekkrler

Gunes G.
24-01-2013, 11:45
Zorlama sansini, seni genc gorup takarlar kafayi sana surundurmek icin ugrasirlar. Ne diyorlarsa yap.

emirarslan34
24-01-2013, 11:52
10 gun sonra notere git aracinda men varmi de varsa filmleri sok meni kaldir. Birde hangi maddeden yazdilar meni

erdi52
24-01-2013, 11:53
1 ay olmadı çevirdi ceza yazdı filmden söktür dedi. söktüm ve o ara ruhsatım kayıptı ruhsat çıkarmaya gittim ve arabam men çıktı. sözde bana söktür 7 gün içinde düşücem ben demişti o. çocuğu. ama adı üstünde işte.

dj_batukaan
24-01-2013, 12:02
Polisin yazdığı maddeye bak içeriği nedir. daha sonrada Trafikten yada noterden kontrol ettir araçta men varsa istenilen işlemi yaptığına dair senden ikinci bir muayene isteyebilirler..

özcan07
24-01-2013, 12:06
kardeşim sök filmlerini götür işlemini hallet başka çare yok

alp1903
24-01-2013, 12:11
Filmler artık yasal olucaktı öyle bişiler konuşuluyordu ne oldu? Bende ön cam ve yan camlara 0.5 veya 1 düşünüyordum yaza dogru.

Gry
24-01-2013, 12:28
Yasin son noktasın :)

twin
24-01-2013, 12:39
Az önce gördüm sürüş testleri yapılan (ehliyet)araba bile filmliydi imam cemaat hesabı :)

serhann
24-01-2013, 13:01
Az önce gördüm sürüş testleri yapılan (ehliyet)araba bile filmliydi imam cemaat hesabı :)

Mesela Babaeskide polislerin %90 ının camlarına biz film çektik keza Kırklareli ve Lüleburgaz'da da bir çok polis müşterimiz var :) Şu ana kadar tanıdığım bütün polislerin bir kaçı dışında hepsinin araçları filmli

twin
24-01-2013, 13:03
Polis araçları bi derece kabul edilebilir belki ama test aracının filmli olması garip :)

16EC813
24-01-2013, 13:04
hani cam filmi serbestti,hani yasak degildi neolduu :D

sandman
24-01-2013, 13:06
Yasin son noktasın :)

işin sonu

by tuncay aslan :D

Filmler artık yasal olucaktı öyle bişiler konuşuluyordu ne oldu? Bende ön cam ve yan camlara 0.5 veya 1 düşünüyordum yaza dogru.

herkez bişey diyo ama yasal olucanı sanmıyorum ne güzel ekmek yiyolar niye yasal
yapsınlarki :)

kardeşim sök filmlerini götür işlemini hallet başka çare yok

abi öylede alıştım zindan gibi filmi sökersem çıplak hissederim kendimi :D

Polisin yazdığı maddeye bak içeriği nedir. daha sonrada Trafikten yada noterden kontrol ettir araçta men varsa istenilen işlemi yaptığına dair senden ikinci bir muayene isteyebilirler..

30/16 yazıyo başka hiç bişey yazmıyo.benim bildigim aracın resimlerini gösterip hallediliyo meni düşürtsem çevirmede çıkarmıki acaba filmden ceza yediğim

1 ay olmadı çevirdi ceza yazdı filmden söktür dedi. söktüm ve o ara ruhsatım kayıptı ruhsat çıkarmaya gittim ve arabam men çıktı. sözde bana söktür 7 gün içinde düşücem ben demişti o. çocuğu. ama adı üstünde işte.

banada egsoz için sen söktür biz hallederiz demişlerdi 6 ay araç menliymişte satarken öğrenmiştim

10 gun sonra notere git aracinda men varmi de varsa filmleri sok meni kaldir. Birde hangi maddeden yazdilar meni

30/16 madde yazıyo makbuzda

tayreep_john
24-01-2013, 13:12
bencede kaşınmamak en iyisi :)

brs852
24-01-2013, 13:50
ister bağlar ister bağlamaz polisin elinde olan birşey zaten men ederse cezanın yanında sana tutanak veriyor hangi işlemleri yapacağını anlatıyor :D