PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercedes Benz R170 SLK Hakkında Düşünceleriniz

Sheyhzade
28-01-2013, 02:47
arkadaşlar r170 kasa slk 200 komp. lerle ilgili bilgisi olan arkadaşlar biraz anlatabilir mi bu arabayı ? artıları eksileri nelerdir ? kronik sıkıntıları, alırken dikkat edilmesi gerekenler v.s. tutulanı tutulmayanı konularında yardımcı olur musunuz ? ikinci araç olarak alınacak, koltuk sayısını eksiden saymamıza gerek yok :)

teşekkürler.

Emir_b16a
28-01-2013, 02:52
açılır tavan mekanizması bazen sıkıntı yapabiliyo motor arızalanırsa röleyi bozuyor

başkada bi sıkınıtısı yok

komprasörüne iyi baktır sıkıntılı olmasın

temizi üzmez bnmde çok beğendiğim bi kasadır

slk da tutulan tutulmayandan öte temiz mühim e tabi ne kdr donanım o kdr konfor demek

Sheyhzade
28-01-2013, 02:54
açılır tavan mekanizması bazen sıkıntı yapabiliyo motor arızalanırsa röleyi bozuyor

başkada bi sıkınıtısı yok

komprasörüne iyi baktır sıkıntılı olmasın

temizi üzmez bnmde çok beğendiğim bi kasadır

slk da tutulan tutulmayandan öte temiz mühim e tabi ne kdr donanım o kdr konfor demek

96-97 lerde paket farkı var mı peki 4 kapılardaki gibi avangart v.s. gibi ?

birde ben manuel, kırmızı düşünüyorum. iyi bir renk midir acaba kötü mü durur iyi mi durur ki :S

Mertİ.
28-01-2013, 04:37
cabrio olmasından dolayı ilk başta üstünü açma kapama motoru ve genel tüm parçalara yağ sızdırması var mı diye bakın. sonra kademe kademe açıp yağa basınç uygulayan amortisor gibi gozuken parçalar var onları kontrol edin. yavaş ve fazla sesli açılıyosa sıkıntılıdır yada tamir görmüştür illaki gidicidir. en az 2500 3000 tlden başlar yenilemek.

Sheyhzade
29-01-2013, 03:25
cabrio olmasından dolayı ilk başta üstünü açma kapama motoru ve genel tüm parçalara yağ sızdırması var mı diye bakın. sonra kademe kademe açıp yağa basınç uygulayan amortisor gibi gozuken parçalar var onları kontrol edin. yavaş ve fazla sesli açılıyosa sıkıntılıdır yada tamir görmüştür illaki gidicidir. en az 2500 3000 tlden başlar yenilemek.

çok teşekkürler bunu bilmiyordum.

13 saniye gibi bir sürede açılıyor sessizce, normal midir ?

S.Özeren
29-01-2013, 03:55
o model arabaya göre çok hızlı bile açıyormuş vallahi

Sheyhzade
29-01-2013, 03:58
camların inmeye başladığı andan itibaren hesapladım süreyi, onu baz alın.

düzeltme; yanlış bilgi camlar indikten sonra 12 saniyeymiş, yanlış kalmış aklımda.