PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HTC Desire X / HTC One V Karşılaştırma

ardaydn
02-02-2013, 21:01
HTC Desire X Genel Bakış - HTC Akıllı Telefon (http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-desire-x/)
HTC One V Genel Bakış - HTC Akıllı Telefon (http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-one-v/)

Bu iki telefon hakkında bilgisi olan var mı hangisinin şarjı daha çok gidiyor acaba şarjı uzun giden hangisi ise o telefonu alıcam fakat iki telefonun şarj durumu ile ilgili hiçbir bilgim yok

nemonomani
02-02-2013, 21:04
ikisininde max 1 gün ve htc nin yeni modellerinde hep kronik arızalar var

coders
02-02-2013, 22:10
htc desire x kullanıcısıyım hocam 4 ay oluyor suana kadar cihazdan memnunum sadece kasası cok hassas köşeleri ayrıldı hafif baya düşürdüm ama teli kullanışı kolay tavsiye ederim fiyatına göre iyidir :)

bilalMW
02-02-2013, 22:18
one v kullanıyorum kronik arızam vesirem yok çokta memnunum. rom atması kasvetli sadece.

zamanında başka bir forumda paylaştıgım post

Turkcell kampanyası ile aldım. Çok memnunum android 4.0 512mb ram ile çalıştırırmı diye dert etmeyin öttürüyor. Zerre donma yapmadı bende zibille uyg. var. Her zamanda face twitter whatsapp açıkken.Ama ara sıra görev yöneticisine uğrayın gereksiz işgal edenleri kapatmakta fayda var.
kamerası 5mp ama mudaillerinden çok ilerde.
özellikle video çekerken fotoğraf çekme güzel bir özellik ve çok hızlı fotoğraf çekiyor şip şak değil şip sadece.
şarjı eğer çok canınız sıkkınsa 1 gün bile gitmez.

beats audio desteği farka değer sırf bu yüzden bir beats kulaklık alacağım. Müzik kalitesi çok çok iyi. Ben ilk şarkıyı atıp son ses açınca önce saşırdım sonra salak salak sırıttım. ama stock kulaklarıda gayet kaliteli.

navigasyon konusuna değenirsek navigasyon google haritalarını kullanıyor yani gps açıkken internette olmak zorunda bir internet paketi şart yani. bazı kaliteli navigasyon programları var onları indirdiğinizde 100-150 mb haritasınıda indiriyor. Heralde onları kursam internet kullanmaz diye düşünüyorum.

aldıgınızda ekrana film ve silikon kılıf alın. 1 haftalıkken otobüste salağın biri çarptı cihaz asfaltta break danse yaptı. Allahtan ekranda film vardı.
Kasası metaldir. Elinize alınca kaliteyi hissedersiniz zaten.

onursumer
03-02-2013, 11:20
çok alakasız modeller aslında

one v kullanmadımda one x vardı bende benim yoğun kullanımımla 8-9 saat gidiyordu pili

genelde akşamı çıkyıordum

kardeşim 2 gün kullanıyor :D

tamamen kullanıma bağlı ama performans olarak çok çok iyi bence

ardaydn
04-02-2013, 01:07
Bilgilendirme için teşekkür ederim Desire X modelini aldım kılıf hediye ettiler ve mat ekran koruyucu film çektiler telefondan gayet memnunum iyi ki almışım teşekkür ederim :)