PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 4 açılmıyor ama kapalıda değil

ham
04-02-2013, 22:57
merhabalar biliyorum bunu sorma yeri burası değil ama elektroniği falan bırak bşka hiçbir foruma üye değilim çareyi burda bulabilirim belki diye konu açtım
sorunuma gelecek olursak bugun telefonumu cebimden çıkardığımda hangi tuşa basarsam basıyım tepki vermiyo telefon ama başka bi telefondan aradığımda çalıyomuş gibi gözüküyo şarja taktığımda da tepki vermiyo neyden olabilir ve nasıl düzeltileblir telefonun garantisi var ancak camı kırık olduğu için içinin açılması gerektiğinde camında yapılması gerekiyo ama şuan camı yaptıramam yardımlarınıza muhtacım şimdiden teşekkürler

EREN34
04-02-2013, 23:03
ust tusa basili tutarken home tusuna basili tutmayi denediniz mi? o sekilde 5 sn kadar basili tutun

fthdrn
04-02-2013, 23:05
Safe mode alin duzelebilir yazilimsal oldugunu dusunuyorum

Wolkan
04-02-2013, 23:06
bekle sarzza takma sarz azalınca acılacak bende oyle oluyordu en son acılmaz hale gelmıstı ıkıncı servıse gıdısınde yapmıslardı

batucan
04-02-2013, 23:15
Kilit ve home tusuna basılı tutun restart atcaktır olmazsa camı kırık demişsiniz onunla ilgili olabilir...

ham
04-02-2013, 23:17
restart atmayı denedim olmadı camı kırılalı neredeyse 6 ay oldu kırıkla ilgili bi problem yaşamadım hiç şarjın bitmesini bekliyim bari çok teşekkür ederim yardımlarınız için :(

ham
04-02-2013, 23:18
Safe mode alin duzelebilir yazilimsal oldugunu dusunuyorum

safe mode nedir bilmiyorum :confused:

ham
06-02-2013, 18:20
bekle sarzza takma sarz azalınca acılacak bende oyle oluyordu en son acılmaz hale gelmıstı ıkıncı servıse gıdısınde yapmıslardı

sarj bitince düzeldi dediğiniz gibi yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim aynı sorunu yaşıcak olanlar içinde yol gösterici olur umarım konu :)

Wolkan
06-02-2013, 19:03
sarj bitince düzeldi dediğiniz gibi yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim aynı sorunu yaşıcak olanlar içinde yol gösterici olur umarım konu :)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup: