PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftasonu acık camcı varmı ( ACİL )

serci
10-02-2013, 13:51
Merhaba cok yakın bi arkadasımın 2008 clio hb dizel aracının ilginç bir şekilde arka camı tuz buz olmus patlamıs.Haftasonu acık yer bulabilirmiyiz maslak olur ikitelli olur.

onurc
10-02-2013, 13:54
4.levent eski sanayiye git.Akbank yada garantı bank arkasında. kime sorsan gösterir.açık olması lazım haftasonları.

GokhanRS
10-02-2013, 13:54
focuscu emreye bi sormak lazım aslında. bazen arkadaşları için kıyak yapabiliyor.

serci
10-02-2013, 13:55
Çok ilginç aracı park etmiş sınava girip cıkmıs.Sonra aracı calıstırır calıstırmaz arka cam güm patlamış.

Onur Fatih
10-02-2013, 14:02
Geçmiş olsun.
Durduğu yerde patlaması çok ilginç taş falan atmış olmasınlar??

serci
10-02-2013, 14:04
Geçmiş olsun.
Durduğu yerde patlaması çok ilginç taş falan atmış olmasınlar??

Valla öle kıytı köşe biyerde değilmiş araç çalısır calısmaz patladı dedi
Şimdi 4.levent sanayiye gidicez beraber

Aracta kasko varmıs daha once bozulmamıs senede 1 kez ücretsiz değişim olayı falan var diyolar konu hakkında bilgisi olan varmı

Onur Fatih
10-02-2013, 14:07
Kaskoda 1 kez cam değişimi ücretsiz yapılıyor diye biliyorum.. Bi abimiz yaptırdı ön camını değiştirdiler. siz yinede araştırın boşuna para verip kendiniz almayın. Hatta kaskoyu bozmuyor cam değişimi. Yinede tam emin değilim.

arifba
10-02-2013, 14:24

Aracta kasko varmıs daha once bozulmamıs senede 1 kez ücretsiz değişim olayı falan var diyolar konu hakkında bilgisi olan varmı

Policede varsa senede bir kez cam değiştirme var. benimde arka cam değişti yan sanayi takmak için baya uğraş verdi kasko. orjinal istiyorum (logolu cam diyorlar ) diye diretince orjinal getirtilip takıldı.

Çrtk80
10-02-2013, 14:41

Kaskodan yılda bir kere cam değiştirebilirsiniz.Geçmiş olsun...

B.Koçer
10-02-2013, 14:44
Kaskodan farkını vererek ön cam değişimi olabiliyor sanırım %80 ini kasko oduyor . Arka cam için aynı prosedür mü işliyor bilmiyorum .