PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opelde çalışan yada tanıdığı olan

PuT
15-02-2013, 09:53
Arkadaşlar herkese hayırlı günler.3 4 gündür peşinde oldugum bir araç vardı ama fiyatta bir türlü anlaşamadık.Bu sabah araç sahibi bir araç buldugu için fiyatta anlaştık.Aracı maslak oto sanayide ustama göstericem fakat aracın en son ne zaman bakıma girdiğini hasar geçmişini öğrenmem lazım ki buda tanıdıkla oluyor.Aramızda şasedan aracın bakım ve kaporta geçmişine bakabilicek bir arkadaş arıyorum.Yardımlarınızı esirgemeyin en kısa zamanda geçmişe bakıp aracı göstermek istiyorum.

Bu arada ilan bu;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz,sorunsuz-ve-yakit-cimrisi-114189825/detay/

MASLAK ATATÜRK OTO SANAYİDE OPEL İÇİN EXPERTİZ YAPTIRABİLİCEĞİM GÜVENİLİR YER TAVSİYE EDEBİLİRMİSİNİZ.ÖNCELİK YETKİLİ SERVİS OLMASI.

Gry
15-02-2013, 10:44
Kardesim sase motor No pm le yardımcı olmaya çalışırım sana

PuT
15-02-2013, 10:54
Abi pm attim ;)

devil_berk22
15-02-2013, 12:54
https://www.opelclubcard.com/Login.asp burdan plakayı yazıp bakım tarihini görebilirsin

PuT
15-02-2013, 13:41
https://www.opelclubcard.com/Login.asp burdan plakayı yazıp bakım tarihini görebilirsin

baktım ama herhangi bir kayıt bulunamadı diyor.

Opelde maslakta yapılan işlemleri topkapı göremiyormus böle bir sıkıntı varmış herhalde opel servislerinde. Maslak atatürk oto sanayide detaylı güvenilir sekilde expertiz yaptırabiliceğim opel servisi var mı bildiğiniz?

Şase konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa burdan yada özelden pm atabilir.

PuT
15-02-2013, 15:05
Kardesim sase motor No pm le yardımcı olmaya çalışırım sana

Herşey için teşekkürler abi:icon_tup:

SUDEMİR
15-02-2013, 16:49
benimde bi opel astram vardı bundan 3 ay önce sattım opel 2005 ten sonra arabalarını servisten para kazanmak için yapıyor bu da astra gibiyse beyin çamurluk ve tampon arasında hemen hemen her parçası kronik arızalı daha detaylı bilgi verebilirim ama uzak dur.kardeşim

R.I.P
15-02-2013, 17:04
herhangi bir servise bizzat gidip sorarsan hatta telefonda biraz ikna edici konuşursan yardımcı olurlar

Alperen-B
15-02-2013, 17:09
benimde bi opel astram vardı bundan 3 ay önce sattım opel 2005 ten sonra arabalarını servisten para kazanmak için yapıyor bu da astra gibiyse beyin çamurluk ve tampon arasında hemen hemen her parçası kronik arızalı daha detaylı bilgi verebilirim ama uzak dur.kardeşim

bence yanlış bir kanı bakımlarını aksatmadıgınız hor kullanmadığınız sürece opel
sizi üzmez. ben şuan 3. opelime sahibim ve bu aracımı satsam yine opel alırım

PuT
15-02-2013, 17:22
Arkadaşlar teşekkürler opele güveniyorum o konuda sorun yok ki zaten opeli tartısmak bize düşmez :)
Ben sadece aracın geçmişini öğrenmek istiyorum buda tramerde çıkmıyor bakımlara düzenli girmiş mi diye.
Maslak oto sanayide güvenilir bir opel servisi var mı experetiz için? Canlar Opel varmış maslakta bilen yada duyan varmıdır?

cnrsrn
15-02-2013, 19:58
maslak atatürk oto sanayide özel servis var opel opc expertiz için arayıp sorun güzel yerdir

cnrsrn
15-02-2013, 20:12

hemen hemen her parçası kronik arızalı mı ???
2001 2011 arasında astra g 2011 den bu yanada astra h dizel kullanıyorum 46bnkm de şuan astra g de hiç bir kronik arıza yaşamadım astra h ta ise sadece yag sogutucu garantiden degişti oda aracı zorladıgım için siz nasıl her parçasında kronik arıza oldugunu anlabildiniz opel en az kronik arıza olan markaların en bakında geliyor ???

cagri-35
16-02-2013, 01:51

Yorum bak ibret al gece gece gulmelımı bılemedım :)

3 corsa d aracım oldu toplamda 100 000 km ye yakın yol yaptım ufak bır sorun harıc hıc bı sıkıntı yasamadım sımdı astram var daha once astra bındım keza yıne cok şükür sorun yasamadım. Bence sana leş denk gelmiş. bakımsız her araç üzer.