PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik cezaları yardım

V3li4ht
18-02-2013, 15:59
daha önce sattığım araçların trafik cezaları çıkıyor hepside benim üzerime faizleri cezalardanda fazla en ez zararla çıkabileceğm bi yolu yordamı varmı??yada sıfır zarar..

ozan kayahan
18-02-2013, 16:08
trafik ceza belgelerini vergi dairesine geç gönderiyor (6-12 ay) dolayısıyla noter trafiğin sayfasına giremediği sadece vergi dairesine bağlanabildiğinden borç yok görünüyor ve devri yapıyor. dostum sen yinede bir avukata danış istersen onlar çok daha iyi bilir tabi.

sword
18-02-2013, 16:19
ucretsız dava acabılıyorsun kendin zaman asımına gırıp sılınebılır...

GokhanRS
18-02-2013, 16:26
YİĞİT-Y bunu oku :D

dbs kgs ogs diyim sen anla :)

Fatih_
18-02-2013, 18:06
Merak ettiğim bir konu var.
Mesela aracın üzerine değilde şahsım üzerine ödenmemiş ceza gözüküyor.

Üstümüze yeni araç alırken bir sıkıntı çıkıyor mu ?

GokhanRS
19-02-2013, 00:47
Merak ettiğim bir konu var.
Mesela aracın üzerine değilde şahsım üzerine ödenmemiş ceza gözüküyor.

Üstümüze yeni araç alırken bir sıkıntı çıkıyor mu ?

çıkmıyo sorun. ama yakında icra takibine başlanacakmış eski cezalar v.s için. devleti iyice içini boşalttılar parasız kaldıkca vergi dairesine baskı geliyor. onlarda saldırıyor.

anil_kus
19-02-2013, 01:07
ceza demişken bu aralar dikkat edin bugun b.köyden kız arkadasımı aldım dönüyorum keyfin orda motorlu trafik cevirdi ehliyet ruhsat dedi verdim diğer polis kac model rengi cok guzelmiş falan derken diğer polis imza at dedi dedim niye hayırdır önde plakan yok dedi (resim çekmek için çıkartmıştım plakalık duruyodu ) 77 lirayı yerleştirdiler 2 dk da :)

AslanMustafa
19-02-2013, 08:28
ceza demişken bu aralar dikkat edin bugun b.köyden kız arkadasımı aldım dönüyorum keyfin orda motorlu trafik cevirdi ehliyet ruhsat dedi verdim diğer polis kac model rengi cok guzelmiş falan derken diğer polis imza at dedi dedim niye hayırdır önde plakan yok dedi (resim çekmek için çıkartmıştım plakalık duruyodu ) 77 lirayı yerleştirdiler 2 dk da :)

geçmiş olsun :( afetmezlerr.

Alperen-B
19-02-2013, 08:39
itirazla cezaları zaman aşımına nasıl uğratıyoruz?