PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011-2012 r56 jcw

jackal_JAZZ
05-03-2013, 23:23
Hayırlı geceler arkadaşlar..

2.sciroccomu da sattıktan sonra 2011-2012 R56 JCW'e(Manuel şanzıman) niyetlendim.
Açıkçası araç hakkında kağıt üzerindeki teknik özellikleri dışında adam akıllı bilgiye sahip değilim. Youtubedan araştırdığımda da LCI kasa hakkında herhangi bir review videosu bulamadım. Uzun süreli kullanan,sahibi olan arkadaşlar bilgi ve tecrübelerini paylasabilir mi?

Kronik problemler, yakıt tüketimi,performans, konfor,fren performansı ve günlük kullanım kolaylığı açısından bakarsak JCW nasıl bir araçtır? 2.elde satarken zorlanmamak adına tercih edilecek renk kombinasyonu ne olmalıdır?

Ve son olarak 2011-12 model 10-15.000km arası boyasız bir JCW'ün(opsiyonel jcw bodykit,harman-kardon audio,visual boost ekran donanımlı) makul,alınabilir fiyatı ne olmalıdır ?

Teşekkürler..

Arenimo
05-03-2013, 23:39
Ekranli 2011 75 e ekranli alinir
Jcw basarili aractir 2012 lerde duz pek yok otomatik cikti bircogu aslinda haki yesili satilik 50. Yil var cok yakisikli arac birde HR plaka sanirim satilik du vites var falat ekran yok bildigim kadari ile

jackal_JAZZ
05-03-2013, 23:48
Ekranli 2011 75 e ekranli alinir
Jcw basarili aractir 2012 lerde duz pek yok otomatik cikti bircogu aslinda haki yesili satilik 50. Yil var cok yakisikli arac birde HR plaka sanirim satilik du vites var falat ekran yok bildigim kadari ile

Bilgi için tesekkürler. Aşagıdaki arac hakkında bilgin var mıdır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-borusan-cikisli-2012-jcw-visual-boost-ekran-111130617/detay

Eworen
06-03-2013, 00:04
Borusanda ilandaki araç renginden vardı şahsen tercih etmezdim renk jcw e uygun değil gibiydi sadece garip diyebildim.

Benda zamanında bakınıp takip ediyodum acaba alsam mı diye gidip gidip geldim

Benim seçimim siyah-kırmızı tavan-kesinlikle aluminyum jant rengi-krom far şeklinde olurdu
Orj ses sistemi kalitesi yüksek değil hatta kötü ( BMW dede aynısı var ) harman-kardon gerekli navigasyon çok yakışıyor olmazsa olmaz değil. jcw body-kit kesinlikle seçmezdim uzun senelerdir normal minilerde bile görmekten bıktım belki ondandır sade çok efendi harika duruyor

Öte yandan nadir düşsede 70-75k gibi fiyatlar limitleridir..

Neyse işin özü JCW alınır harika bi araç..

jackal_JAZZ
06-03-2013, 10:28
Kronik problemleri hakkında bilgi verecek bir arkadas yok mudur??

Arenimo
06-03-2013, 10:43
Bilgi için tesekkürler. Aşagıdaki arac hakkında bilgin var mıdır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-borusan-cikisli-2012-jcw-visual-boost-ekran-111130617/detay
bir arkaadaşımızda baktı ama siyah kırmızı tavan daha cazip geldi sıfır gidip aldık ne desem yalan olur bu araç için

Kronik problemleri hakkında bilgi verecek bir arkadas yok mudur??

JCW nin kronik bir hastalığı yok alır binersin lcı cooper S lerdede yok

Max yaşıyacağın sorunlar, bir kısmında vardı zamanında termostat müşiri sıkıntısıydı , oda garantiden hemen değişiliyordu sanırım yeni gelenlerde sorun yok

DP egzost filtre yazılım yapıp 1.5 açtığında DV yetmiyo ondada forge alıyosun buda kronik bir sorun değil kısacası alır binersin sorunsuz araçtır

focus musty35
08-03-2013, 09:50
jcw cok basarlı yere basmak yeterlı olur sadece