PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yaptım yardımm

fthdrn
06-03-2013, 20:14
Bu sabah bostancida kaza yaptim raporlar tutuldu hersey tamam aracı otokoç taşdelene biraktim butun araclarimizi ordan aldigimiz icin adam 10 gunu bulur dedi. Bana bu zaman dilimi cok fazla gerek islerim gerekse patronla aram acilabilir
Sorum şu, ford yetkili servisinde çalisan, yakini veya tanidigi olan biri varmi aramizda
Tasdelendekiler araci kaskodan yapacaklari icin fazla onemsemiyorlar bir tanidik rica etse 2-3 gune cikabilir. Adam yeni kapi gelicek 2-3 gun surer dedi. Bu kapi nereden gelicekki dedim samandiradan dedi. Yani anlayacaginiz kasko oldugu icin pek onemsemiyorlar.
Zor durumda oldugum icin actim bu konuyu umarim biri yardim eder :)

arifba
06-03-2013, 20:16
Kaskodan araba istesen işini görmez mi ?

B.Koçer
06-03-2013, 20:21
Kaskonuzda var ise size 10 gün oldugu ıcın araba vermek zorundalar .

fthdrn
06-03-2013, 20:23
Yok abim yararlanamiyoruz o durumdan

ruudvan
06-03-2013, 20:37
Ford servisiyiz. Oncelikle. Ardindan aracin hadarinin minimum oldugunu 1 tampon boyanmasi gerektigini dusunerek bugun teslim ettiginiz araca yrn dosya acilir kotu ihtimal olarak cumaya eksper gelir hadi diyelim ctesi onarim onayi geldi haxirlama boyama montaj derken en iyi tahmin saliyi bulur. Dolayisiyla 10 gun guzel zaman dilersen aracini bizim servisimize cekebilir sizede ikame arac verebiliriz.

fthdrn
06-03-2013, 20:48
Daha once maltepede ford servisine birakmistik orada daha hizli surmustu hersey
Experi yarin gonderiyor sigorta sirketi. Off 10 gun aracsiz kalicam cok kotuyum
Allah kimseye en ufak kaza yasatmasin

fthdrn
06-03-2013, 20:50
Ridvan abi araci senin servise getirsem 4-5 gun de cikartma gibi bir durumun olabilrmi ?

terazilastik
06-03-2013, 21:00
0534 326 14 05 ara istersen bi görüşelim yardımım dokunabilir.

fthdrn
06-03-2013, 21:17
Peki yarin arayacagim tesekkurler

ruudvan
06-03-2013, 21:49
Ridvan abi araci senin servise getirsem 4-5 gun de cikartma gibi bir durumun olabilrmi ?

4-5 gune cıkarmam ımkansız mısal ozgurun bı tamponu boyadık 1 hafta surdu olay bızlık deıl prosedurden ama elımden gelenı yapar hızlı cıkartmaya calısırım .sen arabasız kalıcaksan ıkame arac servısımız bunyesınde var clıo ısını gorurse verebılırız.tabı kazanın 2-parca boyama olmadıgını varsayarsak.
kaza agır bısey deılsede hızlı cıkartmaya calısırız.
fotosu varsa aracın yollarsan neyın ne oldugunu daha net solerım.

CasabLanca
06-03-2013, 23:51
istanbulda eksperlerin geliş süresi kaç günü buluyor ankarada öğlen 2-3den önce aradığımızda hep aynı gün içinde gelmiş oluyor

TarikS
07-03-2013, 02:29
Istanbul'da sabah 9'da da arasan ayni gun eksper geldigini hic gormedim, en iyi ihtimalle ertesi gun, o da saati belli olmuyor, ogleden sonra gelince de bir ise yaramadigindan direk 2 gun bosa saymak lazim.

Sonra parca boyancak, kuruyacak edecek o da 3 gunu bulur. Net 6 gun serviste kaliyor araba araya pazar girince oluyor sana 8 gun falan.

10 gunu bulmadan verirler buyuk ihtimalle. Ben Tampon boyatmaya 6 gun birakmistim VW Polo'mu, Pazar araya girince totalde 8 gun oldu iste.

Schumi
07-03-2013, 18:24
Aynası kırılan arabamı 3-4 gün serviste tutmak isteyince kalktıp eksperin ofisine götürdüm foto çektirip kaydı orada açtırdım. Oda orjinal aynayı servise göndertti. Adamlarda haklı yetişemiyorlar çok fazla hasar dosyası açılıyor.

MrtYILDIZ
07-03-2013, 18:47
qecmis olsun allah beterinden saklasin.

Patisever
07-03-2013, 19:36
Bu sabah bostancida kaza yaptim raporlar tutuldu hersey tamam aracı otokoç taşdelene biraktim butun araclarimizi ordan aldigimiz icin adam 10 gunu bulur dedi. Bana bu zaman dilimi cok fazla gerek islerim gerekse patronla aram acilabilir
Sorum şu, ford yetkili servisinde çalisan, yakini veya tanidigi olan biri varmi aramizda
Tasdelendekiler araci kaskodan yapacaklari icin fazla onemsemiyorlar bir tanidik rica etse 2-3 gune cikabilir. Adam yeni kapi gelicek 2-3 gun surer dedi. Bu kapi nereden gelicekki dedim samandiradan dedi. Yani anlayacaginiz kasko oldugu icin pek onemsemiyorlar.
Zor durumda oldugum icin actim bu konuyu umarim biri yardim eder :)

kardeşim getir yaptıralım gereken neyse arabada tahsis ettireyim tanıdık usta var yakın hemde kontro ledersin ben 2 x6 yı bile buraya götürüyorum

Demir
07-03-2013, 19:37
Geçmiş olsun Fatih...

fthdrn
07-03-2013, 20:16
teşekkür ederim demir abi ilk kazam biraz psikolojimi bozdu
yarın hallediyoruz allah izin verirse
teşekkür ederim ilgilenenler için

RottingChrist
07-03-2013, 20:43
bozkurt oto terazidere uygun olursa yönlendirebilirim.