PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Siyah S2000 Kaza

canberk akbak
12-03-2013, 00:22
Az önce buca'da gördüm siyah S2000 kaldırımdan bi evin bahçesine girmişti 35BLK92 plakalı çok kalabalıktı duramadım yerde yatan bi arkadaş ile yanında kız var forumdan birimiydi acaba ?

mehmetelt
12-03-2013, 00:24
inşallah ciddi bişey yoktur

GC8 GT
12-03-2013, 00:26
Gecmis olsun izmirde siyah 3 tane s2k var zaten. hepsini de tanıyorum ama hangisi bilmiyorum su anda umarım bisey yoktur..

canberk akbak
12-03-2013, 00:28
valla akıl almaz bi yerde yapmış 45cm basamağın üzerinde düz şekilde eve girmiş farları falan yanıyordu yerler komple yağ içindeydi airbagler açıktı inşallah önemli birşeyleri yoktur :confused:

HondatugraL
12-03-2013, 00:33
Sağlık durumu daha onemlı elbette ama s2k lar bırer bırer gıdıyor. Az sakin kullanın pls

canberk akbak
12-03-2013, 00:35
tabiki öyle bir demir yığını kesinlikle insanın sağlığından önemli değildir.Ne kadarda sağlam direksiyonum var desenizde aman o gaz pedalına biraz daha kıvamında basın.

Serhat
12-03-2013, 00:36
İnşallah kötü birşeyleri yoktur, üzüldüm.

Schumi
12-03-2013, 00:37
Sağlık durumu daha onemlı elbette ama s2k lar bırer bırer gıdıyor. Az sakin kullanın pls

Evet sakin kullansınlar. İleride bir taneside sana kalsın değil mi. Sen alıncada sağ şeritten 60 ile gidersin herhalde. Hoş değil yorumun yaralı birisi olabilir. Canları ciddi yanmış olabilir. Spor arabadır gazlanır edilir kazadır olur. Sağlık durumu önemli diyip arkasından ama ile böyle bir yorum gerçekten hoş değil.

JumboAli
12-03-2013, 00:39
Araba benim arkadasimin bugun istanbuldan izmire satisi yapildi kazayi yapan arkadas arabayi bugun satin alip yine bugun istanbuldan izmire getirdi. Cok talihsiz olmus imarim ciddi bi durum yoktur. Gecmis olsun. "Kazanin BALKAN ALBAYRAK İLE ALAKASİ YOKTUR"

mertkaral
12-03-2013, 00:39
evet balkan diye bi cocugun arabası

Edit: eski arabasıymıs

NakkaSss
12-03-2013, 00:41
İnşallah ciddi bi durum yoktur arkadaşlarda. Üzücü durum :(

canberk akbak
12-03-2013, 00:42
inşallah yoktur kaldırımda oturan kızda birşey yok gibiydi ama yerde yatan arkadaşı göremedim.

JumboAli
12-03-2013, 00:43
Gecmis olsun izmirde siyah 3 tane s2k var zaten. hepsini de tanıyorum ama hangisi bilmiyorum su anda umarım bisey yoktur..

Edit: balkan diye bi arkadas vardı cesme de takılan maalesef onun arabası. zamanında rolling yapmıstık iyi bi elemandı, arabasına hakim iyi bi sofordu.. buyuk gecmis olsun..bu arada plakasının sonu 92 degil 62

Araba benim arkadasimin bugun istanbuldan izmire satisi yapildi kazayi yapan arkadas arabayi bugun satin alip yine bugun istanbuldan izmire getirdi. Cok talihsiz olmus imarim ciddi bi durum yoktur. Gecmis olsun. "Kazanin BALKAN ALBAYRAK İLE ALAKASİ YOKTUR"

Su konuyu silin.

goldbergbrk
12-03-2013, 01:01
bu tarz konular sahibinn rızası alınmadan açılmasını uygun bulmuyorum ben ya plaka veriliyor araştrılıyor kasko şirketi gibi gerek yok herkesin malı kendıne orda kazayı gördün yardm edeiblme imkanın varsa gider edersin edemiyosanda allah yardımcısı olsun diyip bakarsın yoluna konu açmak niye

canberk akbak
12-03-2013, 01:05
Benim kimseyi bi reklam yada deşifre etme amacım yok.Belki forumdan bi arkadaştır yardım etmemiz gereken bi konu olur onun için bu konuyu açtım.Bu aralar izmirde 2şer gün arayla kazalar oluyor sadece biraz daha bilinçlenelim yeter.

gokcell13
12-03-2013, 01:55
Yazık olmus ya inş birşeyi yoktur.Aracı daha tanımadan kaza yapılmıs.Çok kötü bir durum.

-HAKTAN-
12-03-2013, 02:50
Benim kimseyi bi reklam yada deşifre etme amacım yok.Belki forumdan bi arkadaştır yardım etmemiz gereken bi konu olur onun için bu konuyu açtım.Bu aralar izmirde 2şer gün arayla kazalar oluyor sadece biraz daha bilinçlenelim yeter.

Yaptığın işgüzarlıktan başka bişey değil :mad:
Ne oldu şimdi böyle bir konu açtın başın göğemi erdi...
Sanki acil kan arıyorsun yardım etmemiz gereken bi konudur diyip geçiştirmeye çalışıyosun.
Bu yaptığın hiçte bilinçli bir davranış değil.
Allah korusun yarın öbürgün aynı olay senin başına gelse aynı şekilde biri çıkıp ortaya atlasa aa bak şu plakalı araba kaza yaptı diye hoşuna gitmezdi eminim...

Umut209
12-03-2013, 03:21
Tartışmayı alevlendirmek istemem ancak ben canberk arkadaşımızın kötü bir niyeti olduğunu zannetmiyorum o halde bütün sorgulamalarıda kapıyalım canberk arkadaşımız kalkıp ufak bir kazadan bahsetse haklısınız ancak ağır bir kaza çok haksız bulmuyorum kendisini neyse önemli olan araç içindekiler umarım iyilerdir ucuz atlatmışlardır allahtan acil şifa diliyorum kendilerine

Nightfish
12-03-2013, 05:54
Başka araba markası olunca hiç sıkıntı yok da, araç S2000 olunca tüm forumun fikri değişti ilginç bi şekilde. Konu sahibi çamur atan insan konumuna geldi.
Adam açmış konuyu, birinin arkadaşıdır belki demiş, nesi kötü bunun şimdi ? Siyah S2k kaza yapmış dese birisi yine çıkıp plaka isteyecekti zaten.

Araç sahibine geçmiş olsun.

Sinan
12-03-2013, 06:03
bu ilk ''kaza yaptı'' konusu degilki. niye buyutuluyor bu kadar.

HondatugraL
12-03-2013, 06:06
Evet sakin kullansınlar. İleride bir taneside sana kalsın değil mi. Sen alıncada sağ şeritten 60 ile gidersin herhalde. Hoş değil yorumun yaralı birisi olabilir. Canları ciddi yanmış olabilir. Spor arabadır gazlanır edilir kazadır olur. Sağlık durumu önemli diyip arkasından ama ile böyle bir yorum gerçekten hoş değil.

Benle alakası yok bana crx yeter artar bile. O anlamda yazmadığımı benı bilen bilir zaten. Araba insandan yada bi candan değerli değil belirttimde zaten en başında sonuç olarak anlatmak istediğimden mesülüm anlaşılandan değil.

urukain
12-03-2013, 07:24

off çok şükür be jumbom içime su serptin...

Arenimo
12-03-2013, 07:33
Bende Bslkan sandim aryodum yinede gecmis olsun. Arkadasa umarim ciddi birseyi yoktur

fatiii
12-03-2013, 07:38
X araç markası olsaydı büyütülmezdide konu s2000-vtec-type r falan olunca sıkıntı oluyor bunu bilmeniz ve ona göre hareket edip ona göre konu açmanız lazım arkadaşlar.

he bence hoş bir konumu hemde hiç değil ama bu bitek honda için değil her marka araç için geçerli hepsi için aynı tepki verilmeli.kazayı gördüysen gider bakar yardım edebiliyosan edersin ikide resim çekersin atıyorum iki gün sonra araç sahibi hatasız diye ilan açıp sahtekarlık peşinde koşarsa konuyu o zaman açarsın.

ilk günde böyle bir kaza çok üzücü ve moral bozucu gerçekten geçmiş olsun arkadaşa

balkan88
12-03-2013, 07:38
İnanılmaz bir ruh hali içersindeyim dün akşam üstü verdim satışını istanbulda arkadaşa sabahleyin bi açtım gozumu telefondan arkadaşlar söyledi,senin arabayı alan cocuk, bucada patlamış balkan diye.karşıyakada oturan racing motorunu satıp arabalara donmek isteyen bi arkadaş almıştı aracımı, cok efendi ve düzgün dürüst bir cocuktu, forum üyesi değil galiba, inanılmaz üzüldüm umarım carptıgı kadının ve kendısının ciddi birşeyi yoktur =(

PiscocuK
12-03-2013, 07:51

bukadar iyi niyetlisin durup bir yardım etseydin keşke

kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun ciddi bir sağlık sorunu yoktur

vanished
12-03-2013, 07:59
Konuyu açan arkadaşın kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Kazayı yapan arkadaşa da çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah bir an önce iyileşir kimseye bir şey olmaz.

Yalnız merak ettiğim birşey var Balkan kardeşimiz satışı vermemiş olsaydı. Hani bazen oluyor ya satış gecikiyor falan. Bu durumda başına ne gibi sıkıntılar gelebilirdi ? Problem olur muydu ? Bilen bir arkadaş aydınlatırsa beni sevinirim.

hsyn_çvk
12-03-2013, 08:06
eren şuan izmirde 9 adet s2000 var 3 adet deil ;) tabi yaklaışk 3-4 tanesi devamlı garajda yattığından ve tuningle alakası olmayan amca ve teyzelerde olduğundan kimse bilmiyor (tabi ben hariç :D)

1-benim eski 07 s2000 s8927
2-selçuğun 08 s2000
3-benim diğer eski 08 s2000 im cab10
4-05 vsa sız dr bi amcanın s2000 ni
5-05 vsa sız bir teyzemizin arabası
6-05 vsa sız dr bir bayanın arabası
7-serkan abinin 07 vsa lı s2000
8-05 ksk deki vsa sız kup plakalı s2000
9-05 vsa sız blk plakalı s2000

tstdrvr
12-03-2013, 08:08
çok kötü bi durum ya umarım kazayı yapanlarda bişey yoktur :(

EMRE KAAN
12-03-2013, 08:09
inşallah sahibinde bişi yoktur.

bi yıldız daha kaymış..

SOMEONESPECIAL
12-03-2013, 08:10
Konuyu açan arkadaşın kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Kazayı yapan arkadaşa da çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah bir an önce iyileşir kimseye bir şey olmaz.

Yalnız merak ettiğim birşey var Balkan kardeşimiz satışı vermemiş olsaydı. Hani bazen oluyor ya satış gecikiyor falan. Bu durumda başına ne gibi sıkıntılar gelebilirdi ? Problem olur muydu ? Bilen bir arkadaş aydınlatırsa beni sevinirim.

Satış verilmemiş olsaydı Ruhsatta kimin adı geçiyorsa her türlü maddi manevi sıkıntı yaşardı.

şaman
12-03-2013, 08:15
geçen kiralık s2000 nin seceresi döküldü nolduda şimdi adama yükleniliyor anlam veremiyorum konuyu açan belki bir başkası olsaydı eski profilli bir üye diyelim buna bu şekilde cevap yazmazdınız

m. ali öz
12-03-2013, 08:24
arkadaş forumdan mı değil mi onu sormuş abartılacak bir şey yok 350z kazasında da konu açıldı. foruma üye olmaları muhtemel ve bilinen araçlar sonuçta. umarım kendilerinde bir şey yoktur geçmiş olsun.

KingoAtmo
12-03-2013, 08:27
Sahibine geçmiş olsun umarım ciddi bir yaralanması yoktur.

serkan demir
12-03-2013, 08:29
geçen kiralık s2000 nin seceresi döküldü nolduda şimdi adama yükleniliyor anlam veremiyorum konuyu açan belki bir başkası olsaydı eski profilli bir üye diyelim buna bu şekilde cevap yazmazdınız

ben hiçbir eski forum üyesinin bu tarz bir konu açacağını sanmıyorum.yeni gelenle eski kalanın bir ayırımı yok diye düşünüyorum.

kazadır olabilir, gerçekten üzücü bir durum çok geçmiş olsun.

şaman
12-03-2013, 08:56
ben hiçbir eski forum üyesinin bu tarz bir konu açacağını sanmıyorum.yeni gelenle eski kalanın bir ayırımı yok diye düşünüyorum.

kazadır olabilir, gerçekten üzücü bir durum çok geçmiş olsun.

demek ki açılıyormuş açılacakta, bundan sonrada bunu engelleyemezsin o zaman yönetim ceza versin kaza yapan araç konusu açanlara bak evo konusunda evo gitti diye üzülen ne kadar insan var
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/115198-ankara-evo-kaza.html

akif52
12-03-2013, 09:05
demek ki açılıyormuş açılacakta, bundan sonrada bunu engelleyemezsin o zaman yönetim ceza versin kaza yapan araç konusu açanlara bak evo konusunda evo gitti diye üzülen ne kadar insan var

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

GokhanRS
12-03-2013, 09:16
kaza yapanlara geçmiş olsun. allah acil şifalar nasip eylesin. konu gayet normal bir konu atarın luzumu yok. bende denk gelsem bende açardım.

Mert G
12-03-2013, 09:30
Hayır tuhafıma giden muhalefet eden adamlar yarın öbür gün satılırken kaskodan falan sorun olur diye muhalefet ediyor. Amacınız aracı kazalı alıp toplayıp kazasız diye satmak mı? bırakın adam versin plakasını noolcak. bnm s2000'de de kaza kaydı var, arabayı ankaradan aldığım gibi kaplattım jantlarını değiştim plakayı da değişsem kimse bilemiycekti, ama sırf şu sebepten plakayı değişmedim ankara plaka arabayla geziyorum. İnsan kendini kandırır ancak başkasını değil.

Fatih_
12-03-2013, 09:33
Arabayı aldığı gün kaza yapması özellikle çok kötü olmuş geçmiş olsun arkadaşa umarım kimsede bir sağlık problemi yoktur...

Konuda gayet normal bence

rahatsız
12-03-2013, 09:38
geçmiş olsun, umarım bir sey yoktur. s2000 deneyimsizliği afetmiyor maalesef.

KaanBRS
12-03-2013, 09:42
talihsiz bir kaza olmuş geçmiş olsun

Time-R
12-03-2013, 09:52
Cok gecmis olsun umarim yaralinin durumu iyidir, buyuk talihsizlik..

lethaldoze
12-03-2013, 09:53
Aldığı gün kaza yapması çok kötü olmuş fakat şuanda en önemlisi sağlık durumları. Özellikle yaya yada çarpılmış galiba. Allah yardımcıları olsun acil şifalar versin. Çok üzücü bir durum.

JenGoO
12-03-2013, 10:02
mart ayı dert ayı :(

majesty
12-03-2013, 10:02
hayır tuhafıma giden muhalefet eden adamlar yarın öbür gün satılırken kaskodan falan sorun olur diye muhalefet ediyor. Amacınız aracı kazalı alıp toplayıp kazasız diye satmak mı? Bırakın adam versin plakasını noolcak. Bnm s2000'de de kaza kaydı var, arabayı ankaradan aldığım gibi kaplattım jantlarını değiştim plakayı da değişsem kimse bilemiycekti, ama sırf şu sebepten plakayı değişmedim ankara plaka arabayla geziyorum. Insan kendini kandırır ancak başkasını değil.

+ 9000 .............

powERS
12-03-2013, 10:16
Aracı bucadan mı biri almıştı acaba ? :S geçmiş olsun aldığı gün böyle bişey olması çok sıkıntı. umarım kişilerde ciddi birşey yoktur.

Aranel Ciryatan
12-03-2013, 10:16
Cok gecmis olsun araç sahibine. S2000 cidden bilmeyen birisi için tehlikeli bir araba. Kiralamayı falan düşünen arkadaşların genelde gözünü korkutup kiralamamaları için elimden geleni yapan biriyimdir.

shumi
12-03-2013, 10:33
geçmiş olsun üzüldüm,aracı yeni alan arkadaşlar hemen har gür işine giriyor izmir asfaltı ztn çok iyi değil ee birde acemilik girince işin içine üzücü durumlar olabilyor,Allah yardımcısı olsun

sedat2626
12-03-2013, 10:39
Bencede bu kadar konuyu acan arkadasa yuklenılecek bır durum gormuyorum

crazydog
12-03-2013, 11:04
geçmiş olsun daha aracın ilk gününde talihsizce olmuş

Fatih_
12-03-2013, 11:12
s2000 ile patlamadan gezebilmek için öncesinde kullanılan bütün arkadan itiş araçların deneyimi yeterli olurmu yoksa s2000 in verdiği tepkilere alışmak için öncesinde deneyim kazanma amaçlı belli bir araca sahip olmak gerekiyormu.

ne uzun yazdım ya :D

orhan_guney
12-03-2013, 11:24
Geçmiş olsun. kaza ile ilgili burda konu acan arkadaşa fazla yüklenilmiş kötü maksatlı acmamış ama plaka vermese daha iyi olurmuş bence. Bu forumda kazasını saklayan arkadaşlar var herkezin kendi aracı kendi hayatı saygı göstermek lazım kimse kimseyi kandırmasın isteyen paylaşır istemeyen paylaşmaz, neyse tekrar geçmiş olsun İnşallah sağlıkları iyidir.

drago
12-03-2013, 11:27
Başka araba markası olunca hiç sıkıntı yok da, araç S2000 olunca tüm forumun fikri değişti ilginç bi şekilde. Konu sahibi çamur atan insan konumuna geldi.
Adam açmış konuyu, birinin arkadaşıdır belki demiş, nesi kötü bunun şimdi ? Siyah S2k kaza yapmış dese birisi yine çıkıp plaka isteyecekti zaten.

katılıyorum

Tolga-R
12-03-2013, 11:30
Hayır tuhafıma giden muhalefet eden adamlar yarın öbür gün satılırken kaskodan falan sorun olur diye muhalefet ediyor. Amacınız aracı kazalı alıp toplayıp kazasız diye satmak mı? bırakın adam versin plakasını noolcak. bnm s2000'de de kaza kaydı var, arabayı ankaradan aldığım gibi kaplattım jantlarını değiştim plakayı da değişsem kimse bilemiycekti, ama sırf şu sebepten plakayı değişmedim ankara plaka arabayla geziyorum. İnsan kendini kandırır ancak başkasını değil.

Çok güzel yazmıssın kardeşim.

Cagrii
12-03-2013, 12:07
Ne bu böyle son günlerde s2000 kazaları

canberk akbak
12-03-2013, 12:17
bukadar iyi niyetlisin durup bir yardım etseydin keşke

kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun ciddi bir sağlık sorunu yoktur
gece de dediğim gibii çevresi çok kalabalıktı üstelik o an benim yapacağım birşey yoktu.

Benim anlamadığım başka bi araba yada birşey olsa hiç bi sorun olmaz bi plaka verdik diye yerin dibine girdik.Eğer öyle diyorsanız kapatın sorguların hepsini herkes laylaylom takılsın.Yarın birgün sorgularda arabanın plakası verildiğin de ne dicez peki biz çok güzel araba kazası yok falan mı öylemi olsun yani,bu kadar tepki niye ?
benim yazma sebebim o an için gerçekten önemli birşey varsa gidelim ne gerekiyorsa yapalım.
:mad:

canberk akbak
12-03-2013, 12:20

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:
Aynen katılıyorum.

onursumer
12-03-2013, 12:22
konunun açılmasında ne varki bilgi amaçlı sonuçta forum burası

yarın oburgun ben kaza yapsam biri gorse konu açsa tanıyan varmı bişeyi varmı diye sorsa plakada verse bundan neden rahatsız olayım ?

hee kazalı arabayı kazasız vs diye millete geçirme derdine olan biriysem eve doğrudur rahatsız olabilirim

gökan
12-03-2013, 12:22
gecmıs olsun kaza yapan aracaın sahıbıne ..konuyu acan arkadasa yuklenmezıdı ayrı bı sacmalık ..allah koursun ben patlasam konusu acılsa neolcak umrumda olmaz. sız burda dunya arabanın pataldıgn soyluyorsunuzda adam konu acıncamı kotu oldu herkes ısıne baksın bence

kaza yapan arkadasada acıl sıfalar dılıyorum cana bırsey olmasında gerısı sorun deıl

ErenErdem
12-03-2013, 12:37
kaza yapana geçmiş olsun, adı üstünde kaza ama bazen kullanılan aracı biraz tanımakta fayda var bu da zamanla oluyor

rekord2000
12-03-2013, 12:45
ortada yaralanmalı bir kaza var dönen muhabbetlere bakar mısın? daha önce görmedim kaza konularında bu muhabbeti! neyse umarım ayakta tedavi ile ayaklanır kazazede ve sebep olan, maddi hasardan öteye geçmesin inş. tanıyan varsa forumca geçmiş olsun dileklerimizi iletir umarım ilk günden böyle bir şey yaşamak çok kötü hakaten:(

d3n1s
12-03-2013, 12:51
kazada yaralananlara büyük geçmiş olsun, umarım ciddi bir sıkıntıları yoktur. Acil şifalar diliyorum.

Burada dönen muhabbetlere gelince, adam otoparkta arabasının aküsü bitti, acil yardım diye konu açıyo, açabilir eyvallah, sıkıntım yok, ona bir şey denmiyo, S2000 kazası konusu açılınca, vay efendim niye yardım etmedin, madem gördün durup yardım etseydin, niye konu açıyosun, gibi yaklaşımlarda bulunuluyo. Ortada bir tezat var. Madem acil durumlarda konu açmak gereksiz, gidip direk yardım etmek gerekiyor, bundan böyle "acil xxx" gibi konular açılmasın. Adam görmüş, paylaşmış, kim neden ve niye bu kadar rahatsız oldu anlamak güç. Diyorsanız ki burada bunlar paylaşılmasın, bu tarz konulara hep böyle yaklaşın o zaman. Sadece S2000, Type-R vs olduğunda değil.

K.O.
12-03-2013, 13:05
ciddi bişe yoktur inşallah sahibinde.konuda gereksiz diyen arkadaşlar 2-3 haftadır açılan konulardan habersiz sanırım.yerinde bi konu bencede..

Patisever
12-03-2013, 13:23
illaki kaza için çoğu arkadasımız önceliğe geçmiş olsun dileklerinde bulunarak belli edeceklerdir

not:kardeşimize geçmiş olsun

06 vp-eth 320
12-03-2013, 13:26
Kaza bu sadece s2k ya ozel birseydegil suan itibariyle bence herkezin allahdan acil sifa dilemesi onemlidir..... gecmis olsun

s2kfreak
12-03-2013, 14:12
Gecmis Olsun Allah Sifa Versin Bende ilk aldigim zaman tehlike atlattim s2k cok tehlikeli yani ne yapcagi belli olmuyo dengesiz bir arac.

FaBeRgE
12-03-2013, 14:31
konunun açılmasından neden rahatsız oldunuz ? İlerde bu s2k'yı alıp kazasız satmak için mi ? Bırakın Allah aşkına, bilgilendirme ve merak için açılmış bir konu. Kaza yapıp bunu saklayan insanların girdiği kul haklarını hiç mi düşünmüyorsunuz !

Oben AKMAZ
12-03-2013, 14:39
Geçmiş olsun, kazanın sonucu ile ilgili hiçbir bilgi görmedim umarım can kaybı yoktur..

Geçtiğimiz günlerde bir siyah s2k de balçovada kaza yapmış sanırım, kazalar üzüyor gerçekten. Daha duyarlı olmak lazım trafikte..

mmert
12-03-2013, 14:40
geçmiş olsun umarım ciddi birşey yoktur.

serkan demir
12-03-2013, 14:50

açılsın ben şahsen açmam açanıda engellemem için bir sebep yok zaten.örnek temsil etti diyemi açılıyor konular. bakış açılarımız farklı. ben kaza yapan arabaları el altından toplasınlar da kımse gormeden satsınlar taraftarı olarakmı bakıyor gorundum. sadece üzücü bir durum ben arac sahıbı olsam kendım yazardım en doğrular bılınmıs olurdu.
evo konusunu görmemiştim zaten onada aynı şekilde üzüldüm. Allah kimseye yaşatmasın.kaza bu.

MrtYILDIZ
12-03-2013, 14:56
ins ciddi birseyi yoktur ..

vtiaras
12-03-2013, 15:17
kaza yapan arkadaşa çok geçmiş olsun mal herzaman gelir can gelmez

luca55
12-03-2013, 15:35

konunun açılmasından neden rahatsız oldunuz ? İlerde bu s2k'yı alıp kazasız satmak için mi ? Bırakın Allah aşkına, bilgilendirme ve merak için açılmış bir konu. Kaza yapıp bunu saklayan insanların girdiği kul haklarını hiç mi düşünmüyorsunuz !

sorgulamalar bolumunde plakayı soyledıklerınde sız herseyı soylerken sıkıntı yokta sımdı konu acınca mı sıkıntı oluyor.konu acılsın herkes bılsın ne olacak,neyı gızleyeceksınız?

kaza yapana allah acıl şifa versin

TayfunS
12-03-2013, 15:52

sorgulamalar bolumunde plakayı soyledıklerınde sız herseyı soylerken sıkıntı yokta sımdı konu acınca mı sıkıntı oluyor.konu acılsın herkes bılsın ne olacak,neyı gızleyeceksınız?

kaza yapana allah acıl şifa versin

Aynen öyle.Konuyu açana amma yüklenmişler ha.

JumboAli
12-03-2013, 16:29
Hay sızın konuyu sıldırıosunuz s2000 olunca farklı oluo kurgularına sokayım ya. Olay cok asap bozucu kardesım yoksa satan arkadasında alan arkadasında hemen aynı gun baska s2000 alcak gucu var. olay haberlere cıktı bu sıtede kalsa yada kalmasa nolur kı. ? Amma kastınız be bılader.. Sılın su konuyu artık

Sinan
12-03-2013, 19:04
bos konusanlar konustu ve sustu :) bos adamlar iste.

0zan
12-03-2013, 19:33
genel olarak yazıyorum;

Yeni bir spor araç alındığı vakit en az ilk 1 ay dikkat edilmesi gerekiyor. Kendimden örnek vereyim; her yeni aldığım araçla ilk 1 ayda patlama tehlikesi atlattım,

Hele ki daha önceden arka iter güçlü bir araç kullanılmamışsa çok daha dikkat edilmesi gerekiyor. Daha önce ön çeker bir sürü spor araç kullanmış olan bir tanıdığım 0km s2000'i aldığı gün kaza yapmıştı.

Misal ben; arka iter aracımı babamın oğlu gelse düz yolda dahi kullanmasına izin vermem, en son bir tanıdığıma nasıl olduysa verdim kıramadım, ben çok kullandım biliyorum falan demişti daracık yolda topaç gibi döndürdü arabayı az kaldı patlıyorduk.

Kaza yapan arkadaşa da geçmiş olsun,

y.güner
12-03-2013, 19:38
Araç dün satıldı izmire balkan la bugün konuştum ben alıcaktım o arabayı kısmet diğer arkadaşaymış aldığı günde böle bi olay gelmiş başına çok geçmiş olsun :(

DoganSuper
12-03-2013, 19:41
kötü olms cana gelmemstr inş.

batucan
13-03-2013, 12:52

İzmir'de mi 3 tane siyah var yoksa Karşıyaka'da mı ?

BLK yani Balkan'ın aracıyla Çeşme'de GC8'le denedin... Balkan'la tanıştın ıvır zıvır...

Geçmiş olsun kaza yapan kişiye bir an Balkan diye korktum...

thedevil
13-03-2013, 13:03

:icon_tup:

spree1903
13-03-2013, 13:07
Yahu insan hayatının para ile değeri olur mu?İnsallah birşeyleri yoktur.Söz konusu insan hayatı ise bütün arabalar benim gözümde tenekeden ibarettir

thedevil
13-03-2013, 13:09
gece de dediğim gibii çevresi çok kalabalıktı üstelik o an benim yapacağım birşey yoktu.

Benim anlamadığım başka bi araba yada birşey olsa hiç bi sorun olmaz bi plaka verdik diye yerin dibine girdik.Eğer öyle diyorsanız kapatın sorguların hepsini herkes laylaylom takılsın.Yarın birgün sorgularda arabanın plakası verildiğin de ne dicez peki biz çok güzel araba kazası yok falan mı öylemi olsun yani,bu kadar tepki niye ?
benim yazma sebebim o an için gerçekten önemli birşey varsa gidelim ne gerekiyorsa yapalım.
:mad:

boşuna kalabalık yapmaman iyi olmuş...ölümlerin ve sakatlıkların %90ı yanlış taşıma ve yanlış mudahaleden dolayıdır doktor değilsen yaralının yanına gidip izlemeyede gerek yok

edit: geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah kimseye birşey olmamıştır ve kimsenin başı derde girmez.....

fethiye48
09-04-2013, 08:27
izmirde bendede s2000 var siyah içi kırmızı 35 BJK 27 plakası kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun

Yiğit G.
09-04-2013, 11:27
Benim anlamadıgım insanlar neden o kaza yapan aracın plakasının verilmesine karşı ? Bunun tek sebebi olabilir aracı satarken "kazası yoktur" diye birilerine kakalamak aracı başka bir sebep aklıma gelmiyor.

fethiye48
09-04-2013, 12:12
plaka verilmesinde şöyle bi sorun oluyo gerçekten forum sıtelerını takıp eden çok küçük arabadan anlamayan bilinçsiz arkadaşlar var aracın nası bi akza yaptığını görmeden bu arabanın şu zamanda şöyle kazası vardı böyle kazası vardı diye atıp tutuyolar arabayı kötülüyolar yalan yanlış bilgilerle bu yüzden plaka vermek çok doğru olmuyo aracın geçmişi hakkında yanlış bilgiler verildiği için

iz_sport
09-04-2013, 12:27
aracı biliyorum ama ne sahibini nede kaza yapan kişiyi tanıyorum çok geçmiş olsun ve bu konu açıldığı icin bu arkadaşa neden yüklenildiği kafa karıştırıcı ama neyse :)

OBAN
09-04-2013, 13:24
Bırakın DeMiR yığınını da kazaya karışan arkadaslardan bir haber yokmu hala ?

engin
10-04-2013, 09:07
aracı alan arkadaş yeni almanın heyecanı ve hevesi ile herhalde biraz fazla zorlamış,çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

shero
10-04-2013, 11:32
kaza yapan kişi eski motorculardan boş beleş biri değil ve keyfe keder aldı ve talihsizlikler basına geldi .

can03
16-04-2013, 00:44
konunun açılmasında ne varki bilgi amaçlı sonuçta forum burası

yarın oburgun ben kaza yapsam biri gorse konu açsa tanıyan varmı bişeyi varmı diye sorsa plakada verse bundan neden rahatsız olayım ?

hee kazalı arabayı kazasız vs diye millete geçirme derdine olan biriysem eve doğrudur rahatsız olabilirim

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

wiesmann
16-04-2013, 01:05

kazada yaralananlara büyük geçmiş olsun, umarım ciddi bir sıkıntıları yoktur. Acil şifalar diliyorum.

Burada dönen muhabbetlere gelince, adam otoparkta arabasının aküsü bitti, acil yardım diye konu açıyo, açabilir eyvallah, sıkıntım yok, ona bir şey denmiyo, S2000 kazası konusu açılınca, vay efendim niye yardım etmedin, madem gördün durup yardım etseydin, niye konu açıyosun, gibi yaklaşımlarda bulunuluyo. Ortada bir tezat var. Madem acil durumlarda konu açmak gereksiz, gidip direk yardım etmek gerekiyor, bundan böyle "acil xxx" gibi konular açılmasın. Adam görmüş, paylaşmış, kim neden ve niye bu kadar rahatsız oldu anlamak güç. Diyorsanız ki burada bunlar paylaşılmasın, bu tarz konulara hep böyle yaklaşın o zaman. Sadece S2000, Type-R vs olduğunda değil.

+1905 bravo gencler :icon_tup:

GC8 GT
16-04-2013, 01:11
edittttttttttttttttttttt

F.Dogan
16-04-2013, 09:25
talihsiz bi kaza olmuş kazazedelere geçmiş olsun.

TonyMontana
18-05-2013, 08:43
İzmir Karşıyaka'dan selamlar,

Yorumları okudumda, herkes kendine göre senaryolar yazmış oynamış üstüne yönetmiş. Bir çok arkadaşım sağolsun geçmiş olsun dileklerini iletmiş hepinize teşekkürü bir borç bilirim.Allah razı olsun.

Bir çok arkadaşımda yazılan senaryolarda iyi kötü oyunculuk başarısı göstermiş, tabi öncelikle içinde bulunduğumuz toplumun zihniyeti ve bakış açısı çok önemli.
Yarış motoru kullandığımız zaman akıl verenlerin hepsi Valentino Rossi, S2000 kullandığımız zaman herkes Ken Block maşallah, herkes asfalt uzmanı herkes ileri sürüş teknikleri hocası. Bu bizim milletimizin malesef kanında var. Default olarak bu şekilde yaratılıyoruz!

Kazadır olur herkesin başına gelebilir fakat yalan yanlış konuşmalar mide bulandırıyor. Araç S2000 olunca bu kaçınılmaz bir gerçek. Kaza anında nakit para teklif edenlermi ararsın, cep telefonumu bulup kaça satıyon diyenlerlemi.. O arkadaşlarda eminim ki bu forumların birindedir herneyse,

Geçmiş olsun dilekleri ileten herkese tekrar teşekkürler ;)

MatraX_07
18-05-2013, 08:52
Çok geçmiş olsun
Herşeyi bıraktıkta burada konu açılmasını mı tartışır olduk ne kadar yazık

Allah kimsenin başına kaza bela vermesin.Allah hepimizi korusun

yilmazcatalbas
18-05-2013, 11:01
eğer araç sahibinde birşey yoksa; ki yok sanırım, gerisi önemli değil sağlık olduktan sonra para kazanılır haliyle araba da alınır burda herkes s2000 derdinde

free-hifi
18-05-2013, 11:10

Yorumları okudumda, herkes kendine göre senaryolar yazmış oynamış üstüne yönetmiş. Bir çok arkadaşım sağolsun geçmiş olsun dileklerini iletmiş hepinize teşekkürü bir borç bilirim.Allah razı olsun.

Bir çok arkadaşımda yazılan senaryolarda iyi kötü oyunculuk başarısı göstermiş, tabi öncelikle içinde bulunduğumuz toplumun zihniyeti ve bakış açısı çok önemli.
Yarış motoru kullandığımız zaman akıl verenlerin hepsi Valentino Rossi, S2000 kullandığımız zaman herkes Ken Block maşallah, herkes asfalt uzmanı herkes ileri sürüş teknikleri hocası. Bu bizim milletimizin malesef kanında var. Default olarak bu şekilde yaratılıyoruz!

Kazadır olur herkesin başına gelebilir fakat yalan yanlış konuşmalar mide bulandırıyor. Araç S2000 olunca bu kaçınılmaz bir gerçek. Kaza anında nakit para teklif edenlermi ararsın, cep telefonumu bulup kaça satıyon diyenlerlemi.. O arkadaşlarda eminim ki bu forumların birindedir herneyse,

Hocam geçmiş olsun tekrardan, karakter para ile alınmıyormuş bir kez daha teyit ettin.

OBAN
18-05-2013, 12:00

Vayyyy be ne adamlar varmış... Tekrardan geçmiş olsun... Sizde bi sıkıntı oldumu sağlık açısından. Nedense kimse buna dair birşey yazıp çizemedi konu ilk açıldığı zaman.

mert_can 41
18-05-2013, 12:20
Geçmiş olsun insanlık gerçekten ölmüş yaa kaza yapmış adama bu telefonu kaça satıyosun diyemi sorulur yaa ben olsam bişeyiniz varmı su istermisiniz derim millet araba telefon sorar

rebeloghy
18-05-2013, 15:24
Geçmiş olsun canınıza gelceğine mala gelsin diyorum. Fakat diğer yorumlara cevap vermek istedim kaza yapan araçların kaydı tutulan sabit bi konu bile olsa bunda ayıp bi taraf mı var ? şu plaka aracı şurda gördü kaza yapmış demek ayıp mı ? neden gizli tutulması gerekiyor ki.

Tony montana siz üstünüze alınmayın sizlik bi durum degil bu sonuçta ama bu konulara tepkili yaklaşanlarda art niyet seziyor insan. Ben kaza yapsam burada plakamla birlikte konusu açılsa tek sıkıntım ne olur yarın satılıklar bölümünde kazasız amcadan temiz diye konu açamam..