PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanca ceviri yardım pls..

Canselmo
18-03-2013, 20:07
Audi ile ilgili ödevim için ufak bir ceviri lazım almancası iyi olan varsa bana yardım edebilir mi ?

Mission: „Wir begeistern Kunden weltweit“
Kundenbegeisterung weltweit erlebbar zu machen, hat sich die Marke Audi als zentrales Missionselement im Rahmen ihrer Strategie gesetzt. Die Markenwerte Sportlichkeit, Progressivität und Hochwertigkeit werden durch die Produkte der Marke Audi überzeugend verkörpert. Neben technologisch fortschrittlichen und innovativen Automobilen soll Kundenbegeisterung jedoch auf vielfältige Weise erlebbar gemacht werden. Die Marke Audi hat ihr Verständnis von Kundenbegeisterung in den folgenden vier Handlungsfeldern näher definiert, welche in einem kontinuierlichen Prozess überprüft, ausgestaltet und konkretisiert werden:

Wir prägen Innovationen
Wir schaffen Erlebnisse
Wir leben Verantwortung
Wir gestalten Audi

arifozcelik
19-03-2013, 13:32
benim adım google elimden gelen budur :)

Misyon: "Biz dünya çapındaki müşterileri memnun"
Müşteri coşku dünya deneyimli olması, Audi marka stratejisinin önemli bir misyon unsur olarak belirlemiştir. Sportiflik, ilericiliğin ve sofistike marka değerleri inandırıcı Audi markasının ürünleri ile somutlaşan vardır. Zevk için teknolojik açıdan gelişmiş ve yenilikçi araçların yanı sıra müşteri birçok yönden hayata edilecektir.Audi markası tasarlanmış ve belirlenecek devam eden bir süreç içinde denetler daha ayrıntılı olarak aşağıdaki dört alanda, müşteri coşku anlayışlarını tanımlamıştır:

Biz yenilikleri karakterize
Biz deneyimler oluşturmak
Biz sorumluluk almak
Biz Audi yapmak

TolgaCtk
19-03-2013, 14:13
Audi ile ilgili ödevim için ufak bir ceviri lazım almancası iyi olan varsa bana yardım edebilir mi ?

Mission: „Wir begeistern Kunden weltweit“
Kundenbegeisterung weltweit erlebbar zu machen, hat sich die Marke Audi als zentrales Missionselement im Rahmen ihrer Strategie gesetzt. Die Markenwerte Sportlichkeit, Progressivität und Hochwertigkeit werden durch die Produkte der Marke Audi überzeugend verkörpert. Neben technologisch fortschrittlichen und innovativen Automobilen soll Kundenbegeisterung jedoch auf vielfältige Weise erlebbar gemacht werden. Die Marke Audi hat ihr Verständnis von Kundenbegeisterung in den folgenden vier Handlungsfeldern näher definiert, welche in einem kontinuierlichen Prozess überprüft, ausgestaltet und konkretisiert werden:

Wir prägen Innovationen
Wir schaffen Erlebnisse
Wir leben Verantwortung
Wir gestalten Audi

Hedef: "Dünya capindaki müsterilerimizi memnun ediyoruz"
Audi, müsteri memnuniyetini dünya capinda gerceklestirmek icin, kendi strateji cercevesinde bu hedefi göze almistir. Sportiflik, ilericilik ve yüksek kalite Audinin ürünlerinde güclü bir sekilde belirlenmistir. Teknolojik ilerlemeden ve yeni otomobillerden yani sira, müsteri memnuniyeti cesitli yönler ile yasanilacaktir (gerceklestirilecektir). Audi müsteri memnuniyet düsüncesini ilerleyen sürecte, kontrol ederek, tasarlayarak ve belirleyerek dört alanda ayrintilamistir.

Biz yenilikler (ciziyoruz)
Biz deneyimler basariyoruz
Biz sorumluluk yasiyoruz
Biz Audi tasarliyoruz

Tam dogru mu bilmiyorum, parantez icinde ki kelimeler benim pek hosuma gitmiyor ve birebir ceviri yapilmiyor ama yine de isinizi görür sanirim :)

onurgoyunc
19-03-2013, 14:13
Görev: Tüm müşterilerimizi etkilemek/memnun etmek

Audi müşteri memnuniyetini ana strateji olarak belirlemiştir. Firmamız sportifliği, gelişimi ve yüksek kaliteyi tüm Audi ürünlerine bağdaştırmıştır. Teknolojinin gelişimi ve otomobil sektöründeki inovasyon müşteri memnuniyetinin farklı şekillerde etkileşimini sağlayacaktır. Audi müşteri memnuniyetini 4 ana maddede açıklamaktadır. Bu maddelerin her biri üretimin düzenli kontrolü, dizaynı ve soyulandırılmışıdır:

İnovasyonlara yön veriyoruz
Deneyim oluşturuyoruz
Sorumluluk alıyoruz
Audi'yi üretiyoruz