PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marmaris - Fethiye

ayku82
22-03-2013, 18:53
Arkadaslar,

Esimle 19 Nisan'dan itibaren 10 gunlugune Marmaris - Fethiye tatili yapicaz. Biliyorum henuz sezon tam acilmadi ama malesef yazin baska tatil sansimiz yok. Bu bolgeyi bu sene gezip gormek istiyoruz. Gidip tatil yapan veya bolgeyi iyi bilen arkadaslardan yardimlarini rica ediyorum.

Kisaca, alttaki konularda bilgi verirseniz cok sevinirim.

- Tavsiye temiz, kazik olmayan merkeze yakin otel, pansiyon
- Gezilecek gorulecek yerler
- Lezzetli kazik olmayan yeme icme yerleri

jap-10
22-03-2013, 19:01
İçmelerde çok güzel bi apart var isterseniz orayı tavsiye ederim sıcak kanlı insanlar.Giderseniz eğer aşıklar tepesine mutlaka gidin öğlen yunus balıklarını görme şansınız yüksek.Club olarak arena ilk tercih olmalı.Yemek yiyeceğiniz çoğu restourant aynı temiz olanına hiç denk gelmedim

emre55
22-03-2013, 20:20
datçaya da gitmenizi öneririm yolları biraz sıkıntılı ama değer :) 2 kere gittim çok severim datçayı

chiefkadir
22-03-2013, 20:29
İztuzu plajı-Dalyan güzeldir..Hesaplı oteller ve pansiyonlar var :)

bahadı-R
22-03-2013, 20:31
Dalyan da dalyan resort 12 ay açıktır tavsiye ederim.pişman olmazsınız.
Ekincik koyu doğa ötesi bi yer orda da ekink otel iyidir...

ayku82
22-03-2013, 21:31
Cok guzel tavsiyeler geliyor, tesekkur ederim. Bilenler yazarsa cok makbule gecicek.

tropheus
22-03-2013, 21:35
Saklıkent,Ölüdeniz.:)

kelalper
23-03-2013, 00:15
Fethiye den 4-5 günlüğüne tekne turuna çıkın. Göcek koyları için en iyi dönemde gidiosunuz. O tarihlerde bir tekneye kaydolun. Söyliim unutamayacağınız bir tatil olur. Bütün gün deniz. Sürekli farklı koylarda denize girme. Gece dışarıda uyuma. Gece ne ses ne bişey. Sadece kendi teknenizin sesi. 2 senedir sürekli arkadaşlarla tekne kapatıp çıkıyoruz. Bu senede yapıcaz. Bu sefer Yunan adalarına gidicez Fethiyeden tekne ile.

sagi
23-03-2013, 01:52
kelebekler vadisi işin sonu :icon_tup:

ufuk601
24-03-2013, 08:55
geçen sene o taraflarda tatil için bulundum. çalış'ta uygun otel apartlar bulabilirsiniz. çalış fethiye merkeze 15dk uzaklıktadır. güzel bir plajı vardır ama yakınlarda daha güzel yerlerde mevcuttur. gezilebilcek yerler içinse öncelikle saklıkenti öneririm. daha önce balık sevmediyseniz orada balık sevebilirsiniz elinize alıp :) ayrıca saklıkentte kanyonda yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim. fakat orada satılan plastik ayakkabılardan almanızı öneririm yoksa ayaklarınız çok acır :) yeme içme olarak yol üzerlerinde amcaların teyzelerin gözlemecileri dikkatinizi çeker zaten. eğlence olarak akşamları hisarönü nü tavsiye ederim. eğlence mekanları hisarönünde bulunmaktadır. hisarönü fethiye-ölüdeniz yolu üzerinde orta noktada sayılır. bunların haricinde ise biçok koy bulunmaktadır. isimleri tam olarak aklıma gelmiyo fakat hepsini tek tek gezmenizi öneririm. tam bir doğa harikası ve birbirine yakındırlar. tekne turu önerisinde bulunmuşlar tamamen katılıyorum bende tekne turunu atlamayın. gitmişken bütün yakın yerleri gezmenizi öneririm. anlatırken canım çekti :) size şimdiden iyi tatiller

turbo&quattro
24-03-2013, 15:25
Hisaronu. Grand buzzy - Aloha gencligimizin gectigi clubler :) Hisaronu hem Oludeniz hemde Fethiye ortasinda kaliyor. Burada konaklanip hergun farkli yerlere gidilebilir.

turci
24-03-2013, 15:30
Hisaronu. Grand buzzy - Aloha gencligimizin gectigi clubler :) Hisaronu hem Oludeniz hemde Fethiye ortasinda kaliyor. Burada konaklanip hergun farkli yerlere gidilebilir.

her yaz ordayım,
Selimiye-datça-içmeler civarları,Selimiye yolu üzerinde Turgut şelalesi-kız kumu vs araç varsa gezilecek yer çok.
ve hisarönü uçpadan tekne turuda yapılabiliyor bilmiyorum bu dönemde var mıdır?
bir gün ayırılmalı tekne için.

turbo&quattro
24-03-2013, 15:42
Hisaronunde Karakummu, karakoy mu ne karali birsey vardi eski koy gibi biryer. Oraya gitmistim yillar once cok degisik etkileyici biryerdi . Orasi gorulebilir.

darkmoon
24-03-2013, 15:43
Hisaronunde Karakummu, karakoy mu ne karali birsey vardi eski koy gibi biryer. Oraya gitmistim yillar once cok degisik etkileyici biryerdi . Orasi gorulebilir.

Kayaköy :)

turbo&quattro
24-03-2013, 15:44
hahah ' y ' leri soyleyemiyorum ben :D

darkmoon
24-03-2013, 15:48
fethiyede saklıkent ölüdeniz dışında fazla yapılıcak bir şey yok alperin dediği gibi yat turu en mantıklısı.. bu dediğim hanımla olunduğu için..

bekar gidilirse gezilicek yeri çok var çalış fethiye ölüdenizde güzel beachler barlar var hisar fena değil ehh işde ama fethiyede her yer en fazla iki üç gün devamlı çekilir yani 10 gün - 15 gün kalıyım deseniz sıkar adamı.. :)

turci
25-03-2013, 00:18
aslında bu kişinin tatil anlayışına göre değişir,
orası seni sıkar burası seni bunaltır demek pek doğru değil diye düşünüyorum.

xcel
25-03-2013, 02:15

hisarönünde konaklarken gitmek için taaaaa fethiyeden dolaştığımız saçma yollar teptiğimiz, arabaya hararet yaptırdığımız, dönerken bilmediğimiz bir yoldan pat diye hisarönü çarşıya indiğimiz ve s.ttr dediğimiz, meğerse hisarönünün hemen yanı olduğunu geç kavradığımız yer kayaköy :D

tequila818
25-03-2013, 06:35
Dostum bir cumartesi gününüzü mutlaka ama mutlaka gökova / akyaka'ya ayırın. Gidip kitesurf yapanları izleyebilirsiniz sahilde. Zaten 23 Nisan resmi açılış çok kalabalık olacak.

snan1910
25-03-2013, 07:35
Kesinlikle akyakayı, gökovayı görmelisiniz,
Ayrıca
Köyceğiz yakınlarında gizli kalmış çok kişinin bilmediği yuvarlak çayda çok güzel ve unutulmaz zaman geçirebilirsiniz.
Dalyan da kral mezarlarını, iztuzu plajını ,
Göcek i kesinlikle gormelisiniz

O bölge ciddi anlamda çok güzel şimdiden iyi eğlenceler :)

spree1903
25-03-2013, 09:21
Dün aksam marmaristen geldim.Yaklasık 4 gün kaldım.Kesinlikle tavsiye ediyorum Türkiyedeki cennet.Arkadaslarında dediği gibi gökova akyakayı görmenizde fayda var