PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ilandaki araç hakkında

PuT
29-03-2013, 08:13
Arkadaşlar bu arabanın sahibi aramızda olabilirmiş öğrendiğim kadarıyla yada aracı tanıyan gören varmıdır? Şuanda satışa verildiği yerdeki arkadaşlar kaçamak cevap veriyor sahibiylede görüşemiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-boyasiz-cok-temiz-mavis-2006-1.5-dci-clio-3-expression-119437139/detay/

Aracı almayı düşünüyorum ama bana baya uzak simdi ilandaki numarayla konustum aracta boya yok deniliyor ama diyorum ki km orjınalmidir? Bilmiyorum deniliyor kontrol ettirmedim servisten vb gibi kaçamak cevaplar veriliyor.Arac sahibiylede görüşemiyorm cünkü adamlar kar payı alıyor haklılarda bu yüzden telefonu vermıyorlar araç sahibiyle konusursam NET bilgi alabilirim diye düşünüyorum tabi bulabilirsem.

şaman
29-03-2013, 08:16
problem ne onuda yazarmısın

PuT
29-03-2013, 08:22
problem ne onuda yazarmısın

yazdım yukarı abi:icon_tup:

devil_berk22
29-03-2013, 08:31
Tanidik bir renault servisinden veya sigortacidan arac sahibinin numarasini bulabilirsin

PuT
29-03-2013, 08:37
Tanidik bir renault servisinden veya sigortacidan arac sahibinin numarasini bulabilirsin

Saolsun bir renaultcu arkadaş varda oda musait değil baktıramıyoruz başkada tanıdık yok .Aslında aklıma geldi sigortacılar ama yardımcı olmadılar tanıdık olmadıkları için.

m. ali öz
29-03-2013, 10:19
sahibi forumlara üye ise Melih biliyordur muhtemelen. üye değilse renault servisine sormak en hızlı çözüm olur.

uerbas
29-03-2013, 10:43
plakayı sorgulat muayene ye girdiği tarihlerdeki km leri çıkıcak az çok belli olur

PuT
29-03-2013, 12:33
ben baktgmda en son nerde ve ne zaman gırdgi cıkti muayeneye km vb. Gbi bisey cıkmadı.Renault serviside tanıdık olmadan bakmyor esın dostun bıle yasak dıye kıvırıyor

Melih-Ö
29-03-2013, 12:37
Renault forumlarında vs ben hiç denk gelmedim. Plaka sorgulayınca km bilgisi gelmiyor mu?

PuT
29-03-2013, 12:41
Renault forumlarında vs ben hiç denk gelmedim. Plaka sorgulayınca km bilgisi gelmiyor mu?

kardesim plakadan baktım ama km gelmdi tarıh ve nerde gırdgı bılgısı renault servısınde sorgulayamadm malesef

Ramcho®
29-03-2013, 17:18
aynı donanıma sahip 2008 boyasız 89.000 km de olanını 23250 tl ye dün sattım fiyat cok ucuk...

kemal_koker
29-03-2013, 17:26
iç döşemeleri iç açıcı

araba basık mı göz yanılması mı ?

freelife
29-03-2013, 17:28
***** sitede sorun var sanırım ..

emrah-58
29-03-2013, 17:56
boya yok deniliyorsa , km orjinal olabilir diye düşünüyorum..km daha yüksek olsa o tampon ve kaput o kadar temiz durmaz herhalde..gidip bakmadan hiç bir bilgiye güvenemezsin.

PuT
29-03-2013, 18:59
Arac normalden 1,5 2bin fazla ama artık almak istiyorum rengi felan içime sindi gerçekten yay var araçta normallerinden biraz düşük.

samet15
30-03-2013, 08:51
aracın fıyatı ucuk kardeşim bana kalırsa...

gecenlerde bende alldım yaklasık 5000 tl masraf edınce...:))

İbrahim33
30-03-2013, 12:18
Valla fiyatını , piyasasını falan bilmiyorumda , temiz , güzel araba gibi geldi bana.Rengide çok hoş ayrıca.

Eworen
30-03-2013, 12:23
Açıkçası ben ön plakadan kıllandım çok yamuk yumuk geldi bana tıklamayla o hale gelmez gibi..
Belki de bana fotolardan öyle geldi ama..

PuT
30-03-2013, 12:33
aracın on tampon boyalı %90 ton farkı büüyk araç sahiibni hala bulamadık birde telefonda konusunca arkadaş ben istediklerimi söyleyemıyorum.En iyisini başkasını aratıp arabanın serviste boyası kazası çıkarsa expertizi ödersin dedirtmek zaten kaybedicek bişeyim yok arac temizse almaya gidicem ki yeride bilmiyorum inşallah bulabilirim :D :D

Bu arada fiyatıda 22 bine alırım gende diğerlerinden 1 1,5bin fazla ama temiz olsun o kadarına bakmicam

By_HaNNibaLL
30-03-2013, 12:40
Arkadaşlar bu arabanın sahibi aramızda olabilirmiş öğrendiğim kadarıyla yada aracı tanıyan gören varmıdır? Şuanda satışa verildiği yerdeki arkadaşlar kaçamak cevap veriyor sahibiylede görüşemiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-boyasiz-cok-temiz-mavis-2006-1.5-dci-clio-3-expression-119437139/detay/

Aracı almayı düşünüyorum ama bana baya uzak simdi ilandaki numarayla konustum aracta boya yok deniliyor ama diyorum ki km orjınalmidir? Bilmiyorum deniliyor kontrol ettirmedim servisten vb gibi kaçamak cevaplar veriliyor.Arac sahibiylede görüşemiyorm cünkü adamlar kar payı alıyor haklılarda bu yüzden telefonu vermıyorlar araç sahibiyle konusursam NET bilgi alabilirim diye düşünüyorum tabi bulabilirsem.

İyi hoş da ilan zaten renault servis alim satim expertiz yaziyo nasi bi iş servise nie baktircan bağla makinaya kendin bak

PuT
30-03-2013, 13:03
İyi hoş da ilan zaten renault servis alim satim expertiz yaziyo nasi bi iş servise nie baktircan bağla makinaya kendin bak

konusutm simdi o makineye bağlama aleti gelmiş ama ben daha once arabanın boyasını bile ölçmedim hiç anlamam etmem adamlara da güvenemıyorum hani bilmediğimden bi yamuk yapılabilir yoksa konusutm burda boya makineside varmıs arabanınn beynını bağlayabiliceğimiz makinede varmıs bugun kurulmış 2 tane servisten fiyat aldım birisi 400+ kdv diğeri 200+kdv fiyat çekti expertiz için :):) Bu neyin kafası
Bu anadolu yakası ne pahalıymış arkadaş

freelife
30-03-2013, 13:30

bir arakadaşım altunizadede ( isim vermemek için tarif veriyorum ) renault yetkili servisinden araç almaya gitti ilanda tek parça boya yazıyordu ve uzun yoldan geldi almaya fakat arabanın tavanında bile boya çıktı :). Sıfır arabalarda boya çıkıyor böyle bir ülkeyiz işte bence sıfırda alsanız makineyle bakın fırsatınız varsa.

PuT
30-03-2013, 13:40
bir arakadaşım altunizadede ( isim vermemek için tarif veriyorum ) renault yetkili servisinden araç almaya gitti ilanda tek parça boya yazıyordu ve uzun yoldan geldi almaya fakat arabanın tavanında bile boya çıktı :). Sıfır arabalarda boya çıkıyor böyle bir ülkeyiz işte bence sıfırda alsanız makineyle bakın fırsatınız varsa.

Evet o arkadaşı bende tanıyorum zaten ne gelirse insanın iyi niyetinden geliyor.Şimdi sordurttum abi oralarda kıyı ve asf servislerine birisi 200+kdv birisi 400+kdv fiyat çıkardı expertiz için birde kağıt vermıyoruz sadece söyluyoruz felan dediler.Çok kararsız kaldım gösterecek yerde yok yetkili arabanın satıldıgı yerde boya makinesiyle arabanın beynını bağlayabiliceğimiz makine varmış ama hiç o konulardan anlamadıgımdan ben yapamam.Bu anadolu yakasndaki servisler ucmuş yahu :)

PuT
30-03-2013, 14:57
aracın fıyatı ucuk kardeşim bana kalırsa...

gecenlerde bende alldım yaklasık 5000 tl masraf edınce...:))

bundan mı aldın sende fiyatı evet diğerlerinden 1 2bin tl fazla ama temiz olsun vericemde karşıdaki servisler 200 400 + kdv den bahsediyor bakalım bi yol bulabilirsem baktırıcam olmazsa yapcak bişey yok kısmetimiz değilmiş diyicez.

MatraX_07
30-03-2013, 15:02
ilacın bende şase ver yeterli :D

PuT
30-03-2013, 16:10
ilacın bende şase ver yeterli :D

aranan kan bulunmuştur haydar gene geldin işi çözdün kardeşim:hahaha: