PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce ne yapmalıyım ?

blow07
30-03-2013, 15:16
Abilerim arkadaşlarım. Dün akşam aracım bağlandı. Fakat garip olan şudur ki bizim onayımız olmadan araç Antalya yeni sanayi bölgesinden Sarısu mevkine ( yaklaşık 10 - 15 km arası ) aracım çekici ile değil sürülerek götürüldü. Bugün gittiğimde çekici parası vermeyeceğimi eğer parayı isterseniz onları savcılığa vereceğimi söyledim. Onlarda biz birşey yapamayız diyip 55 TL çekici 15 TL ' otopark parası aldılar. Ayrıca otoparka gelişte aracın çekiciyle değil sürülerek geldiğinin fotoğrafları da mevcut.

Ayrıca yine Fener Trafik Şubesinde aracımın defalarca düşümünü yaptırmama rağmen yine aracım sarısu şubesinde men'li olarak gözüküyor eksozdan dolayı.

Ben bu iki yeride şikayet etsem bir kazancım olur mu ? Yani hem maddi , hem manevi yönden? Yada ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum. :confused:

darkmoon
30-03-2013, 15:22
geçen televizyonda izledim devlet denetleme kurumu kurulmuş bu tür işler için mahkemeye gitmeden bu tür devletin kurumlarında hata yapan memurları yakalamak için kurulmuş bir kurum bir nevi devlet kurumlarını denetleyen bir polis sistemi gibi bir şey bence oraya şikayet et..

blow07
30-03-2013, 15:24
geçen televizyonda izledim devlet denetleme kurumu kurulmuş bu tür işler için mahkemeye gitmeden bu tür devletin kurumlarında hata yapan memurları yakalamak için kurulmuş bir kurum bir nevi devlet kurumlarını denetleyen bir polis sistemi gibi bir şey bence oraya şikayet et..

Nereden bulabilirim böyle kuruma yada nasıl ulaşabilirim. Gerçekten bu işin peşini bırakmak istemiyorum.

Tamam defalarca eksozdan aracımı bağlattım. Ama sonradan hepsinin menini kaldırmama rağmen hala men'li aracım. Anlayamadım ki araçta mı bir mim var ? :D

darkmoon
30-03-2013, 15:35
Nereden bulabilirim böyle kuruma yada nasıl ulaşabilirim. Gerçekten bu işin peşini bırakmak istemiyorum.

Tamam defalarca eksozdan aracımı bağlattım. Ama sonradan hepsinin menini kaldırmama rağmen hala men'li aracım. Anlayamadım ki araçta mı bir mim var ? :D

dün bütün tv lerde veriyorlardı hatta müfettişler işe alıcaklarmış falan dün habertürk atv falan verdiler tüm haberlerde bir araştır web siteleri falan vardır.

blow07
30-03-2013, 15:52
dün bütün tv lerde veriyorlardı hatta müfettişler işe alıcaklarmış falan dün habertürk atv falan verdiler tüm haberlerde bir araştır web siteleri falan vardır.

Araştırayım ama yinede pazartesi savcılığa gitmeyi düşünüyorum. Geçen seferde tamponumu kıracaklardı çekiciye çıkarırken aşırı esnedi tampon ve sis farımın tırnağı kırılmıştı ses etmemiştim. Ama gerçekten bardağı taşıran son damlaydı.