PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa'da gereksiz kornaya ceza

sülüman
03-04-2013, 09:19
Bursa'da gereksiz kornaya 20 bin lira ceza - Takvim - 03 Nisan 2013 (http://www.takvim.com.tr/Guncel/2013/04/03/bursada-gereksiz-kornaya-20-bin-lira-ceza)

free-hifi
03-04-2013, 09:29
Şahine çift klima gazı tüplü daf seger korna yı takmaktan vazgeçtim :D

Batw0han
03-04-2013, 09:32
Hadi gel burdan yak, işin yoksa şimdi arkadaki egzoz yüzünden polislerle papaz ol.

wekoo
03-04-2013, 10:14
aha buda geldi başımıza....

coolvtec
03-04-2013, 10:19
araçalr için 2000tl imiş..

powERS
03-04-2013, 12:02
Bence çok güzel.

Korna zevk için çalınan bişey değildir bunu insanlara anlatamadılar. en azından cezasını kessinler.

Ve asıl asıl Ticari taksi ve Dolmuşlara kessinler bu cezaları adamlar öküz gibi kornaya asılmayı marifet sanıyorlar.

sanki korna çalmasa gitmiceksin yada o korna çalınca a noktasına gideceğine onun gittiği b noktasına gitmeye karar vereceksin.

nostra
03-04-2013, 12:14
Bazı şeyleri birbirinden ayırmak zor. Adam arabasına tır kornası takmış her köşede dat dat. buna ceza kesme altından arabayı alıp sat , fakire fukaraya ver parasını.şerefsizim büyük sevap işlerler..sokak arasında doldurup doldurup egzoz patlatan hanzolarada yap aynısını..yakaladığında yap , egzozu olan arabaya yapma bunu..benim egzozum cezaya müsait. çok ses çıkardığı için değil ama orjinale aykırı olduğu için. ben sokaktan geçeyim , benim egzozumdan rahatsız olan bi ev ahalisi ,evlerindeki çamaşır makinesinden de rahatsız olur.sokaktan geçen çöp arabasından daha az ses çıkartıyorum ben..bu gürültünün seviyesini ölçmeleri lazım artık..arabada egzoz var yapıştır cezayı olmamalı.

bu arada az biraz trafik sıkışınca kornasına abananlar , çeşitli küfürleride yiyolar. farkında değiller sanırım.

Berent.t
03-04-2013, 13:05
Korna dediğin şey, nasıl kontörlü telefon hatları var, öyle olacak.

Herkes her an basamayacak şu kornaya. Her çalışta kotadan düşücek.

Korna çalma hakkı dolunca gidip yükletecek.

Gündelik kullanımlar için 100'lük.

Düğün ve şampiyonluk kutlamaları için 1000'lik gibi..

Güzel karar. Sevindim.

metin
03-04-2013, 13:37
şu geldi aklıma :D
Kornası Bozulan Minibüs Şoförü Bunalıma Girdi - onedio.com (http://onedio.com/haber/kornasi-bozulan-minibus-soforu-bunalima-girdi-93792)

Seven7
03-04-2013, 14:45
Haberciliğin bu yönünden nefret ediyorum.

Başlık: Gereksiz Kornaya 20bin lira ceza
İçerik: konutlar için 674 TL, ulaşım araçları için 2 bin 29 TL, atölyeler için 6 bin 769 TL, fabrika, şantiye ve eğlence gürültüsü için 20 bin 317 TL para cezası yazılabilecek.

Fabrikalar, Şantiyeler kornaya mı basıyormuş Bursa'da?

kanashibari
03-04-2013, 14:54
Haberciliğin bu yönünden nefret ediyorum.

Başlık: Gereksiz Kornaya 20bin lira ceza
İçerik: konutlar için 674 TL, ulaşım araçları için 2 bin 29 TL, atölyeler için 6 bin 769 TL, fabrika, şantiye ve eğlence gürültüsü için 20 bin 317 TL para cezası yazılabilecek.

Fabrikalar, Şantiyeler kornaya mı basıyormuş Bursa'da?

Lanet olsun gerçekten. Gereksiz yere tüm yazıyı okudum. :(

Sequental
03-04-2013, 21:31
şu geldi aklıma :D
Kornası Bozulan Minibüs Şoförü Bunalıma Girdi - onedio.com (http://onedio.com/haber/kornasi-bozulan-minibus-soforu-bunalima-girdi-93792)

Gercekten boyle bir insan varmi yaa!!!

fatihcakin
03-04-2013, 21:50
Zihinsel engelli spastik gazeteciliğin bir uç noktası daha, sımdı her başlığı okuyan vatandaş oooooooooooooooooo 20 bin tl ceza mı yicez nan oldu.Halbuki adam büyük şantiyelere fabrikalara 20 bin tl demiş trafikteki araçlara 2290 tl :D

Sequental
03-04-2013, 23:34
Zihinsel engelli spastik gazeteciliğin bir uç noktası daha, sımdı her başlığı okuyan vatandaş oooooooooooooooooo 20 bin tl ceza mı yicez nan oldu.Halbuki adam büyük şantiyelere fabrikalara 20 bin tl demiş trafikteki araçlara 2290 tl :D

:)
Aynen dedigin gibi

Bu Medya Hazretleri halen insan aklini ISRARLA celmeye calisiyor..
Daha demin baska bir konuya yazmistim; intrnet uzerinden dolandiricilik yapan kisilere medya HACKER diyor diye..

Nolur yaaa, nolur bir kerede dosdogru olsalar.. Bir kerede olan olay neyse direkt olarak kulagini sagdan soldan gostermeden, kafasini uzatip "-iste benim kulagim" desen!!
olurmusun!! ol o zaman, yasiyorsun da kime ne faydan var zaten senin zararindan baska Medya Hazretleri!!

Nedir bu bilincalti savaslari. Gozun gordugu ilk sey yazinin basligi. Zihinin yarisi zaten basligi okudugunda gordugune inandi bile..Daha santiye/fabrika detayina gelmeden bitti olay:)

Yigit-Y
03-04-2013, 23:36
Lanet olsun gerçekten. Gereksiz yere tüm yazıyı okudum. :(

:D:D:D bu konunun en güzel mesajıydı tebrik ederim.

emirercan
04-04-2013, 01:40
mühebbet verselerdi daha iyi olurdu.bu cezalar az kalır :)

mert_can 41
04-04-2013, 01:45
en sinir olduğum şey düğün konvoyların daki gereksiz kornalar ben çalışıyorum ve bir pazarım oluyo uyumak için 10 da 11 de daaaartt diye bi sesle uykumdan kalkıyorum hadi kendimi geçtim evinde bebek olan ailelerin durumları daha kötü tam uyutuyolar birinin gereksiz eğlencesi yüzünden çocuk uyanıyo şimdi den söylüyorum çevremde bir gün olursa evlenirsem korna çaldırmıcam konvoyum da

Günkut
04-04-2013, 06:25
en sinir olduğum şey düğün konvoyların daki gereksiz kornalar ben çalışıyorum ve bir pazarım oluyo uyumak için 10 da 11 de daaaartt diye bi sesle uykumdan kalkıyorum hadi kendimi geçtim evinde bebek olan ailelerin durumları daha kötü tam uyutuyolar birinin gereksiz eğlencesi yüzünden çocuk uyanıyo şimdi den söylüyorum çevremde bir gün olursa evlenirsem korna çaldırmıcam konvoyum da

Kusura bakma o adamlarda ömürlerinde bir defa evleniyor ;)

Kendi sünnetinde korna çalmadılarmı ?

Yada sen evlenırken korna caldırmayıp sigortalarınımı söküceksin?

Konuya gelirsek hani kulağımızın arkası kalmıştı artık orayıda dolduruyorlar.

mert_can 41
04-04-2013, 10:19
Kusura bakma o adamlarda ömürlerinde bir defa evleniyor ;)

Kendi sünnetinde korna çalmadılarmı ?

Yada sen evlenırken korna caldırmayıp sigortalarınımı söküceksin?

Konuya gelirsek hani kulağımızın arkası kalmıştı artık orayıda dolduruyorlar.

Sünnetimde korna çalınmadi hata düğünde yapilmadı babam ve benim isteğim üzerine düğünüme gelirsem orda da böyle olmasini istiyorum :) kimse benim mutluluğumu paylaşmak zorunda değil :)

131mirafiori
04-04-2013, 10:31
Gereksiz korna çalmak nasıl bir manyaklıktır :D

16EC813
04-04-2013, 10:37
taksiciler dolmuşçular bunu yapıyolar ,tabelalara bile korna çalıyolar :D