PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saç Mezoterapisi

terazilastik
08-04-2013, 21:03
Selam arkadaşlar bugün saç mezoterapisi yaptırdım iğne ile saça tedavi uyguluyorlar varmı daha önce yaptıran veya bilgisi olan?

Time-R
08-04-2013, 21:04
Ucreti nedir? Sac mi cikartiyor?

Ahmet.S
08-04-2013, 23:18
6 seans yaptirmistim seans 150 tl idi galiba ozamanlar guclendiriyo saclari geciktiriyo dokulmesini ama aileden irsi olunca yapicak bisey sadece sure uzat minoxadil de ise yariyo ama sureyi uzatmis oluyosunuz.

onursumer
08-04-2013, 23:20
bende denicem bunu bakalım nekadar yararı olcak :D

ocean0636
09-04-2013, 10:42
Benim annem medical estetik hekim, yaptigi uygulamalar arasinda bu da mevcut. Kuzenlerime falan da yapmisti.
Diger estetik uygulamalarda oldugu gibi bunda da kullanilan ilaclarin markalarina ve hekimin el becerisine kalmis bir uygulama.

Sac olmayan yerden sac cikartmaz eger boyle bisey duyduysaniz tamamen yalan.
Dokulmek uzere olan iyice zayiflamis incelmis saclari guclendirir kalinlastirir hatta neredeyse gozle goremeyeceginiz ama kökü hala duran ufak kil koklerini guclendirir uzatir kalinlastirir.
Saclari seyrek ve dokulmeye baslayan kisilerde bariz ise yariyor. Ozellikle 30 yas uzeri ve de sac ektirmeyi dusunen kisilerde once bu uygulama ile mevcut sac kitlesi korunup sonra sac ekme islemi ile acik yerler kapatilip % 100 basarili sonuca ulasiliyor..

ulasoztas1
09-04-2013, 15:19
bende geçen berbere gittiğimde tavsiye etti mezoterapiye gitsen iyi olur dedi :D
şuan olmasa bileilerleyen zamanlarda gitmeyi düşünüyorum. bu konuyu takipteyim

SONE-R
09-04-2013, 15:34
Sac olmayan yerden sac cikartmaz eger boyle bisey duyduysaniz tamamen yalan.
Dokulmek uzere olan iyice zayiflamis incelmis saclari guclendirir kalinlastirir hatta neredeyse gozle goremeyeceginiz ama kökü hala duran ufak kil koklerini guclendirir uzatir kalinlastirir.

+1.. ölmüş saç köklerini canlandıracak tedavi henüz yok. kim derse ki bu saç çıkartıyor, hemen oradan uzaklaşın, paranız cebinizde kalsın.. :icon_tup:

HaKo
09-04-2013, 15:36
ne işe yarıyor bu işlem ? nerede yapılıyor ? cezası nedir :D

emre.ates
09-04-2013, 16:33
şu an dan itibaren ben de düşünüyorum gitmeyi tavsiye edebilceğiniz yerleri yazarsanız sevinirim

Emre Ekrem
09-04-2013, 16:43
bende incecik beyaz tüyler vardı ve zamanla saç olmaya başladı, tabi ki mucizeler bekleyemeyin...