PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş ve çevresi konaklama sorunu

ceratoniaorg
05-05-2013, 13:31
Haziran ortası ile ağustos ortası arasında 2 aylık bir İstanbul konaklaması yapma planı var okul dolayısı ile. Eş dost akraba elbette var ama rahatsızlık vermek aile çevresini sorumlu hissettirmek istemiyorum. Dolayısı ile bu 2 ay kafa rahat makul konaklama yapabileceğim hatta 2 kişi konaklayabileceğimiz bir yer arıyorum.

Çok fazla günlük ev muhabbeti vs dönüyordu bunları 2 aylık filan kiralamak mümkün mü yada farklı alternatifler yaratılabilir mi? Fikir öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Beşiktaş ve çevresi olmasa da en azından max 40 dakikalık bir toplu taşıma mesafesinde olursa çok iyi olur.

Teşekkürler

_yekta_
05-05-2013, 23:13
ben mecidiyeköyde , staj yaparken kalmıştım , evinin odalarını kiraya verenler var aylık olarak arama motorlarında çıkması gerek kiralık oda diye , bu şekilde kalmak için bir yol bulabilirsiniz :)

ceratoniaorg
06-05-2013, 01:55
ben mecidiyeköyde , staj yaparken kalmıştım , evinin odalarını kiraya verenler var aylık olarak arama motorlarında çıkması gerek kiralık oda diye , bu şekilde kalmak için bir yol bulabilirsiniz :)

teşekkürler fikir için daha detaylı olarak araştırırım mutlaka.

ygtrn
06-05-2013, 08:54
züsküdarda vapur iskelesine yakın bir yerden ev tutun, hem beşiktaştan birazdaha ucuz olacaktır hemde tek bir vapurla trafik derdi çekmeden 10 dakkada merkezde olacaksın, en temizi...

CTG
06-05-2013, 12:06
züsküdarda vapur iskelesine yakın bir yerden ev tutun, hem beşiktaştan birazdaha ucuz olacaktır hemde tek bir vapurla trafik derdi çekmeden 10 dakkada merkezde olacaksın, en temizi...

en mantıklısı -- beşiktaşta min 1000 lira vermezsen kaldığın ev mukavvadan hallice olur

ceratoniaorg
06-05-2013, 12:48
istanbulda usul adap nedir bilmediğim için soruyorum peki buralarda 2 aylık ev kiralamak mümkünmüdür eşyalı fln?

carpuz
06-05-2013, 20:05
benim yurtdışında yaşayan bir arkadaşımın beşiktaşta evi var hem geldikçe kendi kalıyor hemde yurt dışından kendi çevresinden veya internetten evi kiraya veriyor tam beşiktaşın merkezinde bir ev istersen bi sorayım gerçi tam yaz dönemi gelen giden gurbetçi çok olur ev müsait olmaya bilir 2 ay

ceratoniaorg
06-05-2013, 22:51
benim yurtdışında yaşayan bir arkadaşımın beşiktaşta evi var hem geldikçe kendi kalıyor hemde yurt dışından kendi çevresinden veya internetten evi kiraya veriyor tam beşiktaşın merkezinde bir ev istersen bi sorayım gerçi tam yaz dönemi gelen giden gurbetçi çok olur ev müsait olmaya bilir 2 ay

Anladım haziran 15 ağustos 15 arası için bir sorarsanız sevinirim belki müsaittir.

Birde moda da bir ev buldum daha doğrusu ev değil oda:) söylenilene göre vapura 10 dakikaymış aylık 500 lira gibi bir fiyat verdiler.

Ufuk
06-05-2013, 22:58
Modadan Kadıköy iskelesine inmek 10-15 dakika sürebilir(sabah o kaldırımlarda insan seli oluyor yürünmüyor).20 dakikada vapur yolculuğu sürer.
Şöyle diyim.Ana caddeden yürüyerek iskeleye giderseniz minimum 20 dakika ama ara sokaklardan pasaj içlerinden vs inerseniz 10dkya çok rahat (hatta 7-8dk) ya inersiniz.