PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gittiğinize pişman olduğunuz yerler garaj restoran vs

Onurkk06
22-06-2013, 23:51
1- ankara savaş oto servis benzin pompası bozulduğunda gitmiştik bize aküsünde hiç problem olmayan arabaya naaptılarsa aküyü bitirip bide akü patlattılar 350 lira benzin pompası + 3 sefer daha gitdim yapamadı arabayı deneme yanılma yoluyla problem çözmeye çalıştı her gitdiğimiz seferde 100 lira aldı

Marko paşa bahçeli bi kaç sefer gitdim sap gidince sizi koğuş arası kıyı köşe masalara atıyolar bayanla gitdiğinizde bi ayrı ilgi alaka

Ataköy şark sofrası sözde şark sofrası bimden aldığımız köfte adana daha iyi fiyatlarda aşırı pahalı

Köşebaşı restorant galleria hiç bi özelliği yok etleri de tatsız tuzsus fiyatları baya pahalı

Sizin de illallah etdiğiniz pişman olduğunuz mekanları duyalım :)

GuneyOnur
23-06-2013, 07:07
Bence bu konu biraz mekan adı karalamak gibi olur abi belki senin memnun olmadığın yeri başkası çok beğeniyor nerden bilebiliriz ? Ön yargılı davranılmış olmazmı sence ?

Time-R
23-06-2013, 07:14
Bence bu konu biraz mekan adı karalamak gibi olur abi belki senin memnun olmadığın yeri başkası çok beğeniyor nerden bilebiliriz ? Ön yargılı davranılmış olmazmı sence ?

Tripadvisor diye bir restoran, otel tavsiye sitesi var, ki bu dunya capinda; oradada herkes olumlu olumsuz goruslerini paylasiyor, bu mekan adi karalamak olmayacaktir tabikide, herkes olumlu yada olumsuz goruslerini mekanlar hakkinda paylasabilir, 9 kisi olumlu yorum yapip 1 kisi olumsuz yorum yapmissa o restoran gozumde 7 puandir 10 uzerinden.

GuneyOnur
23-06-2013, 07:19
Tripadvisor diye bir restoran, otel tavsiye sitesi var, ki bu dunya capinda; oradada herkes olumlu olumsuz goruslerini paylasiyor, bu mekan adi karalamak olmayacaktir tabikide, herkes olumlu yada olumsuz goruslerini mekanlar hakkinda paylasabilir, 9 kisi olumlu yorum yapip 1 kisi olumsuz yorum yapmissa o restoran gozumde 7 puandir 10 uzerinden.

Haklısın abi ama o kişiden kişiye değişiyor işte adam 1 kötü yorum gördüğü zaman diğer iyi yorumları unutuyor ve o mekan gözünden düşüyor.Ayrıca sonuçta burası otomobil forumu tripadvisor diye bir restoran ve otel tavsiye sitesi varsa bizde gidip orada yapalım yorumlarımızı ? Sadece memnun olmadığımız motorcu,mekanikçi,kaportacı vs. varsa onları paylaşalım burada sonuçta otomobil forumu dediğim gibi

Bkz. Sakın yanlış anlama amacım tartışma çıkarmak değil sadece görüşlerimi belirtiyorum..

Kahn23
23-06-2013, 08:01
1- ankara savaş oto servis benzin pompası bozulduğunda gitmiştik bize aküsünde hiç problem olmayan arabaya naaptılarsa aküyü bitirip bide akü patlattılar 350 lira benzin pompası + 3 sefer daha gitdim yapamadı arabayı deneme yanılma yoluyla problem çözmeye çalıştı her gitdiğimiz seferde 100 lira aldı

Marko paşa bahçeli bi kaç sefer gitdim sap gidince sizi koğuş arası kıyı köşe masalara atıyolar bayanla gitdiğinizde bi ayrı ilgi alaka

Ataköy şark sofrası sözde şark sofrası bimden aldığımız köfte adana daha iyi fiyatlarda aşırı pahalı

Köşebaşı restorant galleria hiç bi özelliği yok etleri de tatsız tuzsus fiyatları baya pahalı

Galleria Köşebaşı'nın sahibi arkadaşım. Yıllardır bu işin içindeler. Böyle birşey olma ihtimali yok diyebilirim. Sizin damak tadınıza uymamış olabilir.

stlegal
23-06-2013, 08:10

ataköy şark sofrasına katılıyorum inanılmaz kötü kalite ve pahalı

blumenberg
23-06-2013, 08:45
ankara bahçeli 7.cadde'deki marco pasha ve mercan balık.. aklıma gelen bunlar şimdilik.. para verseler gitmem bir daha

Asil
23-06-2013, 09:05
Galleria Köşebaşı'nın sahibi arkadaşım. Yıllardır bu işin içindeler. Böyle birşey olma ihtimali yok diyebilirim. Sizin damak tadınıza uymamış olabilir.

Ben de bircok kez gittim ve gercekten ilgi, alaka, lezzet gayet iyiydi.
Fiyati yuksek ama muadillerine bakinca ayni seviyelerde. Etleri kesinlikle kaliteli.

yagizs
23-06-2013, 09:12
Balıkesir Burhaniye IŞIKLAR KÖFTECİSİ

aman diyeyim :D

Caesar
23-06-2013, 09:12
Zevk ve renkler tartışılmaz aslında damak tadınıza göre mekanlara iyi yada kötü denilmez. Etiler Nusrette bir çok kişinin bu et pişmemiş ya içi kanlı diyip eti geri gönderdiğini biliyorum.

Ama öküz et yemesinden ne anlar etin gerçek halinin o olduğundan habersiz evde, piknikte kömür gibi et yemeye alışmış gerçek eti görünce bu pişmemiş yeaaaa diyen insanlarda nusreti boklar mesela:)

Zero
23-06-2013, 10:40
Zevk ve renkler tartışılmaz aslında damak tadınıza göre mekanlara iyi yada kötü denilmez. Etiler Nusrette bir çok kişinin bu et pişmemiş ya içi kanlı diyip eti geri gönderdiğini biliyorum.

Ama öküz et yemesinden ne anlar etin gerçek halinin o olduğundan habersiz evde, piknikte kömür gibi et yemeye alışmış gerçek eti görünce bu pişmemiş yeaaaa diyen insanlarda nusreti boklar mesela:)

Ozgur Sef te surekli gordugum olay adam kebapci mantigiyla gelip steak yemek istiyor antrikota cok iyi pismis diyor ayarini verip gonderiyoruz neredeyse 2ye boldurup icini bir daha pisirtecek bir daha geri geliyor falan.Arkadas steaklerin en iyi pismisi ici hafif pembe kalanidir daha oteye gitmez gitmemeli ama yok mangalci zihniyeti yuzunden gelen et pismemisti diye yorum yazarlar sonra internette.Ama soyle birsey diyebilirim mekan zaman farketmez vale ile calisan hicbir yere ya gitmeyin ya da aracinizi kendiniz parketmek istediginizi soyleyin olmaz derse girmeyin adama goster ben parkedeyim diyorum yok abi biz alacagiz, aynen uzaklasin oradan.Derdin ne ben senin arabamla deneme yapmana musade etmek zorundamiyim.

sierra_rs
23-06-2013, 11:03
İlk olarak pizza hut bütün şubeleri böylemi bilmiyorum ama ankamall şubesi bi ayrı rezalet havalandırma çalışmıyor çöpler yerlerde geziyor ilgi ve alaka sıfır.
İkinci sorun vale ile çalışan yerler arabamı kaldırıma çıkartmalarından bıktım. tmm eyvallah müşteriye hizmet edicen de bu benim arabamla off road yapıcağı anlamına gelmiyor. Yüksek kaldırımlara çıkartmaya çalışıyor çıkmazsa da zorluyor.

yucelebeci
23-06-2013, 11:08
bende geçen gün forum ist. hd iskender diye bi yerde yedim üç kişi üçümüzünde midesi bozuldu ayrıca soguk servis edildi baya sallamasyon yani

Bulut Y.
23-06-2013, 11:17
Hd iskender microwave restaurant :)

yucelebeci
23-06-2013, 11:31
Hd iskender microwave restaurant :)

çok yüksek ihtimal :D

Sert@ç
23-06-2013, 11:36
Ercanlar otomotiv sag on camurlukda hasar varken sag tarafi komple boyadilarm + araba 3 ay servisde yatti bu sure icinde tramerde bi kaza daha gozukuyor dava bitsin konusunu acicam...

Bilkeny kyma garsonlar bakmiyor siparis hesap- hesap ustu derken net 2 saat oturmaniz lazim ama yemekleri guzel

Slo cukurambar her seferinde hesap kitleyip duruyorlar yani siz 2 limonata icin oraya 4 tane yaziyolar...

Eyüp
23-06-2013, 11:40
bende geçen gün forum ist. hd iskender diye bi yerde yedim üç kişi üçümüzünde midesi bozuldu ayrıca soguk servis edildi baya sallamasyon yani

Bende Ankara'da yediğimde aynı sorunu yaşamıştım..

Bulut Y.
23-06-2013, 11:51
tek pors 11, 1.5 12 duble 13 lira olursa olcaa o :D

Mivec_4G63
23-06-2013, 12:09
tatlıses çiğköfte, eğer kalmış çiğköfteye denk gelirseniz mideyi berbat ediyor. Ancak taze çiğköftesi iyidir.

Salih
23-06-2013, 12:16
Bursa uludağ kebapcısı 3 iskender 3 ayran 135tl ????

Burak E.
23-06-2013, 12:25
avcılar bursa iskender kaliteli malzeme calışan iyi ve fiyatlarıda normal seviyede 3 kişi iskender içecekler 55 tl cıktık ayrıca gelen ikramlarda aşırı cok cigköftesi bal tereyagısı felan 10 üzerinden 9 veririm.

FATİH
23-06-2013, 12:42
gaziantep'e gelirseniz ümit döner'in adına veya markasına kanıp sakın ola girmeyin, denemeyin, uzak durun! hayatımda iskender'i yarım bırakıp (hatta 3/4'ünü) kalktığım tek mekandır. 1 bardak çaya da (kaçak çay) 2 tl alınır itinayla. kebabını da denemiştim misafirimle, adama rezil olmuştum. ne meze, ne aperatifler yoktu. kuru pidenin yanında tatsız etle ve bir iki tel doğranmış domatesle... aldığı paraya da bakarsan mübarek 5 kişiyi tıka basa doyurdular. sakın diyorum...

STP
23-06-2013, 12:46
Etiler nusret et konusunda yikim bi yer, izgara et isini fazlasiyla iyi yaparim kendimden daha iyi et pisiren gormedim desem yeridir nusret sagolsun kendisi ilgilendi bizimle benden iyi pisiren bi onu gordum inanilmaz bi lezzet,fiyata takilcak kisiler gitmesin ama bastan soyleyim :)

Canakkalede manzara kebap inanilmaz bi cag kebabi yapiyor sahipleri erzurumlu.

Nargilede tophane keyifli nargile tek gecerim.

Beylikduzu 57 kofte&pide kofteleri mukemmel rakamlari normal seviyede ilgi alaka on numara

mechanıcer
23-06-2013, 12:50
beylikdüzü benzin cafe esenyurt tarafı petrolofısı yanındakı. tek kelıme ıle rezalet...

Ferhat_V
23-06-2013, 12:59
hd iskenderde mideyi bozan tek ben değilmişim..üstüne dökdükleri salçalı sos yada terayağla alakalı bence çünkü ne zaman yesem karnım taş yutmuş gibi oluyor..diğer hiçbir yerde ayne şey olmuyor..

Aktaş61
23-06-2013, 13:18
HD iskender son 1 senede bozdu diye düşünüyorum daha önceleri çok severek gittiğim yere benimde artık gidesim gelmiyor en son marmara forumda gitmiştim yoğunluktanmıydı bilmiyorum ama daha önceleri gittiğimde sipariş verdiğimde 15-20 dakika beklerdim ama bu gittiğimde iskender bildiğin hazırlanıp kenarda beklemiş sipariş gelince 2 dakkada önüne gelen cinstendi daha çok kazanmak için bu gibi şeyler yapmak müşteri kaybına yol açar

Gko
23-06-2013, 13:22
Etiler nusret et konusunda yikim bi yer, izgara et isini fazlasiyla iyi yaparim kendimden daha iyi et pisiren gormedim desem yeridir nusret sagolsun kendisi ilgilendi bizimle benden iyi pisiren bi onu gordum inanilmaz bi lezzet,fiyata takilcak kisiler gitmesin ama bastan soyleyim :)

Canakkalede manzara kebap inanilmaz bi cag kebabi yapiyor sahipleri erzurumlu.

Nargilede tophane keyifli nargile tek gecerim.

Beylikduzu 57 kofte&pide kofteleri mukemmel rakamlari normal seviyede ilgi alaka on numara

abi konu pişman oldugunuz yerler sen tam tersini yapıyosun :D

dorukky
23-06-2013, 13:24
güzel konu bence , güzel olumlu yerlerden bahsedebiliyosak olumsuz yerlerdende bahsedebiliriz.Gop bosch servisi , ustaları gram iş bilmiyor tavsiye etmem.

h.guroglu
23-06-2013, 13:54
ozaman arkadaşlar istanbuldaki hd ler bozmuş denizli forumdaki hd gayet güzel hatta bir gideni müptelası yapacak kadar iyi ben 15 günde bir giderim genellikle ve bu şekilde bir şikayetim hiç olmadı

Kahn23
23-06-2013, 14:04
Avcılar'da oturduğumdan herzaman Biget'e giderim. Geçenlerde hanımla MarmaraPark'a Hd'ye gittik herkes gibi biz de beğenmedik. Demekki adamlarda bi sorun var. Bu kadar kişi beğenmiyorsa bu iş'e bi el atmaları lazım.

Equinox
23-06-2013, 14:23
HD lerde hazır bekletiyorlar mikrodalgada ısıtıp koyuyorlar onüne, o yüzden o kadar hızlı servis geliyor ve tabaklar çok sıcak oluyor. Tavsiye etmem bende.

Day Walker
23-06-2013, 14:27
Tekirdag -Corlu Özcanlar kofte tavsiye ederim.

Özellikle yemeği az yiyip yiyebildiğiniz kadar hayrabolu tatlısı yiyin :D

http://i1255.photobucket.com/albums/hh633/oguzdereli/9d76613ccf7d0d4358f128fe044aa913.jpg

dragon07
23-06-2013, 14:29
antalyada çorbacım var lanet biyer yemeyin içmeyin.

sakaryada metin tesisleride rezalet ordada yemeyin bişey

Equinox
23-06-2013, 14:37
Tekirdag -Corlu Özcanlar kofte tavsiye ederim.

Özellikle yemeği az yiyip yiyebildiğiniz kadar hayrabolu tatlısı yiyin :D

http://i1255.photobucket.com/albums/hh633/oguzdereli/9d76613ccf7d0d4358f128fe044aa913.jpg

Rica ederim resim koymak yasak olsun böyle konularda :D

Şaka maka nedir bu ilk kez duydum, Ankara da nerde yiyebiliriz :soru:

Day Walker
23-06-2013, 14:41
Rica ederim resim koymak yasak olsun böyle konularda :D

Şaka maka nedir bu ilk kez duydum, Ankara da nerde yiyebiliriz :soru:

Hocam ankarada yok sadece corlu tekirdag istanbulda var:D

Bide soğuk geliyo offf :hehe:

Talih.b16
23-06-2013, 14:44
antalyada çorbacım var lanet biyer yemeyin içmeyin.

sakaryada metin tesisleride rezalet ordada yemeyin bişey

vayy ikiside sakarya firması:).metine gitmedim ama burdaki çorbacı fena diildir.sakaryaya gelirseniz köfteci mustafaya gidin şıra ıslama piyaz işkembe mercimek fenadır.birde gürkan restaurant vardır mezesi eti fenadır.birde bu aralar köfteci yusuf diye bir yer duyuyorum varmıdır bilen eden bursa yada yakınlarındaymış

dragon07
23-06-2013, 14:51
talih abi yol üstünde hangi tesislere ugramalıyız ?

Mivec_4G63
23-06-2013, 14:57
Bursa uludağ kebapcısı 3 iskender 3 ayran 135tl ????

iskenderin yanına ayran istediğiniz için turist sanmış olabilirler sizi :)

yucelebeci
23-06-2013, 15:03
vayy ikiside sakarya firması:).metine gitmedim ama burdaki çorbacı fena diildir.sakaryaya gelirseniz köfteci mustafaya gidin şıra ıslama piyaz işkembe mercimek fenadır.birde gürkan restaurant vardır mezesi eti fenadır.birde bu aralar köfteci yusuf diye bir yer duyuyorum varmıdır bilen eden bursa yada yakınlarındaymış

köfteci yusuf efsanedir ben o kadar kalabalık bir köfteci görmedim hayatımda yalovadan bursaya kadar aralıklarla 4 5 tane var köftesi şahane zaten ama daha da güzeli kaymaklı ekmek kadayıfı insanı kendine köle eder:icon_tup:

Talih.b16
23-06-2013, 15:06
berceste iyidir özellikle kahvaltısı cok iyidir.sasada iyidir biraz daha pahalıdır.berceste ankaraya giderken,sasada istanbula otoban üstü yerler.tabii bunlar otoban için tarifler alternatif istersen yazarım kardeşim

twin
23-06-2013, 16:16
Edirnede köfte köfteci osmanda ciğer aydın da yenir :)

bora1311
23-06-2013, 16:42
adapazarinda köfteci mustafa yi tavsiye ederim... adapazarındaki ev tam karşisindaydi, habire yiyordum :D

Kahn23
23-06-2013, 16:44
Konusundan gitgide uzaklaşıyor paylaşım. :(

STP
23-06-2013, 16:48
Olumsuzluk yaninda olumlularida soyluyor millet ne sikinti var ?

Kahn23
23-06-2013, 16:50
Sıkıntı yok. Zaten olumlu mekanlar için ayrıca açılmış konu var. Ben konu sapmasın diye yorum yaptım.

Dodoo
23-06-2013, 17:23
Hd İskender ve Baydöner tarzı yerlerde iskender yememenizde fayda var, gerçek iskender değil oradakiler. :)

İskenderin bağdat caddesi ve kadıköyde 2 güzel restoranı var ama porsiyon 21 yada 25 liraydı.

Benim gibi bilmeden duble eti bol söyleyenlerde 60 lira civarı ödüyor tabi o ayrı :D

typer46
23-06-2013, 18:23
iskender yemek isteyenler levent garaj iskender.

asmisinsan
23-06-2013, 18:45
hd iskender gerçektende rezalet

RottingChrist
23-06-2013, 18:48
eskişehir papağan çiğ börek. affedersin *** kadar mekan oturmaya yer yok. siparişi kenya şubelerinden getiriyorlar herhalde. aşırı yağlı ve tatsız tuzsuz.

acn90
23-06-2013, 20:05
eskişehirde köfte yemek istiyosanız emek köftecisine gidebilirsiniz iki eylül caddesinin arka tarafında küçük bir mekan ve eskişehirdeki çoğu köfteciden daha lezzetli bence

S.Özeren
23-06-2013, 20:14
ataköy big mama's da son günlerde bozmaya başladı.

SekoLive
23-06-2013, 20:20
döner yemek istiyenler cevahir avm karsısı fulyaya gderken solda kalr bahar dönere ugrasın 13 yıldır bılırım lezzet hala aynı pide döner tavsye ederim.

RottingChrist
23-06-2013, 20:38
uygun fiyatlı cam filmi çeken memnun kaldığınız yer var mı? avrupa yakası :)

bahadırtelli
23-06-2013, 21:20
döner yemek istiyenler cevahir avm karsısı fulyaya gderken solda kalr bahar dönere ugrasın 13 yıldır bılırım lezzet hala aynı pide döner tavsye ederim.

Aynen küçük salaş biryer ama döneri mükemmeldir. Orda otururken keşfetmiştik haftada birkaç kere yerdim şimdi anadolu yakasında oturuyorum hala arada gider yerim.

Muharrem C.80
23-06-2013, 21:52

Şark sofrasına zaten anca ataköye turist gelenler gidiyor bide onun çakması sirnaz var 2.kısımda albirini vur ötekine ataköylüler eti oradan fazla yemezler nitekim gelik gibi biryer duruken :)

Bakırköy ve çevresinde yüzlerce belki yiğinti yeri var lezzeti güzel diyebileceğim yer sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Alayı dekor zaten çoğu insanda adam gibi ağız tadı yok görünüşü güzelse gir kafası :)

mustafamutlubas
24-06-2013, 15:42
bursa uludağ 1.bölge şampiyon büfemi ne var sakın ordan yemeyin 5 sucuk 5 ayran 300 lira geçen sene yemiştim acısı hala içimde:))

HaKo
24-06-2013, 15:49
Ataköy Marina - Hardal , çok mecbur kalmadıkça yemek yemenizi önermem.

Birkan61
24-06-2013, 15:49
Bakırköy İncirli - Taksim Hamburger

Geçen yıldan beri geceleri canım birşeyler çektimi çıkar giderdim ama son 2 aydır ilgi ve alakadan memnun değilim.

Önden ıslak alıyim üstüne döner istiyorum diyorum adam önden döneri getiriyo ıslakla beraber içeceği getiriyor. Sipariş verecem bakan yok.. Son zamanlarda bozdular bence

imprezaWRC
24-06-2013, 16:02
HD İskender (muhtemelen her şubesi), o paraya iskender yemediğim kesin ama o kadar sormama rağmen et görnümlü malzemenin ne olduğunu söylemediler, neyseki sadece İzmir'de Bornova'daki alışveriş merkezinde ilk ve son kez HD İskender yedim, daha da hiçbir şubesine gitmem, açlıktan ölsem, tek alternatif HD olsa yine yemem o derece, hele o pideleri yok mu pideleri onunla çok rahat çivi çakılır. (inşaat çivisi değil elbet :D )

Kolcuoğlu (İstanbul'daki tüm şubeleri); hangisinden başlayayım ki, tezgahtan çıkmış gibi birbirinden at hırsızı kılıklı valeleri mi, vıcık ötesi lahmacunları mı, 30dk sonra beni yemeye başlayan etleri mi...saymakla bitmez. Ama ne zaman önünden geçsem hep dolu, bu millet kötüyü çok seviyor hatta kazıklanmakta vaz geçilmezi.

Et-inn (muhtemelen tek şubesi var, o da sahrayıcedit'te, inşaatları işleri gibi restaurant anlayışıda dıştan cafcaflı ama içten vasat), menüler bildiğin çocuk menüsü ama fiyatı pek öyle değil, hadi fiyatını geçtim, eti gidip migrostan mı almışlar ne yapmışlar bilemedim, kekik, nane, tuz, biber, kimyon... artık ne varsa döküp öyle adama benzetebilmiştim., serviside ağır, otopark sıkıntısı olduğu gibi yine Kolcuoğlu sitil illa biz park edeceğiz zihniyeti var.

Fulya'daki İskender İskenderoğlu, bunlar eti nereden alıyorsa artık, etin tadı günü gününe uymuyor, 2 kere yedim ikiside mecburiyetten oldu, ilk gittiğimde iskenderi yarıda bırakmıştım, kokusu bile tahammülü zorluyordu, ikinci gidişim ise maunpeder ve eşimin amcasının iskender yesek olmaz mı demeleri yüzünden olmuştu, hayret ikinci gidişte etin lezzeti iyidi, ilk gittiğimde hayvanın muayyen gününe denk gelmiştik herhalde :D :D

Şimdilik bunlar aklıma geldi, kara listeye alıp daha da gitmem diyerek hafızamda yer etmemeleri için sildiğim mekanları bir flashback yardımıyla hatırlarsam onlarıda yazarım. :D

RCkid
24-06-2013, 16:06
Ankarada umitkoy gulluoglu. Servis rezalet. Siparis verdik 1 saatte gelmedi, yemeden kalktik

63owen63
24-06-2013, 16:09
Taksim meydan da kitchenette ' in yemekleri ya soguk geliyor ya iyi pişmemiş.

imprezaWRC
24-06-2013, 16:13
Taksim meydan da kitchenette ' in yemekleri ya soguk geliyor ya iyi pişmemiş.

Kitchenette boykot edilesi mekanlardan değilmiydi zaten.

imprezaWRC
24-06-2013, 16:14
Ankarada umitkoy gulluoglu. Servis rezalet. Siparis verdik 1 saatte gelmedi, yemeden kalktik

Oha, ne sabırmış be, ben en aç halimle 1 saat yemek beklersem, o dükkanı kapatırlar. :D:D:D

S.Özeren
24-06-2013, 16:16
marmara forumdaki hd iskender güzel

A.Cem
24-06-2013, 16:20
HD iskender ankarada ve bursada farklı bayilerine gittim birkaç kez, pidenin sert olması hoşuma gidiyor ama servis inanılmaz geç. 30 35 dakika bekletiyorlar. Henüz gitmemiş olanlar tam acıkmadan gitsinler :D

Bartu_evo
24-06-2013, 16:26
Özgenç oto kaporta . Aracı bırakmadan önce söylememe rağmen kapıdaki 3 cm lik çizik için komple kapı ve çamurluğu boyadılar .

16 FR 549
24-06-2013, 16:30
köfteci yusuf efsanedir ben o kadar kalabalık bir köfteci görmedim hayatımda yalovadan bursaya kadar aralıklarla 4 5 tane var köftesi şahane zaten ama daha da güzeli kaymaklı ekmek kadayıfı insanı kendine köle eder:icon_tup:
köfteci yusuf Bursayı kendine bağladı adeta sabah 9da köfte yemeye gidenler var :D :D kaymaklı ekmek kadayıfı da sanat eseri gibidir :icon_tup:

mrtngn
24-06-2013, 16:39
bursa uludağ 1.bölge şampiyon büfemi ne var sakın ordan yemeyin 5 sucuk 5 ayran 300 lira geçen sene yemiştim acısı hala içimde:))

O neymiş laa öyle :D :D Nerenin sucuğu ve ayranıymış :D

imprezaWRC
24-06-2013, 16:43
O neymiş laa öyle :D :D Nerenin sucuğu ve ayranıymış :D

Sucuğu buffalo etinden, ayranıda tekeden elde etmişler :D:D:D

CTG
24-06-2013, 16:43
bodrumda lahmacun + ayrana 64 tl çeken var :)

Vtec_2
24-06-2013, 16:59
Nişantaşı Hardal. Rezalet bir servisi var. 3 içkiyi 45 dakıkada getırdıler. Oda en sonunda adamları arayıp paket servisiniz varmı dıye sordum. Var yanıtını alınca, o zaman dısarıdakı masaya bı bak hele dedım :D 3 garson koşa koşa gelmişti.

imprezaWRC
24-06-2013, 17:04
Nişantaşı Hardal. Rezalet bir servisi var. 3 içkiyi 45 dakıkada getırdıler. Oda en sonunda adamları arayıp paket servisiniz varmı dıye sordum. Var yanıtını alınca, o zaman dısarıdakı masaya bı bak hele dedım :D 3 garson koşa koşa gelmişti.

:D:D:D:D bak bu yöntemi tuttum :D:D:D

McS_R53
24-06-2013, 17:06

dönerin yeri bana göre beşiktaş çarşıdaki karadeniz pide ve döner dir :)

Vtec_2
24-06-2013, 17:09
:D:D:D:D bak bu yöntemi tuttum :D:D:D

Telefonu kapadıktan sonra once mudur kapıdan cıkar gıbı oldu daha sonra 3 garson 10 sanıye ıcınde masaya geldı. Yapılan hos bısı deıl tabı ama arada bır gerekıyor.:D

PROMINENT
24-06-2013, 17:11
bu hd nin hikayesi ne ? ben 2 kere yedim sanırım mikrodalgada ısıtıyorlar..
etler bir tuhaf..

63owen63
24-06-2013, 17:14
evet boykot mekanları listesşnde artık :)

SekoLive
24-06-2013, 17:40
dönerin yeri bana göre beşiktaş çarşıdaki karadeniz pide ve döner dir :)

denemedım yolum düştüğünde ilk fırsatta denerim:)bahar döneride denemedıysenz kesınlıkle deneyın. kadıköy balıkpazarında mercan var balık için tavsye ettı bı arkadasm suan onunla konusmuyorum:) okadar kötuydu bira allahdan efesdi masadakı alkolle arası olmayan ınsana bıle en lezzetlı gelen üründü:)

Kadyr
24-06-2013, 17:59
Pendik marina cafe crown servis cok yavas.sicak ve soguk cikolatayi begenmedim.
Bir gün gittik oturduk dakka tutuyoruz, tabi arkadasla bildigimiz için mekani ,45 dakka oldu geldi siparis almaya tam ayarlamistik kendimizi 5 dakka sonra belese hava manzara aldık diye kalkicaktik olmadi:D

ensoztrk
24-06-2013, 18:10

Köfteci yusuf efsanedir. Yalovanın bursa tarafı çıkışında solda bi tanede orhangazide var yol üstüne mutlaka deneyin derim:)

HD iskenderi bende hiç beğenmemiştim. Dondurulmuş et kullandıklarını duyduktan sonra bir daha gitmedim.

Aktaş61
24-06-2013, 18:15
konu yemek üzerinde bi yoğunlaştı herkes ağzının tadına düşkün :)

bu arada merkezefendi köftecisini de daha önce denemeyenler için tavsiye ederim. merkezefendi mezarlığının arkasında ne zaman gitsem oturabilmek için kapıda sıra bekliyorum ama o lezzete değiyor :)

ÖmerF.Bayar
24-06-2013, 18:18
Bakırköy İncirli - Taksim Hamburger

Geçen yıldan beri geceleri canım birşeyler çektimi çıkar giderdim ama son 2 aydır ilgi ve alakadan memnun değilim.

Önden ıslak alıyim üstüne döner istiyorum diyorum adam önden döneri getiriyo ıslakla beraber içeceği getiriyor. Sipariş verecem bakan yok.. Son zamanlarda bozdular bence

Bende geceleri gidiyorum Istanbuldayken sadece cok da begenerek yiyorum ama en son 4 ay once gitmistim :) Simdiki halini bilmiyorum.
Bu arada HD iskender 13 lira mi hala yaw, ben 2007 de de ayni paraya begenerek yiyordum Istanbuldayken :D Normaldir bozmasi o fiyata :)
Balik icin Istinye Fish var, Yenikoy kavak balikcisini oneririm, Kavak balikcisi ickili Fish var ickisizdir bu arada.
Et icinde Kalender ordu evinin ust tarafinda Kalander Tepe restaurant i oneririm, servis cok guzeldir, cok da temizdir dolayisiyla fiyatlari da biraz pahalidir :)

onurgoyunc
24-06-2013, 19:24
Köfteci yusuf u ben beğenmiyorum,köfteleri biraz bekleyince kayış gibi oluyor. Çok kalabalık,insan rahat edemiyo

ates
24-06-2013, 19:32
Kofteci yusuf begenilmezmi ya kofteler bekletilsin diye degil zaten hemen yensin diye yapiliyo servisi on numara hizli hele o yemegin uzerine ekmek kadayifi olaya noktayi koyuyo

OnurÖzden
24-06-2013, 19:37
Köfteci yusuf u ben beğenmiyorum,köfteleri biraz bekleyince kayış gibi oluyor. Çok kalabalık,insan rahat edemiyo

Kesinlikle katılıyorum, dışardan gelen kimseye köfteci yusuf'u tavsiye etmem.
Özdileğin karşısında olan yerine bir kere gittik. Masada birbirimizi duymakta güçlük çekmiştik, ayrıca köftesi gerçekten kötüydü.

İnsanlar tamamen ucuz diye gidiyor, bence başka bir sebebi yok.

ensoztrk
24-06-2013, 19:46
Ucuzlukla alakası yok karamürselden kalkıp 40 45 km yol. Kalabalık olmasının sebebini hem yol kenarında olmasına hem sevilmesine bağlıyorum ben.
Tabi ağız tatları farklıdır tartışılmaz :)

Mr.K
24-06-2013, 19:57
topkapıda nasıl tarif etsem bilemedim derken aklıma geldi,teknik otoya girmeden önce bulunan büyük rotbalanscı(antepli) sanıyorum ki adı.

Bi ınsan hatayı 1kez yapar eyvallah,birincide bişe demedim de 2.ye hadi dedim gene gidiyim gene olmadı gene olmadı ..
Bide 90lira aldılar rot balansa,birdaha da gitmedim.Gitmemde.
Sagolsun yavuzun(dracır) rot balanscısı 1tane.

Muharrem C.80
24-06-2013, 20:26
topkapıda nasıl tarif etsem bilemedim derken aklıma geldi,teknik otoya girmeden önce bulunan büyük rotbalanscı(antepli) sanıyorum ki adı.

Bi ınsan hatayı 1kez yapar eyvallah,birincide bişe demedim de 2.ye hadi dedim gene gidiyim gene olmadı gene olmadı ..
Bide 90lira aldılar rot balansa,birdaha da gitmedim.Gitmemde.
Sagolsun yavuzun(dracır) rot balanscısı 1tane.

dediğin yer tam bir fiyasko elemanından işçiliğine hakikaten bide en iyiymiş gibi tafralar falan :) gazianteplilermi ne adı adamların yaptığı balansın rotun ömrü easy driveda 2000km hardda 1k çıkarırsan iyidir, nalet biyer. ayrıca ekstradan beceremeyince yok o jant yamuk bu yamuk falan sallamaları da var bi orda görülüyor o yamukluklar nasılsa ve gram titremede yapmıyor yolda Allahallah :D

fthdrn
24-06-2013, 21:50
Hd iskender den bende sikayetciyim sef garsonuyla tartismisligim oldu.
Ayni sey kırçiceği icinde gecerli etleri bi tuhaf sadece pide yerim oraya gittiğimde

Muharrem C.80
24-06-2013, 23:14
Kırçiçeği zaten kafayı yedi son yıllarda kendine has güzel tercih edilebilir bir restoran iken 20liraya aperatiflik pide satar oldu 2010 yılında iskenderin fiyatı 13tl idi şuan 21.50lira keza işkembe 5tl iken şuan 10.50tl porsyonlarda sonsürat küçülüyor, ayrıca alkolsüz bir restoran öyle ahımşahım biyerde değil hani kendini kimlerle kıyaslıyor acaba :)

cgnozdmr
25-06-2013, 01:07
Herkes bahsediyordu bu hafta sonu Ağvaya gittim.Gidiş yolu berbat,virajlı,dar,bozuk,ekstra tehlikeli 2 3 kere kaza atlattım.Tek güzel yanı yolda yeşile doyuyorsunuz.Neyse Ağvaya geldim sinirli bir şekilde gezdim umduğumu bulamadım.İnternetten baktım ne yapılır diye Nehir kenarında balık demişler en kalabalık restoranına ( River Side ) oturdum basit sunumlu çiftlik çuprasına 30 TL verdim ve yine o berbat yoldan İstanbula geri döndüm. Daha da gitmem tavsiye de etmem.

doush
25-06-2013, 01:08
Oha Adana'da 21 liraya iskender satarsan kendi yer anca :D

Birkan61
25-06-2013, 01:12
Bende geceleri gidiyorum Istanbuldayken sadece cok da begenerek yiyorum ama en son 4 ay once gitmistim :)

Yemeklerine ettiğim laf yokta, garsonların umursamaz tavrı çileden çıkarttı beni :)

_______

Şirinevler Meydan'da yine gece saatleri 1'den sonra köfteciler, ciğerciler, kokoreççiler açıyor.

2,5 TL kokoreç.. 1 kere yedim 3 gün acısını çektim.. Kesinlikle kokosunu yemeyin şirinevler meydanın. Ciğerci on numara ama :)

Zero
25-06-2013, 01:30
Tatil yerlerinden Cunda(Alibey Adasi) Bay Nihat a gidin.Omrumde yedigim en guzel mezelerdi diyebilirim ayrica dil baligi o gunden beri ruyalarimda nasil kiydin beni yemeye diye :) Fiyatlar pahalidir yalniz ama hakkinida verir.HD iskenderlerin bir cogu ise artik gidilmez olmus gordugum kadariyla.En son 1 seneyi gecmistir gittigimde ciddi gec gelmisti ilk acildiginda cok cabuk gelirdi halbuki.Birde tabak sicak deyip birakiyorlar ama bakiyorsunuz iskender de altindaki pide de soguk buda mikrodalga tarzina cok benziyor.Topkapidaki rot balanscinin kotu hikayelerini bende duydum tanimam etmem ama bu konuda maslak 1. kisim Dogan Mermer ustayi tek gecerim isini gercekten cok iyi yapar.Ansiklopedi gibi adamdir(tahminim 70 yas ustudur kendisi,babam ben cocuktum Dogan abiye giderdim der) ve hep guleryuzludur.

!KO
25-06-2013, 02:44
lunch box forum istanbul

Boost Up
25-06-2013, 02:52
-Kalamış KA'hve: Garsonlar alakasız, siparişler yarım saatten önce gelmiyor. (Suyun 15dakikada geldiğini biliyorum, en sonunda suyu galiba kaynağından getiriyorsunuz dediğimde anlamsız anlamsız bakmıştı)

-Ataşehir KA'hve: (Sebebi burda yazıyor: http://www.techturkey.com/forum/6898246-post506.html)

-Maltepe AutoKing: Aracı bıraktım, dışını iyi yapmışlarDI fakat şu an boyadıkları yerde atmalar var ve zamanında bırakıp teslim aldığımda aracın içinde bildiğiniz inşaat kokusu,, tüm koltuklar ve paspaslar bembeyaz (alçımsıtrak birşey) ve yine paspaslarda bildiğiniz reçine vardı (ne arıyo diye sormayın bende bilmiyorum) ve anladığınız üzere arabayı yıkamadan teslim ettiler.

Zorbey
25-06-2013, 03:08
İskender içinde soya kullanıldığından tatsız tuzsuz bi şey ortaya çıkıyor.Ucuz olma sebebi de bu.Mekan sahibi bir abimiz söylemişti :)

M.A.D
25-06-2013, 08:32
beylikdüzü KUBA her gittiğimde ayrı pişmanlık duyduğum yer, bişey istiyorsunuz kalkmanıza yakın getiriyolar yani o derece ilgisiz geç servis,

Kahn23
25-06-2013, 08:35
beylikdüzü KUBA her gittiğimde ayrı pişmanlık duyduğum yer, bişey istiyorsunuz kalkmanıza yakın getiriyolar yani o derece ilgisiz geç servis,

Ben de çok gidiyordum oraya. O kadar ilgisiz ve kötü olduğu halde akşam ki kalabalığını görüyorsun :D

M.A.D
25-06-2013, 08:40
onlarınki tamamen "gramaj" sevdası :)

biz genelde sohbet muhabbet için gittiğimizden dolayı sıkıntı bizim için..

CTG
25-06-2013, 09:10

baya iyi yöntem :)

brv
25-06-2013, 20:41
Köfteci Yusuf'un köfteleri bol kuyruk yağlıdır, ucuz olduğu için tercih edilebilir , köftesi eh işte açlıkta yenir ama özellikle gidilmez...

Leader01
26-06-2013, 01:33
adana'da karataş yolunda Elem var, kebapları gerçekten güzel önden de humus çok iyi oluyor, ama humusla kebabı aynı anda getirmemelerini özellikle söylemek gerekiyor, bazen söylense de yine aynı anda getiriyorlar :)

Leader01
26-06-2013, 01:35
ayrıca adana'da hayalpark'ın oraya Gültekin et lokantası açılmış, denemek için gittik, yeni açtıkları için güzel ilgileniyorlar ama bokunu çıkarıyorlar, bardaktan bir yudum su içiyorsun hemen gelip dolduruyorlar, başında duruyorlar millet rahat edemiyor, hesapta masaya geliyormuş içerden ödenmiyormuş :)

STP
26-06-2013, 01:37
doner dersenız :D bızım Enbey doner efsanedır :D buda sanırım kanıtı :D
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998366_583371905027689_504392998_n.jpg

Leader01
26-06-2013, 01:37
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998366_583371905027689_504392998_n.jpg

1 günde bitiriyorlar mı bunu :D

STP
26-06-2013, 01:42
haftanın her gunu :)

ERY98
26-06-2013, 02:00
Maltepe Süreyya Plajı sahildeki Burger King, tadilat görüp yenilendiği için bugün tekrar bi şans daha verdim ama malesefki içerisi hala iğrenç bi sivri koku kokuyo insanın midesi kalkıyor. Hamburgerdeki sosta baya bi ekşimişti ve ettede yine ağır bi koku vardı. Ekstra olarak içecekleri imamın abdest suyu gibiydi yemeklerde ılıktı. Tam anlamıyla herzamanki gibi rezaletti.. Bütün Burger King ler bi yana burası bi yana..

sagi
26-06-2013, 02:00
ataköy marinada valeleri tercih etmem eski bir çalışan olarak, çok sert kullanılıyor gecen hafta carsamba gittim durum hala aynı :)

qatrio
26-06-2013, 02:02

5.kısım çarşıda şark sofrası çokta güzel bir yerdir etide kesimhaneden gelir bence mekanı yok yere karalama hocam :(

qatrio
26-06-2013, 02:03

abi sen işini biliyosun hafta bir gider 250gr koyar donerim. gerçekten o et bitiyor hatta geç gidersen kalmamış oluyo :( cami altında herkese tavsiyemdir:icon_tup:

ALPER-VNS
26-06-2013, 02:20
Şu döneri ortadan ısırmak isteyenler?

STP
26-06-2013, 02:21
ben alttakı obekten avucla yeme nıyetıne cok gırdımde :D ıolmuyo

Dodoo
26-06-2013, 02:40
Döneri görünce canım çekti valla :)

S.Özeren
26-06-2013, 03:01
döner iyi hoşta yeri nerde ? cami altı hangi cami altı

Zero
26-06-2013, 03:21

O nasil bir doner oyle :) canim cekti actim dolabi doner bulamadim probise saldirdim sizin yuzunuzden :D

s2kfreak
26-06-2013, 03:52
Kızıltoprak Nur Kebabı Tavsıye Ederım Pazar Gunlerı Kahvaltı Icınse Atasehir Carsinin orda Afyon Karahisar var Guzel Ve Seri Bi kahvalti ama yer bulmaniz zor.

ErenErdem
26-06-2013, 06:32
Antalya genelinde lokanta ve restoranlarda sipariş alma ve hesap getirme özrü var

ali elbasan
26-06-2013, 06:36
O nasil bir doner oyle :) canim cekti actim dolabi doner bulamadim probise saldirdim sizin yuzunuzden :D

beylikdüzünde sanırım

free-hifi
26-06-2013, 07:52
maltepe sahildeki muazzez ersoy kolcuoğlu restorant bir acele peşindeler yemek bitmeden önümüzden alma uyuz oldum tatlıları yemeden çıktım

XoR
26-06-2013, 08:00

Bu döner photoshop :D elime bi bıçak alıp kafama göre sağından solunda dalasım geldi :D yada ortadan direk mısır gibi dişleyerek :)

coolvtec
26-06-2013, 09:53
Aracımı en son yaptırdığım garaja gittiğimden çok pişmanım. Bu sefer sağlam olsun diye o kadar para harcadım, ne isteniyorsa aldım, sadece 2000km binebildim (o da 0.7 bar) ve sonuç; bloğum çatladı, tamir edilemiyor. faturalı blok bulamıyorum vbvb.

anıl turan
26-06-2013, 10:08
Kızıltoprak Nur Kebabı Tavsıye Ederım Pazar Gunlerı Kahvaltı Icınse Atasehir Carsinin orda Afyon Karahisar var Guzel Ve Seri Bi kahvalti ama yer bulmaniz zor.

Atasehir Afyon Sucuklari bundan 4-5 sene once tek dukkan iken cok iyiydi, yanyana 2 dukkani birlestirince mala bagladilar resmen... Haftaici ise gitmeden cogu zaman gidip kahvaltimi tostumu yiyip cayimi kahvemi ictigim bir yerdi, ust uste 3 defa verdigim siparisi yanlis getirince artik gitmiyorum...

mmustu
26-06-2013, 10:11
Aracımı en son yaptırdığım garaja gittiğimden çok pişmanım. Bu sefer sağlam olsun diye o kadar para harcadım, ne isteniyorsa aldım, sadece 2000km binebildim (o da 0.7 bar) ve sonuç; bloğum çatladı, tamir edilemiyor. faturalı blok bulamıyorum vbvb.

Blok nası çatladı hocam kol falan mı çıktı yoksa farklı bir şey mi ?

MBuğra
26-06-2013, 13:32
ankaraya girişte muhteşem tesisleri diye bir yer var, orda yediğim ballı-kaymaklının gözlemenin tadı hala damağımdadır. :)

free-hifi
26-06-2013, 14:35
Arkadaşlar konu başlığı pişmanlık siz tavsiye ediyorsunuz :D

rahatsız
21-02-2015, 20:16

yemek işi görecelidir, Ataköy şark sofrasını tek geçerim lezzet konusunda, tarık Abi'de sahibidir, inanılmaz temiz ve titiz insanlardır.

Black_Eagle
21-02-2015, 22:46
Tophane de ali baba mıdır nedir bir nargileci var aman diyim sakın diyim ben böyle sokma amacı güden yer görmedim iğrenç bir nargile sürekli birşeyler kitlemeye çalışan Suriyeli garsonlar kol gibi bir hesap gerçi salaklık bende foursquerde baksana yorumlara herkes herşeyi söylemiş neyse ben buradan uyarımı yapıyım biz yandık başkaları yanmasın

safaks
21-02-2015, 22:51
Tophane de ali baba mıdır nedir bir nargileci var aman diyim sakın diyim ben böyle sokma amacı güden yer görmedim iğrenç bir nargile sürekli birşeyler kitlemeye çalışan Suriyeli garsonlar kol gibi bir hesap gerçi salaklık bende foursquerde baksana yorumlara herkes herşeyi söylemiş neyse ben buradan uyarımı yapıyım biz yandık başkaları yanmasın

saçma sapan insanlarla dolu orası. Bir keresinde şahit oldum , manitanın yanında bize şekil yaptı ben buna hesapta geçiriyimde görsün şekli diyen garson gördüm. Ali babamıydı ismini tam seçemiyorum. Tophanedeydi. Oraya sürekli gider ahbap olursanız size gayet kıyak davranıyorlar. İlginç bir ticaret anlayışları var.

Black_Eagle
21-02-2015, 22:59
Yüzde yüz orasıdır ben kız arkadaşı bekliyorum iç kısımda tam durduğum yerin arkasında işletme sahibinin karısı sanırım hanım ağa duruyor. Garson geldi arabın biri dolarla ödemiş buna verdi abla 2,20 den kitledim kuru dedi oda aferin dedi yolladı :)) bu arada içerde işletmenin hatunları var ama bildiğin leş hatunlar bunları arapların tanına oturtuyorlar bunlarda yiyip içiyor aynı pavyon mantığı salaklık bende gitsene huqqaya orda hiç değilse verdiğin paranın manzara olarak hizmet olarak veya mekan olarak karşılığı var burası gerçekten saçma sapan bir yer

mrtngn
21-02-2015, 23:01

Şuan merakımdan foursquare yorumlarına baktımda harbiden bu ney böyle :D :D Kimsemi olay cıkarmıyo mekanı yerle bir etmiyo anlamadım :D

"2nargile10 çay 3 kyemiş 230 lira hesapmı olur laynnn"

"4 çay meyve 4 kahve 350 lira süper ya"

ronay
21-02-2015, 23:09
kaliteli lezzetli kırmızı ete hasret kaldık avrupa yakası tavsiye edebileceğiniz mekan varmıdır döner den bahsetmiyorum bile samandan bi farÄ·ı yok gözümde.
Bu arada dün öğlen köfte çekti canımız Tekirdağ merkezde belediye parkının karşısında bi mekan var tavsiye ederim mütiş fiyatlarıda normal

safaks
21-02-2015, 23:09
Yüzde yüz orasıdır ben kız arkadaşı bekliyorum iç kısımda tam durduğum yerin arkasında işletme sahibinin karısı sanırım hanım ağa duruyor. Garson geldi arabın biri dolarla ödemiş buna verdi abla 2,20 den kitledim kuru dedi oda aferin dedi yolladı :)) bu arada içerde işletmenin hatunları var ama bildiğin leş hatunlar bunları arapların tanına oturtuyorlar bunlarda yiyip içiyor aynı pavyon mantığı salaklık bende gitsene huqqaya orda hiç değilse verdiğin paranın manzara olarak hizmet olarak veya mekan olarak karşılığı var burası gerçekten saçma sapan bir yer

Aynı mantık. Bizim çocuklar sürekli orda takıla takıla ahbap olmuşlardı. Araları iyiydi. Yanlız hatunlara sarkma düşürme mantıkları cabası. huqqaya hiç gitmedim ama şekli şemali uzaktan tophaneden 10 fazla :)

Şuan merakımdan foursquare yorumlarına baktımda harbiden bu ney böyle :D :D Kimsemi olay cıkarmıyo mekanı yerle bir etmiyo anlamadım :D

"2nargile10 çay 3 kyemiş 230 lira hesapmı olur laynnn"

"4 çay meyve 4 kahve 350 lira süper ya"

Höhh.. Hiç bakmamıştım harbiden. Bize hiç böyle denk gelmedi de aynı aksaray pavyon mantığına bağlamışlar. Vay arkadaş ara sıra gidiyordukda soğudum resmen.

Ozgu_Akcan
22-02-2015, 01:32
uskudar patsonun uzerıne tanımam adamlar full cekerken yan esnaf bomboş bakar dururrr

ulan gecenın bu saatınde yıne canım ıstedı ıkı gundur gıdemıyorum teşvik lazımmmmm

63owen63
22-02-2015, 01:42
şirinevler de cag kebabı diye bir yer var, sakın gitmeyin , leş :)

canozgur106
22-02-2015, 12:25
İzmir kıbrıs şehitleri kırçiçeği harbi rezalet uğramayın servis soğuk 2kişi yemek soyluyoruz 1i digerinden 15dkka sonra geliyo yemek bitiyo ikram cay soledik 1 tane geldi 2nciyi istedim salak yaptılar:D

burakgunay
22-02-2015, 12:27
Ankara cukurambar kebapkar a gitmeyin, dograrsiniz garson vs kim varsa.

!KO
22-02-2015, 12:47
et dönerde gaziosmanpaşa meydan aydın döner tek geçerim :D

gökan
22-02-2015, 12:49
Virginia angus house burger süper(nişantaşı)

stlegal
22-02-2015, 12:59
Forum istanbul cookshop mutfagi efsane deneyin.Kapida techturkey uyesiyim diyin indirim yapilcak..

ef186
22-02-2015, 13:07
Konunun basligini okuyabilen turkce anlama konusunda yeterli uyeler araniyor :)

Caesar
22-02-2015, 13:10
Konunun basligini okuyabilen turkce anlama konusunda yeterli uyeler araniyor .

kjhdkasjhdjsahdkasjhdjsahd

Grimlord
22-02-2015, 13:17
ankara'da "anka" adlı sunroof tamir dükkanını hiç kimseye tavsiye etmiyorum.arabayı aldıktan yaklaşık 10-15 gün sonra sunroof bozulmuştu,bu arkadaşlara gittim,500 lira dediler,pazarlıkla bir anda 300 liraya indiler.Herkes burayı önerdiği için babam da aracı bırakıp geldi,babama "akşama kadar sürebilir tamiri,sökülmesi gerek" falan denmiş,yaklaşık 3-4 saat sonra babamı aradılar,aracınız hazır diye.gittik bi sevinçle aldım arabayı,çok hevesliydim çünkü.

Sonuç? Hevesin tabii ki de kursakta kalması.10 gün sonra tekrar bozuldu,üstelik toplam 2 kere tam açtım ( 1i zaten denemeydi yapmışlar mı diye)

Tekrar gittiğimde ise bana söylenen tek şey : "Bizi zan altında bırakma,kendin bozmuşsun,tekrar tamir istersen sana pazarlıklı fiyattan yaparım." Fiyat nedir dediğimde yine bir 300 liradan bahsetti arkadaşlar.Böyle iş mi olur dediğimde ise resmen beni kovdular.

Ama haklılar,kapıda 330 bmwler,300crdler falan dururken benim kıçı kırık clioma kim uğraşır değil mi? Böyle esnaflık olmaz,en azından yaptıkları işin arkasında durmalarını isterdim.Şayet aracımın sunroofu temmuz ayından beri bozuk,ve tekrar yaptırmaya param yok açıkcası.neyse ki su falan almıyor.

stlegal
22-02-2015, 13:18
Konunun basligini okuyabilen turkce anlama konusunda yeterli uyeler araniyor :)

Cin mantisi var seversin sen..

Arenimo
22-02-2015, 14:30
Kuruçesme kahve hayatimda boyle igrenc bir mekan gormedim isletmecisinden garsonuna 5 para etmez gereksiz kasinti kizlarin reinaya gider gibi erkeklerin hepsinin polat alemdar oldugu sahte playboylarin sahte rich girllerin mekani
Cay kahve nargile satyosunuz lan kendinize gelin

K0213
22-02-2015, 14:32
Kuruçesme kahve hayatimda boyle igrenc bir mekan gormedim isletmecisinden garsonuna 5 para etmez gereksiz kasinti kizlarin reinaya gider gibi erkeklerin hepsinin polat alemdar oldugu sahte playboylarin sahte rich girllerin mekani
Cay kahve nargile satyosunuz lan kendinize gelin

Bira da var :)

fthdrn
22-02-2015, 14:34
Bazıları ironi mi yapıyor yoksa ciddi ciddi mekan mı öneriyor :D

multispace
22-02-2015, 14:52
nihat usta akçaabat köfte. trabzon akçaabatta.. aman diyim hem cok pahalı hemde ilgi alaka yok. tavsiye etmiyorum

turci
22-02-2015, 15:43
İstinye Park'ta ki mcdonalds beğenmedim,sadece orası mı yoksa genel olarak mı trde öyle bilmiyorum.
yine aynı yerde ki ramiz, porsiyonları ödenen paraya göre küçük.resmen 1.5 porsiyon köfte ile doymadım ve tadı abartıldığı gibi değil.
izine gittiğimde Abi'm götürmüştü Istanbulda Gaziantepocakbaşı çalışanları iyidi fakat 1.5 porsiyon Adanayı görünce şok olmuştum çünkü tabakta salatanın içinde eti zor bulmuştum :)
bizim burda dönerin içine bile daha çok et koyuyorlar..

dahan
22-02-2015, 15:46
ankara ya gelmeyin pişman olursunuz

cgnozdmr
22-02-2015, 15:50
ankaradan devam edelim :) Tepe Prime daki Mickey's burger a gitmeyin:) garson arkadasımız masayı toplarken elımı agzımı sildiğim ıslak mendille masayı sildi ben kendim rahatsız oldum lan oturduğum masa kimin kullandığı ıslak mendille silindi acaba diye :/

!KO
22-02-2015, 15:52
gokturk dukkan burger gıtmeyın pişirmiyolar bildiğin çiğ :D

omco
22-02-2015, 16:36
Virginia angus, belki de ben çok büyük beklentilerle gittim ama hiç öyle övüldüğü kadar güzel değil

VW6R
22-02-2015, 16:49
Mersin/ Anamur : Anamurium hotel ( 4 Yıldız)
Konya/ Beyşehir : Ali bilir hotel ( Yanlış hatırlamıyorsam 3 Yıldız )

İkisinde de kalmanızı tavsiye etmem. Personel ve mutfakları çok kötü. Özellikle Anamurium hotel odaların durumu, personel yetersizliği, hizmet kalite ve yemekleri bakımından arka sokaklarda ki pansiyonlardan bile vasat durumda.

Low-Rider
22-02-2015, 16:50
Yazdan beri bebek casita'ya gitmiyordum, zam mı yapmışlar ne yapmışlar bilmiyorumda dün fena köstürdüler :D

BuRaK_eFe
22-02-2015, 17:58
Ankara
Pionner mehmet (Daha sonrada çok duydum bu ismi tabi) kazım karabekir şube

Oto seyfar (kazım karabekir cad)

Onurkk06
22-02-2015, 18:59
Ankara
Pionner mehmet (Daha sonrada çok duydum bu ismi tabi) kazım karabekir şube

Oto seyfar (kazım karabekir cad)

Pioneer mehmet aynen bi arkadaşım arabayı götürmüş kapı kolonunu çekiçle mi nr ayırmış tüm dişlerini kırmış baya kasap bi yermiş

Eworen
22-02-2015, 19:03
gokturk dukkan burger gıtmeyın pişirmiyolar bildiğin çiğ :D

Oyle bi yer yok artik zaten istesenizde gidemezsiniz kapandi :)

Big Chefs in butun menusu bastan asagi berbat soguk sicak bisey icip kalkilir o kadar cunku mekanlari gayey guzel
Yemeklerini pas gecmeli mutlaka

MEGFB
22-02-2015, 19:35
konyada bilindik Koyuncu petrol 20 liralık yakıt alldık 120 km gösterdi normalde 200 240 göstermesi gerekiyordu

utkunoa
22-02-2015, 20:03
izmir 3. sanayii sitesi sedir lokantası geçen sene makuldu 2015denmidir nedir fiyatlar inanılmaz uçtu. tabldot iki kişi 50 tl verip çıktık :)

izmir kordon tavacı recep porsiyonlar bayağı az kimse doymaz artık tek kişilik menu ile

şu an izmirde kebap yenilcekse tek gidilebilinecek mekan manavkuyudaki antepli ramazan usta, sanırım daha iyi bi beyti sarma yapan görmedim

Raindrops
22-02-2015, 22:42
Hacettepe Burger King. Buz gibi ve uçları yemyeşil patatesi itelediler, buzsun olsun diye 50 kere söylememe rağmen kolanın içinde standarttan daha çok buz çıktı. Siparişler de geç çıkıyor

fthdrn
22-02-2015, 22:54
Hacettepe Burger King. Buz gibi ve uçları yemyeşil patatesi itelediler, buzsun olsun diye 50 kere söylememe rağmen kolanın içinde standarttan daha çok buz çıktı. Siparişler de geç çıkıyor

ya şu profil fotoğrafını değiştir allah aşkına her gördüğümde gülüyorum :D

!KO
23-02-2015, 00:05
Oyle bi yer yok artik zaten istesenizde gidemezsiniz kapandi :)

Big Chefs in butun menusu bastan asagi berbat soguk sicak bisey icip kalkilir o kadar cunku mekanlari gayey guzel
Yemeklerini pas gecmeli mutlaka

baya oldu benım gıdelı 2 sene fılan sanırım askerden onceydı sonrada gidilmez dıye gıtmedık :D ama gokturku seviyorum ya guzel yerler