PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatikan'in civisi cikti iyice...

Sequental
29-06-2013, 16:18
Yolsuzluklar aldi basini gidiyor, hepsi bir bir ortaya dokuluyor.
Bir onceki Alman (Hitlerin genclik zamaninda parti arkadasi) 16. benedikt almanyaya kacirdigi milyarlarca euronun desifre edilmesinden sonra, bu tur yolsuzluklara yenileri eklendi.
AB diye belli bir elit zumrenin kendi cikarlari icin kurdugu klup, vatikan arabirimi ile diger AB ulkeleri halkinin cebindeki paralari hortumlayip, big Brother'e gonderiyordu..Merkel bunlardan birisi..
Merkel Italya ya akitilan paraya da kendisinin adami 16. benediktin yaptiklarina sus payiolsun diye goz yumuyordu..Yani Italya sende biraz sebeblen, aramizda kalsin bu olay ..hesabi!!

Vatikan'da yolsuzluk ve dolandırıcılık skandalı - Hürriyet PLANET (http://www.hurriyet.com.tr/planet/23610288.asp)

Vatikan (http://www.trthaber.com/haber/dunya/vatikanda-ilginc-protesto-86789.html)

Binlerce kucuk cocuk tecavuzleri ve vatikandaki homosexueliliskiler (Kadinsizliktan birbirine geciren kardinaller) ve elit isadamlarinin kardinallere gecirirken fimini cekip santaj yolu ile istedigi endustriyel ihalelerin onlara verilmesi,
fransa gazetesinde alaya alinmis, papa secimlerinde kuleden beyaz duman cikacagi yerde PEMBE duman cikan karikatutu ile anlatilmak istenilmisti..

Vatikan denen kurulusun temiz hristiyan inananlarinin duygularini somurerek nerelere hizmet ettigi artik tek tek ortaya dokuluyor..
Temelinde bir lobi olan vatikan M.S 610 yilllarinda "Darun Nedve" ismi ile mekkenin icinde kurulup, Yonetim bicimi Demokrasi olup!!! o zaman itibari ile Musluman inanirlarin icine nifak tohumlari sokmak icin kurulmustu. Bazilarinda da basasili oldular. Ayrimcilik yarattilar..Araplarin sii mezhebi hep bunlara calisti boylece..Su an Ortadoguda bu global guce canaklik edenler bu Araplardir..Vatikanda sureki bir Arap seyhi gorulur. Bugatti Veyron surup, millete ait topralati fosil yakiti, big brother'in sirketine cikarttiran yine bunlardir. Kesesine para koyulur, lux oyuncaklar alinip verilir, ama halki aclik icinde, hic bir yerli uretim ve sanayisi gelistirilmez!!
Tarihte ingilizlerin en rahat istihbarat merkezi kurup yonettikleri yerdir burasi..Bu ajanlarla araplar devsirilip osmanli arkadan vurulmustur..Bu zamanlarda daha bu unlu ingiliz hatunu ortadogunun haritasini bizzat kendisi cizmistir!!!
Uyeleri su an ki mason lobilerinin uye alimi gibi sadece seckin zenginlerden ve yahudi temelli sadece erkek kisilerden aliniyordu..O zamanlar bile orada en cogunlugu musluman olan kesim (muslumanlar) asiricilik yapmayarak,onlari linc etmemislerdi.Ama ilerleyen yuzyillarda Hacli seferleri ile onlar bu yurekliligi gostermeyip Kuduse yuruyup, musluman eti yemislerdi (hanibalizim, almanlar ve franlar erkek musuman eti yemis ve kutsalklise bunu caiz saymisti)

Eden, bulur.. Eninde sonunda yaptiklari yanina kalmaz!!!

tool
29-06-2013, 16:28
Konuyu musluman etine.baglamaniz super olmus...

Evrenoz
29-06-2013, 16:35
Penguenlerin geçmişi de orta avrupaya dayanıyormuş, buz çağına kadar geri gidersek...

Sequental
29-06-2013, 16:36
Evet bagladim, dogru olan bu..
VATIKAN MUSLUMAN ETI YIYIN DEDI..SU ANKI VATIKAN..Baglam dogru..Cekinmiyorum bu konuda..

Asil
29-06-2013, 16:37
Din üzerinden cep doldurmak, din üzerinden oy toplamak, din üzerinden duygu sömürüsü yapmak, dini kötü emellere alet etmek; yeni moda bu.
Türkiye'de ve her yerde. İster müslümani ister hristiyan, ister musevi.... Bunların yatacak yeri yok!

Ha bu arada devşirmeler tarafından, Osmanlı arkadan vurulmuş... Devşirmelere makam veren Osmanlı'nın kendisiydi. Kimse zorla almadı o makamları. Orada milyonlarca Türkmen devletten görev beklerken, onlar devşirmeleri tercih etti. Bu na tepki gösterenlerin boğazından kılıç geçirildi. Kimse masum değil.

Sequental
29-06-2013, 16:38
Penguen kim??
Boyle bir inanis mi var, yoksa ben varolan birsey varda onu mu goremiyorum??

Evrenoz
29-06-2013, 16:39
Penguen kim??
Boyle bir inanis mi var, yoksa ben varolan birsey varda onu mu goremiyorum??

Alt bir inanış türü diyebiliriz..

Sequental
29-06-2013, 16:39
Din uzerinden en kral insan avlamak binlerce yil yapildi..Yeni moda degil bu..Hatta demek istedigim artik civisi cikti bu isin..
Konu basliginin amaci buydu zaten.
Ben su andan bahsetmiyorum..

Kavimleri etkilediler...

Sequental
29-06-2013, 16:40
Alt bir inanış türü diyebiliriz..

Anladim...

Neyse ben bilmiyorum boyle bisey..Benim yuregimdeki ile benim aramda olan onemli benim icin..Penguene veya lahmacuna inana beni ilgilendirmez..
Saygi duyarim...

Evrenoz
29-06-2013, 16:42
Anladim...

Neyse ben bilmiyorum boyle bisey..Benim yoregimdeki ile benim aramda olan onemli benim icin..Penguene veya lahmacuna inana beni ilgilendirmez..
Saygi duyarim...

Hemfikirim,

Rivayet o ki, buz çağı sonrası ortaya çıkan dev ve ileri düzey bir penguen insanlarla iletişime geçmiş. Belirli bir zümre de bu olağandışılığı ilahiyet zannedip tapmaya, izinden gitmeye başlamış. Halen geçmişteki bu kişilerin devamının oluşturduğu ayinlerin, çeşitli yerlerde sembollerin olduğu rivayet edilir.

Mutu
29-06-2013, 16:47
Evet bagladim, dogru olan bu..
VATIKN MUSLUMN ETI YIYIN DEDI..SU ANKI VATIKAN..Baglam dogru..Cekinmiyorum bu konuda..

Bunun belgesi var mıdır? Yazılı ya da görüntülü olarak? Orjinal dilinde olacak fakat, çözümlemesini, latince edebiyatı okuyan italyan arkadaşımla yapacağım.

Asil
29-06-2013, 16:47
Hemfikirim,

Rivayet o ki, buz çağı sonrası ortaya çıkan dev ve ileri düzey bir penguen insanlarla iletişime geçmiş. Belirli bir zümre de bu olağandışılığı ilahiyet zannedip tapmaya, izinden gitmeye başlamış. Halen geçmişteki bu kişilerin devamının oluşturduğu ayinlerin, çeşitli yerlerde sembollerin olduğu rivayet edilir.

Geçen CNN Türk'de verdiler :D

Sequental
29-06-2013, 16:56
Hemfikirim,

Su Mayalarin ve daha geriseindeki kabilelerin son samanlarini kendilerine oncu sayip halen onlara gidip ayinini yapan kesimden bahsediyorsun galiba..
Evet halen bunu yapanlar var..

Halen Istanbula gelip Medusa'ya tapip gidenler de var, iclerinde Royal aile grubunun elit uyeleri de var..
Haklisin..

Sequental
29-06-2013, 16:57
Geçen CNN Türk'de verdiler :D

Evt CNN..

Vatikanin elinde bulundurdugu %43 luk uluslararsi gorsel medyanin birisi..

:D

Evrenoz
29-06-2013, 16:58
Su Mayalarin ve daha geriseindeki kabilelerin son samanlarini kendilerine oncu sayip halen onlara gidip ayinini yapan kesimden bahsediyorsun galiba..
Evet halen bunu yapanlar var..

Halen Istanbula gelip Medusa'ya tapip gidenler de var, iclerinde Royal aile grubunun elit uyeleri de var..
Haklisin..

Yok bunlar mayalardan öncesi, yanlışım yoksa et olarak da sadece penguen / fok balığı eti yiyorlar. "Geldiğimiz yeri içimize alıp, gittiğimizde de kökenimizle bir olalım" şeklinde bir inanıştı.

Sequental
29-06-2013, 16:59
Bunun belgesi var mıdır? Yazılı ya da görüntülü olarak? Orjinal dilinde olacak fakat, çözümlemesini, latince edebiyatı okuyan italyan arkadaşımla yapacağım.

Var ama sahis su an tedavide..

Kendisene mail atacagim,eger sagligi musait olurda geri donnerse, sana iletirim..
Zannedersen belgeler arapca / farsca idi..

Sequental
29-06-2013, 17:00
Yok bunlar mayalardan öncesi, yanlışım yoksa et olarak da sadece penguen / fok balığı eti yiyorlar. "Geldiğimiz yeri içimize alıp, gittiğimizde de kökenimizle bir olalım" şeklinde bir inanıştı.

Baliktan gelen nesil meselesi mi??

Evrenoz
29-06-2013, 17:01
Baliktan gelen nesil meselesi mi??

Sanırım onun türevlerinden biri. Balık değil ama buradaki özne, penguen

Sequental
29-06-2013, 17:18
Sanırım onun türevlerinden biri. Balık değil ama buradaki özne, penguen

:)...........

tool
29-06-2013, 17:48

Kendisene mail atacagim,eger sagligi musait olurda geri donnerse, sana iletirim..

kitap falan yokmu?

Mutu
29-06-2013, 18:05

Sorun yok, dilbilimci olarak, dilbilen arkadaşım fazlasıyla mevcut. Fakat anlamadığım nokta, resmi dili latince, italyanca olan bi "devlet" neden farsca ya da arapça açıklama yapmış olsun.

stlegal
29-06-2013, 18:10
40 yas ustu acayip konular aciyor yilani çiyani yediniz ders veriyorsunuz :)

Evrenoz
29-06-2013, 18:12
40 yas ustu acayip konular aciyor yilani çiyani yediniz ders veriyorsunuz :)

Seni de görücem 3 sene sonra :)

stlegal
29-06-2013, 18:14
Seni de görücem 3 sene sonra :)

Odum patliyor 40 yasindan sonra ne oluyorsa :)

Sequental
29-06-2013, 18:21
Odum patliyor 40 yasindan sonra ne oluyorsa :)

Yoo 40 yasina gelince zaman duruyor, dunya gunes sisteminin cekiminden cikip, baska bir sisteme dahiloluyor..
Olumsuz olusyorsun o sistemde..
Ben olumsuzum yani...Seni de beklerim 3 yil sonra benim planete.. Gelmessen hatirim kirilir, hemde dunya uzerinde kalirsan seninle -Bak 40 yasina gelmissin, abuk sabuk konular aciyorsun" diye dalga gecerler!!

Yas ve akli birbine karistirildigi icin ben anca boyl bir yorum yaptim..

stlegal
29-06-2013, 18:25
Yoo 40 yasina gelince zaman duruyor, dunya gunes sisteminin cekiminden cikip, baska bir sisteme dahiloluyor..
Olumsuz olusyorsun o sistemde..
Ben olumsuzum yani...Seni de beklerim 3 yil sonra benim planete.. Gelmessen hatirim kirilir, hemde dunya uzerinde kalirsan seninle -Bak 40 yasina gelmissin, abuk sabuk konular aciyorsun" diye dalga gecerler!!

Yas ve akli birbine karistirildigi icin ben anca boyl bir yorum yaptim..

Abi ne gerek otomobil formunda boyle konulara bizene vatikandan manevi seylerin tartisilmasi burda cok sacma eminim bu konularin konusilucagi baska siteler vardir saygilar abi

Sequental
29-06-2013, 19:50
Abi ne gerek otomobil formunda boyle konulara bizene vatikandan manevi seylerin tartisilmasi burda cok sacma eminim bu konularin konusilucagi baska siteler vardir saygilar abi

Eyvallah kardes..
Ama OffTopic de acilan bir konu..Hani yemek konusu bile acildigi bir bolum diye, dunyada neler oluyor diye yazdim..
Sonucta cok taze bir bilgiydi..

Saygilar..

yucelebeci
29-06-2013, 20:06
abi boşverelim vatikanı bu tarz yolsuzluklarla oyalanacaksan Türkiye Cumhuriyeti'ni kurcala araştır neler çıkar kim bilir avrupaya kaçırılan kaç milyar euro varmış, kaç tane gemicik alınmış felan valla emin ol benedikt'i cebinden çıkarır bizimkiler bizide bilgilendirmiş olursun hemde

iynn-RS
29-06-2013, 20:43
kim kimle kafa bulluyo cozemedim :D

tool
29-06-2013, 20:45
Vatikan cok bozdu

SmT
29-06-2013, 20:49
Bizi aşıyor konu sanırım :) Biri biriyle kafa buluyor ama neyse :)

therev
29-06-2013, 21:56
#VATIKANailesiTOPLUtakiplesiyor

Sequental
29-06-2013, 22:22
abi boşverelim vatikanı bu tarz yolsuzluklarla oyalanacaksan Türkiye Cumhuriyeti'ni kurcala araştır neler çıkar kim bilir avrupaya kaçırılan kaç milyar euro varmış, kaç tane gemicik alınmış felan valla emin ol benedikt'i cebinden çıkarır bizimkiler bizide bilgilendirmiş olursun hemde

:)

Kemal Dervis ismini iyi incele derim ben o zaman, nerede yetistirildi, nasil geldi, ne yapti, nasil bir zorlama ve baski ile o koltuga oturttuldu (oturtturmak icin baski yapildi) ve nasil gitti..Olaylara canak tutan uzaktan kumandali sey!!

Haa baska bir serefsiz kadin mahlukat soyleyeyim,bu olaylarla alakasi yok ama Turkyenin tarihini yabancilara satan insanlik disi seytan:
Aysegul Tecimer..
Turkiyedeki tarihi eserleri yurtdisin kacirip satan seytan. Bir suru degerli eserimizi satti..Bilmiyorum halen Turkiye ye girip cikiyormu, belkide baska isimle halen hirsiszliga devam ediyordur..
Bu paradan daha vahim bir hortumculuk, tarihin hortumlanmasi!!!

G_TT_I
29-06-2013, 22:29
Ben en son ikiz kulelerin roketlerle vurulup uçakla vurulmuş gibi yapılması konusunda bırakmıştım, halbuki onun aslı içerideki canlı bombaların sıkıntıdan patlaması olacaktı.

Bu vatikandakiler malmı adam eti yemiş, niye adam yemişler, birde ozaman hanibal varmıymış??? Yoksa film bu dönemde yenen müslimlerden mi bahsediyor???

Onamdar
29-06-2013, 22:44
:)

Kemal Dervis ismini iyi incele derim ben o zaman, nerede yetistirildi, nasil geldi, ne yapti, nasil bir zorlama ve baski ile o koltuga oturttuldu (oturtturmak icin baski yapildi) ve nasil gitti..Olaylara canak tutan uzaktan kumandali sey!!

Haa baska bir serefsiz kadin mahlukat soyleyeyim,bu olaylarla alakasi yok ama Turkyenin tarihini yabancilara satan insanlik disi seytan:
Aysegul Tecimer..
Turkiyedeki tarihi eserleri yurtdisin kacirip satan seytan. Bir suru degerli eserimizi satti..Bilmiyorum halen Turkiye ye girip cikiyormu, belkide baska isimle halen hirsiszliga devam ediyordur..
Bu paradan daha vahim bir hortumculuk, tarihin hortumlanmasi!!!

Kemal derviş ne yapmış abi anlat bilelim

Adam dünyanın sayılı ekonomistlerinden ve şu andaki ekonomimizin mimarıdır

Enflasyon yüzde yüzken adam dünya bankasındaki başkan yardımcılığını bıraktı geldi yined yaranamadı

Ekonomik krizden çıkarmış ve istikrara kavuşturmuş. Uyguladığı politikalar akp tarafındanda sürdürüldüğü için cidden ekonomik anlamda iyi yerlere gelebildik

Sezarın hakkı sezara ekonomimizle övünebiliyorsak kemalin hakkı büyüktür.

Sağda solda yer alan aslı astarı olmıyan her okuduğumuza inanıpta insanları karalamıyalım

SekoLive
29-06-2013, 22:55
vatikana gitmeye ne gerek var bizim icimizde müslümanları kullanıp etini yemekdeh beter edenler varken... saygılar.

FATİH
29-06-2013, 23:15
o da birşey mi abi... bizde bi ülke var, 70 yıldır gelen yedi, giden yedi; bitmedi...

dorukky
30-06-2013, 03:14
Cennetten bahsedenler bu dunyayi en cok cehenneme cevirenlerdir

Dodoo
30-06-2013, 05:25
o da birşey mi abi... bizde bi ülke var, 70 yıldır gelen yedi, giden yedi; bitmedi...

Net :) son 10 yilda kurudu bitti ama o devir, elde birsey kalmadi :)

rcbrs
30-06-2013, 07:48
Bi konu anca bu kadar dağılır
Adam 1.4 tsi yağ yakıyor demiş
Konu bijonlara , Xenon yükseklik ayarına dayanmış