PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Htc sensation xl sorunu.

Suleyman
13-07-2013, 20:22
Merhaba arkadaşlar,

1-2 ay önce power butonu çalışmadığından dolayı(telin garantisi yok diye biliyorum) dışarıda teli 70 liraya yaptırdım :rolleyes:. Tamirden bir süre sonra bu sorun ara ara devam etti ama çok sorun olmuyordu benim için taa ki bugün tuş çalışmayana dek..Tuşun dışında görüntü de gitti gelmiyor, arıyorum numaramı çalıyor ama telefonda görüntü olmuyor ve şarja taktığım zamanda şarj olduğuna dair yanan ışık maalesef ki yanmıyor..Bu veya buna benzer sorunu yaşayan oldu mu daha önce?Şimdi ki sorunu ne olabilir ve yaptırmaya kalksam ne kadar bir masrafı olur :confused:

erhanarici18
13-07-2013, 21:09
HTC bi kere açıldıysa bundan sonra bi çok sorun çıkartabilir

Suleyman
13-07-2013, 21:15
HTC bi kere açıldıysa bundan sonra bi çok sorun çıkartabilir

Büyük ihtimalle şu anki sorunu daha masraflı olacak, yapacakları tele...

Berkayy
14-07-2013, 00:21
Xl ların kronik sorunu ya ekranın yada anakartın değişmesi gerekiyor. Öncelikli anakart problemi gibi geldi bana

MBuğra
14-07-2013, 01:18
konu hazır hyc iken bende bişey sorayım, bendeki htc one x in dış ekranındakş çizikten dolayı değiştirmek istiyorum ama dış ünite sadece tek başına değişebiliyor mu yoksa iç ekranla beraber değişmek zorunda mı?

Suleyman
14-07-2013, 01:25
Anakartı zaten garantisi varken kvk tarafından değiştirilmişti ama kafama takılan diğer bir soru, power butonunu yapması için verdiğim yerden telefonu geri aldığımda ekranın üzerinde ufak bir çizik vardı ve ekran koruyucu çizilmiştir deyip çok önemsemedim acaba içten falan darbe almışta olabilir mi?Yine anakart sorunuysa kötü olacak gibi..