PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S4 Mesaj sorunu.

01ayk01
02-08-2013, 12:49
Arkadaslar selamlar. Konu yanlış yerde ise özür dilerim. internetten arastırdım yanlız bulamadım. Telefonu aldıgımdan berı normal sekılde gelen mesajları yani whatsapp vs degil sadece direk yollanan mesajları telefon kendı adresime mail cekiyor. Günde 100 msj geliyosa hepsi mail olarak geliyor tekrardan onlardan kurtulım derken önemli maillermide siliyorum yanlıslıkla sımdıden herkese tesekkur ederım. Hayırlı gunler

01ayk01
03-08-2013, 23:24
Yokmu bi bilen arkadaslar ?

ERY98
04-08-2013, 13:30
Valla aynı problem bendede olmuştu, ama gel gelelim nasıl düzelttiğimi hiç hatırlamıyorum ya mail yada mesaj ayarlarıydı galiba ama şimdi ne desem boş telefonda bi yaptığımı bida nasıl yapabilirim diye oturup düşünüyorum biraz çok fonksiyonlu olmasının benimde unutkan oluşumun birleşimiyle tadından yenmiyor :D

Burak E.
04-08-2013, 18:00
bendede vardı mail ayarlarından kullandgını maili kaldırın tekrar aynı maili kurun ve altta bi secenek mesajlar mail olarakta gelsin mi diye onu tikini kaldırın bi daha gelmez :D

01ayk01
04-08-2013, 22:08
bendede vardı mail ayarlarından kullandgını maili kaldırın tekrar aynı maili kurun ve altta bi secenek mesajlar mail olarakta gelsin mi diye onu tikini kaldırın bi daha gelmez :D

Iyi guzel hosda mail ayarlarina nasil giricez :))