PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : civic 1.4 is lpg

gökan
08-08-2013, 18:44
civic 1.4 e ne marka lpg oneriyosunuz arkdaslar birde izmirdeyim..bikac yere gidicemama marka ve fiyat nedir bizim araclara...taktirinca faydasi olurmu..isletmesi nasil olucak...isletmeden kullansak

KaanBRS
08-08-2013, 18:46
Her marka olur atiker en uygunu olur isletirsen her hangi bi kontrolde basin agrimaz nasil isletecegin hakkinda daha detayli bilgilendirmeyi internette arayabilirsin ... Ayda ortalama kac km yol yapiyoaun?

gökan
08-08-2013, 20:49
atiker lovato zavolli

by_performance
08-08-2013, 21:02
işletme işlemleri için herhangi bir takipçi yardımcı olur.

gökan
08-08-2013, 21:07
vizeye gircemde yaptirsam hem.vizeye girerken halolur

hasan genç
08-08-2013, 21:28
Gökan arkadaşım lpg yi takdırdığın yer sana bir proje ve evraklar hazırlıyor onla birlikte mühendislik odasından sızdırmazlık raporu alacaksın yalnız ilk defa sızdırmazlık raporu için farklı bir yerde yapılıyor muayene ona göre . gene mühendislik odası veriyor bu raporu ve harç ödüyorsun sonra araç muayeneye gidiyorsun sızdırmazlık raporunla muayene aldıktan sonra trafik şubeye gidiyorsun zaten evrakların hazır cıkıyorsun muayeneden veriyorsun trafiğe tek yapragı hemen iki saate veriyorlar ruhsatı ,yalnız randevulu gidiyorsun . .lpg kit i olarakta sizin orda genelde zavoli kullanıyorlar okuduğum yazılarda karar senin , hayırlı olsun şimdiden iyi günler .

overblack
08-08-2013, 22:52
990 tl/10 taksitle 3 sene önce atiker taktırdım. 100 bin km yaptım. aklıma geldikçe filtresini filan değiştirdim (max. 3 kere) hiç sorun sıkıntı yaşamadım. ama bunda takan yerde önemli gökan. ona dikkat et

By_emre
08-08-2013, 23:02
Atiker tercih etmeni öneririm, birde 2a muhendislik gfi lpg sistemi takıyor 1290 tl olması lazımdı fiyatı ecusu brc'nin kaliteli bir kit onuda araştırmanı öneririm.

Usta + Doğru Ayar + Kit

By_emre
08-08-2013, 23:06
Şimdi dikkatimi çekti izmirde montaj yeri arıyorsunuz '' NECO OTOGAZ '' a gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Bir forum sitesinde paylaşımları mevcut uzun zamandır takip ediyordum

629 Sok. No:77/A Karabağlar, İzmir
Tel: +90 232 264 00 87

gökan
10-08-2013, 11:24
guncelllllllllllll yazan arkadaslara tesekkurler

Seven7
10-08-2013, 11:28
Abi yılda kaç km yapıyorsun ki? Bence taktırmaya değmez 10 kuruş az yakacak diye.
Bizim araçlara genelde zavoli duyuyorum en çok.

PaSHa-brk
10-08-2013, 11:34
abi markadan ziyade işçilik önemli montaj iyi olursa başın ağrımaz ben bütün arabalarıma 1.sanayi efe otogazda taktırıyorum orda bi ustam var işçiliği mükemmel istersen whatsapp dan numarasını atarım.

gökan
10-08-2013, 11:36
yaz bakalım burak noyu bırde fıyatıda yaz

boosted_pug
10-08-2013, 12:05
Dostum benim araç 1.4 karbüratörlü kara düzen lpg ile km de 23 kuruş yakıyo bikere fullüyorum bitinceye kadar devam hiç bi sıkınti yaşamadım 10 kuruşda az yaksa kendi kendini telafi ediyo hiç olmazsa biyere giderken yaa yakıtda şukadar yakıcak felan die düşünmüyorum

Sıkıntı, sorun felan olmuyo ama aracın ara hızlanmaları bariz düşüyo birde klima felan açılınca sen gaz veriyosun o kafasına göre gidiyo :) belkide benimki karbüratörlü olduğu için bu şekilde oluyo ama benim için çok sorun değil biryerden başka biryere en az yakarak götürmesi yeterli

Muayeneye kadar işletmeden gezebilirsin muayenede işletmek zorundasın yoksa geçemezsin senin yapacağın çok bişi yok faturanı ve projeni alıcaksın bunları taktırdığın yer vericek onlarla mühendisler odasından projeyi o aylatıp sızdırmazlığa gidiceksin ordanda muayeneye gidiceksin onlar ek-1 e senin aracının yeni kilo ve yakıt sistemindeki değişiklikleri yazıp seni emniyete göndericekler ordada ruhsatı çıkartıcaksın

Atikerin yeni çıkarttığı bi kit varmış taktıranlar aşıri derecede memnun bende akl karadüzen kit var sıralıya çevirince bende atiker alıcam

gökan
10-08-2013, 12:08
abı 12 sınde taktrcamda 13unde vıze var "1 gunde bıtermıkı bu ıslem yada

ıkıncı durum 13 unde vızeye gırdım vızeden sonra taktırdım 2 sene kullansam bı sıkıntı olurmu