PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara E30 Kaza

ONURRBAKI
18-08-2013, 09:16
Biraz once Eskisehir yolu Odtu cikisinda mavi tek kapi bi E30 sag taraftan direge sarilmis duruyodu, itfaiye aracin yaninda sanirim yolcuyu cikarmaya calisiyodu umarim olumcul kaza degildir.
Kazayi yaoana gecmis olsun...

Maxiboost
18-08-2013, 09:30
Amerikada da bi e30 kaldirima cikti siteden mi? Kizlara sekil yaparken patladi hemde alkolluydu siseleri atti arabadan

atituti
18-08-2013, 09:31
Bence boyle konularin acilmasi faydali

setnogrom
18-08-2013, 09:46
İnşallah ölüm ve sakatlık yoktur.
Allah kimseye göstermesin.

xx

Kahn23
18-08-2013, 10:05
Amerikada da bi e30 kaldirima cikti siteden mi? Kizlara sekil yaparken patladi hemde alkolluydu siseleri atti arabadan

Zaten mavi E30 da bi tane vardi ;)

a.uz
18-08-2013, 10:55
Bende bu sekilde acilan kaza konularini dogru bulmuyorum kaza yapan arkadasimiza gecmis olsun İnsalla onemli bi durum yoktur

ersandeniz
18-08-2013, 11:03
1 kişi bile bu kazalardan etkilenip gazlamaktan vazgeçse kardır..

lethaldoze
18-08-2013, 11:41

İnsan hayatımı önemli yoksa 3 kuruşluk teneke parçaası ve karizmamı.
İki insan az ölecek diye neden ben arabam kaza yapınca yayınlayayim ki. 2 gün sonra toplayıp sıfır hata diye satatayım. belki 2-3 bin tl karım olacak. 2 insan ölsün canım banane.
Bu sebeple böyle konulara karşı çıkarım, yarın bir gün patlarsam benimde kazam yayınlanmasın reklam olmayalım diye.
Ayrıca şirket spec symboll,palio,corsa vs vs lere konu açılmıyor ki, e30 gibi yüksek ihtimal aramızdan yada tanıdık olmabilecek araçlarda açılıyor.

01ASU
18-08-2013, 11:48
İnsan hayatımı önemli yoksa 3 kuruşluk teneke parçaası ve karizmamı.
İki insan az ölecek diye neden ben arabam kaza yapınca yayınlayayim ki. 2 gün sonra toplayıp sıfır hata diye satatayım. belki 2-3 bin tl karım olacak. 2 insan ölsün canım banane.
Bu sebeple böyle konulara karşı çıkarım, yarın bir gün patlarsam benimde kazam yayınlanmasın reklam olmayalım diye.
Ayrıca şirket spec symboll,palio,corsa vs vs lere konu açılmıyor ki, e30 gibi yüksek ihtimal aramızdan yada tanıdık olmabilecek araçlarda açılıyor.

şaka dimi bu kısım :)

KOSEREN
18-08-2013, 11:53
Yazar burda konunun açılmasından rahatsız olanlara taşlama yapmış üstadım,problem yok :)

Yiğit G.
18-08-2013, 12:46

kimse burda açılan konudan etkilenip gazlamakdan vazgeçmez... Bende karşıyım her gördüğünüz kaza için konu açmaya.Yeni kural eklenmesi kanaatindeyim... Ha siteden biri olur tanıdıgnız bir arkadaşımızdır hep beraber şifa dileriz yardım ederiz gerekirse.. Ama yolda gördüğünüz her kaza için konu açılmaz be kardeşim.

Fatih_
18-08-2013, 13:42
Anlamadığım , sitede konu sınırlamasımı var ?
Fazladan bir konu açılınca önemli bir konuyu mu kaybediyoruz ?

Ben şahsen buradaki ölümlü kazaları göre göre düşünmeye başladım.
Hadi bu da olmadı varsayalım.

Kaza yapan arabayı yarın öbürgün toplanmış tertemiz şekilde almak üzere olan kişiler bizden birileri olabilir , sırf bunun için bile konuların açılması faydalı bence.

yilmazcatalbas
18-08-2013, 14:22
ne oluyor konu açılınca ? neden rahatsız oluyorsunuz ki ?

kimse gazlamaktan vazgeçmez demişsiniz ben artık olur olmaz gazlamıyorum mesela...

ayrıca kusura bakmayın herkes bilsin kazalı arabaları herkes çok dürüst sonuçta dimi! o zaman sorun yok yani sakin olun.

GÖKTÜRK
18-08-2013, 14:33
kraldan çok kralcılar çoğaldı , forumda bir sürü mod var konu gereksiz görülürse silinir sizene yorum yapmak zorunda mısınız.

hele 2. post ne kadar komikmiş maxiboost amca

atituti
18-08-2013, 15:35
Kendi adima konusursam boyle konulari gordukce her arabaya bindigimde daha rahat sakin surmeyi ogrendim simdi tum kurallara uymaya calisiyorum bu konulari gore gore gecmiste yaptigim hayvanliklara daha farkli bakip ne kadar sacmaymis demeyi ogrendim.benim gibi gaza dusunerek basmayi ogrenen cok kisi olacaginada eminim bu tip konular sayesinde.

OMTech
18-08-2013, 16:47
bugün ivediktede çok hızlı gelen yeşil bir golf 4 yol kenarındaki bir kaç aracı teğet geçtikten sonra sıfır çizmekte olan e46 coupeye tam ortadan vurdu yaralı yok fakat bmw haşat oldu. golfünde ağırlık sol önce olmak üzere önü dağıldı.

Caesar
18-08-2013, 16:55
Beyler her gordugunuz kazali araca konu acmayin itiraz edenlerin haklilik payi var.

Herkes her gordugu kazali araca konu acarsa database.mokoko olur.