PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E5'te Kaza Görüntüsü: Vurdu ve Kaçtı

Sinan
19-08-2013, 21:20
dNkxO7y08vg

mami_makinen
19-08-2013, 21:23
Link varmı ?

srkns
19-08-2013, 21:24
İstanbul E5'te Kaza Görüntüsü: Vurdu ve Kaçtı - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=dNkxO7y08vg)

Mr.K
19-08-2013, 21:25
leon cekılmese ılk ona yazılcakmıs zaten..Yazık gunah.

mami_makinen
19-08-2013, 21:26
Sağdaki seat leonada vurdu galiba

GokhanRS
19-08-2013, 21:27
şimdi bu adama tüm lügatımızla küfretsek günahı var mıdır?

STP
19-08-2013, 21:27
o nasıl makas lan, gerızekalı okadar acılırmı araba

HarunToprak
19-08-2013, 21:28
Leon iyi kaçtı yoksa oda gidiyordu

s2k
19-08-2013, 21:29
o nasıl makas lan, gerızekalı okadar acılırmı araba

Acmamis leona carpiyor sol arkayi o yuzden aciliyor araba, sonrada zaten 106da topladi yolsa bariyerde toplarmis :D

Time-R
19-08-2013, 21:29
Ne zaman oldu kaza? Beyaz hb si varken bu kazanin bi benzeri basima gelmisti, allahtan vuran adam ileride durup yanima gelmisti, bu tam bir serefsizmis.

mami_makinen
19-08-2013, 21:30
Altındaki araba bide golf demekki başka araba olsa karşı şeride geçicek

GuneyOnur
19-08-2013, 21:30
şimdi bu adama tüm lügatımızla küfretsek günahı var mıdır?

Başlarsak alfabede kullanmadık harf kalmaz onun için gerek yok abi ;) Denecek söz yok yani..:ofk::ofk::ofk:

BLuEBoY
19-08-2013, 21:31
böle bitanesi denk gelmezki aynı şekilde sokayım onu çıktığı makasa.... :@

GokhanRS
19-08-2013, 21:32
bu geçmişteki saxo vakasının yeni versiyonu olmuş, haramidere otoban bağlantısında da bir saksocu bu şerefsizliği hondaya yapmıştı. tüm forum saxocunun ailesiyle cinsel temaslarda bulunmuştu...

bu arada kamera numaralarına bakarsanız tarih 3 gün önce olmuş olay.

s2k
19-08-2013, 21:33
Bisey diycem ama butun hepiniz saldiracaksiniz diye demiyorum :D

Day Walker
19-08-2013, 21:33
Plakayı okuyamadım plakayı okuyabilecek varmı seceresini çıkartalım

mert_can 41
19-08-2013, 21:35
Arabanın sahibinin yerinde olsam leona teşekkür ederdim çok ustaca kurtardı acemi biri olsaydı leon kamera çeken aracıda götürürdü

Safak
19-08-2013, 21:35
sorsan makas attı :D

Day Walker
19-08-2013, 21:38
Çekimi yapan araç polis aracımı ilk araç makas atınca bi sinyal sesi geldi?

r3dkit
19-08-2013, 21:44
çeken araç neden o kadar gazlıyor acaba ?

ÜSTÜNERC
19-08-2013, 21:45
aynı olay basıma geldi.aynı sekılde ben yolda ilerlerken makas atamayan doğan marka araç sağ kapıdan bana vurdu.sonra kaçtı gitti.Böyle namussuzlar oldukca küfür etmemek elde degıl.Tamam bari yaptın bi hata dur arkadasım niye kaçıyosun.

srkns
19-08-2013, 21:49
aynı olay basıma geldi.aynı sekılde ben yolda ilerlerken makas atamayan doğan marka araç sağ kapıdan bana vurdu.sonra kaçtı gitti.Böyle namussuzlar oldukca küfür etmemek elde degıl.Tamam bari yaptın bi hata dur arkadasım niye kaçıyosun.

Tamamen cehaletinden, korkudan kaçıyorlar. Büyük olasılıkla aracının sigortası bile yok (kasko zaten yoktur), 8/8 kusurlu olduğunu biliyor maddi açıdan başına nasıl zarar açtığının farkında, manevi olarak da haksız olduğunu bildiği için karşı taraftan darp edilebilme korkusu da giriyor işin içine son çare olarak kaçmak kalıyor

ragıp
19-08-2013, 21:50
E-5'te giderken önümden çok arkama bakıyorum.

Sırf bu E-5 makasçıları için eski bir amerikan kamyoneti alıp, kaportasını ve şasesini ileride komple güçlendireceğim.

darkmoon
19-08-2013, 21:50
hep diyorum keşke şu araçlarda araç içi kamerayı zorunlu kılsalar yada kullanan sayısı artsa.. o kadar çok kazalar afişe olucak ki.. kendi başımıza gelebilicek kazalarda dahil bizede neticede vurup kaçabilirler..

freelife
19-08-2013, 21:56
söylenecek birşey yok sövmekten başka....

SErhat.
19-08-2013, 21:59
Arkadasimin basina da geldi bunun aynisi basin ekspreste. Hatta konu bile acmistim bu araci taniyan var mi diye. Cocuk kovalamis baya ama yetisememisti.

Bunu yapan da hayvan oglu hayvandir. Serefsizin evladinin biryerinden ciksin..

E5'te giderken gozum onumden cok dikiz aynasinda. Kac sefer silme gectiler, bana dokunmasinlar diye iyice saga yanastigimi bilirim..

S.kti atti onun bunun cocugu yolunda giden adamin arabasini..

Kahn23
19-08-2013, 21:59
bu geçmişteki saxo vakasının yeni versiyonu olmuş, haramidere otoban bağlantısında da bir saksocu bu şerefsizliği hondaya yapmıştı. tüm forum saxocunun ailesiyle cinsel temaslarda bulunmuştu...

bu arada kamera numaralarına bakarsanız tarih 3 gün önce olmuş olay.

İşte bu o.ç yapıp kaçan

Citroen Saxo Vts Crash in İstanbul - YouTube (http://youtu.be/rOZqo8xSqGs)

srkns
19-08-2013, 22:02
İşte bu o.ç yapıp kaçan

Citroen Saxo Vts Crash in İstanbul - YouTube (http://youtu.be/rOZqo8xSqGs)

bu kekoyu sobelediler sonra, nette aracın satılık ilanını görüyorlar tanıyorlar hemen iletişime geçip enseliyorlar, haberlere çıkmıştı

GokhanRS
19-08-2013, 22:06
evet o keko gibi bu kekoyuda sobelerler yakında. kazanın az ilersinde trafik kameraları var.

de başkan de, saldırıya hazırız g3leri yağladık bekliyoruz.

Serhat
19-08-2013, 22:07
Geçen gün forumda konu açılmıştı sanırım, e-5te vurup kaçan birini arıyordu bu video ile alakası var mı?

ÜSTÜNERC
19-08-2013, 22:14
Tamamen cehaletinden, korkudan kaçıyorlar. Büyük olasılıkla aracının sigortası bile yok (kasko zaten yoktur), 8/8 kusurlu olduğunu biliyor maddi açıdan başına nasıl zarar açtığının farkında, manevi olarak da haksız olduğunu bildiği için karşı taraftan darp edilebilme korkusu da giriyor işin içine son çare olarak kaçmak kalıyor

yani dediğiniz gibi bi sıkıntısı vardı kaçtı ya alkollüydü ya ehliyeti yoktu.Kaskom tarafından zararım karşılandı aracım yapıldı.ama hatasız olan aracımın kapısı boyandı.Onuda geçtim yani kaza oldu insan durup bi özür diler.Ama bunlar cidden tam dayaklık.Büyük bi kaza atlatmıs videodaki kişi.Milletin canına kast ediyorlar yazık günah.Kendi ailelerine kendi taraflarına aynı durum olunca ortalıgı yıkıyorlar.

m. ali öz
19-08-2013, 22:17

'hangimiz yapmıyoruz ki?' mi abi :D

şaka bi yana kaçması şerefsizce.
sanırım 3 araç gazlıyorlar.

Emir_b16a
19-08-2013, 22:18
e 5 te makas atmak akıl karı değilki her 500 m de 1 asfalt kalitesi değişiyo :D

gerçi herkez kumho kullanıyo ztn bişi değişmiyo :D

muhtemelen sağdakinden sekip pejuya vurdu

bmwberkan
19-08-2013, 22:20
lan ne küfür ettim bee

arm
19-08-2013, 22:48
lan ne küfür ettim bee

hahahahha sesli güldüm :D

CasabLanca
19-08-2013, 22:52
TR araç kameralarından devam..

XSi
19-08-2013, 22:53
Acmamis leona carpiyor sol arkayi o yuzden aciliyor araba, sonrada zaten 106da topladi yolsa bariyerde toplarmis :D

bencede öyle bişey olmuş, 106 ya çarpmasa kendi girecekmiş metrobüsün bariyerine zaten..

yazık olmuş 106 ya..

Akın Sarıkaya
19-08-2013, 23:21
açar açmaz saxo geldi aklıma.. :)

Aranel Ciryatan
19-08-2013, 23:22
Bizim eski siteden Saxo cuyu tanıyanlar vardı. Plakayı site yönetimi bildirmişti polise.

depence
19-08-2013, 23:26
Kafası güzel itoğlu itlerin çok var yolda böle soytarılar az hızı arttırsan giricek sana soktuğum apaçileri

darkmoon
19-08-2013, 23:27
yakında tech turkey merkezli zaten kampanya başlatıcam her araca bir kamera diye.. :) sloganda belli "yakala kaydet hoplat"

alper_pug
19-08-2013, 23:40
açar açmaz saxo geldi aklıma.. :)

:D :D

10krtr

GÖKTÜRK
19-08-2013, 23:43
saxocu arabayı satıp golf almış

SPORTING
19-08-2013, 23:51
eleman büyük o.ç muş

yagizgokmen
19-08-2013, 23:55
renault forumunda görüntüyü çeken arkadaş kendisi paylaşmıştı cam car clio 4 dikiz aynasından görüp çekiliyor ve olan oluyor sanırım çarpan araç kaçamamış

lethaldoze
20-08-2013, 00:13
renault forumunda görüntüyü çeken arkadaş kendisi paylaşmıştı cam car clio 4 dikiz aynasından görüp çekiliyor ve olan oluyor sanırım çarpan araç kaçamamış

Kaçamamış derken peşine düşüpmü yakalamışlar yoksa oda pert oldu yürüyemedimi.

Ayrıca o araya girmeyeceğini bile bile sokmuş arabayı. Hani zamanında çok makas atanın başına çok gelmiştir, ya geçeceksindir yada duramayacak vuracaksındır ve gözünü karartırsın geçersin ve "ulan kıl payı yine yırttık" dersin ve bu alışkanlık olduğundan bi süre sonra çok düşünmessin bile. Ama bu bile bile dalmış ve Leona sol arkasını vurunca normal olarak aracın arkası kopmuş ve araç 2 şerit sola atmış kendini. Bariyerle arasında 106 olunca da ona vurmuş. Bi ihtimal en sağda ki sucu galiba, fiorinonunda arka tamponu kurtaramamış olabilir.

yagizgokmen
20-08-2013, 00:30
Kaçamamış derken peşine düşüpmü yakalamışlar yoksa oda pert oldu yürüyemedimi.

postlara göz gezdirdim kaçmaya çalışmış ama araç yürümemiş galiba kesin değil tabi

Oznsrl
20-08-2013, 00:39
denemiş ama kaçamamış jantı falan kırıldığı için mecbur durmak zorunda kalmış

GÖKTÜRK
20-08-2013, 01:13
sonucu ne olmus olay yenı sanırım

By_Carizma
20-08-2013, 01:15
söylenecek çok şey var ama söylemeyelim :)

cix boy
20-08-2013, 01:21
ya varya ne diyeceksin böylesine arkadaş ya bir hata yaptın bari dur nere gidiyorsun ya hayvanmı var o aracın içinde he şerefsiz ya.bir gün gelir sanada böyle çarparlar aklın gelir başına bu zihniyetle fazla gitmez bu şerefsiz

SmT
20-08-2013, 01:27
Kaçmakta bunun gibi şerefsizlere yakışır zaten..106'da birşey yoktur umarım.

Ultraleggera
20-08-2013, 01:46
bu kaza ne zaman olmuş ya 106 quicksilver avcıların arabası sürekli görüyorum plaka ve jantlardan tanıdım.

uqur
20-08-2013, 06:28
yok polis aracı değil çeken kişiyi tanıyorum arkadaşım olur trafik böyleleri oldukça kazalar hiç azalmaz bu tip kazalarda şöför direk hapse atılsa bi nebze azalır adam öldürmeye teşebbüsten

KÖROĞLU
20-08-2013, 09:29
yok polis aracı değil çeken kişiyi tanıyorum arkadaşım olur trafik böyleleri oldukça kazalar hiç azalmaz bu tip kazalarda şöför direk hapse atılsa bi nebze azalır adam öldürmeye teşebbüsten

Kesinlikle katılıyorum, bu ülkede maalesef cezaların caydırıcılığı olmadığı için bir çok

kişi bu şekilde davranıyor. Daha ağır cezalar uygulansa mutlaka azalma olur.

Bazen böyle teğet geçenlere arkasından takasım geliyor, ama trafikte başkaları var onları düşündüğümden yapmıyorum.

Emre Ekrem
20-08-2013, 09:39
Akıl, mantık almıyor bu gereksiz işleri

s2k
20-08-2013, 09:44
saxocu arabayı satıp golf almış

Sandalyeden düştüm amk :D:D:D

'hangimiz yapmıyoruz ki?' mi abi :D

de başkan de, saldırıya hazırız g3leri yağladık bekliyoruz.

Arkadaş ne kadar akıllı uslu insanlardan oluşan bir topluluğuz maşallaahhhh :cool:

Hiçbirimiz zaten şimdiye kadar çarpıp kaçmadık, hiçbirimiz e-5/TEM vs agzlamıyoruz, hiçbirimiz hayatında makas falan atmaz aileler çoluk çocuk var diğer araçların içinde. Çok bilinçliyiz.

Lan nerden çıktı o zaman aramızdaki bu colinler, schumacherler ? Nerde gazlıyorsunuz senelerdir siz ? Herkes sorsan 240 ayna kapatıyor trafikte, ha diycem pistte öğrendi yetişti herkes lan o zaman Buğra yada diğer organizasyon yapan adamlar neden hala 5 kuruş kazanamadı ? Neden her organizasyonda binlerce TL adamlara giriyor ?

Çok ilginç adamlarız yemin ediyorum.

Tholl-ga
20-08-2013, 09:49

Arkadaş ne kadar akıllı uslu insanlardan oluşan bir topluluğuz maşallaahhhh :cool:

Hiçbirimiz zaten şimdiye kadar çarpıp kaçmadık, hiçbirimiz e-5/TEM vs agzlamıyoruz, hiçbirimiz hayatında makas falan atmaz aileler çoluk çocuk var diğer araçların içinde. Çok bilinçliyiz.

Lan nerden çıktı o zaman aramızdaki bu colinler, schumacherler ? Nerde gazlıyorsunuz senelerdir siz ? Herkes sorsan 240 ayna kapatıyor trafikte, ha diycem pistte öğrendi yetişti herkes lan o zaman Buğra yada diğer organizasyon yapan adamlar neden hala 5 kuruş kazanamadı ? Neden her organizasyonda binlerce TL adamlara giriyor ?

3 tane s2k bitane mx5 maltepede polisten kaçarken kaç arabayı tehlikeye attın lan sen düdük

Onrcn
20-08-2013, 09:50

Yardir mursel :D Ben hic carpip kacmadim aynayi saymayalim :) Bir kere de saga kirdim korkup ufak bir hadise yasayan oldu.. Baska vukuatim yok yeminnen, ben pistlerin Schumacheriyim :D

s2k
20-08-2013, 09:56
3 tane s2k bitane mx5 maltepede polisten kaçarken kaç arabayı tehlikeye attın lan sen düdük

Lan mal ben zaten atmıyorum mu diyorum, burda cennetlik araba kullananlara söylüyorum. :Deli:

Gazlama konusu açılsa mangalda kül bırakmazlar, kaza maza konusu oldumu yok oç yok şerefsiz insanların hayatını tehlikeye atıyor bilmemne. Ulan bu kadar insanız bi benmi trafiğe açık alanda gazlıyorum ?

Bu arada 3 s2k 1 mx5 değil, 3x s2k, 2x 200sx, 1x clio(doğu), 1xlaguna(miniks hangi evresindeydi o ucube arab hatırlamıyorum) :D:D:D

BaDCaT
20-08-2013, 10:00
Lan mal ben zaten atmıyorum mu diyorum, burda cennetlik araba kullananlara söylüyorum. :Deli:

Gazlama konusu açılsa mangalda kül bırakmazlar, kaza maza konusu oldumu yok oç yok şerefsiz insanların hayatını tehlikeye atıyor bilmemne. Ulan bu kadar insanız bi benmi trafiğe açık alanda gazlıyorum ?

Bu arada 3 s2k 1 mx5 değil, 3x s2k, 2x 200sx, 1x clio(doğu), 1xlaguna(miniks hangi evresindeydi o ucube arab hatırlamıyorum) :D:D:D

seneeee 2006 doktorun o zaman dötü küçüktü koltuğa sığıyordu...diye hikaye başlar :D:D:D

s2k
20-08-2013, 10:04
seneeee 2006 doktorun o zaman dötü küçüktü koltuğa sığıyordu...diye hikaye başlar :D:D:D

Kes lan nerde benim programım amk :Deli:
:D:D:D

Tholl-ga
20-08-2013, 10:05

Lan sigir polisten kacanlari yazdim dukkanda duran arabalari saymadim :D

s2k
20-08-2013, 10:06
Lan sigir polisten kacanlari yazdim dukkanda duran arabalari saymadim :D

Ulan madem noolduğunu bilmiyosun o zaman yazma kıro :hahaha:

Bende polisten kaçanları yazdım, hatta ilk kıvılcımı başlatan sofu Ahmetti meşhuurrr HKS s14le :D:D:D

Son toplanma yeri bostancı sanayi ismi lazım değil bir dükkanın önü, farlar kapalı spec :cool:

s2k
20-08-2013, 10:08
Bu arada Tolga g.tü o imzayla oynayıp durma bak sövecem şimdi :D

BaDCaT
20-08-2013, 10:10
Kes lan nerde benim programım amk :Deli:
:D:D:D

sanki uyucan programmış geçen pizza resmi çekip gönderen 5dk sonra yiyen bendim demiii :D:D

Hallederiz program mı ofisteyim yaz gelsin yapalım şimdi :icon_tup:

s2k
20-08-2013, 10:14
Eveeet nooldu bıçak gibi kesildi konu :D:D:D demek ki neymiş bi tek trafikte gazlayan şerefsiz ben değilmişim.

Arkadaşlar hepimiz az çok, uzak yakın birbirimiz tanıyoruz, aynı ortamlara girip çıkıyoruz, hepsinden önemlisi aynı boku yiyoruz. O yüzden burada ak sakallı dede takılmanın anlamı yok :D:D:D

ErT_ThM
20-08-2013, 10:28
Adam haklı dagılın beyler:))

Anu
20-08-2013, 10:33
Ben kendim adına konuşuyorum cennetlik araba kullanıyorum şehir içinde. 1-2 kere makas attım nasıl birşeymiş bu herkes atıyor diye, sonra aklıma daha önce bana neredeyse kaza yaptıracak makasçılar geldi utandım bıraktım. Şehiriçi keyfim 1-2-3 o da zaten anca 120 km yapıyor :D Ha arabayı deli gibi kullanmak ve zorlamak istemiyor muyum kesinlikle istiyorum ama trafikte değil, elimde olmayan birşey olur başkasına zarar verirsem vicdan azabından ölürüm.

uerbas
20-08-2013, 10:35
siyah olan beyaza takıp dağılmış sanırım olan 106 ya olmuş yazık inşallah araçtakilerde bişi yoktur

s2k
20-08-2013, 10:42
Ben kendim adına konuşuyorum cennetlik araba kullanıyorum şehir içinde. 1-2 kere makas attım nasıl birşeymiş bu herkes atıyor diye, sonra aklıma daha önce bana neredeyse kaza yaptıracak makasçılar geldi utandım bıraktım. Şehiriçi keyfim 1-2-3 o da zaten anca 120 km yapıyor :D Ha arabayı deli gibi kullanmak ve zorlamak istemiyor muyum kesinlikle istiyorum ama trafikte değil, elimde olmayan birşey olur başkasına zarar verirsem vicdan azabından ölürüm.

Benim lafım sana yada senin gibilere değil anlayan alnadı benim demek istediğimi ve sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz.

Videoya gelince, arkadaş girememiş araya dağılmış gitmiş, ha bile bile mi yaptı ? Lan kim ister böyle birşey :D

neyse ben fikirlerimi söyledim, haklı görenlerde olabilir olmayanlarda :) Haksız olduğumu düşünenlere söylüyorum, ben gazlarım arkadaşım trafikte, eh fenada sayılmam gerçi yaşlandık ama gazlarım yani. O yüzden biraz empati yapın amk yazarken ama 2 taraflı yapın her zaman mağdur olanın değil birazda diğer tarafın terine koyun kendinizi.

Onrcn
20-08-2013, 10:44
Benim lafım sana yada senin gibilere değil anlayan alnadı benim demek istediğimi ve sanırım hepimiz aynı fikirdeyiz.

Videoya gelince, arkadaş girememiş araya dağılmış gitmiş, ha bile bile mi yaptı ? Lan kim ister böyle birşey :D

neyse ben fikirlerimi söyledim, haklı görenlerde olabilir olmayanlarda :) Haksız olduğumu düşünenlere söylüyorum, ben gazlarım arkadaşım trafikte, eh fenada sayılmam gerçi yaşlandık ama gazlarım yani. O yüzden biraz empati yapın amk yazarken ama 2 taraflı yapın her zaman mağdur olanın değil birazda diğer tarafın terine koyun kendinizi.

Ben kendimi senin yerine koyarim hahahah illa mi yani :D

s2k
20-08-2013, 10:47
Ben kendimi senin yerine koyarim hahahah illa mi yani :D

Sen göster ben koyarım :D:D:D

RSX
20-08-2013, 11:31
Eskiden şehir içi çok gazlardım artık hız 60 km geçtimi ayağımı gazdan çekiyorum yaşlanmadıkta bana nolduğunu bende anlamadım, en güzeli sağdan dıptıs dıptıs yekten yekten gitmek. ( Bu demek değildirki akıllı uslu sürerken hareket yapanların hareketini yieyeceğiz :D )

setnogrom
20-08-2013, 11:43
Kaza-makas her zaman olan şeyler ama işin içini vurup kaçma girince şerefsizliğin önde gidenisin demektir.

xx

XoR
20-08-2013, 12:00
ben gazlarım arkadaşım trafikte, eh fenada sayılmam gerçi yaşlandık ama gazlarım yani.

http://i40.tinypic.com/2w5vcpe.jpg

Onrcn
20-08-2013, 12:02
http://i40.tinypic.com/2w5vcpe.jpg

benim lan o :D

XoR
20-08-2013, 12:05
benim lan o :D

Aynen moruk sana daha çok benziyo :D Doktor Brian'ın dokuzuncu kattan düşmüş haline benziyor :hehe:

Onrcn
20-08-2013, 12:13
Aynen moruk sana daha çok benziyo :D Doktor Brian'ın dokuzuncu kattan düşmüş haline benziyor :hehe:

hahahahhahhah : D Doc. Brian

Sercan K.
20-08-2013, 12:22
Kaza-makas her zaman olan şeyler ama işin içini vurup kaçma girince şerefsizliğin önde gidenisin demektir.

xx

Abi yanlış anlama merakımdan soruyorum:) Yorumların altına xx i neden koyuyorsun :D

imprezaWRC
20-08-2013, 12:27
Abi yanlış anlama merakımdan soruyorum:) Yorumların altına xx i neden koyuyorsun :D

O tel çit işareti, oradan öteye geçme çarpılırsın mı diyor ne diyor, öyle birşey işte :D

TT_BOY
20-08-2013, 12:41
Allahından bulsun ..

s2k
20-08-2013, 12:52

hahahahhahhah : D Doc. Brian

Olum işiniz gücünüz yok mu lan sizin :D hangi konuya yazsam bi caps altına yorumlar hastamısınız olum siz :D Ondan mı bana ilginiz var kıyamam :D

Onrcn
20-08-2013, 12:54
Olum işiniz gücünüz yok mu lan sizin :D hangi konuya yazsam bi caps altına yorumlar hastamısınız olum siz :D Ondan mı bana ilginiz var kıyamam :D

illa yapasimiz var, anladin sen onu hahahaha

setnogrom
20-08-2013, 12:55

Yanlış anlaşılacak birşey yok özel bir nedeni var rahmetli babamla benim aramdaki bir sonuç diyim.
Ama İngilizlerin kullandığı şekliyle düşünme yani:)

xx

!KO
20-08-2013, 12:59
doktor s2k haklı :D bende gazlıyorum aslında yapmamak lazım ama yapılıyo işte kimse sütten çıkma ak kaşık değil :)

erdem325
20-08-2013, 13:10
hersey tamam, vurabilir kazadir bu sonucta, makasa girersin beceremzsin vurursun o da tamam ama vurup kacmak nedir?
vur, dur tutanak mutanak tut yada adamin hasarini karsila eyvallah..
ama hem hasari karsilamayacaksan ya da trafik sigortan yoksa e o yolda gazlama be .... cocugu.
kendi halinde giden adamin irzina gectin resmen..

s2k
20-08-2013, 13:14
hersey tamam, vurabilir kazadir bu sonucta, makasa girersin beceremzsin vurursun o da tamam ama vurup kacmak nedir?
vur, dur tutanak mutanak tut yada adamin hasarini karsila eyvallah..
ama hem hasari karsilamayacaksan ya da trafik sigortan yoksa e o yolda gazlama be .... cocugu.
kendi halinde giden adamin irzina gectin resmen..

Yahu kim ister hem kendi arabasının hemde başkasının malının ırzına geçmeyi ? Olmuş işte bi kere bide sanırım durmama sebeplerinden en büyüğü gazlaya gazlaya gittiği sürece geçtiği tüm araçların kaza yerinden geçerken görüp arkadaşı dayak yapma ihtimallerinin yüksek olması olabilir :D:D:D

Sanki ben yaptım amk kazayıda he niyeyse savunup duruyorum :D diyet bana yaramıyor :p

erdem325
20-08-2013, 13:37
Yahu kim ister hem kendi arabasının hemde başkasının malının ırzına geçmeyi ? Olmuş işte bi kere bide sanırım durmama sebeplerinden en büyüğü gazlaya gazlaya gittiği sürece geçtiği tüm araçların kaza yerinden geçerken görüp arkadaşı dayak yapma ihtimallerinin yüksek olması olabilir :D:D:D

Sanki ben yaptım amk kazayıda he niyeyse savunup duruyorum :D diyet bana yaramıyor :p

valla abi yazarkende dedim ins kendi ustune alinmazsin vs gibisinden hhahahah :D
ben de ister demiyorum da, madem o kadar gazlamaya merakli bu vatandas, o zaman goz onune alacak bu durumlari da :D

s2k
20-08-2013, 13:42
valla abi yazarkende dedim ins kendi ustune alinmazsin vs gibisinden hhahahah :D
ben de ister demiyorum da, madem o kadar gazlamaya merakli bu vatandas, o zaman goz onune alacak bu durumlari da :D

İşte kazadan sonra g.t yemeyince arkadaş topuklamaya çalışmış ama yazılanlara bakılırsa başarılı olamamış :D

Dediğim gibi bende en büyük etken o kadar insanın içinde kalıp ağzı yüzü dağılacak diye korkmuştur diye tahmin ediyorum ;) Düşünsene ben soldan gidiyorum bi anda nolduğunu şaşırıyorum :beuj: bence hiç durmasın :D

BaDCaT
20-08-2013, 14:29
İşte kazadan sonra g.t yemeyince arkadaş topuklamaya çalışmış ama yazılanlara bakılırsa başarılı olamamış :D

Dediğim gibi bende en büyük etken o kadar insanın içinde kalıp ağzı yüzü dağılacak diye korkmuştur diye tahmin ediyorum ;) Düşünsene ben soldan gidiyorum bi anda nolduğunu şaşırıyorum :beuj: bence hiç durmasın :D

adamın üstüne oturursun sen anca :D:D

(kombo oldu hee giydiriyorum kilodan :D)

Onrcn
20-08-2013, 14:36

Ben sana bir arkadan vurup kacayim da anlarsin oyle miymis boyle miymis :D

MazdaSpeed
20-08-2013, 15:12
Tam sopalık

Gokmen Erbas
20-08-2013, 15:18
Makasçılardan nefret etmişimdir, aldıkları beddua da cabası. Yapmayın, yaptırmayın.

Mivec_4G63
20-08-2013, 15:24
Trafikte çok acelem varsa makas değil de aracın önünü açmak maksatlı sık şerit değiştiriyorum. Ne zamanki bakıyorum biri götüme takıldı, gideceğim yere geç kalacaksam da frene basıyorum. ROLL 4 EVER

Absinthé
20-08-2013, 15:35
Kazadan sonra durup deseymiş "hey hey hey dostum kızma sadece biraz eğleniyorduk ha?" :D

şaman
20-08-2013, 15:36
vurup kaçma sonucu dünyaya gelen insanlar var hayatta

Sercan K.
20-08-2013, 15:37
Yanlış anlaşılacak birşey yok özel bir nedeni var rahmetli babamla benim aramdaki bir sonuç diyim.
Ama İngilizlerin kullandığı şekliyle düşünme yani:)

xx

Anladım abi Allah rahmet eylesin :(

SekoLive
20-08-2013, 15:38

:):):icon_tup:

M3CSL
20-08-2013, 15:43
Trafikte tabikide hepimiz gazliyoruz,ancak burada ince bir cizgi var, limit ve alinan risk;
pistte nasil limlit asilirsa en fazla disari cikarsin zararin kendine olur en fazla oda.
ama trafikte hem kendine malina en onemlisi baskasina zarar veriosun, ve olaylar kendinin kontrolu disindada gelisiyor.
Arkadasim var gozu kara nolur en fazla carparim kasko var diyor ama ben onu goze alamiyorum iste...
ben sahsen trafikte limitlerin altinda giderim ve dolayisi ile kaza orani dusuk olur, tabikide kaza Allahin isi ama en azindan riski azalrtirim..

CasabLanca
20-08-2013, 15:45
Kazadan sonra durup deseymiş "hey hey hey dostum kızma sadece biraz eğleniyorduk ha?" :D

yağmurlu bir istanbul gününde ıslak otobanda yan yan giden bir e46 hatırlıyorum doğru mu samet :D :D

M3CSL
20-08-2013, 15:48
Trafikte gazlamak
ufak bi araya arabayi nasil sigdirdim bak midir?
yoksa fb stadinin oraya max kacla girmeyi denemek yada yuksek hizda genis virajda g kuvvetini hissetmek midir
Bence 2.si...

PROMINENT
20-08-2013, 15:51
max kaç dönüyorsun ? :)

Berkan
20-08-2013, 16:00
ahali bende anlamıyorm yada siz okuma tenezzülünde bulunmuyosunuz taktınız kaçtı kaçtı diye adam kaçmamış/yada kaçamamıs her neyse

Onrcn
20-08-2013, 16:34
ahali bende anlamıyorm yada siz okuma tenezzülünde bulunmuyosunuz taktınız kaçtı kaçtı diye adam kaçmamış/yada kaçamamıs her neyse

O zaman videoyu niye vurdu ve kacti diye upload etmis ?

Absinthé
20-08-2013, 17:49
yağmurlu bir istanbul gününde ıslak otobanda yan yan giden bir e46 hatırlıyorum doğru mu samet :D :D

ulan o kadarda yazmadık foruma unutulur diye unutulmamış hahaha :D

e39 ile artık video çekmiyorum :D

BarKing
20-08-2013, 19:39
Normalde 106'dan beklerdim boyle bir hareket, Fakat burda o magdur olmus, Aslinda bek kacamamistir saglam caktiysa... ama bunlari odunla dovucen cidden ayiltip ayiltip..

GokhanRS
20-08-2013, 19:46
ula aramızda millete çarpıp kaçan mı var? var eğer aramızda onunda aileine en güzel küfürlerimi iletirim. hiç çekinmem sövmekten. :D

vurdun kaçıyorsan küfrederim arkadaş. o kişi sen olsaydında değişmezdi gene söverdim :D

ysf20
20-08-2013, 19:53
yazık olmuş 106 ya

MeJo
20-08-2013, 19:57

buda onlardan birisi işte..

M3CSL
21-08-2013, 00:16

virajdaki en dusuk hiz 85:D ustu cadde lastigi ile mumkun gorunmuyo, semi slikle bi daha denerim.. 100 vs diyenler iyi salliodur:rolleyes:

a3t
21-08-2013, 00:49
kopruden stadın oraya baglanan sag virajı diyorsun heralde..
leon 1.4 fr ile kw v2 orta sertlikte...
lastikler pirelli pzero rosso 5000 km de...
ön 12mm arka 15mm hr spacerlar...
90-100 arası ote ote donulebiliyor :) tam net km veremiyorum dijital hızı açmadım hiç ama bidahakine bakarım..
kw leri en serte falan alsam heralde 100 u zorlarım diye düşünüyorum

By_Carizma
21-08-2013, 00:56
ülkemizde böyleleri çok var maalesef..

Eskilerden bi örnek
zDjAMks2ryg

Link... (http://www.youtube.com/watch?v=zDjAMks2ryg)

Emir_b16a
21-08-2013, 00:59

sazan.avi :D

M3CSL
21-08-2013, 01:01
kopruden stadın oraya baglanan sag virajı diyorsun heralde..
leon 1.4 fr ile kw v2 orta sertlikte...
lastikler pirelli pzero rosso 5000 km de...
ön 12mm arka 15mm hr spacerlar...
90-100 arası ote ote donulebiliyor :) tam net km veremiyorum dijital hızı açmadım hiç ama bidahakine bakarım..
kw leri en serte falan alsam heralde 100 u zorlarım diye düşünüyorum

simdi kafadan sardigi icin arac, ibre yuksek gosterebiliyor, bende fazla gaz verdigimde ibre 100lere geldi fakat sariyordu, cikis hizindada 90 100 arasi oluyor fakat apexteki hiz 90 in uzerinde olan her araci tebrik ederim:D (ciddi lastik kombinasyonu lazm)

s2k
21-08-2013, 07:48
Bu viraj konusunda uzman olan Miniks Ahmetin duygularını almak isterdim :D:D:D

VTEC®
21-08-2013, 08:34
Trafikte gazlamak
ufak bi araya arabayi nasil sigdirdim bak midir?
yoksa fb stadinin oraya max kacla girmeyi denemek yada yuksek hizda genis virajda g kuvvetini hissetmek midir
Bence 2.si...

2003 Focus dizelim varken, koni+yay, ön ve arka kule gergisi, bushing kit, yürüyende ön ST beşik salıncaklar vs vardı, 15 ST jant toyo T1R lar ile 95-100 girip stabil sürat çıkıyordum, çıkışta çok hafif kopma oluyordu ama sürati düşürmüyordu. 3. vites 110-115 yapıodu araba o süratlerde sarma yapmadığı için sürat şaşırtmadan görünüyordu.

Trafik yapmanın zevki başka viraj yapmanın başka hepsinin yeri ve zamanı var :)

ANIL ERCAN
21-08-2013, 08:49
Ya aslında olay belli..

Videoyu çeken arabayla, öndeki siyah araba kapısıyordu Golfte bunları gördü gaza geldi ve sağlam yapıstırdı. Videoyu çeken adam baktı arkasından golf sakat geliyor .öt korkusundan attı kendini sol seride golfte makasa girince patladı olay bu..

Emin olun Videoyu çeken arkadastaki Clio 4 öndeki uzayan siyah arabayı yeseydi kapısmada bu videoyu millete göstericekti bak ben cliomla su su marka aracı yedim diye ama noldu Kazayı cekti tesadüf eseri..

Bu arada Reno sitesinde demişler buna aynısını benim yazdıgımın adamın cevabı işe geç kaldım yetişmek için sagdan bastım demiş yeminle yalan öndeki siyah arabayla kapısıyor ya bariz belli :D

miniks
21-08-2013, 09:32
Bu viraj konusunda uzman olan Miniks Ahmetin duygularını almak isterdim :D:D:D

hahahahahaoşhjşıosdghsjıeh9oıeğht

VTEC®
21-08-2013, 10:01

Fazla duygusalsın bugün :D:D:D

s2k
21-08-2013, 10:04

Ahh ah işte kaderin değiştiği an derler ya o anlardan biriydi :D:D:D:D aahahah hala kahkaha atıyorum amk hatırladıkça :p

Ko®ay
27-08-2013, 18:16
Bilinçli gazlama yada makaslama diye bişey vardır,bir başkasını tehlikeye atıcaksam girmem o delikten arkadaş :) Ben bunu yapabiliyorum ve herkesten bekliyorum,tanımadığım biri g.ötüme yapışıyor makaslıyoruz hemde hard makaslıyoruz fakat herif benden hızlı çıkıyor bakıyorum geçecek gibi bende gidiyorum tabi aynı şekil ama adamın üzerine kırmıyorum fren yapıp yol veriyorum adamı önüme alıyorum devam ediyoruz..vs.vs.vs. Biraz mütevazi olmak lazım yol ver yol versinler sloganım bu :D

Emniyet şeridini hayatta kullanmam eğer görmüyorsam.

Tavsiyede bulunmak haddime değil belki ama herkes gibi bişeyler katmak isterim..

Bilinçli gazlayalım bari,hepimiz aynı boku yiyoruz..