PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlık Problemi Ankara !

Risendark
19-08-2013, 21:54
Abiler arkadaşlar 2 sene önce her iki göğüsümde de sertlikler oluştu zaman zaman elleyemedim daha sonra yavaş yavaş şişmeye başladı şuanda sertlikler kayboldu göğüslerim yağ torbasına döndü.Tabi bu 2 yıllık süre zarfında doktora gittim endokrin bölümünde teşhis olarak jinekomasti dediler ergenliğin bir bölümde östrojen hormonunun salgılanmasından dolayı memede şişkinlik dediler 6 ayda bi kontrole gittim hep,Gazi Hastanesinde böyle başlarından savarcasına öylesine bi kontrol yapıp gönderdiler hep nasıl geçecek diyorum geçer geçer kafana takma diyor doktor rahatsız oluyorum diyorum yapacak bişey yok o zaman spor yap diyor spor salonundaki abimizde koçum öncelikle ilacı var onu kullanacaksın spor zarar verebilir sıkıntılı bi durum dedi gönderdi adamcağız haklı olarak...çok canımı sıktılar bu son muaynede. Şimdide doktor arıyorum kendime baya araştırdım şu doktor iyi diyen hiç çıkmadı.sizlerinde başına geldiyse ve gidipte memnun kaldığınız bir doktoru önerirseniz sevinirim... Baya uzun oldu sizleride yordum okuduğunuz için teşekkürler...

MeRtCaN
19-08-2013, 21:58
Geçmiş Olsun Tuna ilk başta

Allah kımseye sağlık problemı vermesın.

ama benım anlamdıgım bir konu var
Senin Annen baban Ailen yokmu ?
bunu bizimle degılde Ailen ıle paylassan bence saha daha fazla yardımcı olurlar.

Forumda boyle bir konuda tabıkıde sana yardımcı olabılecek abiler arkadaşlar cıkar ama
bana biraz saçma gelıyor açıkcası boyle konuların açılması.

sana ailen Annen Baban bence forumdan daha fazla yardımcı olacagına ınanıyorum.
En basıtı Aile saglık Hekimine dahı gitsen daha yararlı olabılır

GokhanRS
19-08-2013, 22:01
mehmetRS ile iletişime geç. mutlaka senin için araştırıp bilgi edinir yardımcı olmaya çalışır elinden geleni yapar.

onat
19-08-2013, 22:04
jino östrojen üretiminden olur. sende kadınlık hormonu fazla demekki. bunu doktorun tetkikleri sonucu çözmüş olması ve östrojen baskılayıcı vererek bu sorunu çözmesi lazım. ne demek spor yap.

spor ancak ve ancak yağdan kaynaklık jinoyu geçirir. hormonel jino yu spor geçirmez. spor hocan doğru söylemiş.

Risendark
19-08-2013, 22:11
Geçmiş Olsun Tuna ilk başta

Allah kımseye sağlık problemı vermesın.

ama benım anlamdıgım bir konu var
Senin Annen baban Ailen yokmu ?
bunu bizimle degılde Ailen ıle paylassan bence saha daha fazla yardımcı olurlar.

Forumda boyle bir konuda tabıkıde sana yardımcı olabılecek abiler arkadaşlar cıkar ama
bana biraz saçma gelıyor açıkcası boyle konuların açılması.

sana ailen Annen Baban bence forumdan daha fazla yardımcı olacagına ınanıyorum.
En basıtı Aile saglık Hekimine dahı gitsen daha yararlı olabılır

öncelikle teşekkürler mertcan abi... ancak yaptığın yorum biraz saçma oldu(bence) ben bu olayla 2 yıldır anamla babamla paylaştım uğraşıyorum zaten.Anamda babamda gayet ilgili insanlardır sağolsunlar. Fakat doğru düzgün bi doktor bulamadık bir türlü internettende araştırdım yine bir sonuç yok.bende eğer burdan gitmiş olupta memnun kalan veya iyi problemsiz bir şekilde sonuca ulaşan varsa gittikleri doktoru önerirlerse ona gider tedavi mi olurum diye düşündüm. Bilmiyorum yanlış mı? sonuçta burası her ne kadar otomobil bilgi platformu olsada sohbet konusunda bu tarz şeylerde paylaşılabiliyor diye biliyorum :beuj: eğer yanlış biliyorsam ve konu modlar taranfından da gereksiz saçma sapan görünüyorsa kapatılabilir silinebilir problem değil ayrıca amacım böyle haybiye konu açmak değil yanlış anlaşılmasın.tekrar diyorum eğer bu konu gereksiz görüldüyse kapatılsın lütfen !

Risendark
19-08-2013, 22:17
jino östrojen üretiminden olur. sende kadınlık hormonu fazla demekki. bunu doktorun tetkikleri sonucu çözmüş olması ve östrojen baskılayıcı vererek bu sorunu çözmesi lazım. ne demek spor yap.

spor ancak ve ancak yağdan kaynaklık jinoyu geçirir. hormonel jino yu spor geçirmez. spor hocan doğru söylemiş.

Abicim öncelikle yorumun için çok teşekkürler... adamlar resmen çok afedersinz büyüklerimizde var ama dşşak geçiyorlar geçer yaa kafana takma git spor yap falan filan daha bir kere ağızların hormon bastırıcı ilaç veya başka bi tedavi şekliyle alakalı en ufak bi laf duyduysam namerdim... ayrıca ne tetkiki abi adamlara aylardır gidiyorum tık yok hani tek bi doktorada mal gibi gitmedim açıkçası 3 tane farklı doktor var gazide 3 nüde denedim 3 demi danagalak olur gerçi 2. gittiğim biraz daha ilgiliydi ona 2 sefer gittim ama sonradan oda fısladı neyse inşallah sağlam problemimizi çözecek bi doktor buluruz da şu memelerden kurutuluruz dar tshirt giymeyi özledim valla...

Risendark
19-08-2013, 22:18
mehmetRS ile iletişime geç. mutlaka senin için araştırıp bilgi edinir yardımcı olmaya çalışır elinden geleni yapar.

pm atıyorum abi ilgin için teşekkürler...

onat
19-08-2013, 22:18
ellediğinde sert bir cisim geliyor mu eline ?

BaDCaT
19-08-2013, 22:21
Jinekomasti,sadece ostrojen hormonundan oluşmaz,başka faktörler de buna dahildir örneğin progesteron hormonu ile salgılanan prolaktin yüzünden jinekomasti oluşuyor bu dopamin azlığı nedeni ile de oluyor.

Ergenliğe girmiş birey de jinekomasti görülebilir hatta şişmanlarda daha çok görülmekte.

Kan testi ile endokrin doktoru ölçmeli ve fiziksel olarak kontrol etmeli.

Eğer şişmansan kilo verdikçe geçebilir ergenlikte.

onat
19-08-2013, 22:23
Jinekomasti,sadece ostrojen hormonundan oluşmaz,başka faktörler de buna dahildir örneğin progesteron hormonu ile salgılanan prolaktin yüzünden jinekomasti oluşuyor bu dopamin azlığı nedeni ile de oluyor.

Ergenliğe girmiş birey de jinekomasti görülebilir hatta şişmanlarda daha çok görülmekte.

prolaktin yüksekse zaten süt bile gelir göğsünden. umarım o seviyede değildir.

tavsiyem çok iyi bir doktor bulmandan yana.

Risendark
19-08-2013, 22:26
ellediğinde sert bir cisim geliyor mu eline ?

geçen sen vardı abi böyle nohut gibi bişeydi değdiğim zman acıyordu bazende hiç bişey yokmuş gibi oluyordu o cisim olduğu halde... şimdide o cisim yok şişlik var sadece acı falan hiç bişey yok.afedersiniz göğüs öne doğru sivriliyor :(

onat
19-08-2013, 22:28
geçen sen vardı abi böyle nohut gibi bişeydi değdiğim zman acıyordu bazende hiç bişey yokmuş gibi oluyordu o cisim olduğu halde... şimdide o cisim yok şişlik var sadece acı falan hiç bişey yok.afedersiniz göğüs öne doğru sivriliyor :(

bu normal birşey canın sıkılmasıda normal. geçmiyecek birşey değil. moralini bozma. dediğim gibi iyi bir doktora git. bu şekilde 5 sene göğüs çalışsan bile, asla gelişmez östrojen dolu göğüs.

Risendark
19-08-2013, 22:28

kilo yok abi boy 1.79 kilo 68 falan ama hiç göstermiyorum yani öyle yağlı lömbür lömbür bi vücudum yok. yani biraz daha kilo versem kemiklerimin hepsini sayarsın :) endokrin doktoru fiziksel olarak elledi melledi sonuç yok jinekomasti dedi geçti maalesef...

Risendark
19-08-2013, 22:30
prolaktin yüksekse zaten süt bile gelir göğsünden. umarım o seviyede değildir.

tavsiyem çok iyi bir doktor bulmandan yana.

yooo öyle süt gelme gibi problemlerim yok... ancak doktorun ciddi anlamda iyi olması lazım dediğin gibi abi. valla özel devlet fark etmez yok mu iyi bi doktor bilen ????

Risendark
19-08-2013, 22:32
bu normal birşey canın sıkılmasıda normal. geçmiyecek birşey değil. moralini bozma. dediğim gibi iyi bir doktora git. bu şekilde 5 sene göğüs çalışsan bile, asla gelişmez östrojen dolu göğüs.

abi ben aslında çok takmam böyle şeyleri ama tshirt giyerken tedirgin oluyorum artık giydiysemde dışarı çıkıyorum herkes bana bakıyor gibi oluyo çıldırıcak gibi oluyorum acil çözüm lazım... ayrıca gittiğim spor hocasıda aynen bunu dedi abi valla senelerce göğüs çalışsan mümkün değil gitmez önce tedavi sonra destek olarak spor yapacaksın dedi :)

onat
19-08-2013, 22:34
abi ben aslında çok takmam böyle şeyleri ama tshirt giyerken tedirgin oluyorum artık giydiysemde dışarı çıkıyorum herkes bana bakıyor gibi oluyo çıldırıcak gibi oluyorum acil çözüm lazım... ayrıca gittiğim spor hocasıda aynen bunu dedi abi valla senelerce göğüs çalışsan mümkün değil gitmez önce tedavi sonra destek olarak spor yapacaksın dedi :)

aynı sorun bir arkadaşımda var doktora gitti ve ameliyat olup jinoları aldırcak mesela.. sorarım ona ankaradaysa doktoru senide yönlendiririz o doktora.

PROMINENT
19-08-2013, 22:35
konuyla alakası yok.bunu okuyan herkes belki kendini de kontrol edecektir diye söylüyorum.erkekler de de meme kanseri çok yüksek oran.elinize bezelye gibi yada daha farklı sertlikler gelirse.. yapıda ya da meme ucunda değişiklikler olursa.. test ettirmekten çekinmeyin.

Ayrıca Ankara da Düzen labratuarlar grubuna gidip oradan da iyi bir doktora yönlendirilebilirsin..
yardımcı olurum eğer senin için iyi olacaksa.çok geçmiş olsun tekrardan.

Risendark
19-08-2013, 22:36
aynı sorun bir arkadaşımda var doktora gitti ve ameliyat olup jinoları aldırcak mesela.. sorarım ona ankaradaysa doktoru senide yönlendiririz o doktora.

valla abi çok iyi olur eğer Ankaradaysa tabi :) ne zamana öğrenebilrsin abi en azından ankaradaysa bi muayene olurum teşhis koyarız zamanı fazla geçirmeden bir an önce olsun bitsin :)

ANCAMARO
19-08-2013, 22:41
Kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Aynı durumdan senelerce bende çektim,çekiyorum. Bir sonuca ulaşırsan veya iyi bir doktora benide bilgilendirirsen sevinirim.

Risendark
19-08-2013, 22:44
konuyla alakası yok.bunu okuyan herkes belki kendini de kontrol edecektir diye söylüyorum.erkekler de de meme kanseri çok yüksek oran.elinize bezelye gibi yada daha farklı sertlikler gelirse.. yapıda ya da meme ucunda değişiklikler olursa.. test ettirmekten çekinmeyin.

Ayrıca Ankara da Düzen labratuarlar grubuna gidip oradan da iyi bir doktora yönlendirilebilirsin..
yardımcı olurum eğer senin için iyi olacaksa.çok geçmiş olsun tekrardan.

abi aklımdasın onat abinin dediği doktor eğer ankarada değilse sana pm atarım...ilgin için ve bilgilendirmen için çok teşekkürler...

Risendark
19-08-2013, 22:46
Kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Aynı durumdan senelerce bende çektim,çekiyorum. Bir sonuca ulaşırsan veya iyi bir doktora benide bilgilendirirsen sevinirim.

inşallah kardeşim eğer doktor bulursam iyi birlikte gideriz hem tanışmış oluruz inşallah en kısa sürede biter bu sıkıntı kurutuluruz...

speed_emre
19-08-2013, 23:07
aynen bende bu durumdan sıkayetceyım bendede ılerı derecede olustu sonra moralım bozuldu cok 8 ay spora gıttım paso hergun gogus calıstım yarı yarıya ındı ama sporu bırakınca gene toplandı kılo aldım bende sanırım tek kurtulusu gogus bolgesının temızlenmesı yanı . prof dr cem kece mı ne var uzman sanırım bu konuda gazetede okumustum.

Maxi
19-08-2013, 23:24
elbette konu kalacak, gayet onemli.

gecmis olsun
isi bilen doktor bulabilmek gercekten zor
bende son birkac senedir saglik sorunlari ile ugrasiyorum yakinda beni gazetelerde gorebilirsiniz doktor dovdu diye.

Emre Ekrem
20-08-2013, 07:56
Çok çok geçmiş olsun, umarım bir an önce tedavi olursunuz, benim de Dr. arkadaşlarım var, konuyu onlara ileteceğim, belli mi olur belki bir şekilde yönlendirme yaparlar.

mehmetRS
20-08-2013, 09:12
Kardeşim Pm'ini aldım.. Birazdan bahsettiğim şekilde konuşacağım Doktor ile.. Ankarada sana yardımı dokunabilecek bir isim önerecektir mutlaka, sadece konuşacağım doktorun polikliniğinin biraz sakinlemesini bekliyorum.

Risendark
20-08-2013, 10:12
aynen bende bu durumdan sıkayetceyım bendede ılerı derecede olustu sonra moralım bozuldu cok 8 ay spora gıttım paso hergun gogus calıstım yarı yarıya ındı ama sporu bırakınca gene toplandı kılo aldım bende sanırım tek kurtulusu gogus bolgesının temızlenmesı yanı . prof dr cem kece mı ne var uzman sanırım bu konuda gazetede okumustum.

Sizede geçmiş olsun inşallah çözümünü bulacağız..

Risendark
20-08-2013, 10:13
elbette konu kalacak, gayet onemli.

gecmis olsun
isi bilen doktor bulabilmek gercekten zor
bende son birkac senedir saglik sorunlari ile ugrasiyorum yakinda beni gazetelerde gorebilirsiniz doktor dovdu diye.

Teşekkürler,sizede geçmiş olsun bu arada hastanede uğraşmak gerçekten zor hele ki bekleyip bekleyipte bir sonuca ulaşamadıysanız o iyice sinirlendiriyor insanı ama tabiki sakin olmakta fayda var :)

Risendark
20-08-2013, 10:14
Çok çok geçmiş olsun, umarım bir an önce tedavi olursunuz, benim de Dr. arkadaşlarım var, konuyu onlara ileteceğim, belli mi olur belki bir şekilde yönlendirme yaparlar.

Çok teşekkürler abicim ilgin için

ruudvan
20-08-2013, 13:36
yaş aralıgını tam hatırlamıyorum ama bndede vardı hatta bütün mahalledeki yaşıytlarımdada vardı o ufak bi sertlik dokununcada acıyan .ergenlikle alakalı die düşünüyorum umarım seninkide bu rutin bişeydir.

Risendark
20-08-2013, 13:42
yaş aralıgını tam hatırlamıyorum ama bndede vardı hatta bütün mahalledeki yaşıytlarımdada vardı o ufak bi sertlik dokununcada acıyan .ergenlikle alakalı die düşünüyorum umarım seninkide bu rutin bişeydir.

abi kimisinde oluyor kimisinde olmuyor bu olay aslında hiç bi tehlikesi yok sıkıntılı bi durum yok ama göğüslerin şişkin olması insanı rahatsız ediyor açıkçası tişort giymeye utanıyorsun memeler fişek gibi dışarda senden önde gidiyor :D tek sıkıntımız bu aslında :)

Emre Ekrem
21-08-2013, 14:57
Bir gelişme var mı?

Doğu
21-08-2013, 16:42
teşhis kondu ise önce ilaç alacaksın çare olmazsa ameliyat olacaksın. ağır bir işlem değil 2 güne kalmaz çıkarsın. 1 aydan biraz fazla korse takıyorsun. kısa bi sürede göğüsüne fazla yük bindirmemen lazım.

hiç can sıkacak bir şey değil.

yalnız ameliyatı sigorta karşılamıyor 3-5 bin civarı ameliyatı.

geçmiş olsun

Risendark
21-08-2013, 16:52
Bir gelişme var mı?
abi mehmet abi yardımcı oluyor abi bakalım ayın 5 inden sonra muayeneye gideceğim büyük ihtimakle ilaç tedavisi olacak

speed_emre
21-08-2013, 20:33
tuna gecmıs olsun ıns ıyı sonuclar alırsın bende arastırıyorum bu konuyu hayırlısı bakalım detayları paylasırsın.

s2k
21-08-2013, 20:45
Vg konusunda protein tozu nerden alirim diye soran adamlari banladiniz, simdi burada goruyorum ki masallah hrpiniz doktor olmussunuz ? 3 doktora gitmis 3ude dangalakmis ? 17-18 yasinda ergenligini tamamlamamis bir hastadan bahsediyorsunuz, biri ameliyat demis biri ostrojen fazla ilacla baskilamaz demis biri sporla ne alakasi var demis masallah ben yorum yapmiyorum hepiniz yorum yapmissiniz? Ergenlik doneminde fazla prolaktin yada ostrojen nedeniyle sut bezlerinin buyumesi normaldir. Agrili olabilir, mudahale edilmesine gerek yoktur! Ayrica onat en iyi bildigin sey olmasi lazim adele grubunu calistirmak testesteron ve gh salinimini arttirir!

Guzel kardesim eger Ankaradaki burun doktorlar sana gore dangalaksa buyur gel istanbula ben seni muayene edeyim.

GÖKTÜRK
21-08-2013, 20:57
dostum çok geçmiş olsun umarım tedaviyle kurtulursun bu dertten , konu açılmışken bende bi sağlık sorunum hakkında fikir almak istiyorum sağ kolum omzumdan cıkıyor sürekli yalama oldu yaklaşık 30 kere falan cıktı 2 tane ortopediye gittik fizik tedavi kurtarmaz ameliyat lazım diyorlar ama internette araştırdım %90 ameliyat kesin cözum derken doktor %20 diyor ankarada iyi bi ortopedi doktoru tanıdığınız var mı ? (doktor sami ulus ve ankara hastanesine gittik)

Risendark
21-08-2013, 22:01
Vg konusunda protein tozu nerden alirim diye soran adamlari banladiniz, simdi burada goruyorum ki masallah hrpiniz doktor olmussunuz ? 3 doktora gitmis 3ude dangalakmis ? 17-18 yasinda ergenligini tamamlamamis bir hastadan bahsediyorsunuz, biri ameliyat demis biri ostrojen fazla ilacla baskilamaz demis biri sporla ne alakasi var demis masallah ben yorum yapmiyorum hepiniz yorum yapmissiniz? Ergenlik doneminde fazla prolaktin yada ostrojen nedeniyle sut bezlerinin buyumesi normaldir. Agrili olabilir, mudahale edilmesine gerek yoktur! Ayrica onat en iyi bildigin sey olmasi lazim adele grubunu calistirmak testesteron ve gh salinimini arttirir!

Guzel kardesim eger Ankaradaki burun doktorlar sana gore dangalaksa buyur gel istanbula ben seni muayene edeyim.

abi ben bütün doktorlara dangalak demek istemedim gttiğim doktorlar hep dalga vari konuştular bi anlık sinirle söylediğim bi laftı bu çünkü adam dalga geçer gibi konuşuyor ben bunun üstüne kalkıp sağolsun doktor benle dalga geçti çok mutlu oldum mu demeliyim sence? biz asıl konuya dönelim abi şimdi senin demek istediğin bunun herhangibir ilaç tedavisi gibi bi yolu yok mu?

Risendark
21-08-2013, 22:05
tuna gecmıs olsun ıns ıyı sonuclar alırsın bende arastırıyorum bu konuyu hayırlısı bakalım detayları paylasırsın.

teşekkürler emre abi bakalım mehmet abi baya ilgiendi bu işle doktor bulduk gideceğim sonuçları detaylı bi şekilde buraya aktaracağım

s2k
21-08-2013, 22:12
abi ben bütün doktorlara dangalak demek istemedim gttiğim doktorlar hep dalga vari konuştular bi anlık sinirle söylediğim bi laftı bu çünkü adam dalga geçer gibi konuşuyor ben bunun üstüne kalkıp sağolsun doktor benle dalga geçti çok mutlu oldum mu demeliyim sence? biz asıl konuya dönelim abi şimdi senin demek istediğin bunun herhangibir ilaç tedavisi gibi bi yolu yok mu?

Neyin oldugunu bilmiyorum, burasi otomobil forumu. Ama eger elindeki tum tetkikleri ve raporlari bana mail atarsan bur yorum yapabilirim.

Tarif ettigin kadariyla zaten bir hastaligin yok, ergenlik doneminde cok sik gorulen normal bir durum tarif ediyorsun. Ama muayene etmeden sana hicbirsey soyleyemem. Sadece senin tariflerine ve diger meslektaslarimin yorumlarina istinaden bunlari soyleyebilirim.
İstersen gonder bakayim: bahadir.senel@anadolusaglik.org

EEE
21-08-2013, 22:14
Prof dr Erhan Onuk 438 2121 Cinnahta yeri cok iyi bir cerrahtir. Bir gorusmeni tavsiye ederim. Gerekirse bana haber ver aramam icap ederse ararim seve seve

Risendark
21-08-2013, 22:18
Neyin oldugunu bilmiyorum, burasi otomobil forumu. Ama eger elindeki tum tetkikleri ve raporlari bana mail atarsan bur yorum yapabilirim.

Tarif ettigin kadariyla zaten bir hastaligin yok, ergenlik doneminde cok sik gorulen normal bir durum tarif ediyorsun. Ama muayene etmeden sana hicbirsey soyleyemem. Sadece senin tariflerine ve diger meslektaslarimin yorumlarina istinaden bunlari soyleyebilirim.
İstersen gonder bakayim: bahadir.senel@anadolusaglik.org

doğru abi haklısın burası otomobil platformu bu yersiz oldu sanırım ama belki bi sonuç çıkar dedim ve aslında sonucada ulaştım sayılır sapolsun mehmet abi ilgilendi ddoktorumuzu bulduk tatilden gelmesini bekliyoruz...tetkik falan yapılmadı şimdiye kadar ama yapılınca atarım abi mail olarak ilgin ve alakan için teşekkürler...

Risendark
21-08-2013, 22:23
Prof dr Erhan Onuk 438 2121 Cinnahta yeri cok iyi bir cerrahtir. Bir gorusmeni tavsiye ederim. Gerekirse bana haber ver aramam icap ederse ararim seve seve

teşekkürler abi doktorlarımızı bulduk eğer bi tersilk olursa seninle iletişime geçerim abi ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

EEE
21-08-2013, 22:25
teşekkürler abi doktorlarımızı bulduk eğer bi tersilk olursa seninle iletişime geçerim abi ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Allah sifa versin kardes
Her ne kadar otomobil forumu olsakta cok buyuk bir aile oldumuzu dusunuyorum olumsuz postlar canini sikmasin

s2k
21-08-2013, 22:30
doğru abi haklısın burası otomobil platformu bu yersiz oldu sanırım ama belki bi sonuç çıkar dedim ve aslında sonucada ulaştım sayılır sapolsun mehmet abi ilgilendi ddoktorumuzu bulduk tatilden gelmesini bekliyoruz...tetkik falan yapılmadı şimdiye kadar ama yapılınca atarım abi mail olarak ilgin ve alakan için teşekkürler...

Allah sifa versin kardes
Her ne kadar otomobil forumu olsakta cok buyuk bir aile oldumuzu dusunuyorum olumsuz postlar canini sikmasin

Can sikacak birsey yok benim lafim sana degil yada buraya neden konu actin degil, tabiki herkes elinden geldigince yardim eder sana sende bu ailenin bir kardesisin. Benim kizdigim yapilan yorumlara ve tavsiyelere. Muayeneni yaptir genede tatmin olmazsan mail adresimi yazdim.

EEE
21-08-2013, 22:33
Can sikacak birsey yok benim lafim sana degil yada buraya neden konu actin degil, tabiki herkes elinden geldigince yardim eder sana sende bu ailenin bir kardesisin. Benim kizdigim yapilan yorumlara ve tavsiyelere. Muayeneni yaptir genede tatmin olmazsan mail adresimi yazdim.

Ben sana yazmadim
Yardimininda farkindayim

s2k
21-08-2013, 22:37
Ben sana yazmadim
Yardimininda farkindayim

Ben sana ve bu kardesime yazdim. Ben uzaktayim asil yardimci olan abilik yapan sensin, benim pek bir faydam olmadi ;)

Risendark
21-08-2013, 22:39
Allah sifa versin kardes

evet abi çok büyük bi aileyiz herkes elinden geldiğince yardımcı oluyor olumsuz postlarıda çok kafaya takmıyorum sorun değil herkes sonuçta bi yorum yapıyor kafasındaki düşünceleri buraya yazıyor yani sonuç olarak problem yok..

Risendark
21-08-2013, 22:47

anladım abi ben seni sıkıntı yok... Ben burada muayene mi bi olayım eğer tatmin olmazsam sana tetkik sonuçlarını atarım birde siz orada değerlendirirsinz...teşekkürler..