PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dikkat Forum Üyesi Arkadaşlarıma Uyarımdır.

shkodra
28-08-2013, 17:48
Dikkat Forum Üyesi Arkadaşlarıma Uyarımdır.

Arkadaşlar ben forumun yenisi ve acemisi olduğum için bilmeyerek hatalı yazılar yazdım. Herkesin önünde Forum yönetiminden özür dilerim.

Lütfen aşağıdaki yanlışlıkla yazdığım hatalı yazıları sizlerde tekrar etmeyin benim gibi ceza almayın.. İyi Forumlar..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Metin hocam, teknik konularda, hayırlı olsun, emeğine sağlık, kesene bereket vb cevaplar yazmak yasak, sadece teknik bilgiler tartışılıyor o nedenle üzerine alınma bence...
Haklı olabilirsin.
Bu konuda en çok şu lafa gülmüştüm '' Mekanik bir konuda, sünnet düğünü gibi her yer maşallah dolmuş '' demişlerdi.

Mavi en çok sevdiğim renk fakat hiçbiri ile aram iyi değil bu yüzden burdan soruyorum: Mesaj sayısını çoğaltmak için boş mesaj atmaktan ceza aldım. Mesaj sayısını çoğaltınca ne oluyor.

Originally Posted by Low-Rider
Bu konuda böyle bir silinmiş mesajınız görünmüyor, mesaj attığınıza emin misiniz ?

Elbette burda yazmadım..Tübe tübe uğraşıyonuz emme henüz bağa kaffayı yedirtemediniz..

Güneş senin açtığın konuda mesajımı yazdım ve o konuda silmişler.
Şimdi söyleyin bir anlam verebildinizmi..

Benim için bir özellik yapsanızda ben Huni şeklinde rica edsem..

Kabak tatlısından bende nefret ederim özellikle yılbaşı gecesi yaparlar gıcık olurum, ondan sonra bütün sene işim ters gider hepsi bu kabak tatlısı yüzünden..

Sayın K.Buğra Yıldırım.

Adalet bu dünyada herkese lazımdır. Kimse kimseden üstün değildir. Herkesin bu dünyada yaşamı boyunca değişik görevleri vardır ve bu görevlerini yerine getirirken karşısındakinden çok kendi için adaleti sağlaması gerekir..

Adalet
Ailede anneye babaya lazım, Sevip sayılsın diye
Esnafa lazım, Müşterileri terketmesin diye
Holdingde Ceo lazım, İşveren kovmasın diye
Pr.Doktora lazım, Hastalandığında iyi bakılsın diye
Genelkurmay Başkanına lazım, Ömür boyu hapse atmasınlar diye
Başbakana Cumhurbaşkanına lazım, Mahkeme sonucu asmasınlar diye
Sultanlara lazım, Kardeşi öldürmesin diye
Krala Padişaha lazım, Halk devirmesin diye

Yazımı düzelttim çünkü kendime saygımdan...
Adalet bu Foruma da lazım sayılıp sevilmek dağılıp yok olmamak için..

Metin Kınazoğlu

Originally Posted by noVankel
metin bey fotoğrafınız Bülent arınç'a benziyor...
Ayıptır söylemesi bana benzemek isteyen oluyor arada bir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chn53
28-08-2013, 17:57
forum kurallarını bilerek doğmadık sonuçta hepimiz zamanla birşeyleri tecrübe ede ede öğrendik :)

sakın yanlıs anlamayın şuan sizin buraya yazıyor ve arabalarla ilgileniyor olmaniz bile müthiş birşey neden diye sorarsanız benim babamda 50 küsür yaşında interneti kullanmayı daha yeni yeni öğrendi sayılır :D

Absinthé
28-08-2013, 17:58
Bu konu çok hit toplayacak... Yeni konu açacağıma bare buraya yazıyım.

Bakan Suat Kılıç, makam aracıyla bi amcayı biçmiş öldürmüş Çorum da... alın izleyin.

Bakan Kılıç kaza geçirdi - Gazete32 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=IO0ltMsyqqg)

Açıklaması : "Arkadaşımın söylediğine göre kazanın gerçekleştiği yer bir kavşak. yani öyle aniden şerit değiştirip de konvoyun önüne geçme gibi bir durum yok. vatandaş çorum istikametinden gelip kavşaktan tekrar çorum istikametine dönüyor. çok yavaş gidiyormuş. hızı en fazla 25, bilemedin 30 km imiş. tam dönerken makam aracı ve konvoyu aşırı hızlı bir şekilde kavşağa giriyor ve dönmek üzere olan vatandaşa çarpıyor. makam aracının kazadan sonraki hali bu. diğer araç ise tam kavşaktan dönmek üzereyken artık makam aracı nasıl bir hızla geliyorsa ortadan ikiye ayrılıyor ve bu hale geliyor. bu noktada belediye başkanının "çok şiddetli bir çarpışma değil" açıklamasını tekrar hatırlatmakta fayda var. vatandaş araçtan fırlıyor ve bu sefer de arkadaki eskort aracı çok hızlı geldiği için duramayıp vatandaşı yerde metrelerce sürüklüyor. kim bilir, belki de vatandaş bu sürüklenmeden dolayı hayatını kaybediyor."

SULTANOGLU
28-08-2013, 18:02
Muhtesem yararli bir konu.

DarkSky
28-08-2013, 18:06
meraba.nası gidiyor araba ?

turci
28-08-2013, 18:09
uyardığınız için teşekkürler

Onurkk06
28-08-2013, 18:16
Boş mesaj atmayından sonrasını anlamadım kabak sevmem huni yapın fln

Leyla sokma beni müşküle gel beraber kaşık atalım iki tabak keşküle gibi bişey olmuş

gökh@n_gr
28-08-2013, 18:21
aydınlandım.

Evrenoz
28-08-2013, 18:25
Gereksiz...