PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trtunıng Temmuz Sayısı Alev Alev

atilatilgan
27-06-2008, 11:20
http://www.atilatilgan.com/temmuz-kapak.jpg

Türkiye’nin modifiyeli otomobil dergisi TRTUNING’in TEMMUZ sayısı, 30 Haziran Pazartesi gününden itibaren bayilerde...

Birbirinden güzel 10 modifiyeli otomobil ile Tune My Car, Haberler, Yenilik, Fashion, Teknoloji, Müzik, Otomobil Dünyası ve Oğuzhan Öksüz ile Sanal Tuning sayfaları ile 4 dev poster her ay olduğu gibi derginiz TRTUNING’de...

TUNING
HONDA s2000 – MUGEN S2K
Hem görünüm, hem performans açısından fazla abartıya kaçmayan Burak Metin’in Honda S2000’i tamamen Mugen parçaları ile donaltılmış…

MINI COOPER – Kıpır Kıpır
İhtişamlı görüntüsü ile Orciari bodykit Mini Cooper S’in tüm çizgisini değiştirmiş. Alta ürünleri ile performansı da artan Rıfat Önalan’ın otomobili, sahibi gibi kıpır kıpır...

CHRYSLER 300C – VIP Design
ABD’de modifiye edilen Chrysler 300C’ler dergilerde yer alırken, bu akım yavaş yavaş Türkiye’de de boy göstermeye başladı. VIP Edition bodykit ve 22 inç krom jantları ile iddialı bir Amerikan sizi bekliyor...

AUDI A4 CABRIO - Karakterisitik
Caractere body kit Audi A4 Cabrio’ya çok şık ve sportif bir görünüm kazandırmış. Özellikle ön görünümü oldukça başarılı...

PEUGEOT 306 GTi – Alevli Aslan
Flame kit ile alev alev yanan, NOS purge ile burnundan soluyan kızgın bir boğaya benzeyen FB3400, abartıya kaçmayan duru güzelliği ile görenleri büyülüyor...

SUBARU IMPREZA WRX - Superman
Clark Kent’in telefon kulübesine girmemiş halini anımsatan sleeper Subaru Impreza WRX, ShootMyRide farkı ile sayfalarımıza konuk oluyor.

TOYOTA COROLLA – Gümüş Yıldız
Japonların favori markalarından Toyota’nın Corolla modeli, Adana’da dikilen kostümü ile baştan aşağı yenilenen Türk versiyonu olarak karşınızda…

RETRO
CHEVROLET CAMARO – Balta Kafa
Sadece haftasonları günışığına çıkan Chevrolet Camaro, 3 yıllık emeğin ürünü muhteşem bir Amerikan kası. 350 cubic inch 5.7 litrelik V8 swap motoru 430 HP güç üretiyor...

Hi-Fi
NEON BUS
Neon Bus, İlker Uncuoğlu ve Onur Pehlivan’ın girişimci ruhunu yansıtıyor. Yıllardır müzikle uğraşan İki kafadar, Türkiye’de fark ettikleri bir açığı iyi değerlenidrmişler. Artık mobil bir barda, arkadaşlarınıza sürpriz bir parti verebilirsiniz.

PEUGEOT 306 GTi – Müzik Kutusu
Görünümü ve müzik sistemi ile dikkat çeken Peugeot 206 GTi ile, Gaziantep sokaklarında konser havası estiriyor…

SÜRÜŞ İZLENİMİ
RENAULT LAGUNA III
Renault Laguna komple yenilenen üçüncü jenerasyonu ile dikat çekiyor. Sınıfının iddialı otomobili Laguna’nın 1.5dCi versiyonunu test ettik...

DRIFT ACADEMY İSTANBUL
Drift Academy Istanbul’da ikinci dönem yeni katılımcılarla devam ediyor. Eskiler haftasonlarını antrenmanla değrlendiriyor. Çok renkli ve eğlenceli geçen eğitimler, yaz boyunca Atatürk Olimpiyat Stadı’nda...

HABERLER
Körfez Duman Dumana
Türk tuning sektörünün lideri konumundaki Kumho Tires tarafından organize edilen UHP Günü’nde, Türkiye’de ilk kez sergilenen Smoke Tire performansı ve drift show büyük ilgi gördü.

Marshal Piste Çıktı
Marshal Tires’ın geleneksel bayi toplantısı bu kez Türkiye’de gerçekleştirildi. Sadece organizasyon için ilk kez üretilen Marshal Smoke Tires lastikler organizasyonu renklendirirken, yeni performans ve Runflat lastikleri tanıtıldı...

INTERNET - ShootMyRide
İlk Türk otomobil fotoğraf sitesi ShootMyRide’ı, kurucuları Yılmaz, Berk ve Alp ile çok keyifli ve eğlenceli bir röportajda anlattılar...

AKTİVİTE
Pist Günleri, GrandePunto.info Başdeğirmen Gezisi, HondaSquad karting ve piknik etkinlikleri, VWTurk Geleneksel Yaza Merhaba Pikniği, VolvoTech ve Tuning38 buluşmaları...

MOTORSPORLARI
Dünya Ralli Şampiyonası 8.ayağı Türkiye Rallisi’nden en güzel fotoğraflar, Türkiye Pist Şampiyonası ilk Yarışı, Türkiye Drag Şampiyonası’nın Akhisar’da gerçekleşen 2. ayağı ve Motorsport Akademi detayları...

TUNING BABE - ÖZGE
IMC Ajans katalog mankenlerinden Özge Debran’ı, Alevli Aslan ile görüntüledik...

http://www.atilatilgan.com/temmuz-icerik.jpg

Baran^
27-06-2008, 11:23
Kesinlikle dikkat ceken ve bizim gibilere hitap eden bir dergi olmuş içeriğindeki araclarda başarılı görünüyor TR Tuning farkı bu ayda devam diyorum ;)

Low-Rider
27-06-2008, 11:25
Deri zamlandı mı yoksa böyle miydi fiyatı? Alırken dikkat etmiyorum pek,dikkatimi çekti şimdi:D

y@sin
27-06-2008, 11:25
Evet sonunda Tr'nin en iyi 306 Gti kapak aracı olarak çıktı ;) Daha öncede çıkabilirdi kaç ay başının etini yedim çıkar çıakr diye :D Bugüne kısmetmiş güzel bir sayı'ya benziyor mutlaka alıcam...

efe-E
27-06-2008, 11:26
Ellerinize sağlık Atıl abi.

Aps
27-06-2008, 11:35
dolu bir sayıya benziyor en kısa zamanda almak lazım...

atilatilgan
27-06-2008, 11:50
Deri zamlandı mı yoksa böyle miydi fiyatı? Alırken dikkat etmiyorum pek,dikkatimi çekti şimdi:D

Yok uzun zamandır 6.5 YTL :)

FaTiH44
27-06-2008, 12:28
TR tuning'te güzel değişimler var.Araçlar gerçekten iyi,alıp bakalım.

ST
27-06-2008, 12:51
Özellikle dikkatimi 300C çekti.Alıp incelemek lazım :)

Güzel iş çıkmış tebrikler.

DogukanB
27-06-2008, 13:08
Her zamanki gibi güzel görünen bir sayı. Elinize sağlık :)

Ferhat_V
27-06-2008, 13:45
elinize sağlık 300c s2k için alıcam bende..

TarikS
27-06-2008, 13:49
Bu ay da 2 dergi alıcaz he.. Çok para gidecek bu ay da dergiler için.. :)

crazydog
27-06-2008, 13:49
atıl abi gene gordugumuz gıbı basarılı bı sayıya benzıyo p.tesı yı ıple cekıyorum acaıp merak ettım

Berk007
27-06-2008, 16:48
hem röportajımız var hem de çekimimiz :)

http://fc08.deviantart.com/fs27/f/2008/179/c/9/Subaru_Impreza_WRX_no_1_by_berk007.jpg

tunch
27-06-2008, 16:50
her tarzda araclar war.japon amerikan fransız alman vs. ellerinize saglık

MiaMi
27-06-2008, 16:51
Beyler bu sayıda Kesin SPOON replikaların reklamı yapılacak. Ona göre bitmeden alacaklar alsınlar.

atilatilgan
27-06-2008, 17:04
Beyler bu sayıda Kesin SPOON replikaların reklamı yapılacak. Ona göre bitmeden alacaklar alsınlar.

hahaha evet evet var gerçekten de...

atilatilgan
27-06-2008, 20:01
Özellikle dikkatimi 300C çekti.Alıp incelemek lazım :)

Güzel iş çıkmış tebrikler.

Bu ayki favorilerimden birisi 300C.

Pek sık rastlanmayacak bir örnek ;)

VteC_MaNiaC
27-06-2008, 20:48
Güzel dergi FB plaka peugeot da 306 ların Şahı diyebiliriz :) Bostancı sanayimizin göz bebeklerinden :D 300 C de galiba X-Clusive oto nun aracı ... bunun dışında YLT zaten sesi ve duruşuyla S2000 lere korku salıyo maşallah hepsinede

ef186
27-06-2008, 21:17
Güzel araçlar var kaçmaz ...
tabi güzel organizasyonlarda var :D
Tabi bunun yanında ??? :D

atilatilgan
27-06-2008, 21:25
Güzel araçlar var kaçmaz ...
tabi güzel organizasyonlarda var :D
Tabi bunun yanında ??? :D

:D:D:D:D:D

yusufcan_k
27-06-2008, 22:06
işte tam aradıgım sayılardan birisi galiba butun hastası oldugum araclar var 300c s2000 306gti ve a4 bu arabalara tapıyorum :D

Kaan bm 7679
29-06-2008, 12:21
yıne gazete bayı yolu gorundu alew alew yanan bı kapak :D

onurdestan
30-06-2008, 01:45
atıl abi dayımın çok yakın arkadaşıymış ama 3 yıldır tanışamadım bi türlü :)

gene güzel bi sayı maşallah :)

ef186
30-06-2008, 01:49

zuahahahahhaha zuahahahahhaahahahhahahahahaha :D
yanlış anlama senle alakalı deil ama aynı durum bendede vardı :D ben senelerdir tanırım Atıl abimi o ayrı :D
gecen gün orendim baya :D zuahahha

ef186
30-06-2008, 02:21
Realist güvenilir güzel bir sayı daha Atıl Atılgan için alkış
bizi bilen içimizde olan biri ile çıkan bir dergiden beklenen herşey var içinde :icon_tup:

Tugral
30-06-2008, 02:35
Benim hiç yakın arkadasım yok Atıl abinizle. Ben hiç tanısamıcam galiba :D

ef186
30-06-2008, 02:46
Benim hiç yakın arkadasım yok Atıl abinizle. Ben hiç tanısamıcam galiba :D

antalyadan poponu kaldır gel zuahahahah :D dayın falan arkadaşı olabilirmi dene benimki usada ama tanıyo yorum yok:D hueuheheuh

Tugral
30-06-2008, 02:48
antalyadan poponu kaldır gel zuahahahah :D dayın falan arkadaşı olabilirmi dene benimki usada ama tanıyo yorum yok:D hueuheheuh

Sen kaldır poponu gel antalyaya tatil yap :D

ef186
30-06-2008, 02:49
Sen kaldır poponu gel antalyaya tatil yap :D

olm orda sıcak bi garip bodrum iidir pist günlerinden zaman kalırsa 1 hafta tail yapıcam bodrumda :D

Berk007
30-06-2008, 09:36
Benim hiç yakın arkadasım yok Atıl abinizle. Ben hiç tanısamıcam galiba :D:heyoo: :heyoo: :heyoo: ben uzak mıyım sana :)

Tugral
30-06-2008, 10:01
:heyoo: :heyoo: :heyoo: ben uzak mıyım sana :)

aha benimde tanıdığım varmıs yasasın :D

atilatilgan
30-06-2008, 11:55

teşekkürler Onur.

Kimmiş dayın :D

atilatilgan
30-06-2008, 11:56
zuahahahahhaha zuahahahahhaahahahhahahahahaha :D
yanlış anlama senle alakalı deil ama aynı durum bendede vardı :D ben senelerdir tanırım Atıl abimi o ayrı :D
gecen gün orendim baya :D zuahahha

Evet yıllar sonra öğrendik ki Buğra'nın dayısını, Buğra ile tanışmadan çok çok daha önceden tanıyormuşum.

Hatta o dönemde belki de o suya "buuu" diodu :D

Absinthé
30-06-2008, 12:18
Kırmızı s2000de Burak'ın arabası... :)

serhatgüzelsoy
30-06-2008, 12:47
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler harika bir sayı paylaşım için çok saol atıl abi :)

ef186
30-06-2008, 13:29
Evet yıllar sonra öğrendik ki Buğra'nın dayısını, Buğra ile tanışmadan çok çok daha önceden tanıyormuşum.

Hatta o dönemde belki de o suya "buuu" diodu :D

Atıl atılgan dayınıza bı sorun bakalım :D
uheuhehuuhe

onurdestan
30-06-2008, 17:18
Özgür Mollaoğlu abi doktor :))) herkesin bi tanıdığı olmalı yoksa olmaz :D

mehzent
30-06-2008, 18:22
ağlarmısın gulermısın........amaç ne, uğraş ne, ulaşılmak istenılen nokta ne cozemedım ben bunu ve oldukçada komık buluyorum...araç sahıblerıne kazasız belasız bu arada onlarla ılgıı bişey yok kımse yanlış anlamasın..

ef186
30-06-2008, 19:43
ağlarmısın gulermısın........amaç ne, uğraş ne, ulaşılmak istenılen nokta ne cozemedım ben bunu ve oldukçada komık buluyorum...araç sahıblerıne kazasız belasız bu arada onlarla ılgıı bişey yok kımse yanlış anlamasın..

Komik bulduğun kısmı açarmısın biraz daha yazdıklarından hiçbirşey anlaşılmıyor ....
neye ağlarmısın gülermisin ?

ALPER-VNS
30-06-2008, 19:50
dayısı tanımıo heralde :D o mevzuya..

mehzent
30-06-2008, 20:11
Oturup konustuğunda dergıde bı arabanın kapak olması ıcın yenı bı arabanın olması gerektiği sureklı goz onunde olan bı arabayı kapak yapmanın pekte mantıklı olmadığını zikrediyolar fakat kapağa bakıldığında bunun tam tersı bu 306 bıldım bılelı var ve kapak olarak karşımıza cıkıyor.Benım 306 yı beğenmedığım falan yok maşallah oldukça guzel bi araba, ama mademkı kapak olcak arabada bahsedılenler goz onune alınmıyorsa neden ole ınce eleyıp sık dokuyo tarzı konusuyolar,konuşuluyosada neden kendı sozlerıne bıle ıtımat etmıyolar..Bu dergıcılık olayını cozemdım gıttı belkıde başka şeyler aranıyo kapak olcak arabada, emekten cok....Amacım tartışma yaratmak falan değil kımse yanlıs anlamasın ama ortadakı dengesızlığı dıle getırmek ıcın yazıyorum sadece...

Utku
30-06-2008, 20:55
Oturup konustuğunda dergıde bı arabanın kapak olması ıcın yenı bı arabanın olması gerektiği sureklı goz onunde olan bı arabayı kapak yapmanın pekte mantıklı olmadığını zikrediyolar fakat kapağa bakıldığında bunun tam tersı bu 306 bıldım bılelı var ve kapak olarak karşımıza cıkıyor.Benım 306 yı beğenmedığım falan yok maşallah oldukça guzel bi araba, ama mademkı kapak olcak arabada bahsedılenler goz onune alınmıyorsa neden ole ınce eleyıp sık dokuyo tarzı konusuyolar,konuşuluyosada neden kendı sozlerıne bıle ıtımat etmıyolar..Bu dergıcılık olayını cozemdım gıttı belkıde başka şeyler aranıyo kapak olcak arabada, emekten cok....Amacım tartışma yaratmak falan değil kımse yanlıs anlamasın ama ortadakı dengesızlığı dıle getırmek ıcın yazıyorum sadece...

Fb 3400 sadece emek yüklü bir arabadır.Alın bunlar para buda araba yapın denilmiş bir araç kesinlikle değildir.Boşuna dil dökmüşsünüz :icon_tup:

Çok hoş bir kapak olmuş bence araçlarda çok güzel alınması gereken bir sayı :)

atilatilgan
30-06-2008, 22:17

İsmini bilemiyorum kardeşim, bu nedenle isminle hitap edemeyeceğim sana.

Açıkçası ne demek istediğini pek anlayamadım. Sanırım fuar sonrası avatarındaki Megane'ın çekimi için konuşuldu seninle ve sen de kapak şartı öne sürünce sana olumsuz bir yanıt verildi. Bu konuda açıkçası bilgim yok, bizim dergimiz mi yoksa diğer dergimi bilmiyorum emin ol. Sadece postlarından öyle bir kanıya vardım.

Sonuçta kapak için seçilen otomobilin elbette farklı, emek harcanmış, dikkat çekecn farklı bir otomobil olması gerekir. Ama bunun için de şu şu şu gibi maddeler gibi kalıplaşmış bir format yoktur. Bu ay kapaktaki otomobil için de, çok özel ve dikkat çekici bir otomobil olduğunu düşünüyoruz ki kapakta yer alıyor.

Eleştirin için teşekkürler demek isterdim ama, "sözlerimize itimat etmediğimiz" gibi garip saptamalar ve "dengesizlik" gibi abuk bir ithamla neyin peşinde olduğunu anlayamadım kusura bakma...

Sevgiler

Atıl ATILGAN
TRTUNING Haber Editörü

mehzent
01-07-2008, 13:23
Fb 3400 sadece emek yüklü bir arabadır.Alın bunlar para buda araba yapın denilmiş bir araç kesinlikle değildir.Boşuna dil dökmüşsünüz :icon_tup:

Çok hoş bir kapak olmuş bence araçlarda çok güzel alınması gereken bir sayı :)

Kimse ole birşey olduğunu solemedi zaten!Hangi arabada emek yokki?Ayrıca dil dökmek gibi bi amaçım yok,arabam ılla dergılerde gozuksun dıe yırtınan bıriside değilim zaten ve o aracı benımde beğendığımı dıle getırmıştım yazdığım mesajda.Dıkkat cekmek ıstedığım konu gözlere oldukça aşina olan bı arabada kapak olabılyomuş bunu anlatmak istedim.Eğerki ortam gerıcı kelamlar ettıysemde affola...

mehzent
01-07-2008, 13:31
İsmini bilemiyorum kardeşim, bu nedenle isminle hitap edemeyeceğim sana.

Açıkçası ne demek istediğini pek anlayamadım. Sanırım fuar sonrası avatarındaki Megane'ın çekimi için konuşuldu seninle ve sen de kapak şartı öne sürünce sana olumsuz bir yanıt verildi. Bu konuda açıkçası bilgim yok, bizim dergimiz mi yoksa diğer dergimi bilmiyorum emin ol. Sadece postlarından öyle bir kanıya vardım.

Sonuçta kapak için seçilen otomobilin elbette farklı, emek harcanmış, dikkat çekecn farklı bir otomobil olması gerekir. Ama bunun için de şu şu şu gibi maddeler gibi kalıplaşmış bir format yoktur. Bu ay kapaktaki otomobil için de, çok özel ve dikkat çekici bir otomobil olduğunu düşünüyoruz ki kapakta yer alıyor.

Eleştirin için teşekkürler demek isterdim ama, "sözlerimize itimat etmediğimiz" gibi garip saptamalar ve "dengesizlik" gibi abuk bir ithamla neyin peşinde olduğunu anlayamadım kusura bakma...

Sevgiler

Atıl ATILGAN
TRTUNING Haber Editörü

Bişeyin peişinde değilim cevapladığın içinde teşekkur ederim.Fakat biz senı ararız denılıp aranmamak ve aradığım zamanda telefonlara bakılmaması kotu bı ızlenım bıraktı bende solemek ıstediğim bu, tartışma yaratmak ıstemem.İyi çalışmalar sizlere....

Baran^
01-07-2008, 14:08
Kanyon DR,Erenköy DR,bagdat caddesindeki büfeler nezih v.s hiçbiryerde yok dergi,ne zaman cıkacak acaba? Aylık tüm dergiler raflarda birtek sizin derginiz yok.

_cAgdAsH_
01-07-2008, 14:13
way eski aracımızın dergiLerde boy gösterdiğini görmek güzeL :)

ef186
01-07-2008, 14:35
Kanyon DR,Erenköy DR,bagdat caddesindeki büfeler nezih v.s hiçbiryerde yok dergi,ne zaman cıkacak acaba? Aylık tüm dergiler raflarda birtek sizin derginiz yok.

bende aradım baya bir. sanırsam baya sattı tükeniyo caddede falan cabucak zaten ...

Berk007
01-07-2008, 14:36
burda raflarda hala eski sayı var, yenisi de gelmemiş daha

Low-Rider
01-07-2008, 14:36

+1,ben de 4 farklı yer de baktım bulamadım.

Grs91
01-07-2008, 14:37
antalyada da yok

slave
01-07-2008, 14:42
otobüs garlarında var üstelik önceki sayılar bile var geçen 1 hafta önce bir arkımı yolcu ettim metro turizmden sağda markette tb 329 un kapak olduğu sayı vardı ayrıca çok daha önceleri bile var :D

Baran^
01-07-2008, 14:46
Bugün tüm aylık dergileri aldım,CAR,Auto Motor Sport,EVO,Auto Car.Birtek TR tuning yok ve baktığım heryerde durum böle.Heryerde tükenmiş olması imkansız.

efe-E
01-07-2008, 17:36
Atıl abi , geliyorsun değil mi yarışa?

atilatilgan
01-07-2008, 18:02
Bugün tüm aylık dergileri aldım,CAR,Auto Motor Sport,EVO,Auto Car.Birtek TR tuning yok ve baktığım heryerde durum böle.Heryerde tükenmiş olması imkansız.

Teknik bir son dakika golü nedeni ile dün akşam dağıtım şirketine teslim edilbildi ve yarın bayilerde arkadaşlar.

Gecikme için özür dileriz...

atilatilgan
01-07-2008, 18:04
Atıl abi , geliyorsun değil mi yarışa?

Cumartesi gece etabına gelicem bi aksilik olmazsa Efe ;)

Kaan bm 7679
03-07-2008, 11:15
dun aldım dergıyı ellerınıze saglık

atilatilgan
04-07-2008, 15:16
Kırmızı s2000de Burak'ın arabası... :)

http://www.trtuning.com.tr/buay/temmuz08/default/s2000.jpg