PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell

imprezaWRC
19-09-2013, 11:39
Suadiye'deki iletişim merkezine gittim, dedim yeni sim card alacağım, aşağıya müşteri hizmetlerine inin. Baktım bir kaç müşteri oturuyor, karşılarıdna bilgisayar başında Turkcell çalışanları, etrafıma bakıyorum qmatic yok, sıra mı var dedim ha evet var dediler, iyide birader neye göre, kime göre sıra var ? Müşteriler hipnoz olmuş gibi gıkını çıkartmıyor, deseki birader gel sıra buradan başlıyor, o da yok.
Neyse, gittim çalışanlardan birine sordum varmı micro simcard, hee var. 5dk baktım, sırada ilerleme yok, çalışanlara yine sordum, paydos mu ettiniz, yoo, görüntü olarak mı orada duruyorsunuz, niye işlem yapmıyorsunuz, eee bağlantımızda sıkıntı var.

Ulan oha ya, millet olarak resmen 4 ayaklı büyük baş olmuşuz, çalışanlar bağlantı sıkıntısını söylemiyor, müşteriler gıkını çıkartmıyor.

Ondan sonra diyorsunuz, zamları, vergileri protesto edelim, ulan adam daha en basit haksızlığa reaksiyon vermiyor, ne protestosu.

Uyuşmuş bu insanlar ya, valla uyuşmuş.

Kahn23
19-09-2013, 11:51
Karamamehmet'in şirketlerinin genel sorunu zaten. Digiturk+Trkcell+S.online :D

Met
19-09-2013, 11:56

+1 Aynen :D

rebelh
19-09-2013, 12:06
insanlarımızda bir erken kabullenme durumu var
hak arayınca da göze batıyorsun halbuki olması gerekeni yapıyorsun

matthardy
19-09-2013, 12:09
yaptımı yapın :)

finansbank 40 tlmi hesap ücreti diye gaspetmişti.
hergün arayıp müşteri hizmetlerine bağlanıp ; sizin banka kere dııt dııt dııt dııtt diye sövüyordum.
hatta ekşideki bi yazar yazısına konu bile olmuşum :)

çok zevkli resmen 40 tlye terabi :D insan deşarj oluyor yahu

SAYGIN
19-09-2013, 12:56

hergün arayıp müşteri hizmetlerine bağlanıp ; sizin banka kere dııt dııt dııt dııtt diye sövüyordum.

genel müdürlüğe gidip filan söv daha güzel terapi olur...

ilker_yusuf
19-09-2013, 12:57
Bende ayda bir digiturke sövüyorum. Turkcell den memnunum valla... :) Biraz pahalı ama karşılığını alıyourm.

aslan
19-09-2013, 12:59
Allah sabır vermişte sabretmişsin Hakan abi yoksa kafa göz dalardın sen he :)

bilalMW
19-09-2013, 13:04

Big Plus BMC.

coastguard
19-09-2013, 14:31
Acıma duygularımı kaybettim iyice biri yanlış mı yapıyor veriyorum küsküyü . Şirket aracı mı arıyorum şirketini. Kurum çalışanı mı ver adını diyorum kesiyorum osuruğunu harbiden millet olmuş koyun kimse sesini çıkartmıyor.
Yapıkredide kadın adımla çağırdı beni yerin dibine soktum nerden la bu samimiyet . Herkes çizgisini şaşırmış.

Biz 5 yaşındaki çocuğa bile abudik kubidik yapmıyoruz xxx bey diye çağırıyoruz.

tricky
19-09-2013, 14:34

Karamemet mi kaldı artık. Herşeye çöktü TMSF...

Antalyalogy
20-09-2013, 07:03
Suadiye'deki iletişim merkezine gittim, dedim yeni sim card alacağım, aşağıya müşteri hizmetlerine inin. Baktım bir kaç müşteri oturuyor, karşılarıdna bilgisayar başında Turkcell çalışanları, etrafıma bakıyorum qmatic yok, sıra mı var dedim ha evet var dediler, iyide birader neye göre, kime göre sıra var ? Müşteriler hipnoz olmuş gibi gıkını çıkartmıyor, deseki birader gel sıra buradan başlıyor, o da yok.
Neyse, gittim çalışanlardan birine sordum varmı micro simcard, hee var. 5dk baktım, sırada ilerleme yok, çalışanlara yine sordum, paydos mu ettiniz, yoo, görüntü olarak mı orada duruyorsunuz, niye işlem yapmıyorsunuz, eee bağlantımızda sıkıntı var.

Ulan oha ya, millet olarak resmen 4 ayaklı büyük baş olmuşuz, çalışanlar bağlantı sıkıntısını söylemiyor, müşteriler gıkını çıkartmıyor.

Ondan sonra diyorsunuz, zamları, vergileri protesto edelim, ulan adam daha en basit haksızlığa reaksiyon vermiyor, ne protestosu.

Uyuşmuş bu insanlar ya, valla uyuşmuş.

Başgan parti kur ilk üyen ben olacam şerefsizim :icon_tup::D

Evrenoz
20-09-2013, 07:18

Sövdüğün adam finansbank yetkilisi değil, 1000-1200 TL'ye günde yüzlerce kişi ile muhattap olan bir agent.. Sen ona sövüp rahatlıyorsun ama belki senin küfürlerinden sonra o kişi ağlıyor, günü rezalet geçiyor, sinirleri bozuluyor..

Böyle durumlarda biraz uğraşıp agenttan daha üst seviyeye, finans ile ilgili birilerine ya da team leaderına ulaşmayı tercih ediyrum..

Aykut106
20-09-2013, 07:21
Üsküdar şengüller e superonline icin gittim aynı şekilde.Orda da aynı tepkilerle karsılastım sakin insanı bile çileden cıkarırlar daha sonra telefon musteri hizmetleri inat edince istedigimi aldım ama aydınevlerdeki teknik servisde de bu kadar soguk insanlar var saglam telefonum bozdular.4 kere daha gittim maillere cevap yok telefonlar sonuç vermedi.son olarak icimde kaldı ama illa bi yerden bi sekilde cozerim diye avutuyorum kendimi:o

ontheair
20-09-2013, 07:39
Karamemet mi kaldı artık. Herşeye çöktü TMSF...

Sadece Medya Grubuna, Digiturk'e ve BMC'ye el konuldu.

Başka herhangi bir yatırımına dokunulmadı...