PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Navigasyon tavsiyesi

Emir_b16a
19-09-2013, 23:32
arkadaşlar annem tutturdu navigasyon istiyorum diye iphone aldık ekranı küçük anlamıyorum bişey diyo :D

illaki navigasyon alınıcak yani :) ekranı geniş arayüzü kolay bi navigasyon önerebilirmisiniz ? araç içi kullanılıcak :)

GÖKTÜRK
19-09-2013, 23:33
tomtom biz aldık gayet memnunuz

Leader01
20-09-2013, 00:56
metro'da garmin var 160 TL ydi sanırım babam sürekli kullanıyor gayet memnun

STP
20-09-2013, 00:57
ya garmın ya tomtom baskası ıse yaramaz

Mert Safa
20-09-2013, 01:56
Ocak ayı gibi bende almaya niyetlenmiştim tüm forumları tek tek okudum burda da konu acmıstım hatta :) Garmin tartışmasız cok iyi fakat bi o kadarda yüksek fiyatlı Tomtom marka olarak iyi fakat Türkiye haritası olarak herkes çok berbat dedi. Harita olarak herkes Başarsoft öneriyor. Ben Next aldım ve inaanılmaz memnun kaldım ömür boyu harita güncellemesi var. En fazla kapı numarası sapıyor yani :) uyduya gayyet hızlı bağlanıyor, harita cok nadir saplamalar yapıyor bazısı benim hatamdan dolayı oluyor onu bile anında yeni rota cizip götürüyor.
Ben Next 535 serisi aldım Bluetooth da var o biraz sıkıntılı ama 7 24 arabada telefonla konusan biri dğeilim o da işimi görüyor :) Araştırın bence Next'i bütçe varsa Garmin yoksa Next derim.

STP
20-09-2013, 01:59
navıgasyon satıs ısıyle 1 seneden fazla ugrastım. harıta guncelleme sınırsız olayı tamamen kolpa bunu bastan bılın. garmın ve tomtom bu ısın en ıyısı ama son kullanıcı tam anlamıyla kullanamıyor menulerını o yuzden harıtada bulamıyor ve alet kotu dıyor. kolay bulma acısından en kolayı navkıngdır ama en berbat navıgasyon odur. hem kolay bulayım hemde az sorun yasıyım dersen navıtech alıcaksın

Mert Safa
20-09-2013, 02:02
navıgasyon satıs ısıyle 1 seneden fazla ugrastım. harıta guncelleme sınırsız olayı tamamen kolpa bunu bastan bılın. garmın ve tomtom bu ısın en ıyısı ama son kullanıcı tam anlamıyla kullanamıyor menulerını o yuzden harıtada bulamıyor ve alet kotu dıyor. kolay bulma acısından en kolayı navkıngdır ama en berbat navıgasyon odur. hem kolay bulayım hemde az sorun yasıyım dersen navıtech alıcaksın

Abi ama başarsoft ve next bunun arkasında duruyor ? senin next hakkındaki yorumun nedir

wolrath
20-09-2013, 02:13
Entegre tomtom ve garmin 200 serisi kullandm. 2si de basarili.
babamda temmyz kampanyasindan alinma navking var.direk cop bence.

STP
20-09-2013, 02:15
Abi ama başarsoft ve next bunun arkasında duruyor ? senin next hakkındaki yorumun nedir

arkasında duruyor dedıgın sey ne? senede kac harıta guncellemesı gelıyo sence ? guncelleme geldıgınde senın ısıne yarayan en ufak bırsey gelmıyor desem :)

cookies
20-09-2013, 02:19
sygic kullanıyorum telefonda.. Ben daha karışık bir menü görmedim şimdiye kadar.. tomtom kalite ve arayüz olarak başarılı bence..

Emre Akçay
20-09-2013, 10:32
Sunny kullanıyorum bende ihtiyacım olduğu zaman. 99 liraya almıştım fazlası ile işimi görüyor.

VWci
20-09-2013, 12:49
ben garmin aldim ekrani pixel kaybi yapti duz cizgiler cikti. Servise gonderdim daha cevap gelmedi. Ama memnundum garminden.

yesil
20-09-2013, 15:57
Ben 3 sene evvel piranha aldim, hala alisamadim. Menu kullanimi cok karisik. Istedigim adresi girebilmeyi basardigim nadir anlarda navigasyonu gayet basarili calisiyor.

alp1903
20-09-2013, 16:12
Kesinlikle tomtom 1 kez bile kaybolmadık. Çok ama çok memnunuz.

imprezaWRC
20-09-2013, 16:51
Garmin diyorum başkada birşey demiyorum.

Dacia'yı alırkende aselsan'ın navigasyonunu hediye etmişlerdi, navigasyonun vantuzu ilk sene yoldaki sarsıntılardan kırıldı gitti :D , o navigasyonun şarjı çok çabuk bitiyor, koordinat girmek dışında adres bulmak bazen adamı çıldırtabiliyor. Birde ekranda herşey bit kadar.

TigeR
20-09-2013, 17:11
bizde de garmin var çok güzel ve çok da kolay kullanımı tavsiye ederim

Type-Rdinc
20-09-2013, 18:06

abi 300 tl ye kadar hangi cihazı önerirsin :soru:

Mert Safa
20-09-2013, 19:26
arkasında duruyor dedıgın sey ne? senede kac harıta guncellemesı gelıyo sence ? guncelleme geldıgınde senın ısıne yarayan en ufak bırsey gelmıyor desem :)

ondan eminim zaten cok tuhaf değişikliler geliyor :D arkasında duruyor dediğim yani ömür boyu güncelleme garantisinde duruyorlar bu sene daha yeni bi güncelleme gelmiş mesela. Senin bilgilerine her zaman güvenirim o konuda sıkıntı yok abi yanlış anlama :o:)