PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : htc butterfly s kullanan varmi arkadaslar

yusufaltintepe
20-09-2013, 17:15
Arkadaslar s3 mini kullaniyorum ama su son zamanlarda tel acayip bir sekilde kasiyor sinir olmaya basladim ve htc butterfly s modeli ile htc one dikkatimi cekti ozellikle kirmizi butterfly s kasa olarak cok iyi duruyor ama kasa soyulma sorunu diye bir problemleri varmis hakikaten htc de boyle bir problem varmi birde butterfly s modeli kullanan arkadaslar one vs butterfly s hakkinda bilgi verirse sevinirim simdiden tesekkurler

cookies
20-09-2013, 17:17
Zamanı gelince kasmayan samsung var mı.. Ben çok fazla soğudum samsung'tan.. htc one alacağım ve bu illetten kurtulacağım inşallah.. En azından malzemesi sağlam bir telefonum olur..

Type-Rdinc
20-09-2013, 17:58
abi butterfly biraz eskidi one iyidir kırmızı ve mavi cok hos duruyor soyulma olayı eğer duşerse her şey soyurulur zaten bi kılıfla yada arkaya yapıstıracagın koruma bandıyla sorunsuz bi telefon :)

yusufaltintepe
20-09-2013, 21:05
Yalniz butterfly ''s'' den bahsediyorum arkadaslar guncel bir cihaz hatta one dan bazi konulardan ustun eski butterfly ile karistirmiyalim suan heralde forumda kullanan yok bu cihazi az bucuk tecrubesi olan birisi olsaydi super olacak

hondafit
20-09-2013, 23:51
s4 te kullansan htc one x yada htc one da kullansan kasacak neden mi?
işletim sisteminden yani androidden.
iphone al kurtul.